Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='alcha']Kochani, ostatnio dostałam dwa telefony w sprawie pieniędzy nadesłanych ponoć do mnie na leczenie Amorka. Jeden był od osoby, która przekazuje pieniądze na Morkę, na Allegro. Kobieta ta znalazła mój telefon właśnie na tej aukcji na Allegro i chciała wiedzieć jak ja te pieniądze wykorzystuję !!!!! Druga Pani wpłaciła komuś (nie dla mnie!!!) znaczną sumę pieniędzy i chce, abym to ja się z nich rozliczyła !!! ............ .............. Reszta z całą pewnością będzie przeznaczona za lekarstwa i szczepienia. Weterynarz opiekuje się Morką bezpłatnie, ale za leki i szczepionki płacimy. Z całą pewnością będzie to spora sumka. Ureguluję wszystko razem na koniec leczenia.[/quote] a ja wpłacałam na konto podane w mailu przez allegro... zrobiłam to odruchowo- mogłam od razu na AFN :oops::oops: [SIZE=4]WESZKO12 !!!!!![/SIZE] czy to Twoje konto??? proszę - wpisz chociaż nikami z allegro kto zapłacił za cegiełki.... to są pieniążki i wolę jasne rozliczenia że pieniąchy trafiły i co z nimi dalej?? poszły na AFN?? czy od razu do Pani opiekującej sie psiakami??? P.S. alcha... taka rada -wykrzyżykuj (xxxx) adresy wpłacających bo to dane osobowe ;) [quote name='carolinascotties']Bardzo sie ciesze :loveu: Maluszku - duzo szczescia :) A temu idiocie, ktory to zrobil...:mad: :mad: czy Emdziolek znalazla tego malca przywiazanego do torow - czy ktos Ja o tym poinformowal? jesli to Emdziolek - to chyba Psi Aniol tam urzedowal :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emdziołek była na właściwym miejscu we właściwym czasie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6600953#post6600953[/url]
  2. [quote name='emi230']Dzisiaj pierwszy raz Torres stanął w mojej obronie... ogolnie jestem w szoku...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]opowiadaj... co jak gdzie kiedy dlaczego... :cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:laola: ale super wiadomośc czekała na mnie po łikendzie :multi::multi::multi: mam nadzieje że domek sprawdzony.... :oops: i że to jego domek na dobre i na dobre :p i na całe długie psie życie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i zapomniałam jeszcze o czymś... FOTY WYJEB!!!! znaczy... w sensie... zajebiaszcze!!!! Bartek z Dilskim- mistrzostwo....:loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/51/22d0b5b2f996d9b3.jpg[/URL] i to sie mie podobie P.S. nie marzyłabyś o NORMALNYM mężu?? :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAM!!!!! :multi::multi::multi: Dominisiu :diabloti: jako ze ty nie zagladasz do nas... molestuje cie u ciebie.....:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dealer']halo ludkowie:diabloti: oznajmiam uroczyscie iz skonczone...meble skrecone, stoja dumne i blade ..i w koncu posprzatane:multi: znowu mozemy mieszkac jak ludzie:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to tera na mnie kolej... w końcu to tapetowanie... może w tym tygodniu sie weźmiemy, a jak ktoś zajrzy z odwiedzinami to przydadzą sie ręce do roboty :roll: dilerowa.. w razie czego jestem TU u NAS :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='malawaszka']mmmm smażeny syr mmmmmmmm:loveu::loveu: ehhh szkoda, że zaprosiłam już znajomych na przyszłą sobotę na imprezkę urodzinową bo bym przyjechała na koncercik :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to peszek...:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Yyyy, yyyy, yyy, yyy ... zaprawdę powiadam Ci - tolerancyjna z Ciebie dziołcha:diabloti: :diabloti: :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co tam... nigdy nie bede na pierwszym miejscu, bo ciągle konkuruje z Klocuchem.... więc jak zaraz po nim są jeszcze przedemną chłopaki... luzik[/B][/COLOR][/FONT] :cool1: [quote name='Gonitwa']Ja tam widziałam czarny bas?! Czy mi się w oczach mieni...? Cześć![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a niech mu będzie i BAS... my tam na niego mówimy Clockwork.. ale też i Klocek, i... coponiektórzy Chlorek... i inne takie ....:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']a kuku:eviltong: :diabloti: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jedno kuknięcie to godzina pierwsza???? [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][B][FONT=Arial][COLOR=Red][I] no mniamniuśne żarełko ...Magda mnie zaraziła czeskimi serkami ...zresztą nie tylko mnie, nas ;),bo robiąc zakupy teraz kupuję też moim rodzicom:p [/I][SIZE=3][COLOR=Blue]MAGDA ZARAŻA :diabloti:[/COLOR][/SIZE][I] No waszko ...