-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images24.fotosik.pl/66/f33d317431dddf9c.jpg[/url] buuhahahha... Szpila zdziwiona że ją wy.. tentego... wykręcił :evil_lol::evil_lol: Klocek wczoraj spotkał boxerke na spacerku- ale przy jej prędkości i zajawce mojego aparatu mam 8 fotek- wrzuce jutro. a zmierzam do tego, że on wymiękł... usiadł i patrzał jak ona szaleje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: oj staruszek, staruszek :shake::shake::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dokładnie tak.... ale na poprzednich fotach wypatrzyłam reklamę...tyskiego :evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [URL]http://images29.fotosik.pl/65/8e3dd20868b88323.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]witanko dzisiaj :multi:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też rzuciła mi sie w oczy... potem oglądałam reszte :oops::oops::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]a kto z nami nie wypije... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa: [/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:knajpa:[/B][/I][/FONT][/COLOR]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='paula_z'] :loveu: Witaj zajebiaszcza Magdo :multi: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj Pauluś i siostro Paulinowa... która zapewne sie czai na kompku :p o prosze jaką mam siłe persfazji.. mówie że zajebiaszcza to zajebiaszcza.. :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']witanko:multi: - nie mam szans nadrobić :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz szanse.. nadrabiaj :cool3::cool3::cool3: czy Ci sie nie chce??? :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cześć Magda :lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Paula!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a co Ty tu o tej gadzinie robisz?? :crazyeye::crazyeye: a ja sie powoli biere w chate... Pawcio mój idzie na mecza [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_10_1.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_1_37.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja se ide popsa [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_27.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]DO JUTERKA !!!!!!:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER] -
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jednak schron... za mało tych tymczasów.. oj zamało... i wszystkie zapsione[/B][/COLOR][/FONT] :shake: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tak tak to dzisiaj - dokładnie 22 sierpnia 2X lat temu świat stał się bogatszy o tak wspaniałą istotę jaką jestem JA :grins: :p Dziękuję kochane dogociółki :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 2X :hmmmm: 2x 20 lat temu?? :diabloti: i jeszcze jeden i jeszcze raz :drink1::drink1::knajpa::beerchug::popcorn: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='madzia i medor'] [COLOR=White][SIZE=6][COLOR=Black]zdałam... [/COLOR][/SIZE]:) :) [COLOR=Magenta]Dziękuje Wam kochani za trzymanie kciuków[/COLOR]:loveu: [/COLOR][/quote] :multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi: [SIZE=4]GRATULEJSZYN!!!!!![/SIZE] jupi!!! bedzie sie puszczac na ulice :multi::multi::multi: ale że tak za pierwszym razem?? :cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27923/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/respect.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITAM POPOŁUDNIOWO wszystkich wróconych :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Kochana :mad: :evil_lol: Bahiya :loveu: :loveu: :loveu: Aleś się musiała ponadrabiać :evil_lol: Przecież tylko kilka postów tu jest ;) Ostatnio moja galeria umiera ...Wiem wiem - to moja wina :cool1: Weszki u mnie nie było :angryy: Własnie wróciłam z Szelmą od weta :) Zwymiotowała maupa w aucie :mad: Po raz pierwszy od dłuższego czasu :roll: Czyżby choroba lokomocyjna jej wróciła? :shake: Ale wieści są super :multi: No prawie ....W wymazie wyszły drożdżaki i to taka ilość, że jakby Szelma nie była dzieckiem specjalnej troski pod względem uszów to nikt by się tym nie przejął. Poprostu są na granicy normalności. Ale my wiemy że tak to się u niej zaczyna więc...Jutro będzie maść dla niej. I obserwacja. I codzienne czyszczenie uszów. Ale teraz wiem, że tym razem ona nie cierpi :multi: I mam już świadomość, że lekceważyć tego nie można. Wiem też, że niektóre maści skuteczne u innych psów u Szelmy są wręcz niewskazane:roll: Za miesiąc następny wymaz. Jeżeli nadal będą drożdżaki to ketokonazol, którego ze względu na szkodliwość chcę jednak