Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=SandyBrown][COLOR=DarkOrange]OoO jak fajnie:P :evil_lol: Widze ze połowa dogomani widziała ten reportaż:diabloti:Rozwalimy to schronisko:diabloti: SiemAnkO z sameGo rańca! Wstawaj doopo:loveu::multi::multi::multi::multi: Ja lece z maluchami na sapcera:lol:[/COLOR] [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial] wszyscy mieli w podpisach EMDZIOŁEK I VEGA w TV- kronika Kryminalna :diabloti: [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][FONT=Arial]wtorek, 16:00[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]witanko !! sistersy!!! :multi::multi::multi: P.S. a która to Ty?? :cool3: :oops: [/FONT][/B][/COLOR]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Agus wiem że mnie kochasz nieustająco i wciąż...:loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]widać te mamy już takie muszą być .......kurcze sama nią jestem..... Aniu .Koteczek jest malusieńki , był najmniejszy z rodzeństwa od początku ale ślicznie potrafi się bawić , ma apetyt...od wujka Cezarego na drogę dostał zieloną żabkę do przytulania. Całą wycieczką zajechaliśmy do Cioteczki Marchewy ...czyli Madzialena , mój TZ i Ja...a powitały nas piesy:loveu::loveu::loveu: U Marchewy Rudziaszek dostał swój pokoik z kuwetką , miseczką posłankiem...zostawiliśmy go tam z czystym sumieniem i z uśmiechami na twarzach ,że maluch znajdzie swoje miejsce na ziemi. [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dodaj że Cezary wyszedł wstrząśnięty... cytuje:"ale mnie wrobiłyście... przecież ona da tego kotka psom na pożarcie" :roflt::roflt::roflt: musiałam go uświadomić że Marchewa oprócz dwóch MORDERCZYCH lizaków ma też kotka... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Właśnie jestem po tel do Marchewy. Mały najpierw grzeczny jak aniołek, teraz zaczął trochę łobuzować. Asia mówi, że pod czarną warstwą brudku jest rudy, a brzunio i łapki białe. Hehehehe. Jutro będzie pranko kociego futra. I "weteryniarz". Wszystko opiszę. I myślę, że do poniedziałku zostanie u mnie na "obserwacji" i pokażę mu, że łóżeczko służy do spania. Dziękuję za udaną akcję. Serdeczne podziękowania dla TZa. Koszyczek odeślę lub przekażę Dominice.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj brudasek brudasek... ale pracował na warsztacie- trzeba mu wybaczyć :evil_lol: aaaa... Marchewa ma na imie Asia... :cool1: nie wiedziałam :cool1: zawsze tytuuje ją.... MARCHEWA. Pani dzwoniła do mnie żeby już wychodzić z kotkiem :roll: pomyliła numery- przekazałam Marchewie... to było koło 10tej, czyli we stolycy bedzie nie prędzej jak na 14tą;)[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='madzia i medor']{Pracujesz - ja nie:lol!::lol!::lol!::diabloti: ciiiiiiiiii:oops::oops::oops: Nie mów nikomu, upiekłam dziada, bo małe za długo się gotują:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam nadzieje że najpierw go wytrymowałaś i wypatroszyłaś... matko... że też takie słowa przechodzą mi przez palce :crazyeye::crazyeye: tak czy inaczej SMACZNEGO :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] Witanko Madzialeno w Naszym Blogasku ;)...pamiętaj coś mnie obiecała na jutro rano ;) [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm:pamiętam,:roll: pamiętam :siara::siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] :hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::oops:
  5. [quote name='madzia i medor']Jutro wszystkim poodpisuję, bo ***** pech mnie ostatnio nie opuszcza... Koteczek juz w nowym domku... Medor pogryzł się z owczarkiem - moja wina, puściłam bydlaka - ma ucho do szycia - cały czas leci mu krew a Ci zajebani weci nie odbierają, bo mają wszystko w dupie. Na dodatek ***** koleś od ONka powiedział, że zapłacę za szycie jego psa - ok, rozumiem - i że zgłosi sparwę na policję. Jestem wkurwiona i idę popełnić seppuku[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to qrwa pięknie.... opisz całą sytuacje jak było?? może da sie coś wymyśleć jako bajer na policji... bo inaczej Ci dosolą.... co 666 głów to nie jedna... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Rozumiem, że może chcieć zwrotu kasy za weta, ale po co ta policja :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żeby Pan był górą...... żeby pokazać że jest WIELKI, żeby udowodnić że są psy GROŹNE niechodzące na smyczy.... żeby udupić Magde... miałam taką sytuacje... kolesia pies zaatakował Klocka i sie ścięły- więcej harczenia niż gryzienia... ale koleś dupek wsadził łape między pyski i któryś go machnął... centralnie w żyłę.. krew sie lała (PSOM ZUPEŁNIE NIC) pojechał na pogotowie do szycia... a tam MUSZĄ zgłosić pogryzienie... a że on miał psa z "listy" a nigdzie nie miał zgłoszonego- nawet podatku nie płacił... :angryy: w obronie własnej dupy powiedział że przyszedł do nas do domu :angryy: i Klocek go ugryzł :angryy: QWA! tyle że on nie rościł pretensji i obyło sie bez sądów, odszkodowań....- Klocek "był" na obserwacji po czym wet przesłał opinie do sanepidu że pies łagodny, bez objawów wścieklizny......:loveu::loveu: ale na policji jesteśmy notowani za psa agresora... z tym że kiedyś zawezwali nas panowie policjanci od psów, żeby pooglądać nasz okaz... pojechaliśmy... ich psy toczyły piane z pyska na widok Klocka, a on gupecek zaprzyjaźnił sie z panami policajdami i aportował patyczek aż.. padli... skakał przez przeszkody i elegancko przeszedł test na odgłos strzałów.... od tej pory mamy luz- panowie powiedzieli że jak dla nich klocek może biegać luzem po mieście :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i uczyć inne psy zachowania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ino straż wiejska :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='madzia i medor'][/color][/color][/font] Mam swój świat, mam swoje kredki, mam swój krzywy musk i nie mam już koteczka:multi::multi::placz: Cze Klocusiowa, dlaczego cia nie ma, nie pracujesz w soboty:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pracuje :multi::multi::multi: wiem że nie masz kotecka bo widziałam wczoraj foty- jak go do piekarnika wsadziłaś :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='evaxon']Ala robi olej z dziecka??:hmmmm: a dobry ten olej??