Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czy ktoś mi wytłumaczy o co biega??? co to jest urlop??? :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niiiicccc...:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Wy sie dalej urlopujecie??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: toż to skandal!!!! tyle czasu?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam Cie kochana, radosna i... czysta owieczko-Bajeczko...[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o ja pierdziu... :crazyeye::crazyeye: [url]http://images25.fotosik.pl/67/5bdd5cc59d089455.jpg[/url] toż to czysty animal-sex.... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i to 2 kobiety :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i tak na oczach Emila...(czy jak mu tam) i JA MUSZE na to patrzeć :cool1: o matko :mdleje: ale szpilce fajnie :cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek Pysiasta.... a ja po raz kolejny leje z JU.... ehhhh... zabawny ten twój mąż.. cała polska sie z niego śmieje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/u055.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłas tam.....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a065.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wcale ci nie zazdroszcze... wcale... wogóle... ani troszke...[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/angry/25089/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/angry/diablo.gif[/IMG][/URL]
  8. [FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B]strona 100 :multi::multi::multi: :laola::knajpa::drink1::popcorn::beerchug::cunao: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. :hand:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand::hand: kto sie z ciebie śmie śmiać??? ja tylko napomkłam że pendrive to dobra rzecz bo i foty przeniesiesz i do życi wsadzisz.... :roll::roll: nie głupie to to....[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Kiłi']No to ja Wam powiem:cool3: Najpierw pokazuje się wszystko w aucie co i jak, potem jeździ się w rękawie do przodu i do tyłu, potem jest ruszanie pod górke z ręcznego i wyjeżdża się na miasto co jest najgorszą częścią egzaminu.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja to wiem... mam prawko... :cool1: zdałam od strzału :diabloti: tylko kieeedy to było?? :roll::roll: jeszcze jesoos był mały :oops: pozdrówka i miziu miziu dla psów... i dla aparatu... z taaaką lufą?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='madzia i medor']Medziu oczekujący na wyłonienie się koteczka zza kuchenki:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ciulaj... kotecek był w piekarniku... :razz::razz::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote] Napisał [B]madzia i medor[/B] [I]Qrwa:angryy: :angryy: Zgadnijcie gdzie jestem:angryy: Tak, u Iwa:angryy: Po pierwszej zaczęło grzmieć, więc ja z piżamki w ciuszki i lecę tu heja, ale okazało się, że tylko trochę pogrzmiało, więc stwierdziłam, że wracam do domu, bo chcę się wyspać, a najlepiej śpi mi się u siebie. Wróciłam, przebrałam się w piżame, ale Medzio się kręcił, więc znów w ciuszki i poleciałam z nimi na siq:mdleje::diabloti: Wróciłam, ubrałam się po raz enty w piżame, a tu do ****a zaczęło grzmieć:angryy: No to znowu w ciuchy i w drogę...:angryy: :angryy: Znowu siedzę w piżamie:diabloti: :evil_lol: Qrwa, ale jestem wściekła:angryy: :angryy: Jeżeli ktokolwiek jeszcze raz mi wspomni, bym zaopiekowała się jego psem :2gunfire: :motz: :snipersm: :chainsaw: :flaming: Qrwa:wallbash:[/I] [/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Magdo.... czy Ty cierpisz na bezsenność?? chce Ci sie tak po nocy latać??[/B][/COLOR][/FONT] :cool3::diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no jak ciekawie było w nocy ....teraz takie ciuchy różne ludzie noszą ze mogłaś i w piżamce hasać po ulicy i tak by się nikt nie zorientował ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nikt by sie nie zorientował.. bo o tej godzinie NORMALNI ludzie śpią... nikt by Cię Madziuniu nie widział :siara: cześć Medorowa... a wiesz że ja dopiero po 12tej byłam w pracy??[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sleep2:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] spałam se :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no więc melduje że nadrobiłam :mdleje: i w domu zajarzyłam o co Ci chodzi żeś dumna ze mnie... bo wrzuciłam foty, do których wrzucenia mnie zmobilizowałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale jestem nietryb :evil_lol::evil_lol::evil_lol: musiałam jeszcze po pracy, w domu myśleć o Tobie :shake::shake::shake: apokalipsa :mdleje: zresztą nie wiem czy to normalne że po pracy na dogo jeszcze myślę o.... dogo :roll: ..a potem śni mi sie że se tu klikam :oops: o aparacie czytałam.... żal mi go- taki biedny zagubiony, nie wiadomo w jakie ręce trafił :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a! cześć MŁA Alicyjo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witaj Alu z rana :loveu: Jeśli Cię to pocieszy, według naszych kochany prognoz pogody, jutro ma wrócić ziąb :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypluj te słowa..... cie prosze... jutro ma być gorąc, duchota, skwar, ukrop... i tak przez kolejne min. 4 mies.... jutro mój Pawcio gra koncerta i jak bedzie lało... to dupa.... bo ja chciałam na zewnątrz posiedzieć , a nie w środku przy tych wydrzymordach :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon']czesc osmarkana Madzialeno:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wytarłam kichola już witaj evaxon :multi::multi: nadrabiam wciąż u ciebie .... 7 stron od mojego wyjścia... gaduły przebrzydłe :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']a byłam :p [URL]http://img253.imageshack.us/img253/4954/dsc0128co6.jpg[/URL] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale Ci nie zazdroszcze..:roll:. wcale..:roll:. wcale :roll: :placz::placz::placz: ale powiedz.... faktycznie tam TYLE tych studiów??? buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry::cry: nie wydzielaj po 1 zdjęciu :modla::modla::modla: P.S. w tym studio pracuje POLAK... ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Pysia']Witaj Paula ( skapnęłam się gdzie jestem po raz pierwszy od wielu galerii :evil_lol: )[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po braku wody- poznałaś :cool3::cool3::cool3: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: szczepiły sie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/230815.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek ... pierwsza Źmija ślunska wita WAS sistersy i załoga :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='dbsst']Klocuszku tak se wpadłam :smokin: przysmolis nochala :cool1:[/quote] :shake::shake: [quote name='madzia i medor']Ja tu dziś byłam:roll: Ale chyba wstydziłam się odezwać:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa... ty żyjesz :multi::multi: nie wstydaj... wiem masz swój świat, ale ja jestem tolerancyjna.. rozumie cie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Tylko nas nie wsyp :mad: Ale mam nadzieje że łono zabrała .....:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zostawiłam coby być z wami tom łonom [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'] [CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi: :loveu:Witanko w Naszym Blogasku ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaneczko w Waszym... tfu NASZYM blogasiczku [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Witanko witanko;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ... witojcie witojcie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images30.fotosik.pl/49/31ed1da54feab0dc.jpg[/URL] [/U][COLOR=DarkRed][B]kobieta....................upadła:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]zawsze jak FAJNE tematy to mnie nie ma.................do rowa z takim życiem:-(:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeżywasz to co ja... zawsze gadają za moimi plecami- jak ja se pójde to one... tetetetetetteeee.....:angryy: ale Toobie TePedały za jakiś rok założą neta... ja sie im już drugi raz nie dam naciągnąć :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Klockowa czy już jesteś? Z tym łonem ? :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już... już z Wami... TYLKO Z WAMI i dla WAS :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Z łonem czy bez.. nie ma[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jest... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Melduję że ani z łonem ani bez .....jeszcze nie ma Madzialeny ...jest zajęta ;) ja Was powitam ...... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już dotarłam już :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']Magda - specjalnie for You :cool3: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: BYŁAŚ??? powiedz że nieeee... bo mnie zazdrość zeżre :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='malawaszka']no i do rowa takie nadrabianie :diabloti: ledwo tu dotarłam to ta już poszła :placz:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=Blue]widzisz... bo ja sie zrywam zawsze jak WSZYSCY pojawiają sie na dogo... chyba nie chce mi sie z Wami gadac.... :niewiem:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='evaxon']ale ja sie boje ciemnych wilgotnych miejsc:placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahhha... osmarkalam sie :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:ano poszła.......bo ona mieszka na parterze ....i tam zawsze dochodzi ................................................................. ...............................................................................................................woda do kranu :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie to co na czwartym... czasem dochodzi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']O, matko... Czy Wy macie zioło od tego samego dealera? A może pijecie jakieś samogony?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerowa... TO ONA :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']My wszystkie od jednego dealera mamy towar :diabloti:[/quote] :B-fly::B-fly: [quote name='Wilejkaros']Takie, mam właśnie podejrzenia. Hehehehe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']przszłam a łona poszła...:([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czekałam na Was cały dzionek :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='dbsst'] to mówisz, że Ty będziesz multi lotek :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie multi lotek ino weszka miała SZCZĘŚLIWY NUMEREK :diabloti::diabloti: cześć kochana mła.... nie przerywaj se- pracuj pracuj... musisz nadrobić długą nieobecność :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale kochany Tobiś:loveu:... i zdrowy jak Rybba :eviltong: :laugh2_2: no to domek będzie szczęśliwcem kiedy otrzyma psa, kupkającego na ręczniki i towarzysząceko w kąpielach :p tylko gdzie ten domek :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='malawaszka']hahaha gaduły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja chce taki obiektyw :placz: ale pozwolę sobie wrócić jeszcze do tego łosośka z grilka :loveu: czy był robiony w folii?????? :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pij a nie gadaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :drink1::drink1::drink1: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='evaxon']ale nigdzie nas nie wsadzisz .. prawdaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/2370e3b4f195458a.gif[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:oops:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]z wzajemnością :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]takie inteligentne tematy a ja do domu MUSZE :placz::placz::placz::placz::placz: PAPA :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='dbsst']pierwsza :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=7][B]nienawidze Cie :placz::placz::placz::placz:[/B][/SIZE][/FONT]
  24. [FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B]JUŻ!!!! :laola::drink1::knajpa::popcorn::beerchug::drink1::drink1:[SIZE=7] 20 000 [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawie [/B][/COLOR][/FONT],....
×
×
  • Create New...