-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam... dogo skutecznie mi krzyzowało plany muleniem ale nie poddałam sie....:diabloti: maluch jest słodki i szczęście że ma sie gdzie podziać- przejściowo .. zanim znajdzie sie stały domek.mam nadzieje że nie bedzie problemu-nie takie ilości szczeniaków warszawskie ciotki lokowały w domkach ;) P.S. przerzuc małego na wodę... NIE MLEKO!!! po mleku będą biegunki. Psy nie pijaja mleka od momentu odstawienia od cycka ...... :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:pmniam rum z tatolką ...a ja byłam w czechach i se ruma nie kupiłam .....doopa ...doopa ...doopa mnimniuśne te koniki :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahaha... ale kupiłaś vajecny sen :cool3::cool3: tez dobry cześc debeściara ... i nie wiem co ci jeszcze napisać... bajer mi sie skończył[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alyszja... jak juz wrócisz z tej UKOCHANEJ pracy od UWIELBIANYCH dzieciaków.. to chono do NAS na chwilke :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś... Ty znowu w pracy??? a jo se chciała z toba zrobic klicken klicken :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powtórze sie... zajebiaszce... zajebiaszcze psy, suki, szczurki, szczurkowe i wy :loveu::loveu: i ja... ja tez jestem zajebiaszcza :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]słodziaczek :loveu::loveu: dlaczego ja nie mam warunków na przygarnianie, chociaz na tymczas... sytuacja patowa... złapany nie ma gdzie sie podziać ...... qrde... schron... :shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I][COLOR=red][FONT=Arial]Po przeczytaniu pewnej :razz:lektury ... naszło mnie dziś na pewna refleksje.... my tutaj pochylamy się nad każdą istotką ...bez znaczenia czy to psinka czy kocik :roll:...a są ludzie co mają w doopalonie egzystencje własnych dzieci... otóż pewni bardzo młodzi , nieodpowiedzialni ludzie , nie szanujący tego co dostali od życia , nie umiejący poradzić sobie z PEWNYCH:razz: względów finansowo ...kredyty na zbytki i fiu bździu ...dla poprawienia sobie nastroju stara się o kolejne dziecko ......mając już 1 i nie do końca dając sobie rade z utrzymaniem i wychowaniem go ... czyli co ...miłość do siebie i własnych zachcianek:razz: ...czy taka ogromna miłość do dzieci:razz:....bo po mojemu nie wiem czy dzieciątka będą szczęśliwe mieszkając pod przysłowiowym mostem I tutaj wychodzi moja teoria ...dziecko powinno być przywilejem tak jak powinno dotyczyć to posiadania zwierząt... [/FONT][/COLOR][/I][/B][/quote] [quote name='dealer']zdaje sie ze znam te osobe ze slyszenia....i nie mam za wysokiego mniemania o niej....uzalanie sie nad soba jaka to biedna nie jest,pozyczanie kasy i co gorsza nie oddawanie,a jednoczesnie kupowanie rzeczy calkowicie zbednych komus kto placze ze nie ma co do garnka wlozyc....a teraz z tym kolejnym dzieckiem to juz po prostu porazka..jaka przyszlosc czeka to dziecko.... i Alu przyznaje ci racje , dziecko powinno byc przywilejem.....[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no nie pomyliłaś sie ...dobrze kojarzysz....jestem zdruzgotana ...:shake:postawą ... i moja teoria pwinna stać sie pewnikiem ...a jest tak że ludzie którzy oddali by dziecku wszystko i zapewnili spokojne życie z różnych względów dziecka nie mają ...a pieprzenie że odezwał sie instynkt mnie nie przekonuje... [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='dealer']nie chcialabym obrazic mlodych ludzi ktorzy maja dzieci i sa wspanialymi rodzicami ale w tym przypadku to jest tak ze dzieci maja dzieci....i jakos nie potrafia wydoroslec....masakra:shake:[/quote] Alu... nie wiem gdzie i co przeczytałyście... ale po wypowiedziach domyślam sie o kogo chodzi... że chcą mieć kolejne dziecko?? :crazyeye::crazyeye: no :mdleje: powinnam tego nie skomentować...bo BYLI moimi znajomymi, dopóki.. dopóki okazało se że nie liczyliśmy sie my- liczyła sie kasa którą są nam winni od 3 mies.......... i dla której woleli zerwać znajomość niż oddać... ehhhhhhhh ale tak sie nie da... będzie chamówa, bo wymiękłam..... mam nadzieje że myślę o tych samych o których Wy pisałyście :hmmmm: [LIST] [*]po pierwsze primo: masakra kiedy dzieci mają dzieci... kiedy płodzi sie je żeby zaspokoić swoje CHCĘ... [*]po drugie primo: masakra kiedy ma sie wizje exmisji, bo tatuś nie poczuwa sie do obowiązku