Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Buszki']Jak już kupisz,to się pochwal :).[/QUOTE] A pewnie, że się pochwalę:) Miłego dnia, u nas pada zmowu...
  2. Wielce łaskawe;) doberek Merlinku :)
  3. Zaglądam do Peżota:)
  4. Dzień dobry w poniedziałkowe przedpołudnie:)
  5. Dzień dobry malutka:)
  6. [quote name='togaa']Kudłaczowi kroi sie nauczycielski domek w [B]Czeladzi. [/B] W środę Pani przyjedzie w odwiedziny, potem my odwiedzimy Panią i kto wie, kto wie ?[/QUOTE] O mateńko, już mu współczuję :evil_lol: Cieszę się :) i trzymam mocno, to co trzeba.
  7. Cześć Oskar:)
  8. Dobranoc Dziewczynki :)
  9. Bardzo ładnie się prezentuje :)
  10. Tak, bardzo sympatyczna :)
  11. [quote name='Prezia']Dziękuję, ciągle uczę się czegoś nowego.[/QUOTE] Nie ma sprawy :)
  12. [quote name='Buszki']No to polecam ;).Tylko żółte,bo są lepiej widoczne.[/QUOTE] Tak, zdecydowanie żółte.
  13. [quote name='Prezia']No nie, nie wiem co się dzieje, dwa razy już odpowiedziałam, a tego nie ma! Po prostu się odechciewa![/QUOTE] Tak czasami bywa. Zanim wyślesz wiadomość, zrób kopię.
  14. [quote name='Buszki']Trudno,pozostaje klimat umiarkowany ;).[/QUOTE] Chyba tak ;)
  15. [quote name='Buszki']Wolno rosną i można ciąć :cool3:.Wszystkim polecam,bo potrafią oczarować :loveu:,zwłaszcza jak śnieg dokoła.Jednej zimy tak mi żółty kwitł obficie,że aż świecił,a sąsiedzi przychodzili pytać czy to forsycja mi zakwitła w styczniu :evil_lol:.[/QUOTE] Wiem, że są piękne.
  16. [quote name='Buszki']Po minie Chichy wyglądało na mniam,całą drogę się oblizywała.I nie zwróciła ;).[/QUOTE] ma specyficzny gust:evil_lol:
  17. [quote name='Buszki']No przecież tylko ostrzyc,nie ogolić ;),coby przewiew miały :).[/QUOTE] Też nie można...
  18. Myślałam, żeby w swoim miniaturowym ogródku posadzić, ale boję się, że urosną za duże...
  19. [quote name='Besti'] Ej Ciotki może to nie Marta do nas pisze tylko Luna?:razz:[/QUOTE] Wszystko to być może;)
  20. [quote name='Buszki']Żywe to to nie było,ale świeżutkie i mięciutkie :diabloti:.[/QUOTE] Oooo, fuuuujjjjjjjjjjjjjj.
  21. [quote name='Buszki']Pod palmą w basenie by siedziały :evil_lol:.[/QUOTE] Ale nie bez futerka;)
  22. [quote name='Prezia']Witam. Prezes świerzo wykąpany, znów lśni, nie jest już takim szaraczkiem. Niestety to Śląsk i nadal można się tu trochę szybciej pobrudzić, szczególnie białe :lol:. Tuż po kąpieli Prezes tak cudownie się ułożył, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, ale obraził się na nas za to i nie chciał nawet, jak zawsze iść na noc do sypialni. Reszta bez zmian. Małymi kroczkami walczymy jeszcze z lękami typu auta, wózki dziecięce itp.[/QUOTE] Fajnie się chłopak otwiera:) [quote name='Prezia']Niestety nie mogę, albo nie wiem jak wstawiać zdjęcia, bo chętnie podzieliłabym się nimi.[/QUOTE] Może przez photobucket.
×
×
  • Create New...