-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']nie dygam i nie jestem malenka:obrazic::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łobrażalska... łobrażalska....:diabloti::diabloti::diabloti: wróć... utulkam cie :loveu::loveu::loveu: wielka niedygająca babo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]witaj madziu.....pozdro dla Pawcia i ślicznościowego kloceczka :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Bea... a ja jeszcze nie doszłam do Ciebie i do wielu innych... tyyyyyyyle mam roboty... powolutku nadrabiam i niebawem bede u cia. A za pozdrówka chopaki dziękują... ja Was pozdrowie u Was ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooos... Alfa... dostałam linka i jak zobaczyłam tytuł "BAJKA' omal nie zeszłam na zawał serca...... :mdleje: myslałam że to nasza bajeczka która znajoma znalazła w torbie na targowisku... i która ma juz domek :loveu: na szczęście to nie ta... co nie znaczy że sie ciesze że inna Bajka poszukuje domku...:shake::shake::shake: no to hopka... szukać domciu i bajecznego życia [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jak to sie stało że mnie tu nie było... BYŁAM.. nawet wydawało mi sie że pisałam :hmmmm: ... matko:mdleje: ten pieruński niemiec mnie wykończy[/B][/COLOR][/FONT] :shake::shake: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']dobry den:diabloti: prosze mi nie zezrec wszystkich serkow:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie dygaj maleńka.. zawsze można skoczyć na czechy dokupić... wczoraj wykupiłyśmy z Ala wszystkie :oops::oops: witam zwróconą :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Saddam - Pit który miał umrzec- Ma Kochający DOM!!!!!!
clockwork replied to Apbt_sól's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorisben']ha ciotki, a my w polsce. Sadziu tez, i na dodatek chodzi do szkoly. Sprawuje sie dobrze ale jest bardzo niezadowolony, ze cos mu sie kaze. Schudl, bo gania po ogrodku. Buziaki:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a gdzie?? gdzie :cool3::cool3: buziory dla mojego bączysława :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/z.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/m.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/o.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/r.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/e.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/c.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/z.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/k.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/o.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/null.gif[/IMG] [IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/s.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/t.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/o.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/null.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/l.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/a.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/t.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/e.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/af/16/k.gif[/IMG][IMG]http://img3.coolspacetricks.com/images/null.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Ciotka Clockworkowa sie spóźniła..:oops::oops::oops:. ale z całego serducha życze Ci jeszcze więcej miłości, zdróweczka, długiego, szczęśliwego życia u boku Pysi i familii... bo to dla Ciebie najlepsze miejsce na ziemi.... :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];) Witanko z raneczka .....wywalczyłam ..mam chwilowo kompka w kuchniu....w pokoju Qby remoncik więc miałam być odcięta od netu ....ale żem ja zapobiegliwa kobitka to jak panowie neta zakładali poprosiłam o jak najdłuższy kabelek więc mozemy jeździć z kompem po całym mieszkanku ...[U]pewno by i do Jastrzębia kabelka staczyło;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/U] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa do mła z tym kompeckiem :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AśkaK']I to jest chyba jedyny sens tej straty... Wiecie, nie jest okrutne to, że maleńka odeszła - każdego z nas to przecież czeka - lecz to, że tak bardzo cierpiała przez te dni i na sam koniec.:-( I tego nie mogę przeboleć... Zadaję sobie pytanie, gdzie tkwił błąd, jak można było temu zapobiec. Gdybym pobiegła z nią pół godziny wcześniej... Gdyby weci od razu na początku leczenia postawili diagnozę... Nigdy nie pozbędę się tych wątpliwości. Wierzę, że cokolwiek jest po drugiej stronie, musi to być lepsze niż to tutaj. To tu jest nasze piekło, to na tym świecie dokonują się największe zbrodnie, najgorsze okrucieństwa, gorzej już być nie może. Te rozmyślania są mi jak najbardziej znajome, rozumiemy się doskonale. I to chyba jedno z najwłaściwszych miejsc (i momentów) na ich opisanie, nie przepraszaj słońce! Świat już dawno mi uzmysłowił, że wiara wpojona przez Kościół jest narzędziem mającym utrzymać w ryzach społeczeństwo, niczym więcej. Sensu cierpienia istot bezbronnych i niewinnych nigdy nie zrozumiem i w to właśnie wierzę, że nie ma boga który na to zezwala, który się temu przychyla. dokładnie TO SAMO Asiu napisałam Ali na gie gie ... dosłownie.... Asieńko... Malinka już NIE CIERPI. jest szczęśliwa, a nasze zwierzęta dobrze się nią opiekują. Nie gdybaj.... dałaś jej więcej niż ktokolwiek inny, i za to CI chwała... odeszła kochana i zapewne jest Ci wdzięczna... tak samo jak ja jestem Ci wdzięczna że byłaś przy niej w ten ciężki czas .... ciągle myślę o Malince- skradła mi serducho.... :-( dla Malinki, Jeżynki, Oddiego i innych psiaczków, które już są za TM [*] [*] [*] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Ja nie znam.. a kto to taki...?