[U][SIZE=3]bląd[/SIZE][/U] ...wielki błąd .....[SIZE=3][U]odwołam[/U][/SIZE] impre....:cool1:...jedyne słuszne rozwiązanie :razz: [/I][SIZE=3][COLOR=Blue]waszka bląd?? czy blond?? :diabloti: a jaką Ty Alu ODWOŁASZ impre?? :eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] Wiem ze Klocuś wrócony z zagranicy ....i że czeska princezna nie chciała się z nim kolegować:diabloti::diabloti::diabloti:...ach te kobiety .....nie wiedzą co tracą :razz: :evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja.. nic a nic sucz nie interesowała sie naszym przystojnym Klocuchem... a na ten wyjazd założył se swoją okazyjną czerwoną obróżke :mad: zapomniałam aparatu z domu..:oops:. zdjęcia będą inną razą :p [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Jaki tu poliglotyczny blogasek![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo my są jeżdżące dziewuchy.... pojechane... zajechane... wyjechane... odjechane ??? [SIZE=4]połikendowy dzieńdoberek wszystkim bywalcom :multi:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zamulone dogo w końcu otwarło mi drzwierzy do WAS.. więc gdzecznie sie witam ... :multi::multi::multi: i lece dalej sie dopijać... tfu... dobijać :p[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='asher']Śliczny kociamber! Ale muszę przyznac, że różnica miedzy jego śląską i warszawską wersją jest znaczna :evil_lol: [SIZE=1]ps. czy wam też dogo muli?[/SIZE] :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... bo na tym sląsku wszystko takie czarne.. powietrze,śnieg,... koty :diabloti: WITKA Alu która zaspała do pracy :turn-l::turn-l: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]šest šest šest... satanickě čislo :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuhahhahahah :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kurde.... podmienili kotka..:mad: . tamten nie mial biaŁego :shake: :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobry den :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo... ALA!!! :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i špiewajácy KLOCUCHO :loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='paula_z']Bawcie się dobrze :multi: Pozdro dla Pawcia i muziu dla Klocuszka :loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wymiziaŁa.... :cool1: Pawcia [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]..przekażę wszystko .......:evil_lol:buziory też mogę ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :crazyeye: [quote name='paula_z']Buziory przekaż Magdzie :loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie przekazaŁa :shake: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='evaxon']:loveu:cesc:diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sesc[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sesc[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sesc:loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='malawaszka']ooo Klocuś maskotką zespołu :multi:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zaŁapaŁ sie na 2 kawaŁki ;) [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi:wow ...kochana niania dała fotaski ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]hi hi Bartek wykończony ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images21.fotosik.pl/382/e88faeecc05d69c5med.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]:loveu:i Nasz koncertowy Chlorek ;)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/68/dff128aaaaa6a28a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]A ja muszę napisać ...że BYŁO [SIZE=4]ZAJE2BIŚCIE[SIZE=2] ....[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/I] [SIZE=4][I][B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red]Spędziliśmy wspaniały wieczór....:razz:noc...na SUPER KONCERCIE [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red]DUŻE UKŁONY DLA PAWCIA I CHŁOPAKÓW Z KAPELI [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red]za tydzień obowiązkowo powtórka;)...w zwiększonym już składzie :p[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [/SIZE][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:razz:Waszeczko ...co za pytanie......