Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Jeszcze trochę grosza jest potrzebne...
  2. Musi być dobrze:):)
  3. Hello wieczorową porą:)
  4. [quote name='marta.k9080']u nas też pada deszcz,śniegu nie ma,jest za to chlapa...trawniki miejscami pływają dosłownie[/QUOTE] Strach pomysleć, co będzie jutro:roll:
  5. Witanko z wieczora:)
  6. Jeszcze jedną:crazyeye:
  7. [quote name='Nutusia']Ugryź miał na imię wyżeł na polowania w serialu "Czterdziestolatek" :)[/QUOTE] Tak, miał na imię Ugryź.
  8. [quote name='Shilomaniak']A ja jestem chora, w domku cieplutko, wyglądam przez okno a tam tak pięknie biało :roll:[/QUOTE] Było biało....jest obrzydliwie [quote name='stokrotka.af']u nas wieje, a ja nie lubię zimnego wiatru buuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE] Leje, totalna masakra. Pozdrawiamy:)
  9. Dobry wieczór z deszczowej Warszawy.
  10. Mam nadzieję, że dom wie z kim ma przyjemność;)
  11. Dziewczyna cywilizuje się. to dobrze:)
  12. Cały czas pada deszcz...
  13. Wiele osób działa w myśl takich zasad, a potem do pomocy społeczne po pieniążki leci....matoły:angryy: Szkoda suczyny.
  14. [quote name='Kaaasia']Ja tam chcę śnieg, lekki mróz i słońce aby kilka dni było ładnie :loveu: Wiem że mam wymagania :evil_lol:[/QUOTE] Ja też wolę lekki mrozek, słoneczko i to białe, niż taką pogodę jaka jest teraz.
  15. Doberek Rudzielcu:):)
  16. [quote name='Izabela124.']U nas znów pełno śniegu i ciągle pada :([/QUOTE] U nas na szczęście nie.
  17. Oj tak, ranek był upojny:diabloti: miejmy nadzieję, że stadko śpi snem sprawiedliwym;)
  18. Witamy się i Miłki, a może u Warkotki;) Jak panna się sprawuje?
  19. Ale się obśmiałam czytając o psich imionach, Bimber, Zacier, Pirania. Super:):)
  20. [quote name='Nutusia']Ech, durni ci ludzie, durni... Nie widzą co tracą! To samo z naszym Motkiem.[/QUOTE] Zgadzam sie, nie wiedzą... Cześć Glutku kochany:):)
  21. Bedą nowe zdjęcia, jak fajnie:):) Witamy się pięknie.
  22. [quote name='gosiaja']witamy sie u nas od rana pada i od wczoraj nie ma juz sniegu[/QUOTE] [quote name='Tekla64']u nas malo ze pada to jeszcze wieje a ponoc ma przyjsc mroz od polnocy wiec znowu mi wsio w tej namoknietej gabce zamarznie masakra powoli mam juz dosc tej zabawy[/QUOTE] Dzień dobry:) U nas w nocy i rano padał bardzo deszcz ze śniegiem, coś okropnego. Teraz nie pada i topi się, ciekawe jak będzie po wyjściu z pracy? Nie znoszę takiej pogody...
  23. Uprzejmie donoszę, że wszystki foty obejrzane:) ale i tak wolę glutki na "żywca";)
×
×
  • Create New...