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm::hmmmm: taka ONA jedna [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dreamer'][CENTER][COLOR=Indigo]Wpadłam się przywitać.. dobry wieczór![/COLOR] :hand:[/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wow.... szczurkowa mamcia !!!! :multi::multi: witaj w moich czarnych rogach :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi: Witanko w NASZYM BLOGASKU.... [/B][/I][/FONT][/COLOR] [LEFT][B][I][COLOR=Red][FONT=Arial]dzięki ci Chloreczku:loveu: za milutki weekendzik w ;)[/FONT] [FONT=Arial]mam też fotaski ale muszę je zrzucić na kompka :razz:[/FONT][/COLOR][/I][/B] [/LEFT] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przekaże chlorkowi :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:sabber: Nie kuś, bo jeszcze przyjadę ;) I będziecie żałować :evil_lol: :hmmmm: ciekawe któż to :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kusze, kusze.......[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Doberek;) Madzialeno załóż sobie własnego prywatnego necika...;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam swojego prywatnego tylko w pracy.... :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Już żałuję :roll: Włóczykij jeden no ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]porwano mnie do Rybolka wczoraj :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I].....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]ffcale nie.....zachęcam tylko ....do 11 września mają datę ważności ;)[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='paula_z']:D Serki czy kotecek :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kotek tyle nie wytrzyma... już powoli pleśnieje :diabloti: DOM PILNIE POTRZEBNY- kotkowi, nie serkowi :diabloti: a mi tu dziś klika jakiś rusek na ICQ... z kapeli.... tak se grają [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:bigcool: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3][URL]http://www.myspace.com/mddska[/URL][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cunao:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe [/B][/COLOR][/FONT]:cool3::cool3::cool3:
-
[quote name='paula_z']Niebieski trzykropek będzie jutro :razz: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzykropek sie melduje... i nformuję że mam swoje prywatne własne gie gie- zmień sobie numer 5744348- zapisz sobie, bo Pawciowi fixuje telefonowe gie od tych setek kontaktów na firmowym... zapisz se też Pawcia osobisty: 2143494- bedziesz mogła do mła klikać po pracy ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] :shake: Jakiś h**owatych macie tam providerów ;) [/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial] nie MY... bo dowiadywałam sie w PLUSie, Erze, i Orange... o bezprzewodówki... masakra.. i przesył i abonament... :placz: lokalnych bezkablowych nie ma :shake:[/FONT][/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tera dziewczynki bujam sie na hałs.. łikend!!! :placz::placz::placz: :eviltong: Ala czekam na cia... zapraszam Cie do Czech ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']:lol: mozna je jesc łyzeczka np. :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pierwsze słysze :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]jeszcze i tutaj....... [/I][/B][/FONT][/COLOR] [B][SIZE=4][COLOR=Red] CIoteczki Pomóżmy Amorce:-(: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229[/SIZE][/URL][/B] __________________ [CENTER][COLOR=#0066ff][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65766"][IMG]http://www.piotrek.wiznet.pl/banervegi.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7461/szczeniak2zx3.png[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podlinkowałam!!! PILNE!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano czekamy [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a kto mnię łapa na literówkach ....hmmm no kto .......:eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONI :p:p:p:p[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek'][B][SIZE=4][COLOR=Red]_____________________________________ CIoteczki Pomóżmy Amorce:-(: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229"][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229[/SIZE][/URL][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podlinkowałam Ci ;);) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wypoczywaj sobie... my zaopiekujemy sie Twoim blożkiem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:no przeca napisała....... ************************************************************************************* [/I][/B][/FONT][/COLOR] Ale jak juz wróciłam do domu to postanowiłam iść na całość i jutro od 8 do 18 w robocie i pojutrze od 10 - 18 w robocie :roll: ***************************************************[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... przeoczyłam.... :roll::roll::roll: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: maupa... musiałaś mnie łapnąć na czytaniu bez zrozumienia :mad::mad::mad::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:osobliwości natury ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wiq']http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59816&highlight=synek+neris pamiętam... czytałam.... :angryy::angryy::angryy: i qpa psów przywiązywanych do drzew w drodze państwa do kościoła, pod cmentarzami... a potem przyjmowanie komunii... bo cóż takiego sie stało- "to tylko pies":angryy::angryy::angryy: Asieńko- sorki że ja tak tutaj to pisze... ale tak mnie wzięło przy Malince na rozmyślania -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']TEORIA KLOCKUSIA prawda, oj, jaka prawda. Człowiek musi w coś wierzyć, to sobie ułatwia wymyślając...[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...mialam kiedyś taki opisik w temacie.....To nie bóg stworzył człowieka ...to człowiek WYMYŚLIŁ sobie boga......i dla mnie to jest PRAWDA[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaak... KCM :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]