Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Izabela124.']Super koteczka :)[/QUOTE] Tak, jest naprawdę świetna:)
  2. [quote name='Angi']też widziałam na fejsbuczku :diabloti:[/QUOTE] a ja nie widziałam, bo nie ma fejbuczka:evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='ania z poznania']Jest bardzo fajny, ale...... nie jest kudłaty :roll:. Ludzie chcą kudełki.... a o Scoobiego durne maile w stylu "pani, po ile ten pies i czy nadaje się do budy? Będzie odstraszał nieproszonych gości?" :shake:[/QUOTE] Kudełki trzeba czesać, ciekawe czy ludzie o tym myslą?
  4. [quote name='Izabela124.']Nie, nawet o tym nie pomyślałam ha ha[/QUOTE] To może trzeba pomyśleć;)
  5. Bez komentarza... Maluch jest cudny:loveu:
  6. A do warszawskiego ZOO składałaś CV?
  7. [quote name='dOgLoV']To my Ibri powinniśmy dawno wywalić na zbity pyszczek bo ciagle sika na schody i legowiska :shake: ale jak sie bierze zwierzaka to nie za coś tylko mimo wszystko :angryy: ale sie zdenerwowałam :angryy::angryy: ja bym ją brała w ciemno :roll: powierce Sebastianowi dziurę w brzuchu ale wątpie żeby dał sie przekonac[/QUOTE] Nie raz mam ochotę za ogony powywieszać:diabloti: Pogadaj z małżem, przypomnij o miałkunce;) [quote name='Shilomaniak']Dwa, to mało. My mamy 2 psy i 3 koty:eviltong: No bogatemu to wszystko wolno![/QUOTE] hahaha:eviltong: [quote name='Shilomaniak']Kocham takie stwierdzenia " bo mi nie pasuje do czegoś" tak jakby żywa istota była swetrem., Taki typ ludzi , to nie na salony tylko do chlewu/ świnkom nie ubliżając/[/QUOTE] Zgadzam się.
  8. [quote name='mestudio']No niestety, ale tak sobie ludzie czasami pogrywają uważają, że zwierzę to rzecz. Najpierw puszą się w czasie rozmowy i opowiadają cuda o tym jak cudownie sobie radzą z psami, a potem koteczek ugryzie panią i wynocha piesku bo przeszkadzasz.[/QUOTE] Można zwrócić do hodowli zwierzaka, bo do wystroju domu nie pasuje... absolutny brak wrażliwości a bezbronne stworzenia i nie ma sie co dziwić, że tej wrażliwości nie ma w stosunku do drugiego człowieka.
  9. [quote name='dOgLoV']Jak na razie słysze od niego caly czas " mamy wystarczająca ilośc kotów " :roll: kurcze ludzie są dziwni , traktuj zwierzeta bardzo przedmiotowo :roll: co oni myśleli że posiadanie kota to tylko przyjemności bez obowiązków ??:shake:[/QUOTE] Może do wystroju nie pasowała, a mała jest swietna, super zsocjalizowana, młodziutka.
  10. Nie wierzę, że mozna zdecydować się na psa, zabrać do domu i oddać jak niedobrany but..... Suczynka jest urocza:)
  11. Z tego, co wiem ludzie, którzy kupili ją z hodowli, oddaja, bo mają mega wypasopny dom i chyba kotek im jednak nie pasuje. Była u nich ok 2 tygodni...Ona jest przyrodnią siostrą Tygrysa. jest naprawdę super.
  12. [quote name='dOgLoV'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03609.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu: ale Sebastian sie nie zgodzi :placz:[/QUOTE] dopiero co chciał miaukunkę.... [quote name='Shilomaniak']Jak można nie mieć własnego, kochanego KOCIA. To tak jakby można powiedzieć że da się żyć bez psa - no niemożliwe. Niestety u nas dwa koty i chyba starczy. Sliczna panienka, może komuś serducho się otworzy.[/QUOTE] Dwa, to mało. My mamy 2 psy i 3 koty:eviltong: [quote name='Angi']zgodzi :evil_lol:[/QUOTE] Też tak myslę!!!
  13. No jasne, rozumiem.
  14. [quote name='1izabelka1']to mało powiedziane, jest ogłoszenie sprzedam psa charta albo zamienię na sukę [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/boese/k046.gif[/IMG][/URL] kroić i solą sypać[/QUOTE] Po co ludzie kupują zwierzęta, przecież nie ma takiego obowiązku....
  15. [quote name='Izabela124.']Jestem cały czas w Suwałkach :( Ale przed wystawami jestem zawsze w Wawie[/QUOTE] Myslała, że zakotwiczysz w Warszawie.
  16. [quote name='mestudio'] Gdyby Fąflica znalazła dom, [/QUOTE] A ona ma swój wątek?
  17. Juz widzę:multi: świetna:):) [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC00550_zps434c669f.jpg[/URL] ps. wpadnij do nas.
  18. [quote name='elisse']Do mnie dzwonił pan po charta i zaczęło się nawet ok,już ma dwa,ma pozwolenie,a potem ......... na tego też już boks czeka :( i zdziwienie,jak odpowiedziałam,że dziękuję za propozycję ale nie takiego domu szukamy[/QUOTE] Czy ci ludzie zwariowali?!
  19. [quote name='Izabela124.']To już nie mam pomysłów. Innym razem się razem zabierzemy :)[/QUOTE] Wiem i dlatego niestety nie pojadę:shake: Iza, a gdzie Ty teraz urzędujesz?
  20. [quote name='Shilomaniak']Shilomaniak nie ma galeryji bo nie umie jej zrobić :angryy:[/QUOTE] Np. na blogu zakład nowy temat i wstawia foty i jest;) mam juz link do Was i byłam, wszystko przeczytałam.
  21. Zdjęć nie widzę.....
  22. [U][B]Przypominam się[/B][/U] [quote name='M&S'][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]DO ADOPCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][SIZE=3]Kotka syberyjska Kamthatka Stashkot PL ma 5 mcy, szylkretka [/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]​[/COLOR][/SIZE][IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03503.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/DSC03509.jpg[/IMG][/QUOTE]
  23. [quote name='Izabela124.']Oczywiście, że rozumiem :) Ewentualnie córka mogłaby wystawić wilczka lub kotka :)[/QUOTE] Marysia ma sesję, niestety...
×
×
  • Create New...