-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='evaxon']:diabloti: a ja czekam juz 3 tygodnie na szafe :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=SlateGray][B][COLOR=Blue]a ja 2 lata na tapetowanie..... :diabloti::diabloti: Aluś... a one to piją jeszcze na te 3 latka?? czy już na 4??[/COLOR] :cool3::cool3: dogo zamula jak job twoju mac i nie chce mi sie oczekiwać po godzinie na otwieranie stronek.... spadam [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='paula_z'] Scurki wstawione głównie dla Cia :p A Ty nic się nie zachwycasz :eviltong: ;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo mi już brakuje słów zachwytu.... a u mnie szczurasy... to rzecz nierealna :placz::placz: a jo by tak chcioła :loveu::loveu: niestety... nie można mieć wszystkiego... nie można mieć neta... nie można miec nawet szczurasków :placz::placz: SWIAT JEST OKRUTNY :angryy::angryy: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img071.jpg[/url] ZAJEBIASZCZE!!!!!!!!!!! :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś.... głowica do góry.... złożyłam petycje o zakończenie tych twoich strapień ... KONIEC!!! teraz będzie już tylko lepiej....[/B][/COLOR][/FONT] :Rose::buzi: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']zostaw Lesia tyyy tyy ty tyy bestio tyy:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]załatw kaczora!! załatw!!!:diabloti::diabloti::diabloti: czasem żałuje że nie uczyliśmy go komendy"ZAGRYŹ" :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']UUUUUUjjjjj, widzę tam jakieś pluszowe flaczki...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]flaczki z kaczki... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'][CENTER][LEFT]Dobrze Klocuś, bierz kaczkę, rozszarp :evil_lol: [/LEFT] [/CENTER] [URL]http://images26.fotosik.pl/64/adf8de7f548e426f.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic z tego- nie reaguje :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']Chlorus:loveu: normalnie jo cie kochom:loveu: jedz kaczusie jedz malenki:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha... klon-kaczusie :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dreamer'][CENTER]:loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/64/06782435a64f1979.jpg[/URL] [COLOR=indigo]^fajne szpony, biedna maskotka ;) [/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=indigo]cześć![/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pazury nie starte... bo on TYLKO śpi :eviltong: jaka ona tam biedna... miała 10 minutową kadencje :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']Toz Klocus to prawidziwy agresor, patrzcie jak sie pastwo nad ta kaczusia, a może mysli że to nasz prezydent RP:evil_lol: A na tym jednym jak fajnie duma:loveu: Mizianko[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie tak...:hmmmm: choć jak wozimy mu doope w RZĄDOWEJ- uwialbia... tyle pożytku mamy z naszego rządu- auto które po nich przejeliśmy :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']AVE:diabloti: witam sie i zegnam sie...jade pracowac....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty :crazyeye::crazyeye: we wtorek??? :evil_lol: [SIZE=3] WITALEC dla wszystkich.... :hand::hand: i dziękówa[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]:Rose:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3] dla Alicyji za fotecki :loveu:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue]dziękuję Pani Alicjo za sprawozdanie, bo cały wieczór myślałam o Amorce.... i jej..... siostrze :shock:... ale sie nam dane zmieniają z dnia na dzień :roll: a co do zszywania AMIGA- to wydaje mi się że nie jest to takie HOP... KAWAŁ skóry jest wyszarpany, więc zwykłe szycie raczej nie wchodzi w rachube. wet nie łapnie tego nićmi ... nie ma chyba :roll: szans na naciągnięcie skóry żeby łapnąć oba brzegi rany. Ważne że sunie są już w bezpiecznym miejscu i pod okiem weta. gdzie psina dostanie środki p/bólowe, gdzie będzie odkażona rana, gdzie jeżeli nie za późno tfu,tfu- nie wda sie infekcja, martwica czy inne paskudztwo... gdzie powoli będzie leczona i będzie nabierała sił i zaufania do ludzi.... :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:czy ty aby ni przesadzasz :roll:moja droga Madzialeno z tym ruchem u mła....:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]:shake::shake: [quote name='Wilejkaros']A ja chciałam powiedzieć, że domeczek dla rudego koteczka jest! Tylko transport potrzebny. I to do przyszłej środy! Kto może się udaje w podróż Katowice-W-wa?[/quote] :nono::nono: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja sie nie wybieram[/B][/COLOR][/FONT] :roll: [quote name='Rybka_39']Witam co tam u "groźnego" psiura?:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]groźny psiuro... kiedy to pisałaś spał... kiedy inni pisali- tez spał... kiedy ja to pisze.. zapewne też śpi :cool1: mamuniu.... klocuś sie starzeje :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Ślunsk? Żadne takie! Ja już kotecka przyobiecałam ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... zapraszamy - odbiór osobisty :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no i dlatego szukamy przewoźnika;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:pfotaski będą ....chyba nawet dziś ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Rybka_39']A Ty jestes wspolzałozycielka galeri czy co?:evil_lol::cool3:[/quote] [quote name='evaxon']to ty nie wiesz ze one sa trzy :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: nieszczęścia chodzą trójkami :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']łO matko jakas zacofana jestem w rozwoju:evil_lol: Niewiedziałam 1 galeria a trzy babeczki:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak mogłaś nie wiedzieć... cała Polska o tym huczy :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda mi koteczka, i trzymam za niego kciuki, ale ponawiam pytanie .... co z suniami?? odłowione?? są w schronie?? ogladał je wet?? co dalej??? Pani Alicjo!!!!! halo.... bo siedze jak fakir na szpilkach cały dzionek, i juz kończe prace.... do kompka dopcham sie dopiero jutro.... chyba nie bede spała :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybc!a']NO WŁAŚNIE ! A Gonitwa mi ciągle mówi, że ja bzdury opowiadam, bo mówię, że jestem gruba! :eviltong: A tak w ogóle to świetna galeria, zazdroszczę przedewszystkim ruchu, bo u mnie pustki, tylko kilka osóbek wchodzi i na dodatek nic się nie dzieje![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skąd ten post?