Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='jamnicze']Oj, nie miała kiedy się rozchorować? :mad:. A Ty tylko młodego wystawiasz? [/QUOTE] Widać nie miała...Tak tylko młodego. Fajne foty z balngi;)
  2. [quote name='jamnicze']Jak to nie masz co wstawiać? Jeszcze ani jednego zdjęcia z wystawy w Sopocie nie pokazałaś :)[/QUOTE] Wydało się;) Cześć:)
  3. [quote name='gosiaja']a u nas napadało śniegu i mamy zimę[/QUOTE] [quote name='Buszki']To nie sprawiedliwe,bo my mamy deszcz od rana :placz:.[/QUOTE] [quote name='Tekla64']my tyz mamy deszcz a z rana lodzik tez byl i na tyn lodzik padalo , mzylo, mzylo , padalo a to ponoc styczen jak tam z kotecka wiadomo juz cosik?[/QUOTE] U nas na szczęście nie padało, nawet trochę słońca było:) Do kotki w weekend ma przyjechać jakiś chętna rodzina i ją zobaczyć.
  4. Witanko wieczorowe:)
  5. Cześć Iza.
  6. [quote name='Cienka']O 3 to ja mam prawie codziennie pobudkę Jogi wychodzi sobie na spacer do ogródka :P[/QUOTE] Rozbestwiony jak dziadowski bicz:evil_lol:
  7. [quote name='Mazowszanka']Masz rację, bo potem żal, że się dzieciństwo ukochanego psa ominęło.[/QUOTE] O tak, to są niezapomniane chwile;):)
  8. [quote name='wellington']Taaak ? To czemu napisals ze przesadzam :mad: ? Napisalam szczera prawde i nic wiecej :lol: Puszek juz znalazl domek - caly lancuszek dobrych duszek sie do tego przyczynil, przede wszystkiem fundacja Kastor, ktory go uratowala i oglaszala, bdt u shy, halbina, ktora sprawdzila domek , no i oczywiscie sam domek, ktory sie zdecydowal przyjac Puszka :loveu: Fotki i relacji z nowego domu wkleje w krotce.[/QUOTE] Z tymi genami:evil_lol: Super, że ma dom:multi:będę czekała na fotki.
  9. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć sforo:):)
  10. Jakie ciapy słodkie:loveu:
  11. Dziewczyna z charakterem:)
  12. [quote name='monika55']Niech będzie ziółko byle zdrowe.[/QUOTE] Jasna sprawa:)
  13. Witamy się po ciężkim dniu pracy...
  14. Stała, wiem, że to kropla w morzu potrzeb....
  15. Ja mogę dać na razie 20PLN, może póxniej uda się ciut więcej. DT nie znam niestety...i niebardzo wiem, gdzie szukać.
  16. [quote name='Nutusia']No niestety, w tym nie pomogę, bo nie umiem :( Komputerowo-internetowo jestem zdolna inaczej...[/QUOTE] Ja też jestem zdolna inaczej w tej materii.
  17. [quote name='Ladymonia0610']Czy kozy nie są chore. Jakiś chorób zakaźnych. Mam super wetke a do powiatowego też uderze. Muszą pomoc[/QUOTE] Jasne, że na zakaźne, tylko na kozich się nie znam...;)
  18. [quote name='Nutusia']Ja ją niby widziałam na żywo. I to na tak bardzo żywo, że nie zauważyłam wielkości :) W każdym razie jest mniejsza od doga - to na pewno! ;)[/QUOTE] To już jest coś;)
  19. Cześć Oskar:)
  20. Witamy się:) Już wtorek;)
  21. Gratulacje, chomiczki malutkie:loveu:
  22. [quote name='Ladymonia0610']Ze świadczeniem dla męża się nie wypowiadam ponieważ tak jak napisałam wczoraj nie rozmawialiśmy długo... Słuchajcie ale jest taka sytuacje ze kobietka która mieszka pod Wrockiem może wziąść 4 kozy...ale trzeba je przebadać...i podali mi stronę milośników kóz.[/QUOTE] Jasne, jak będziesz rozmawiała, to wybadaj sprawę. to super info, tylko trzeba weta, żeby zrobiła badania, tylko na jakie choroby? Może do powiatowego lekarza weterynarii trzeba uderzyć?
  23. Może mieć taka emeryturę z KRUSu jeżeli oddała gospodarstwo, dziwne, że mąż nie ma świadczenia... Sąd chyba zgłupiał. Dobrze byłoby, gdyby kozy jakis gospodarz wziął, mleko kozie i sery są w cenie. wydaje mnie się, że powinni dostawać jakieś pieniądze z pomocy społ.
×
×
  • Create New...