-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']kurde pracuje zawziecie:cool3: ..jak sie chce do Polski jechac to musimy tera zapindalac..:diabloti: a tak w ogole to nasz przyjaciel Poxy odzyl:multi: :multi: :multi: od dwoch dni czuje sie lepiej, zaczal biegac , skakac nawet na ludzi szczeka:multi: spi w nocy calkiem spokojnie...oby tak dalej....Poxy to jeszcze nie twoja pora chlopie...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa.. no to zapindalaj.. na pełnych obrotach... aaaaaaaaaaa :multi::multi::multi::multi: i supcio że z POXY lepiej.... :hmmmm: to ten z nowotworem?? :hmmmm: jak ten to czy to złośliwiec?? czy był/będzie cięty?? co i jak??? [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]naoglądałam sie fotek... całego mnóstwa... rozbrykanej Tigry :loveu: nic trza wrzucić też u siebie... bo aż wstyd- wszędzie są tylko nie u mnie... :cool1: bry Eva :multi:[/B] [/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iii co juz po imprezie?? czy poprawiny :cool3: ja oczywiście dziękuję... nie piję- jestem driverem :roll:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahahaha.. Pysiu!! wyłożyłaś mnie na łopatki... buuhahahahaahha... porycałam sie ze śmiechu... buuhahahahahhaha qrde.. znikła mi z subskrybcji galeria bouvików... ide szuakć. P.S.a teraz czytam rydzykowskie wywody... zsikałam sie [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]...e tam kryptoreklama ...tu trza otwarcie....przecie Magda z Tych a ja juz prawie :evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Magda z TYCH to JA :diabloti: i Magda z TYCH to medorowa... a Alicja to ani Magda ani z TYCH... ale co tam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: witam sie mordulcowo :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='caroolcia']Czy wiecie że dzisiaj jest juz czwartek, a po czwartku piatek, a to oznacza że łykend tuż tuż :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuuuuuuuuuuu :placz::placz: i znów 2 dni bez dostępu do kompa :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko Bea.. zmobilizowałaś mnie... zara przerabiam fotki i wrzucam ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulinka18']Byłoby super :multi: Ale na razie poczekam co mi odpisze Grześ ze stake-out. Jeśli nie będzie mógł dojechać (jest z Tych) to dam Wam znać. Napiszę wam wtedy na co konkretnie zwracać uwagę jeżeli chodzi o haszczaki. Chociaż i tak najważniejsze jest nierozmnażanie.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sklikałam sie z Marchewą. do 8 września jest w Polsce, więc nie ma problemu- Ona przerabiała już dziesiątki kontroli więc da radę.. a ja zabieram sie z nią, bo czas najwyższy nauczyć sie o co biega bo czasem mogę sie przydać :roll: tak czy inaczej polecamy sie :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']Jak to? W pracy na forever? Czy z Tobą wszystko ok? ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak...jaknajbardziej- owszem, naturliś,of course.... bo ja mam fajną prace.. nie mam nad sobą szefa :diabloti: i mam TU komputerka... i tak se nawet lajtowo, wcale nie ciężko pracuje...... na dogo :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='GrubbaRybba']Śpieszę dostarczyć kolejną kupkę informacji o Tobim... Tobi się rozkręca, szaleje coraz bardziej i gryzie jak najęty :evil_lol:, to potwór w "owczej" skórze. Wczoraj około północy zjadł nam cały róg dywanu :diabloti:, a podczas dnia oderwał kawałek listwy przypodłogowej i był bardzo z siebie dumny, że zorganizował sobie taką fajną zabawkę :evil_lol:. Poza tym oczywiście jest bardzo, bardzo kochany i takie wybryki szybko mu wybaczamy :). Tobi je bardzo ładnie, a po robakach już nie ma śladu... Jest żywy, bawi się i... żebrze. To właściwie jego ulubione zajęcie. Jak tylko ruszę reklamówkę lub lodówkę, on już tam jest, szczeka, skacze, dopomina się i awanturuje. No i sika strasznie dużo i wszędzie (gdyby mój samochód tak działał, wlewam pół baku paliwa, a jeżdżę jak na całym ;)). Sprzątając jedno siii, on już robi kolejne. Pełne ręce roboty :), dosłownie toniemy, a niedługo utoną tez sąsiedzi z parteru ;). Wczoraj zaczęłam uczyć więc Tobiego siusiania na papierowe ręczniki. O dziwo zrozumiał bardzo szybko i około 50% siii lądowało na ręcznikach. Wieczorem jednak, gdy pochwaliłam go za kolejne siii na ręcznikach, on zaczął szaleć, wpadł w te obsikane ręczniki, zaczął się w nich tarzać, a potem rozerwał je na strzępy i rozrzucił po mieszkaniu. No i znowu miałam sprzątanie. :evil_lol: Śmiesznie też zachowuje się na łóżku. Codziennie wieczorem fundujemy mu chwile relaksu na łóżku, przed zaśnięciem. On wtedy przekłada się z boku na bok, łasi sie, pieści i noruje w kołdrze. Wtedy też wycisza się i uspokaja. A to Tobi wczoraj... Rekals na łóżeczku... [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i530072.jpg[/IMG] Zabawa kostką... [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i530070.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śmiem twierdzić że nie wierze w Twoje słowa... :evil_lol::evil_lol: TOŻ TO ANIOŁ :loveu::loveu: nie wierze i tyle... aniołek, aniołek, aniołek aniołeczek ;) hihi.. no to masz rozrywke ... niczym ze szczeniakiem :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