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie było go tu :shake::shake: ruchu?? :crazyeye::crazyeye: a byłaś u Alicji Ozzulkowej?? HA!!!! tam to jest ruch.... [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']taaakkk ja pałam miloscia do kazdego :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi.... a ja myślałam że ino do mnie :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:jestem wrócona i mega wqr.........:diabloti:....jak już rodzice o dzieckach zapominają to jaki ma być ten nasz świat :angryy: a i teraz napiszę;) .....dziękuję za miły weekendzik :pCI :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jezu... zapomniało sie mamie... noooooo..... ale mega obciach.... zapomnieć o dziecku- wot co praca czyni z człowieka :shake::shake: aaa... mi ?? no luzik- w sobotke koncercik Pawcia- miejsca leżące macie zarezerwowane z panem C. ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]podziękowali :pi przesyłamy życzonka[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]dzięki...Ozzy skończył 3 latka [/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]cześć ...dopiero wróciłam z pracy....odprowadzałam dzieciaka...mama se zapomniała o nim:diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]wieczorkiem będę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo teraz masz swojego ;)[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nie bedzie w domku bezkablowego :shake::shake::shake: chyba sie rozpłake.... Alu... trza było wziąć dzieciaka do domciu na tymczas :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Hehe pan ponoć bardzo miły był i wszystko tłumaczył. Dobierał się Magnusowi do tyłka kilka minut, a Maniek dzielnie się bronił:evil_lol: Aż wreszcie jak z nienacka capnął go w te jajka to Maniek aż odleciał:evil_lol: :evil_lol: Zdjęcia ze zwiedzania Torunia wstawie później;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhahaha :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeee... no .... też bym nie dała temu panu grzebać w jajkach :evil_lol::evil_lol: mogli mu kobite podesłać... a nie jakiś chop :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszyscy w rozjazdach.. a klikać nie ma komu :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]melduję ze byłam;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tup tup tup za ALĄ... też byłam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='emdziolek'] A tak swoją drogą to Vegulec miał dzisiaj kompańsko i zauważyłam ze strasznie z niej sierść wyłazi:shake: Zna ktoś jakieś dobre preparaty witaminowe na wypadanie sierści? Ostatnio brała witaminki takie ale nie pomogły:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może po prostu leni sie przed zimą :roll::roll: cześć Emilko ... melduje że Vega wyoglądana :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz byłam.... nawet jestem nadal :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matko :crazyeye::crazyeye: ileż w Tobie miłości :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i to do mnie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: aż sie zawstydziłam :oops::oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaglądam... towar nie zając nie ucieknie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałam wodołaza :crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tadam.... i TU trafiłam... powolutku powolutku prawie nadrobiłam łikendowe gadanie.... jeszcze tylko musze towar zamówić.. a robie to już 3 godziny :roll::roll: i może jeszcze Tu zajrze[/B][/COLOR][/FONT] ;)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']aaaaaaaaaaaaaaaa jeszcze tu wroceeeee....... witaneczko:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka... skończył sie mi domestos... przereklamowane :p skoro nie podziałał na Ciebie to zapraszam znowu- bede milejsza... bez psik psika ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahah.. Maniek miał treme na ringu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sie chłopczyna zestresował... zdjęcia oglądnięte, oczy nacieszone.... ide dalej... do zaś (po waszemu: do znowu) ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial]w końcu... :mdleje: w końcu dotarłam pozdrowić CIĘ i Twoją familię ... i suczysko i kotecki :loveu::loveu: i wszystkich tam u was... i pana listonosza- jak fajny, i kominiarza... i hydraulika... księdza i panów z TP-NIE!!! [/FONT][/B][/COLOR] :evil_lol::evil_lol:
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']znaczy ze kto?? moj sasiad esesman:crazyeye: :diabloti: wczoraj go prawie wykonczylam.....bylismy na grzybach, wracajac spotkalismy go a w koszyku ..ponad kilo kurek:diabloti: ale mial mine...hehee i tera siedze i szukam przepisow na dania z kurkami:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaha.. myslałam że byś go wykończyła bo dałaś mu trującego:evil_lol::evil_lol::evil_lol: KURKA duszona w drzwiach :diabloti::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]