[quote name='wellington']Taaak ?
To czemu napisals ze przesadzam :mad: ?
Napisalam szczera prawde i nic wiecej :lol:
Puszek juz znalazl domek - caly lancuszek dobrych duszek sie do tego przyczynil, przede wszystkiem fundacja Kastor, ktory go uratowala i oglaszala, bdt u shy, halbina, ktora sprawdzila domek , no i oczywiscie sam domek, ktory sie zdecydowal przyjac Puszka :loveu:
Fotki i relacji z nowego domu wkleje w krotce.[/QUOTE]
Z tymi genami:evil_lol:
Super, że ma dom:multi:będę czekała na fotki.