opłacania- na rzecz piwka , łożenia na już będące dziecko, a myśli sie o kolejnym :flaming: [*]po trzecie primo: masakra że w momencie kiedy związek małżeński i jego kontynuacja jest pod wielkim znakiem zapytania, udaje sie na moment dogadać.. po czym jest chwilowo pięknie i ślicznie a z tego znów dzieciak [*]po czwarte primo: masakra że ileś tam lat po ślubie matka ciągle słyszy- JA zarabiam i to MOJE pieniądze,na MOJE niepotrzebne i zbędne zachciewajki...MOJE mieszkanie... nie wyobrażam sobie tego....:shake::shake: [*]po piąte primo:..... nie chcę więcej pisac bo mogłabym być niegrzeczna[/LIST]powiem tylko tyle że jak TAM pojawi sie kolejne dziecko to MASAKRA... bo dziecku potrzeba pieniędzy na utrzymanie,wyżywienie, ubranie których tam może nie brak, bo mają tyle co większośc rodzin w Polsce... ale ... są ważniejsze rzeczy na świecie niż piwko i nowinki techniczne... i MIŁOŚĆ!!! miłośc do dziecka i wzajemna miłość rodziców....:shake::shake: nie życze im tego... ale wizja exmisji i ciągłe naloty komorników nie sprzyjaja rodzeniu dzieci.... a tera prosze na giegie napisać mi czy o tych samych mówimy i dac namiary skąd to wiecie :cool1: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...czyli wszystko wraca do normy .....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...jAMENt :diabloti: WITANKO:multi::multi::multi: w Naszym Blogasku :loveu::loveu::loveu: jestem wyspana , nasprzątana ...tylko mi to głupie okno zostało :diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i u mnie jeszcze okna i u mnie..... zaraz po tapetowaniu :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witanko w waszym blogasku:multi::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko witanko w NASZYM blogasie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]........posikałam sie czytając o ...............słowackim morzu............... a może o ja niedouczona jestem....jak o nim nic nie wiem:diabloti::diabloti::diabloti: witaj upominalska:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja tez sie zastanawiam czy oby na tej lekcji geografii nie byłam na wagarach :hmmmm: witaneczko hurtem dla wszystkich :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Nie chciałam wcisnąć- tylko zaproponowałam;) Z resztą same zobaczcie co to za smyk- [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77401&page=6[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]potem zajrze [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']No dobra... Przeznam się.... Przez moment wpadłam w panike gdzie ja jestem :evil_lol: Potem mi się przypomniało, że to całkowicie normalne uczucie na tym forum :diabloti: Powracam... Powolutku.... I z humorem :diabloti: Macie przesrane :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy powolutku wracająca Pysie :multi: mamy przesrane :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'][URL]http://images24.fotosik.pl/66/4fb58fa6c5683762.jpg[/URL] :D Sturliwuje się :loveu: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: z górki na pazurki [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Buhahahahaha :roflt: Masiakra :mdleje: :grin: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]masiakra, masiakra... trza płakac :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :angryy: To to schronisko, o którym pisała Emdziolek. Tragedia, ale może coś się poprawi po tym programie :cool1: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]tak to..... i nie wierze w poprawe.... nie wierze..... będą robili to samo tylko bardziej będą sie czaić :shake::shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Możemy z Maksiem zaopiekować się Szpilką :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale to tylko w razie jak szpila nie będzie mogła do nas jechac ... tylko że do mnie do pracy zakaz wprowadzania psów dobrze że to suka :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']powrocilam...ale wiem czy zas mnie nie gdzie nie poniesie:diabloti: Widzialam fotki NASZEGO Chlorka:loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co??? poniosło Cie?? :cool3: jak tak to mam nadzieje żeś już wrócona [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Trza go było pod pazuchę i chodu!! A reportaż widziałam... Kolejna Ligota:( Się witam;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rotweillera pod pazuche :mdleje:... pod moją maleńką pazuszke?? nie mamy wpływu niestety na psy które maja właścicieli... a ja mam do tego gościa auto oddac na blachare i lakierowanie :mdleje: jak ja go juz nie lubie :cool1: ale oddaje tam bo ROBI DOBRZE :diabloti: schrony jak 50% w Polsce... niestety [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']hej Larwo :diabloti: pani krawcowa 1:0 dla niej ;) coś TZ mi brzdąkał że chyba będzie jechał na jeden dzien do Jastrzębia i jak będzie możliwość to bym sie z nim zabrała :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a cóż tu takiego w tym Jebiu?? :crazyeye::crazyeye: a Ty koniecznie z nim- jakby coś... i ze Szpilą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:multi::multi:wow ..........co ja tu czytam ......:loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie czytasz ze zrozumieniem.. do Jastrzębia nie do Rybnika :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Alicjo niestety świat za przeproszeniem schodzi na psy.... Na szczęście ta mała menda(Tośka) siedzi pod moim łóżkiem i zaciekle mnie przed wszystkim broni... Rok i miesiąc w schronisku- [SIZE=3][U][B]a terasz szukamy domu stałego- Dla Chlorka i Ozzulka[/B][/U][/SIZE] nie polecam- młoda strasznie jest zaborcza;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahha... tak to przeczytałam... i nic mi nie wiadomo że Ozzulek i Klocek szukają domu :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhhhh... ileż tych domków trzeba by znaleźć :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']przejżałaś mnie na wylot ale co ja zrobię że kocham wszelkie czworonogi a Klocuś jest taaaaaaaaki sliczny :grins: . choć nie wiem czy tak mogę mówić co by sie moja czworonożna bestia nie obraziła:evil_lol: (łypie ślicznie z avatarka )[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak dla mnie możesz tak mówić... :grins: jo tysz przygarnęłabym wszystkie bidy tak kocham psy, i serce mi pęka gdy one cierpią :placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
clockwork replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']:hmmmm: ciekawe co u Dyzia i jego rodzinki?[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha... zobacz Ela... przyjęło sie... DYZIO :loveu::loveu::loveu: mi tez najpierw TO przychodzi na myśl potem myśle, myśle :hmmmm: ... aaaa!!! no i zaś zapomniałam....:hmmmm: DENISEK!!!!! :loveu::loveu: P.S. Marchewo- mam Twoje psie akcesoria... kiedy ściągasz do domu?? [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mnie męczy dzis taka rzecz..... dzis byłam u blacharza.. podlazł do mnie rottek,z wyłysiałą głową i oczami sklejonymi żółtym gęstym ropskiem... pytałam co mu jest, pan powiedział że ......ma alergie na wołowine... wczoraj sie dowiedzieli pewnie nawet nie byli u weta bo to wieś ..... cały czas mam go przed okami :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[URL]http://images30.fotosik.pl/65/4fc15d12fe6edea0.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]modlij sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wpożo wpożo.... aparacik mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cool3::cool3::cool3: tera bedzie fotków a fotków :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']brzuchol wsam raz do głaskania:lol::lol::lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no nie ...patrzeć to ja mogę .....ale dietka wskazana dla zdrowotności piesa :p[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dietka musi być... :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Ja ciem! Ja ciem!!:multi: Buhahahhah!! O matko!!:turn-l: :roflt:Kwiaty dla tej pani :Rose: :cool2: [URL]http://images29.fotosik.pl/66/2acef021e9f7f77d.jpg[/URL] Łoosoole miooo!!:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kwiaty przekazane... a tak na marginesie... za rok jade nad morze... do słowacji :roflt::roflt: buuhahahah... nie łosole miiioooooo :roflt::roflt::roflt:ino darł pyska za patyczkiem ... rzucaj rzucaj :mad::mad: widzialyście???????:angryy::angryy::angryy::angryy: [url]http://interwencja.interia.pl/news?inf=963608[/url] [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wiedźma']Obejrzałam. Ludzie z dogo i inni tego typu wariaci -chyba nie macie wątpliwości, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu - przywracają mi wiarę w człowieka. Ewa, Emilka - jesteście wielkie![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuu... a ja nie :placz::placz::placz: bom w pracy :placz::placz::placz: ale już ogladam [SIZE=5] [URL]http://interwencja.interia.pl/news?inf=963608[/URL][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='ice_t']hejeczka, jak zwykle śliczne zdjęcia klocusia. Prosimy o więcej i więcej:eviltong: :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więcej więcej... ice T... od razu widać żeś kobita.... wiecznie mało ......