Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Jak dobrze, nareszcie optymistyczne wiadomości :multi::multi:
  2. A gdzie chodzisz na narty? W moim lesie też na biegówkach ludziska się relaksują;) No własnie mnóstwo ludzi. Nie lubię chodzć w niedziele do lasu. Ruch jak na Marszałkowskiej :diabloti:
  3. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć Sforo:) ja też mam problemy z zalogowaniem :angryy: Niech Telka po wpisaniu loginu i hasła odznaczy okienko "zapamiętaj mnie" i może jej się uda. Mnie się udało.
  4. Cześć Buszki.
  5. Malutki jestem :) [url]http://files.tinypic.pl/i/00233/ocpplqghhxwa.jpg[/url] Uroczy Frycek.
  6. [quote name='Buszki']A nas zaśnieżyło :). Jak się mają sprawy z kocinką ?[/QUOTE] Nas też od wczoraj.......... Nie wiem, podobno w ten weekend miał ktoś ją oglądać.
  7. Myślę, że rude na baiłym też będzie się elegancko prezentować ;)
  8. [quote name='dOgLoV']hejka ;) śliczne rodzeństwo :loveu::loveu::loveu::loveu: u nas nadal mega zima , ale ze spacerku nici bo jedziemy do mojej babuni na dzień babci ;) wiem ze to za tydzien ale za tydzień mąż chce wyprawiac imieniny i bysmy nie mieli czasu jeszcze skoczyć do babci ;)[/QUOTE] Doberek :) Są dość wyrównane. U nas też zima.
  9. M&S

    Sfora Hektora

    Śliczny ptaszek :) Do nas przylatują czasami zwykłe dzięcioły, sójki i oczywiście sroki... I malutkie sikoreczki :)
  10. [quote name='Tekla64']hej hej a u nas nadal namiastka zimy i nic wiecej[/QUOTE] Chyba Wam zazdroszczę ;)
  11. Kilka zdjęć braci Slasha :) Quintus, obecnie Bobby. Był najmniejszym i najjaśniejszym maluszkiem ;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/quintus_Bobby2.jpg[/IMG] Quinto, był ciemnym szczeniaczkiem :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Qinto_.jpg[/IMG] I Quento, w typie starych niemieckich wolfów [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Quento1.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Asiaczek']Jakbyscie mialy wylądować gdzieś w rowie, to zdecydowanie lepiej zostac w domku:) pzdr.[/QUOTE] Tfu, tfu.................. Jestem tego samego zdania.
  13. [quote name='Asiaczek']Szkoda, to taka trochę stracona okazja... dla malucha:) pzdr.[/QUOTE] Może trochę szkoda, ale nic na siłę ;)
  14. Asiu, nie mam pojęcia, ale chyba do Centrum.
  15. [quote name='Asiaczek']No więc, jak wytlumaczyłam, że to jednak kupujacy powinien ponieśc koszt przywozu malucha do siebie, to sprawa okazała się.... nieaktualna;) pzdr.[/QUOTE] Dziwne podejście do sprawy. wydawało mnie się jak dotąd, że to kupujący powinien przyjechać i odebrać szczeniaka osobiście. Nie ma znaczenia skąd jest maluch. Jak chcę tego konkretnego psa, to jadę, niezależnie od odległości. ale może ja jestem z tych myślących inaczej....
  16. [quote name='Asiaczek']Tutaj chyba bardziej chodzi o koszt transportu. Niektórzy twierdza, że to ja powinnam go ponieść (akurat!).... Pzdr.[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: to żart?
  17. Dzień dobry :) Miłej niedzieli.
  18. [quote name='Asiaczek'] Oj, ta trikolorka. Nie ma szcześcia. Najpierw miała jechac do Czech - nie wypaliło. Potem do Rosji - nie wypaliło.... a jest taka, no, cud-miód. Może to ja jakies niedobre fale wysyłam, bo tak bardzo chciałabym miec ja gdzies blisko siebie... pzdr.[/QUOTE] Ojej, taka urocza dziewczynka. ie znają się i tyle.
  19. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witam w mroźny ranek :)
  20. Długo, no ale jak nie ma innego wyjścia, to trudno.
×
×
  • Create New...