Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ostatnio duszone byłyśmy my....przez Chlorka ...nie wiedzieć co teraz ci się przydarzy :evil_lol:;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pomówienia... mój pies nie dusi... mój pies morduje... a skoro TU jesteś to... nie mógł być chlorek :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm:...... kurcze ...ale praca jest przyjemnością ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] oj, niekoniecznie niekoniecznie... czasem mam ochote tym rzucić i szukac pracy... tylko gdzie...... [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeeeale na płycie to zostaje i mam albumy ze zdjęciami na płytach a na pendrive to se mogę to w życ wepchać............... bo mam tylko te zdjęcia które mi się podobaja..............:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no patrz... a ja mam pendrajwa i ... nie pomyślałam o wsadzeniu go do życi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='caroolcia']wstydu ni ma ta wsiowa dziewczyna :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic a nic... ani troszke :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:cool1:nie widze komu się nastawiła bo tam są siakieś emotki :diabloti:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i co?? nie szpanuj :diabloti::diabloti::diabloti: to to zakichane linkowanie fotek a tera nie zmienie bo nie ma żadnych fotek... FOTOSIK ZDECHŁ :angryy::angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wrzucam dalej, póki mnie naszło i fotosik współpracuje dupa... padł :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: tego właśnie nienawidze... tego wrzucania zdjęć przez fotosiki i inne pierdy- dość że trace na to podwójną ilośc czasu to jeszcze mnie wqr.... żają :angryy::angryy::angryy::angryy: I ZNIKŁY DOPIERO CO WRZUCONE TU FOTKI :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: miarka sie przebrała.... koniec z fotami- 3 godziny w dupie..a fot nie wuidać kto chce zobaczyć Klocucha- zapraszam w realu ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [/CENTER]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: a zielony co pobroił że w kącie siedzi..... ;)...dasz ciasteczko z apozowanko ...dasz :razz: [URL]http://images28.fotosik.pl/67/1cdeb67d000faed7.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze nic nie nabroił- pro forma dla ostrzeżenia :diabloti::diabloti::diabloti: piłeczke :cool3::cool3: pies ma diete... ciasteczek ni ma :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon'][URL]http://images25.fotosik.pl/67/7905051d810b1b51.jpg[/URL] :lol: biegnacy w miejscu ???:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]biegł..ze 2 minuty :evil_lol::evil_lol:. zoba przed mordą... aż wióry lecą.... jajka rozbujane i uchi rozwiane [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol:.[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam ruchomych zdjęć :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mina Klocka ...pełna satysfakcja ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no... pogromił potfora :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok... oddali c.d. domowego psa... [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/12f2e56b91e08cb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/67/6532a608572d1595.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/67/1cdeb67d000faed7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/67/695f8e22f6896a45.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]i zieleniec... w kącie- za kare :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/9c649f57f08cf6d5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i dupa siadł mi fotosik... a mam jeszcze 20 zdjęć przerobionych do wrzucenia.... o dziwo Ali lata fotosik, i to ona poratowała mnie i dała linki na wrzucone już zdjęcia klocka.... bo mi padł... fotosik- nie klocek zakichany fotosik :shake::shake::shake: zero współpracy :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=3][B]biegnący przez chwile Klocuś [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/67/7905051d810b1b51.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=3][B] biegająca non stop Sonia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/67/58219b6a5f429f6b.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=3][B]potem Klocuś siedział i obserwował jak sie kretynka męczy bieganiem :evil_lol:[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/f14ed11a1eca0855.jpg[/IMG][/URL][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=3][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/300e161e46ae53ca.jpg[/IMG][/URL][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]ALU!!! i tu ULEGŁA Soniucha [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=3][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/42c4bdc3ae56182f.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER]