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba nie najlepszy, bo 666 razy tłoczony... dla pewności Ala przeciska je(szkodniki) przez maglownice tyle razy :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Witaj moja Żmijko najulubieńsza :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]źmija... :loveu::loveu::loveu: źmijeczka... najulubiona :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek']:evil_lol:[COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]:evil_lol: Tak tak żmijko najulubieńsza:evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]:multi::multi::loveu::loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=2]WSTAWAJ !!:multi::multi::loveu::loveu: [/SIZE][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tadam!!! wstałam...:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']dzień doberek w piękny słoneczny sobotni poranek. jak tam Klocuś główny bohater blogaska;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... klocuś.. gwiazda moja.... no właśnie...:hmmmm: jak tam Klocuś:???: DOBEREK!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zoba.. to mój siostrzeniec, Klocek.. i.... kanalia :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/48/f665850488404ce6.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  9. [quote name='elainfo']a jak ty to zrobiłas...?????????przeciez wklajałam chyba ze trzy razy i za każdym razem nie działał....:crazyeye:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nic nie robiłam... najpierw nie działał.. potem TY musiałaś poprawić i działa..[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol:
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz qwa... emdziołek... padam Ci do nóg.. znalazłaś sie w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie....nawet nie myśle co by było gdyby Cie tam nie było... :placz::placz::placz: QWA!!!! co za kretyni, potwory i .... brak mi słów na tych co tak potrafią zrobić żywej istocie... im dłużej siedze na dogo tym bardziej nienawidze ludzi .... :angryy::angryy::angryy::angryy: EMDZIOŁKU!!!! dzięki CI za ocalenie psiaka :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:ale i Qba i Dbsst...tysz z 18 ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i oni są wpożo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='elainfo']nicnie rozumiem ..z twojego....Dlaczego mi nie działa???!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]juz działa ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='malawaszka']hahahha nooo ale co się okazało to i tak mój luby chciał mnie tam zabrać :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj jeszcze foteczki..:modla::modla::modla:. to prawie jak bym tam była :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeehhhhhhh :iloveyou: alem Ci zaproponowała fajną wycieczke nie?? :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='elainfo']dzienki.. działa;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty brałaś z mojego?? bo w Twoim podpisie nie działa [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:QFFA.......:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]....było lecieć z Weszką i za rączkę w samolocie trzymać .....;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... było....:mdleje: a potem trzymać ją za rączke spod łózka :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak sie pośmieje z tego co napisała Mła Madzialena :p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiedz co napisała??? to i ja sie pośmieje :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]bo one czekaja aż na Bartłomieja boćki polecą to się z nimi zabiorą ....;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to gdzie ten Bartłomiej?? niech na niego nie czekają... po co?? sam nie trafi?? muszą go wozić czy jak?? :roll::roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:no w poniedziałek na 6-11 ale za to ze w środe nie ide na narade to musze na 2 gadziny do dziecków wejść:diabloti:....za to czwartek wolny :p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że jak w środe?? nie idź.... olej dziecka..... [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][I][FONT=Arial][B] przeca mówiłam że nie wszystkie z 18 września są wredne :razz:[/B][/FONT][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój stary był :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77517"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i531048.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77517"][IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i531047.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja Ci podlinkowałam ;) prosze :evil_lol: chyba że sie zamotałam i coś nie teges [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] Udało mi się jak ślepemu psu na obcej wsi :eviltong:...dziecka poszły o 15.....i nie musiałam siedzieć do 16 ....i już jestem w domeczku ...po kapieli i po obiadku ...odebrawszy Qbie kompka ...koffany synuś :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kochany ....:roll: Ozzy chciałam napisać.... zboczenie :shake::shake::shake: kochany QBA!!!! :multi::multi::multi: mamuśke mi oddał!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:Madzialeno Mła :loveu::loveu::loveu:....wróciwszy z pracy......:multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał!!! w życiu bym sie nie domyśliłła :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze TYLKO 1 dzionek i LABA!!!! :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś?? Ty nadal na urlopie??? cholewcia... ale Ci współczuje... tak bez kompka :shake::shake::shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...