[quote name='mestudio']No, pan Owca Owczuś już w drodze, nowy domek przechwyci go w Warszawie. Myślę, że przypadnie państwu do gustu bo na żywo jest śliczniutki - pomijam tu zachowanie bestii, ale z każdym tygodniem w prawdziwym domu będzie lepiej.[/QUOTE]
Powodzenia malutki w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!