  12. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]i w tym właśnie momencie... kiedy drzewo już prawie zostało wygięte do parteru...............[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/d10270dd2761e8ff.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B][FONT=Arial]pojawiła sie ... ONA [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/67/4814d39fcf04c90b.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] boxerka... polny zapierdzielacz- mam tylko tyle fotek, bo z jarzeniem mojego wypasionego aparatu i prędkością tej suczy nie było szans na sfotografowanie :shake::shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/67/2076e83319e7cdc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/d7e733456e471160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/3746f5cbe40ed6b1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  13. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czyja to galeryja?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] AAAAAA czarnucha zwanego Klockiem... byłabym sie nie domyśliła...zero fot,zero :shake::shake::shake: MASIAKRA!!!!! :eviltong: no to prosze... wtorkowe..nocne :cool1: z serii SZANUJ ZIELEŃ :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/67/e2b9ddb62f8f8c47.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/67/b8c85226fd6ddfd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/90dedef4c0c654da.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/ce291b7f147191f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/f01d93be785f4e01.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  14. [quote name='caroolcia']Zrobimy zrzute na pendriva dla ciebie :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tysz fakt... kto to widział w dzisiejszych czasach na płytach donosić :shake::shake::shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon'] :cool3: jak wykąpie żółwia i ogarne w jego domku troszke to wstawie kolejne:p [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz jeszcze zółwia?? pancerżabe?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: poka poka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]bo to fajna praca....nawet ja tam lubię posiedzieć;)[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]otóż to ....to taka naj naj :loveu:praca [/B][/I][/FONT][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ino że wypłaty ani widu ani słychu :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='dealer']przeciez ty nie lubisz pifa:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca TY/WY bedziecie piwkować... a hja bede siedzieć... lubiam pifo.:roll:.. lubiałam..:placz::placz:. zmusze sie..:diabloti:. musze :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]weszłam.................. jedna malutenieczka fotkę klocusiowego znalazła i nic zupełnie nic............. przypominam, że juro piątek.a ja w soboty nie pracuję:multi::multi::multi: (jeszcze) [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Beo... zmobilizowałaś mnie... przerabiam foty- zajrzyj ... :hmmmm: jeszcze dziś :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']dzien dobry moja najmilejsza.....ja przeczytalam tam gdzie Ala czytala:diabloti: a tak po za tym to o ile znowu cos nas nie zaskoczy niebawem przyjade poddusic motylka:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]motylka powiadasz... duś chama... duś...aż wypuści z siebie ciecz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witanko:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='dealer']pytan nie ...roztocz przede mna prosze wizje cudownej pogody na czas pobytu w Polsce bo tu qrwa jesien:angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] bedzie pięknie... ale po co??? :hmmmm: i tak bedziemy siedzieć piwkować w domku.. budowy jeszcze nie skończyłam... nie będzie grila... mało tego ... nawet nie rozpoczęłam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='dealer']hmm..dziekujemy za odwiedziny:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja też DZIĘKUJEMY :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Kiłi']Mafia Tychowska!!:evil_lol: :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... TYSKIE ponad wszystkie :evil_lol::evil_lol: dawa reszte duecików :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co z fotkami??? nie dacie rady zrobić??? :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='dealer']Poxy ma zlosliwca...ciety nie bedzie bo niestety lekarz powiedzial ze ma watpliwosci czy pies przezyje narkoze...on ma prawie 13 lat....ale do tej pory to byl najzdrowszy pies na swiecie...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... dobra nie mam więcej pytań... :-( chopie... dawa dawa... jeszcze lata życia przed TOBĄ!!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='dealer']Witam sie Aluniu z Tobom:diabloti: :loveu: i z Tobom tez Madzialena :diabloti: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skąd wiedziałaś że TU jestem :roll::roll: :diabloti::eviltong:?????? [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial]ktoś mi ukradł blogasa Twego z subskrybcji- dobrze że wpisałaś sie u Pysi tom Cie odszuakała :multi::multi: widziałam potfory u zmoroszelm... wielkie krówska wyrosły z tych chomiczków.. a to dopiero przedbiegi w nabieraniu rozmiarów.... pozdrówka i mizianiec :loveu::loveu::loveu: Justynko- a jak sprawa z domkami??? czy maluchi są już wstępnie rozlokowane po swoich domkach??? [/FONT]
×
×
  • Create New...