uniknąć. Oczywiście czarnula dostała dzisiaj od razu drugą dawke zastrzyku uodparniającego. Lepiej zapobiegać niż leczyć.... Tak bardzo bałam się wyniku wymazu ...Chyba wypiję z radości piwo ;):multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :multi::multi::multi::multi: tak Pysiasta... lepiej zapobiegać niż leczyć... wieści znakomite.... infekcja szybko zostanie zażegnana... a tera idziemy na piwko... grrrrr.. zapomniałam że mi już nie smakuje.... ja chyba już swoje wypiłam.... i jest mi z tym źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... tak mi zamuliło że sie potraciłam... gdzie jestem i co miałam pisać... w takim razie DOBEREK tylko :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no isz qrdwa... mówiłam że o czyms zapomniałam... o tych Twoich zdanych zapewne egzaminach... zdałaś?? zdałaś?? :cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Jak to ma urodziny? Chyba miała !! Nie ogarniam już wszystkiego :crazyeye: Chyba się starzeję :placz: Weszka gadaj kiedy te urodziny były/są/ będą bo ja zaraz zemdleje :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] we dogowskim kalendarium pisze że 22.08... wiek bliżej nieokreślony :cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/calendar.php?s=&c=1&week=&month=8&year=2006[/URL] ino że zapomnieli dodać roku 2007... ale chyba od roku 2006 nic sie nie zmieniło z data urodzin Weszki :razz::razz::razz: co nie???? [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']A tu co się dzieje? :mad: Czemu nikt nie pisze ? :mad: No dobra.... Zmorka zjadła nasz obiad jak byliśmy z Szelmą u weta :diabloti: Cieszycie się? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak cos dobrego to sie nie ciesze.... bo sama bym se zeżarła cos dobrego TERAZ... natychmiast :eating: też gadam głupoty... na pewno DOBRE było- inaczej by Zmorka nie zjadła... :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]te zielona............... wita Cie ...............inna................ świniaki pewnikiem śpią w pościeli................. [U] codziennie jak wracam z pracy mam wyrko rozbebeszone...........[/U].w końcu Pani ścieli nie tak jak lubią świnki:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy Ty oby jesteś pewna że to prosięcie Ci rozbebesza wyro :cool3::cool3::cool3: tak tylko chciałam zauważyć że może niesłusznie ją oskarżasz... masz podrostki inne w domu też :diabloti::diabloti::diabloti: to ja... wredna jak job twoju mać ....na forever klockowa [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale tigrowo sie zrobiło ... nie przesadzaj z fotkami bo mam wyrzuty sumieniowe że Klocuszka tak mało :cool1: witanko od NAS w Twojej galerii [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no to jak już jestem to pokażę Wam troszkę nieba z nieba :loveu: muszę się pochwalić, że lecąc w tą stronę już się nie żegnałam z życiem i nie prosiłam o szybką i bezbolesną smierć :lol: nie bałam się prawie wcale :multi: co oczywiście nie oznacza, że mi się podobało. bo podobać to nie będzie mi się nigdy :shake: to jest nienaturalne i tyle :evil_lol: Lwy nie latają :shake: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a nie mówiłam..... pierwszy raz jest najgorszy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/music/25797/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/music/cheerleader3.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_10_4.gif[/IMG][/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie że jestem :diabloti::diabloti::diabloti: czytałam o Zmorce, ... kochana psina :loveu::loveu::loveu: :diabloti::diabloti: widziałam bahiye :loveu::loveu::loveu: a wogóle nadrobiłam wsjo- o czym uprzejmie donosze....:cool1: tera ide do weszki- przekaż jak jeszcze siedzi u Ciebie [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale fajna galeria... takie horrorowe fotki :diabloti: a z tej mgły miał sie wyłaniać....... :loveu::loveu:mordulec Maniek :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='MARCHEWA']Dzisiaj zadzwoniłam do pańciów Bajeczki i właśnie odebrała zasapana pańcia,bo goniła sunię,która ukradła jej ziemniaka:evil_lol: ,powiedziała,że wszystko jest w porządku,mała rośnie i nic złego się nie dzieje,obiecała przesłać mi fotki niebawem. Ale mam nadzieję,że Syla znajdzie kiedyś chwilkę i sprawdzi osobiście czy wszystko jest ok;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... i pani żałuje Bajeczce ziemniaczka :shake::shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: sylu... zajdź tam :modla::modla::modla: bo jak nie...... to ja tam pojade :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]