Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Jestem na zaproszenie. na razie mogę tylko zaglądać.....
  2. [quote name='Ladymonia0610']Ale wszyscy mamy być dobrej myśli.[/QUOTE] To jest oczywista oczywistość ;) Kropek:):) [url]http://img43.imageshack.us/img43/1778/doadopcji.jpg[/url] uroczy kurdupelek.
  3. Ale pozycja;) [url]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/393089_128242570675223_287081083_n.jpg[/url]
  4. Ładne, bardzo ładne!!!! Serek bardzo dobrze się stara;)
  5. [quote name='Ladymonia0610']Wszystkie psiaki zabrane są na dt. Musimy zaczekać aż fochu skontaktuje się z Asią z Tozu i będziemy mieć wszystko dokładnie rozpisane. Moje podrostki mają 3 miesiące. Jeden to wariat a drugi spokojny i dzikusek.[/QUOTE] O DT wiem, chodziło mi, kto je zaadoptuje? Ludzie nie chcą brać ani starszych, ani szczylków...
  6. [quote name='unikatowydiament']właśnie umawiam sie na rande wu z Wojtkiem:eviltong::lol::razz:[/QUOTE] O kurcze.....bierzesz Oskarka:evil_lol:
  7. [quote name='fochu']3 podrostki (łącznie z tymi Twoimi) i chyba 6 tych ciupkich ... Postaram się jak najszybciej foty maluchom zrobić,tylko jakoś z Asią zgrać się muszę[/QUOTE] Ile drobiazgu, kto je weźmie...?
  8. [quote name='eliza_sk']Taaa, bo koń potrzebuje opieki, dziecko ma delikatne i "wysokiego ryzyka", mąż i teściowa pracują ... a my leżymy i pachniemy ...[/QUOTE] :shake: szkoda słów. skoro pani taka zajęta, to niech psa nie bierze, bo może dla niego czasu nie starczyć
  9. [quote name='dOgLoV']My wszyscy mieszkamy na parterze poki co , jak bedzie kasa to zaczniemy robić górę i wtedy dopiero My przeniesiemy się na górę :roll: i z psami :diabloti:[/QUOTE] Aaaaaaaaa, to takie buty....myślałam, że już jesteście oddzielnie.
  10. [quote name='Buszki']Uważam ;). W sumie,to jutro przegląd i mogły by iść ( młodsze jeszcze nie),ale cosik chętnych brak :(.[/QUOTE] No to nie dobrze, nikt kompletnie?
  11. Już wiem, to jej świątynia dumania ;)
  12. [quote name='Buszki']Witamy się i tu :)[/QUOTE] :multi::multi: Hej, hej
  13. [quote name='dOgLoV'][quote name='M&S'] Teściowa mieszka z nami :roll:[/QUOTE] Ale chyba na parterze? [quote name='magdabroy']Jak by się przyzwyczaiły, to i na dworze by siedziały ;) Przecież są koty, które zimą też wychodzą na dwór :) Także Aga, budujcie wolierę i koty won na dwór codziennie. Bez względu czy lato czy zima ;)[/QUOTE] Moje, moje:multi: [quote name='Angi']to Sebestiana na dwór, codziennie :evil_lol:[/QUOTE] O dokładnie z kotami :evil_lol:
  14. [quote name='Buszki']Witanko prawie wieczorne :). Palec jest,nawet przed chwilką zmieniłam opatrunek na plasterek,zobaczę czy się sprawdzi ;). Maluchy właśnie zostały zaczipowane i okazało się,że najodważniejsza jest Kruszynka Mini Mini,a największą panikarą Dawntelle,pierworodna Szepszuchy.[/QUOTE] Tylko się nie walnij;) No to już malce niedługo do nowych domów pomaszerują.
  15. Może w łazience jest jej chłodniej?
  16. [quote name='dOgLoV'][quote name='M&S']Dziwne, przecież to rasa naturalna. Rozbestwione są ;)[/QUOTE teściowa je tak rozpieszcza jak dzieci , i pozniej im sie w doopkach przewraca :shake:[/QUOTE] No i wszystko jasne ;) Może kota powinna mieszkać u teściowej?
  17. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Asiaczek']... i Darkowi:) pzdr.[/QUOTE] No tak, dogadzają sobie.
  18. [quote name='dOgLoV']Nasze nie chcą za bardzo wychodzić , wyjda ale jak poczują zimno to uciekają w panice do domu :shake:[/QUOTE] Dziwne, przecież to rasa naturalna. Rozbestwione są ;)
  19. [quote name='eliza_sk']Ja nie wożę psów i dla mnie to już ogromny minus na wstępie.[/QUOTE] Nie dziwię się.
  20. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Asiaczek']Nooo, smazyla kotlety a potem je dusiła w jakims sosie, czy jakos tak podobnie.... Pzdr.[/QUOTE] Łał, dogadza sobie ;)
  21. [quote name='Izabela124.'][quote name='M&S']Uprzejmie donoszę Wszem i Wobec, że [B]Quarto vom Taubengarten[/B] znany jako [B]Slash [/B] [I][B][COLOR=#b22222]obchodzi dzisiaj pierwszą rocznicę urodzin:loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B][/I][B][COLOR=#006400]Wszystkiego najlepszego malutki!!!!!!!!!!!!!!!! [[/COLOR][/B]/QUOTE]Spóźnione wszystkiego dobrego!!!!!!! Kiss też niedługo kończy rok A kociak uroczy :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :):) jak się ogarnę to może jeszcze Was kociastymi uraczę ;)
  22. Zimą też mogą być w wolierze, nie cały dzień oczywiście. Moje wychodzą do ogródka.
  23. [quote name='unikatowydiament']i My się witamy:)[/QUOTE] Hello, hello :)
×
×
  • Create New...