Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Mają duuuużo dzieci;) i mają co robić.
  2. [quote name='Asiaczek']Co do podrzucania to tez jest problem, bo mam okolo 120 aktywnych watków. W tym tez i pomocowych. Nie daję rady byc na wszystkich i podrzucac.... Pzdr.[/QUOTE] Rozumiem, ja też trochę buszuję....
  3. [quote name='Asiaczek']No to chyba podrzuce pierozki do pracy, hahaha... pzdr.[/QUOTE] Suuuuper;)
  4. [quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B], czy Ty juz do pracy pomykasz? Pzdr.[/QUOTE] Ferie się skończyły, to pewnie tak.
  5. [quote name='Ewa i flatki']No to owczarek australijski :diabloti:[/QUOTE] Tak razy dwa:evil_lol: A z resztą jakie to ma znaczenie...?
  6. [quote name='Asiaczek']Te bilety NBP to chyba najwazniejszy powód. Ale napisałam do Pana i będe wiedziała, o jakiej kwocie mówimy. Dam znac. Zajrzałam, ale i tak mam ponad 100 zł stałych deklaracji miesięcznych.... Wiesz, u mnie obecnie finanse sa wyliczone... Przykre, że nie moge pomóc... pzdr.[/QUOTE] Tak, rzeczywistość jest taka, jaka jest.... Ale gdybyś mogła czasem podrzucić...
  7. To pracowity dzień miałaś:)
  8. [quote name='zuanna']mam :) pokazać? :diabloti:[/QUOTE] Koniecznie!!!!
  9. [quote name='Asiaczek']To może jakos na przyszły tydzień się umówimy na te pierogi, co? Ale Ty chyba juz do pracy idziesz...? To może weekend? pzdr.[/QUOTE] Dziękuję za zaproszenie:):) Przedni pomysł, ale będziemy w kontakcie, bo jeszcze nie wiem, co i jak z weekendem.
  10. [quote name='Ewa i flatki']Jestem na wątku :) Niestety w Kutnie nikogo nie mam. A Frycek trochę w typie border collie, do retrievera z Nowej Szkocji niepodobny nic a nic :)[/QUOTE] A border, to z której strony?!
  11. [quote name='zuanna'] Jak miała cieczkę (jedyną), to chodziła w starych bokserkach TZ-ta. Świetny patent - ogon wystawał przez rozporek :evil_lol:[/QUOTE] Łał, rewelacja, a nie masz fotek?
  12. [quote name='dOgLoV']hejka ;) u nas dzisiaj było mega wiosennie :loveu:[/QUOTE] Hello:):) u nas niestety nieeee:shake:
  13. [quote name='Asiaczek']Tak, i dlatego ze względu na jeszcze inne okoliczności przyrody - czekam do przyszłego tygodnia:) Pzdr.[/QUOTE] Ja także:)
  14. [quote name='Asiaczek']E, nieeeee, tak źle to by nie bylo:) Mam porobione 31 grudnia pierogi ruskie - jeszcze na jakies 2 obiady. Nie umrę. A potem - narobię następnych. Juz wiem, że w przyszlym tygodniu MUSZĘ zrobić jakąś setkę pierogów. chyba tez będa ruskie;) pzdr.[/QUOTE] Oooo, brzmi smakowicie, lubię ruskie;)
  15. Jeszcze jest trochę czasu na zgłoszenie.
  16. [quote name='phase']Żyje, żyje. Bo on miał piłkę, z miejsca do niej ruszył i w ogóle jakby nie patrząc na Żabę bum po niej, nic się jej nie stało, nawet nie zapiszczała, ale jednak zdecydowanie trzeba z nim uważać na wszystko co małe i nie tylko.[/QUOTE] Całe szczęście, że skończyło się na strachu.
  17. [quote name='Buszki']Szepszuchowe stadko dzisiaj miało szczepienie.I oczywiście dziewczynki nawet nie zauważyły tego faktu,a chłopaczek się rozdarł.Faceci....[/QUOTE] Dzielne dziewczynki:)
  18. Na Melę nie wygląda, to takie bezpłciowe imię:eviltong:
  19. [quote name='Izabela124.']Powinna :)[/QUOTE] Byłoby miło:)
  20. [quote name='Izabela124.']Ja to bym tylko siedziała i oglądała te maluchy :)[/QUOTE] I z głodu umarła:evil_lol:
  21. Dobrze mówisz:)
  22. [quote name='phase']Mam tak z Gosem, on nawet zgniótł kiedyś Żabę. :roll:[/QUOTE] Tak na amen?
  23. [quote name='unikatowydiament']to nie pierwsza taka akcja Oscarka,nie raz dał mi popalić,za to mamy inne postępy,ostatnio jak się rzucił do psa,jedna mocna korekta i się uspokoił,nie chcę zapeszyć,ale po mały mamy wspólny język,w końcu:multi:[/QUOTE] Rozumiem, ale to Ciebie teraz boli;)
×
×
  • Create New...