Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Buszki']A u nas było słonecznie i zielono.Szaro i buro jest dzisiaj :([/QUOTE] U nas też ciemno, pochmurno..... Dzień dobry:)
  2. Ma pecha dziewczyna, ale do wesela się zagoi;) Może będziecie kiedyś stateczni, tylko po co...?!
  3. Jak nastrojowo:) [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0149_zps3d8d2acd.jpg[/url]
  4. Jak ładnie, psy mają swoją choinkę:)
  5. Debile, należałoby im zabrać te psy:angryy:
  6. [quote name='dOgLoV']Rodziców i dzieci sie nie wybiera :roll: Ci sąsiedzi mnie troszke zdziwili bo sami mają 4 psy , a taką serię puścili że 10 min non stop waliło :roll:[/QUOTE] To fakt, nie wybiera... Może ich psy nie reagują, albo ludzie mają je gdzieś?
  7. [quote name='__Lara']Też tak myślę i chcę w to wierzyć. Dlatego dobrze, że jest w schronie, bo łatwiej ją ktoś znajdzie jakby co.[/QUOTE] Też prawda. Najlepiej jak pies zagubiony wraca do swojego domu.
  8. [quote name='dOgLoV']fakt .... ale raz widziałam ich w jednym programie ... "stary" Koterski nie wyglądał na szczęśliwego .... Qurw.....a sąsiadom sie o fajerwerkach przypomniało , Neron znowu w szoku nie wie co zrobić :angryy:[/QUOTE] Dziwisz się, taki cuudny synuś;) U mnie już walili jak tylko szaro się zrobiło....debile.
  9. I te też są ładne:)
  10. Super foty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. [quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: na miejscu jego ojca nie przyznawała bym się do niego :roll:[/QUOTE] Chyba specjalnie się nie przyznaje...;)
  12. Chyba zdrowo i o stałych porach....
  13. A pieniądze, to skąd mieliby mieć?
  14. Cześć Rufi:) Jak nastroje w Nowym Roku?
  15. Witamy się u Polo wieczorkiem.
  16. [quote name='dOgLoV'] ale kiedyś te zespoły chociaż tak nie fałszowały ( być może puszczali z playbacku ) a wczoraj jak Lady Pank zaśpiewał to uszy więdły :shake:[/QUOTE] Może byli niedopici:evil_lol:
  17. [quote name='kalyna']ahh wróciłam wspomnieniami, do kilku poprzednich lat ;) fakt teraz to co raz gorzej :shake:[/QUOTE] Beznadzieja.......i te sylwestry uliczne z innych miast Polski, żal.
  18. Może przestraszyła się i uciekła?
  19. [quote name='kalyna']tyż oglądałam w tv sylwestra.. no spodziewałam się czegoś innego...[/QUOTE] W tv....czegoś lepszego, nie to niemożliwe.
  20. [quote name='agaga21']ja tak miałam na początku obu ciąży.......[/QUOTE] Ja też......
  21. Może coś wbiło jej się w łapkę, albo ma za długie pazurki..... Najlepiej byłoby, żeby znalazł się jej właściciel.
×
×
  • Create New...