Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images24.fotosik.pl/66/f33d317431dddf9c.jpg[/url] buuhahahha... Szpila zdziwiona że ją wy.. tentego... wykręcił :evil_lol::evil_lol: Klocek wczoraj spotkał boxerke na spacerku- ale przy jej prędkości i zajawce mojego aparatu mam 8 fotek- wrzuce jutro. a zmierzam do tego, że on wymiękł... usiadł i patrzał jak ona szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj staruszek, staruszek :shake::shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon']razem z innymi wiejskimi gospodyniami:multi::multi::multi::multi::multi: gratulacje:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale MEDOROWA jako kierowniczka puszczalskich :multi::multi::multi::multi: gospodyń wiejskich :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dokładnie tak.... ale na poprzednich fotach wypatrzyłam reklamę...tyskiego :evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [URL]http://images29.fotosik.pl/65/8e3dd20868b88323.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]witanko dzisiaj :multi:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też rzuciła mi sie w oczy... potem oglądałam reszte :oops::oops::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]a kto z nami nie wypije... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='paula_z'] :loveu: Witaj zajebiaszcza Magdo :multi: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Pauluś i siostro Paulinowa... która zapewne sie czai na kompku :p o prosze jaką mam siłe persfazji.. mówie że zajebiaszcza to zajebiaszcza.. :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='malawaszka']witanko:multi: - nie mam szans nadrobić :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz szanse.. nadrabiaj :cool3::cool3::cool3: czy Ci sie nie chce??? :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cześć Magda :lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Paula!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a co Ty tu o tej gadzinie robisz?? :crazyeye::crazyeye: a ja sie powoli biere w chate... Pawcio mój idzie na mecza [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_10_1.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja se ide popsa [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_27.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]DO JUTERKA !!!!!!:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jednak schron... za mało tych tymczasów.. oj zamało... i wszystkie zapsione[/B][/COLOR][/FONT] :shake:
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja podnoszę :diabloti: maleńkiego zasrańca :cool1: raz jeszcze przed wyjściem do domu ... i trzymam kciuki za szybki domek [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='malawaszka']tak tak to dzisiaj - dokładnie 22 sierpnia 2X lat temu świat stał się bogatszy o tak wspaniałą istotę jaką jestem JA :grins: :p Dziękuję kochane dogociółki :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 2X :hmmmm: 2x 20 lat temu?? :diabloti: i jeszcze jeden i jeszcze raz :drink1::drink1::knajpa::beerchug::popcorn: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi::multi::multi:[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red]yupi........pomogło trzymanko paluszków....to nic ze sine.... :ylsuper::laola::knajpa::drink1::drinking: :knajpa: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] powaga trzymałaś?? :cool3::cool3::cool3:
  11. [quote name='madzia i medor'] [COLOR=White][SIZE=6][COLOR=Black]zdałam... [/COLOR][/SIZE]:) :) [COLOR=Magenta]Dziękuje Wam kochani za trzymanie kciuków[/COLOR]:loveu: [/COLOR][/quote] :multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi: [SIZE=4]GRATULEJSZYN!!!!!![/SIZE] jupi!!! bedzie sie puszczac na ulice :multi::multi::multi: ale że tak za pierwszym razem?? :cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27923/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/respect.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITAM POPOŁUDNIOWO wszystkich wróconych :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Pysia']Kochana :mad: :evil_lol: Bahiya :loveu: :loveu: :loveu: Aleś się musiała ponadrabiać :evil_lol: Przecież tylko kilka postów tu jest ;) Ostatnio moja galeria umiera ...Wiem wiem - to moja wina :cool1: Weszki u mnie nie było :angryy: Własnie wróciłam z Szelmą od weta :) Zwymiotowała maupa w aucie :mad: Po raz pierwszy od dłuższego czasu :roll: Czyżby choroba lokomocyjna jej wróciła? :shake: Ale wieści są super :multi: No prawie ....W wymazie wyszły drożdżaki i to taka ilość, że jakby Szelma nie była dzieckiem specjalnej troski pod względem uszów to nikt by się tym nie przejął. Poprostu są na granicy normalności. Ale my wiemy że tak to się u niej zaczyna więc...Jutro będzie maść dla niej. I obserwacja. I codzienne czyszczenie uszów. Ale teraz wiem, że tym razem ona nie cierpi :multi: I mam już świadomość, że lekceważyć tego nie można. Wiem też, że niektóre maści skuteczne u innych psów u Szelmy są wręcz niewskazane:roll: Za miesiąc następny wymaz. Jeżeli nadal będą drożdżaki to ketokonazol, którego ze względu na szkodliwość chcę