Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='dbsst'][URL]http://images25.fotosik.pl/49/3db666597b92d8fa.jpg[/URL] nie no nie moge jaki lizus zakichany :loveu: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i trolek [URL]http://images30.fotosik.pl/49/86edd6d7194f82e8.jpg[/URL] no nie moge piękne dzięki :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakość do rowa.. ale wiesz... mój wypasiony aparat ... :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon']piekne.. piekne... az mi łezka poleciala:placz: jestem z ciebie dumna :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: :hmmmm: że o co biega... bo sie pogubiłam... klikam na milion okienek i juz nie wiem gdzie co :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. debe :cool3::cool3: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/86edd6d7194f82e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/49/31ed1da54feab0dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/49/3db666597b92d8fa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  4. [quote name='paula_z'][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20animal/16542.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PANCERŻABA [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='dbsst']aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Sonia :loveu: :loveu: :loveu: ja kce wiecej zdjeć popierdalawki ;) musisz sie jeszcze z Sonia psotkac MUSISZ :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: WIDZĘ, Że Klocusiowi RODZINKE POWIĘKSZYŁAŚ O łeścika :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Sonia mieszka obok w bloku gdzieś wcześniej też były foty- zara poszukam ino sie nigdy nie umiemy spiknąć na latanko :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dbsst'] że co jest zajebiste bo nie dosłyszałam :diabloti: [/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]JA!!!! Ja jestem zajebista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Kiłi']Spot to ten duży biały:evil_lol: Uhh z tym zdaniem to ja nie wiem... dobrze jeżdże, ale jak koło mnie siedzi taki gbur co się nawet ze mną nie przywita to ja się strasznie stresuje i głupoty robie... Spotula moja kochana starowinka, śmierdziuszek kochany:loveu: :loveu: Jak ten czas szybko leci...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no to nie rób głupot z gburem :diabloti::diabloti: ja bede trzymac kciuki, choć wiem jak wygląda zdawanie prawka.... umiejętności nie zawsze są brane pod uwage... zależy od gbura :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='paula_z']Nie idę, bo śmierdzę :evil_lol: [URL]http://images24.fotosik.pl/67/9a14521f0745885c.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no chooo... ja mam katar ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_7_26.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif[/IMG] [/CENTER]
  9. [quote name='Madzik13'] A czym to sie sztresujesz?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] fotoszitem.. ale juz jest już oddał fotki i już go lubie i wybaczam evaxon i Bei że namówiły mnie do zrzucenia fotek dzis :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Wilejkaros']Aluśka, ja nie chcę Twojej pracy z innych względów... Słyszałam "coś" za Twoimi plecami w trakcie Naszej rozmowy i to "coś" mnie przeraża...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:słyszałaś szkodniki??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='dbsst']uuuuu moje kochanie jedne jedyne sie denerwuje chodz dam :buzi: i poczęstuje :morning: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kawe zaproponuj Pauli- ja MAM wode :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] zajebiste foty,,... zajebiste... aaaa.... mówiłam już że zajebiste foty???? zajebioza:mdleje: ide kupic se aparat....
  12. [quote name='Kiłi']Za dokładnie tydzień Spot będzie miał 12 lat!!! [COLOR=yellow]a ja będe prawko drugi raz zdawać:oops: [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to masz pretexta, żeby zdać- prezent urodzinowy dla Spota... [/B][COLOR=Cyan]który to spot :oops::oops::oops: [/COLOR][/COLOR][/FONT]
  13. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/67/9a14521f0745885c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/84a6297923083ca1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/b29c9ffc215a7b3c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] I KLOCUŚ W RZĄDOWEJ... jakbyście nie widziały :roll::roll: robione dziś w czasie jazdy, zza ramienia na pałe... dobrze że nie wtrąbiłam sie w znak jakiś [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/67/d2825a9d76e38dad.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=6]KUNIEC :loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:mój jak umyje to zawsze deszcz sprowadzi.....:diabloti:...ostatnio tylko zamowił sobie wizyte w myjni ...i zaczęło lać :cool1: Nianiu...czy ona musi tu stać :cool1: [/B][/I][/FONT][/COLOR] [URL]http://images27.fotosik.pl/67/47e20e8b8f0eff7e.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlatego ja nie myje: ani auta ani okien, bo to niczym indiański taniec deszczu... zawsze leje :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Wilejkaros']Łeb mi pęka. Będzie zaraz lać. A wczoram TZ umył mi samochód. Kochamy TZów za takie dobre serce.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że to u Was bedzie lać... u nas o dziwo lato w pełni, a nie zapowiadało sie... i sie ubrałam jak na sybir :oops::oops: jak twój TZ umyje i moją rządową- też go pokocham :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']:errrr: Wredne żmijki :placz: :obrazic:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Paula... no stress... zapłacisz+odsetki i komornik odda ci wode :eviltong::eviltong::eviltong: idziesz na tą kawe czy nie??? [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Wilejkaros']On na tym ostatnim zdjęciu chyba sam się zdziwił, że jest u siebie... Jak ten Chlorek dobrze wygląda... (baaaaardzo dobrze). ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] on nie cierpi mnie i mojego wypasionego aparatu :angryy::angryy::angryy: dobrze wygląda dobrze... a widzialaś mnie?? on zeżera wszystko moje :cool1: ale podtuczymy jeszcze troszke i do piekarnika .... :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]i czarno-biała sesja[/SIZE] :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/92e0c7fdf0bd7f13.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B] ROZPOZNANIE PRZECIWNIKA :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/67/134b711058cbfd77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/67/47e20e8b8f0eff7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/d82465f09aea9879.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]BLONDYNA :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/0c65f92a155f34d2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:[SIZE=3]Foteczki wróciły :multi::multi::multi:[/SIZE][/I][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='paula_z']Są fotki :multi: i jest kobieta upadła [URL]http://images30.fotosik.pl/67/42c4bdc3ae56182f.jpg[/URL] :loveu:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_58.gif[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wrócił FOTOSHIT ... :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: jedziem dalej z domowym Klockiem [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/08bc814282019838.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/67/cd0f911bb0bab187.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/67/4a3c7eeb7871db40.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a tu :crazyeye::crazyeye::crazyeye: mój pies tak sie zestarzał... że od 6 (SZEŚCIU) lat pierwszy raz położył sie u siebie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: z lenistwa- bo nie chciało mu sie na łóżko włażić... oj zepsuty ten Chlorek, zepsuty :placz::placz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/67/08a002174bd39a4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/46/b64358a40ae58aa3.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...a do mnie mówisz ...tylko spokojnie.....dlaczego nikt nie chce mojej pracy :roll: Pewno temu że neta nie mam :diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie temu... praca bez neta to stracony czas :diabloti::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='dbsst'] gprsze ale JEJ sie nadstawiła ;) :evil_lol: ojoj jak moje biedactwo kochane nie lubi linkować :diabloti: [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :shake::shake::shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie cierpi... i nie cierpi zdjęć wstawiac... przez fotosika [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... spokojnie.... spokojnie... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Madzik13']A pies to co? Żaba z futerkiem? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: pies to pies..... a zebra to kuń w piżamie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:placz::placz::placz:a ja z nudów .....bo Klockowa nie chciała ze mną klikać tylko dla Was przerabiała foty .....tysz wstawiłam 10 fotasków......i gupi fotosik zabrał 5 :diabloti:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... spokojnie.... spokojnie... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='paula_z']No i poznikały :shake: Widziałam Sonię :loveu: Kobietę upadłą przed Klocuszkiem :lol: a teraz jej nie ma :niewiem: ;) Cześć zestresowana Madziu :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... spokojnie.... spokojnie... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... helloł urlopowiczko :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:a ja WIDZE niektóre fotki ......część poznikało :shake:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... spokojnie.... spokojnie... wcale sie nie stresuje... wcale sie nie stresuje.... :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']kurde...czemu w realu:hmmmm: mam daleko troche do reala:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dlatego w realu :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:odstąpię moją........:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja jednak obstane przy mojej niedochodowej :cool1: tu mam chociaż dogo :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iiii... foto... gówno, co nie dziala... fotosik go nazywaja :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon']o! nie mozliwe:evil_lol: ty kochana cos słabo studiujesz mojego blożka:cool1::shake::eviltong::evil_lol: a mam żółwia:p stepowego:eviltong: potem pokaze :p najpierw resztki spacerowej Tigry ;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca jak wlazłam pierwszy raz mówiłam że nie bede nadrabiać tych milionów stron :cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/67/522b698baae664a9.jpg[/IMG][/URL] a to dla klockowej ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/378/a0a312dd7157aacc.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam wrażenie że u Ciebie tez nie widać wszystkich zdjęć- tylko TO widze. Fotosik padł, a ja głupia dałam WAM (Tobie i Bei) sie namówić dziś na zdjęcia... straciłam 3 godz. i dupa ... fotki znikły :angryy::angryy::angryy: jesoo jak ja WAS nienawidze :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Madzik13'] A żółwiczek fajny ( Klockowa, pancerżaba dobre:lol: )[/quote] :grins::grins::grins: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mój legwan to żaba z ogonem[/B][/COLOR][/FONT] :grins::grins::grins:
×
×
  • Create New...