[quote name='Asiaczek']No więc, jak wytlumaczyłam, że to jednak kupujacy powinien ponieśc koszt przywozu malucha do siebie, to sprawa okazała się.... nieaktualna;)
pzdr.[/QUOTE]
Dziwne podejście do sprawy. wydawało mnie się jak dotąd, że to kupujący powinien przyjechać i odebrać szczeniaka osobiście. Nie ma znaczenia skąd jest maluch. Jak chcę tego konkretnego psa, to jadę, niezależnie od odległości. ale może ja jestem z tych myślących inaczej....