jednak uniknąć. Oczywiście czarnula dostała dzisiaj od razu drugą dawke zastrzyku uodparniającego. Lepiej zapobiegać niż leczyć.... Tak bardzo bałam się wyniku wymazu ...Chyba wypiję z radości piwo ;):multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :multi::multi::multi::multi: tak Pysiasta... lepiej zapobiegać niż leczyć... wieści znakomite.... infekcja szybko zostanie zażegnana... a tera idziemy na piwko... grrrrr.. zapomniałam że mi już nie smakuje.... ja chyba już swoje wypiłam.... i jest mi z tym źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='evaxon']egzamin w kołku gospodyn wiejskich :multi:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... tak mi zamuliło że sie potraciłam... gdzie jestem i co miałam pisać... w takim razie DOBEREK tylko :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no isz qrdwa... mówiłam że o czyms zapomniałam... o tych Twoich zdanych zapewne egzaminach... zdałaś?? zdałaś?? :cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Pysia']Jak to ma urodziny? Chyba miała !! Nie ogarniam już wszystkiego :crazyeye: Chyba się starzeję :placz: Weszka gadaj kiedy te urodziny były/są/ będą bo ja zaraz zemdleje :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] we dogowskim kalendarium pisze że 22.08... wiek bliżej nieokreślony :cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/calendar.php?s=&c=1&week=&month=8&year=2006[/URL] ino że zapomnieli dodać roku 2007... ale chyba od roku 2006 nic sie nie zmieniło z data urodzin Weszki :razz::razz::razz: co nie???? [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Pysia']A tu co się dzieje? :mad: Czemu nikt nie pisze ? :mad: No dobra.... Zmorka zjadła nasz obiad jak byliśmy z Szelmą u weta :diabloti: Cieszycie się? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak cos dobrego to sie nie ciesze.... bo sama bym se zeżarła cos dobrego TERAZ... natychmiast :eating: też gadam głupoty... na pewno DOBRE było- inaczej by Zmorka nie zjadła... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]te zielona............... wita Cie ...............inna................ świniaki pewnikiem śpią w pościeli................. [U] codziennie jak wracam z pracy mam wyrko rozbebeszone...........[/U].w końcu Pani ścieli nie tak jak lubią świnki:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy Ty oby jesteś pewna że to prosięcie Ci rozbebesza wyro :cool3::cool3::cool3: tak tylko chciałam zauważyć że może niesłusznie ją oskarżasz... masz podrostki inne w domu też :diabloti::diabloti::diabloti: to ja... wredna jak job twoju mać ....na forever klockowa [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bajeczko.. ciotka klockowa zagląda do Ciebie- odważna dziewczynko.. pewnie- masz racje ... burza to nic groźnego- jak sie ma domek... no więc domku szukamy!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale tigrowo sie zrobiło ... nie przesadzaj z fotkami bo mam wyrzuty sumieniowe że Klocuszka tak mało :cool1: witanko od NAS w Twojej galerii [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='malawaszka']no to jak już jestem to pokażę Wam troszkę nieba z nieba :loveu: muszę się pochwalić, że lecąc w tą stronę już się nie żegnałam z życiem i nie prosiłam o szybką i bezbolesną smierć :lol: nie bałam się prawie wcale :multi: co oczywiście nie oznacza, że mi się podobało. bo podobać to nie będzie mi się nigdy :shake: to jest nienaturalne i tyle :evil_lol: Lwy nie latają :shake: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a nie mówiłam..... pierwszy raz jest najgorszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/music/25797/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/music/cheerleader3.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_4.gif[/IMG][/URL]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie że jestem :diabloti::diabloti::diabloti: czytałam o Zmorce, ... kochana psina :loveu::loveu::loveu: :diabloti::diabloti: widziałam bahiye :loveu::loveu::loveu: a wogóle nadrobiłam wsjo- o czym uprzejmie donosze....:cool1: tera ide do weszki- przekaż jak jeszcze siedzi u Ciebie [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale fajna galeria... takie horrorowe fotki :diabloti: a z tej mgły miał sie wyłaniać....... :loveu::loveu:mordulec Maniek :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='MARCHEWA']Dzisiaj zadzwoniłam do pańciów Bajeczki i właśnie odebrała zasapana pańcia,bo goniła sunię,która ukradła jej ziemniaka:evil_lol: ,powiedziała,że wszystko jest w porządku,mała rośnie i nic złego się nie dzieje,obiecała przesłać mi fotki niebawem. Ale mam nadzieję,że Syla znajdzie kiedyś chwilkę i sprawdzi osobiście czy wszystko jest ok;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... i pani żałuje Bajeczce ziemniaczka :shake::shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sylu... zajdź tam :modla::modla::modla: bo jak nie...... to ja tam pojade :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... tak mi zamuliło że sie potraciłam... gdzie jestem i co miałam pisać... w takim razie DOBEREK tylko :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...