:mdleje:[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25285/"][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/e060.gif[/IMG][/URL][URL]http://images27.fotosik.pl/66/13a68c4a8061031b.jpg[/URL] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25285/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/1_009.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]ŁOSOŚ mmmmmmm[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/e055.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahha ale mu sie nadstawiła[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/355.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/355.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/355.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/355.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25378/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/355.gif[/IMG]http://images23.fotosik.pl/66/b12bff8223ba97f5.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak mi rób, tak mi dobrze[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/happy/25745/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/happy/corkysm60.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor']Ale to dopiero teoria :lol!::lol!:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa no tak... bo tera to rozpieprzyli na 2 terminy.... kiedy drugi?? jak to jest?? jak już zapomnisz jak sie jeździ :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Buhahahahaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kiciuś jest swietny, no prawie, ale przecież nikt nie jest idealny:cool1: Wczoraj wyszłam do pokoju, dosłownie na ułamek sekundy, w kuchni został kiciuś i moje śniadanie:angryy::angryy: Wchodzę, a ta sierota pije moją kawę:placz: No i obezwładniłam go chwytem a'la Chuck Noris, zwanym potocznie dyndu dyndu:diabloti::diabloti:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry psio-kocia nianiu... widzisz... nie pisane Ci jest oddawanie kotecka[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerowa... kaj żeś :-(:-(:-([/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też w pracy..... i za 6 godzin kończe... buuuuuu... nie chce kończyć... nie chce z tąd wychodzić... nieeeeee :placz::placz::placz::placz:chcę tu zostać ... na forever :cool1: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nawet ja jestem przed Karolą :crazyeye::crazyeye::crazyeye: PAULA!!!!!!!!!!!! czy Ty dziś masz też urlop ?? :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Byłam:loveu:Poczytałam o dzieciach... i ich dzieciach:roll::roll: No i obejrzałam zdjęcia Chlorka, tego co to kaczki zagryza:diabloti:[/quote] :multi::multi::multi::multi: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hand: Witam się z Wami :multi: :loveu: :multi:w Naszym Blogasku o bardzo dziwnej porze ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: cierpisz na bezsenność ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: BEREK czwartkowo!!!! [/FONT][/B][/COLOR] -
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulinka18']Ja mam też jeszcze chętną dziewczynę na niego z Jastrzębia Zdrój. Jednak jest jeszcze nie sprawdzona dokładnie. Wczoraj napisałam wiadomość do osoby z forum stake-out z Tych czy mógłby sprawdzić ją i zobaczymy.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] w razie czego ja jestem z Jastrzębia... ale nigdy nie sprawdzałam domku, więc albo mi podpowiecie co i jak... albo......... klikne do Marchewy- ona ma wprawe w sprawdzaniu przed i poadopcyjnym. i też jest z Jastrzębia. a ja poszłabym z nią... nauczy mnie co nieco w inspekcjach przed i po..... oki??? [/B][/COLOR][/FONT] -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AśkaK'] Wklejam linki do zdjęć wydruku leczenia. Poszłam do lecznicy i oczywiście po wyjściu się pobeczałam.:placz: Asiu..... ja tam nie wchodze a co pomyśle (a myśle często) o Malince ... rycze jak małolat... i o Tobie też myślę.... i poraz kolejny dziękuję Ci że w tych ostatnich chwilach Malinka miała przy sobie Ciebie -
[quote name='Fusica'] A co z imieniem???? Takie cudo nie może zostać bezimienne...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek urlopująca sie Fusico :roll::roll: też sie wczoraj zakręciłam.. nawet napisałam że może imie dla psiaka bo maluch to brzmi jak fiat126p..:evil_lol:... ale szybko edytowałam... bo sie zorientowałam że on sie nazywa TOBI... :oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
-
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam przywitac czwartkowo "haszczaka" ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spadam bo ochroniaż łazi jak na sraczke kiedy wyjde :angryy::angryy::angryy: no i tak mnie stresował że ochroniaż napisałam przez Ż.. OCHRONIARZ [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]jeszcze po kropelce jeszcze po kropelce........ [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa:[/B][/I][/FONT][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa:[/B][/I][/FONT][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Urlopa mam :grins: ale i mnóstwo spraw do załatwienia, więc jeżdżę po urzędach :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie klikłas do mła w godzinkach pracy???? :mad::mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]