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)no w końcu pan w slusznym wieku :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]:angryy::angryy::angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dieta czeka pana psa, bo nie moge na niego patrzeć :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]:angryy: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:oops:....no oki .....NASZE:loveu::loveu::loveu:słodkości...;) [/B][/I][/FONT][/COLOR] [CENTER][URL]http://images23.fotosik.pl/66/f4f3b9449aa32773.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]dumny pan Pies:p[/B][/I][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z wielkim brzuchem ... jak wieloryb :shake::shake::mad::mad::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[url]http://images27.fotosik.pl/65/6e97ef5c731ae5a3.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Wy to byli w Toruniu?? czy w Pizzie??? :cool3::cool3: dzięki za kawcie... z serduchem:loveu: dawa fotecki dawa... napatrze slipia bo zara do domu lece :placz: Maniusia ... duuuuuużo kanalii maniusia :loveu::loveu: i troszke mniej- Topsa i Spota.... cholera nigdy nie zapamiętam jak one sie wabią i który jest który :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:...no przeca widziałaś na spacerku ...miał ze sobą ...bidonik :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no ciasteczka zasmakowały Ozzulkowi...ale wiadomo od kogo prezenciki dostał :loveu::loveu::loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ode mnie :sweetCyb::sweetCyb:ode mnie :sweetCyb::sweetCyb: bo to MOJE ulubione :sweetCyb::sweetCyb: [/B][SIZE=2][COLOR=MediumTurquoise]czeskie pedigree :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images30.fotosik.pl/66/292e9616792be751.jpg[/URL] i tak konczy pies po urodzinowym Tyskim :shake::shake::shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kołami do góry :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon'] [URL]http://images24.fotosik.pl/66/4fb58fa6c5683762.jpg[/URL] a ten co?? tez byl na urodzinowym tyskim u Ozzulka??:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tjaaa....na ciasteczkach z adwokatem :diabloti: i sie psu zasłabło.... szedł... szedł... szedł na czterech... potem zemdlał :mdleje: :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/66/9b9cf7cd236c49d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/66/98feb1d8fdc51b38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/66/f4f3b9449aa32773.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/65/bb5a47314db43beb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniec na dziś bo sie rozbestwicie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/65/beaf0ad0cc87779c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/65/845449f3650b7d60.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/66/4fb58fa6c5683762.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/65/8f6160eb8b981aed.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon'][URL]http://images30.fotosik.pl/66/dcad09c8adc2d5c2.jpg[/URL] widze ze Klocus znalazl pierwszy jesienny listek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: buuhahahah.... :hmmmm: jesień idzie :placz::placz: nie lubiam :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER]:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]moje słodkosci ....[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I][URL]http://images29.fotosik.pl/66/b3327445f2b55c18.jpg[/URL][/I][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NASZE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/66/b02474d174613934.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/65/589ee4e9873c17f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/66/2e76ef5f068bba90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/66/27dca0a73a2c9354.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]