-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy ta pucha nad głową ozzulka to też prezent dla niego?? :cool3::cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/65/aa6d6cf3865ccd67.jpg[/url] ciacha byli przepyszne... sama bym sie poczestowała, ale Ozzuliński nawet nie myslał sie dzielić :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/2acef021e9f7f77d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/66/873631f30bd247be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/66/d596a9e7dcdae29c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/66/b18dae4e7a1d34ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/66/dcad09c8adc2d5c2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniec kawałów... czas na chwile grozy... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pies mordulec....[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tylko Ala była chętna na fotaski ?? :razz::razz: przykro... za kare wszyscy bedziecie ogladać :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Green][B]okiem psa :kociak: [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/65/545022e7a9cc411b.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/65/ea7932b6403cb30b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/b3327445f2b55c18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/7749878ec8a9aa86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/625746a64dfc8131.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Uwaga dziewczynki... dobijcie mnie ... właśnie spadłam z krzesła i nie wiem czy sie podniose :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mamy obok mego sklepu zakład krawiecki. a w nim -o dziwo- krawcowe .... właśnie jedna młoda wyszła.. stanęła przy mnie i mówi że chce sie doradzić.. bo od 1 września ma urlop i nie wie gdzie jechać... [/B][/COLOR][/FONT] [LIST] [*]do Kołobrzegu czy na Słowacje... [*]mówie że ja bym na słowacje... [*]a ona że nie ma paszportu, a Słowacja nie jest w unii i nie można na dowód [*]a ja- że może .. bo jest w ***ni europejskiej [*]a ona.. że w takim razie jednak na słowacje bo tam taniej, i ........ czystsze morze [*]:mdleje::grab: [*]mówie że słowacy nie mają morza [*]... mają bo jej szwagier jeździ tirami do słowacji i kąpie sie w morzu :flaming: a tera mnie dobijcie[/LIST] -
[quote name='evaxon']eee tam głupio.... Ewa Vectrowa ten tego psy po brzuszku głaszcze i zachacza:roll: :siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo.. psy... ale nie klocki... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]no i teraz mi podwójnie przykro :cool3:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alu... niepotrzebnie Ci przykro...jak przywitała mnie to tak jak by i Ciebie :roll::roll: daj jej szanse.... zabiegana kobita... w kasach za pampersami wystawa :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ja Ciebie................. nigdy nie ignore.:loveu::loveu::loveu::loveu:............tak jakoś wyszło..................no brzydko przyznaję.............mea culpa [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g040.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g035.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oki- wybaczam :loveu::loveu::loveu: bea culpa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:nie tylko Ciebie....MNIE też :angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jednak mnie nie... a Ciebie tak :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto chce zdjęcia klocuszka?? kto, kto?? :cool3::cool3::cool3: palec pod budke, bo za minutke........... :evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: zmobilizujta mnie bo musze zrzucić z aparata i przerobić :mdleje: nienawidze tego [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']wolisz ze wolisz zagryzionego :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... wole wole :diabloti: jak kaczki to tylko z pieca z cytrynka w doopie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)klik klik.... łoporządzom...i prziszła żech ;)...nazad ku Cia :p [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alicja!!! ??? :crazyeye::crazyeye: nie spodziewałam sie tu ciebie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']On woli tego co nie ma żony a ma kota:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ON tak.... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]..myślą, że parę kocurów się by jeszcze znalazło w jako takim stanie, coby klocus mógł sobie potrenować.................a potem na kaczki:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klocuś nie poluje nawet na koty :placz::placz: osz qrde!!! a mówią że morderca :placz::placz: mam zepsutego psa!!!!!! :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rybka_39']Klik klik nie kaman o co chodzi:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klik klik... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:bo to nie do cia a Mojej Klocusiowej ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do mła?? :oops::oops: ehhhhhhhhhhhh :Rose:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']mi juz dawno odmulilo :eviltong: :multi: Pawcia??:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca nie bede głaskać klocka... bo... głupio to brzmi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Prosze wchodzić, bydłaki na razie mają wolne:evil_lol: O prosze: Tylko prosze uważać na tego najgroźniejszego, bo za niego nie ręcze:diabloti: Oto ten najgroźniejszy: [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=WF2s74m5_AY[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... !!!! Wolne, wolne... widziałam na filmiku jak REKINY :diabloti: krążyły wokół maleńkiego Topsika :placz::placz::placz: zaryzykuje... wchodze, siadam... poprosze kawke, bo mi oki sie zamykają[/B][/COLOR][/FONT] :cool1: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja tu byłam.... a Ty mnie[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27958/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/ignore.gif[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/angry/25091/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/angry/ranting_w.gif[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odmuliło dogo.. jestem.. a tera ide masowac brzuszek :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... ile zmoroszelmów.... :mdleje: juz zapomniałam że masz psy /suki :diabloti: pozdrower ze śląska :hand::hand: [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk... prosze złapac psy- chcę wejść a to takie bydłaki :eek2::eek2:[/B][/COLOR][/FONT] :scared: -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ostatnie wieści od wetów są takie, że siostrzyczka Malinki ma biegunkę, wymiotuje i ciągle dostaje leki i ogółem jest bardzo osłabiona. Z bratem ponoć lepiej, szczeka i broi. czyli zaciskam kciukasy za siostrzyczkę, baaardzo mocno... oby to nie było TO :-( a za braciszka też, ale troszke słabiej :evil_lol::evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'][URL]http://images27.fotosik.pl/65/5c881e27ac803ad5.jpg[/URL] Zagryzł i zasnął:evil_lol:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]przytulił go na pożegnanie... do młodej jędrnej piersi :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']a Lesia czy Jarusia wolisz??:diabloti::diabloti::diabloti::lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale wole.. że wole.. czy wole zagryzionego?? zreszta jeden pierun... jakby stanął którykolwiek z nich i podpisaliby prezydent- uwierzyłabym.... ciekawe czy czasem sie nie wymieniają stanowiskami i korytem :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam se............. wisziałam Klocka maltretującego jakąś............KACZKĘ (bardzo politycznie:diabloti::diabloti::diabloti:) nie uczyłaś klocka zagryść???:-o..............ja nauczyłam Lejkę..............DAJESZ.......ale tylko za obcymi Kocurami , które molestują moje.................kociczki...............wysterylizowane....:diabloti::diabloti::diabloti: podrówka:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to podeśle Ci Klocka- potem zrobimy polowanie na kaczki :evil_lol::evil_lol: i reszte darmozjadów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:WITANKO Mla 1/3 z Naszym Chlorkiem ...w Naszym Blogasku ... pędzę sprzątać dalej .....u Pauli napisałam jak mi nasyfili :diabloti::diabloti::diabloti:mus się uporać z robotą ....kliknij ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klik klik... łoporządź ten chlyw i puć nazad, ku mie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witanko ...dziś walczę z przeciwnosciami i [SIZE=3][U]złośliwościa rzeczy martwych[/U][/SIZE]:diabloti: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ło kryste panie... a ja myślałam żeś krzywde dzieckom zrobiła... :diabloti::diabloti: a to TYLKO brak miejsca w szafkach na to co sie mieściło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27957/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/welcome.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]to home[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/big_smiles/27755/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/0094.gif[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffffffffffffffffffff.... :mdleje: robiłam ze 20 podejść aby otworzyć Twoją galere, potem ze 15 żeby otworzyć okno do pisania postu....ciągle wyskakiwało: błąd strony, lub przekroczono czas połaczenia.... ale byłam twarda.... jestem, miziam, pozdrawiam... zatuczoną świnke też :diabloti::diabloti: a teraz zatwierdzam już ósmy raz.... ZATWIERDŹ ODPOWIEDŹ dziewiąty dziesiąty :diabloti::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]