[/B][/I][/FONT][/COLOR] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]CS ...czyli Pawcio z chłopakami ;)....i jeszcze 2 grupki ...jedna z Gliwic /whitman/a druga z Czech /hibakusa/[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=red]a w Rybolku tysz CS czyli Pawcio and chłopaki ...i jeszcze ktosik nie wiem dokładnie :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]MOJ PAWCIO :grins: :grins: i... JEGO CHOPAKI :p [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]dziěki Alu... za towarzycho na gigu ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]dzieki AGA za opieke nad Klockiem i fotaski :multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zdjecia z Bartkiem wyprowadzaczem psa... zajefajne [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]JESTEM W CZECHACH... jestesmy tacy zajebiaszczy :roll: ze nie mozemy sie opědzic od zaproszen... wszedzie nas zapraszajá... dzis skorzystalismy z zaproszonka na obiad w czechach ... SMAžENY SYR S HRANOLKAMI :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='Pysia']A ta ma znowu czkawke pijacką :shake: Madzi od Medora ;) Jak? Zmorka stara się nie widzieć yorków od czasu jak ją pogryzły :roll: I taki jeden jeszcze jak mieszkaliśmy w bloku, w dni dla Zmorki baaardzo pachnące postanowił się do niej pozalecać wkładając ( a raczej starając się bo nie dostał :diabloti: ) nochal pod jej ogon :cool1: Zmorka najpierw go zignorowała a potem odwróciła głowę i wywracając oczami popatrzała na mnie :roll: Myślałam że go specjalnie nazdepnie albo co a ona.....podniosła nogę i go....ojszczała !! :crazyeye: Wiecie ile potrafi nasikać niuf? Nie wiecie? To Wam powiem że omalże nie utopiła biedaka :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbuuuhahahhaahahhahahhahhahahahhaha ZMORKA ma mistrza!!! :multi::multi::multi: buuhahhaha juz se wyobrażam jorka przy wodospadzie... buuhahahah pozdro! [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='madzia i medor']Liczę na to, że nie:roll:Jestem chyba taka spokojna z tego względu, że wydaje mi się, że jak raz mi podarował, to i drugi raz podaruje:roll: A poza tym już by chyba był u mnie - wie gdzie mieszkam, można powiedzieć, że prawie po sąsiedzku:razz: Wróciliśmy od weterynarza - będzie żył:multi::multi::multi::evil_lol: Nie szyliśmy, mamy tylko przemywać ranę spirytusem salicylowym:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fffffffffffffffff... ała... spirolem :crazyeye: nie maja weci lepszych środkow??? biedny medorek biedny :shake: P.S. tym spirolem to od zewnątrz czy od wewnątrz?? :cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='madzia i medor']Zaraz wybieramy się do weta, jak rócę, wszystko napiszę:roll: 1. Koleś miał psa na smyczy - bez kagańca, mój nie miał ani kagańca, ani smyczy:oops: U nas jest obowiązek noszenia jednego i drugiego, ale mało kto to praktykuje. Nawet nie zauważyłam skąd, gdzie i kiedy się pojawili, bo akurat odpalałam sobie papieroska i skupiłam się nad tym, żeby wiatr mi ognia nie zgasił:mdleje::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :oops::oops:Trudno, liczę na to, że powiedział to w przypływie złości... Jak już wspomniałam, mieliśmy już z nimi do czynienia, a raczej oni z nami:hmmmm: Wtedy wszystko skończyło "dobrze", jeżeli można tak powiedzieć:roll: 3 Wow:crazyeye:No to nieźle Was urządził:evil_lol: Buhahahhaaa, wyobrażam sobie Twoją minę, gdy usłyszałaś, że Twój pies ugryzł człowieka w Twoim domu:evil_lol::evil_lol:Dobrze, że Klocuś odwścieklizowany:evil_lol::evil_lol::evil_lol: 4No to Chlorek pokazał klasę:cool1::diabloti: Chyba się ONkom łyso zrobiło:evil_lol: Straż wiejska - popieram - niczym wrzód na dupie ...[/quote] [LIST=1] [*]no to lipa.. trudno będzie znaleźć wytłumaczenie w razie zgłoszenia na gliny- OBY NIE! [*]..........:roll: [*]no...prawie ja go zaatakowałam... dzis juz zapomnialam o tym- qmplujemy sie .... :cool1: ale był nie fer i wie o tym... [*]łyso im sie zrobiło jak grzywaczom chinskim.[/LIST]Policajdy pytali ile chcemy za psa- bo nadawałby sie dla nich (wtedy- bo miał jakieś 3-4 lata był szczupły, zwinny... itp) a Pawcio powiedział: POLICJI NIE STAĆ NA NASZEGO PSA :diabloti: straż wiejska... na bezrobocie dziadów.. nieroby pieprzone... ciągle z nimi wojne prowadzimy- choć powiem że od spotkania z gliniarzami jakoś i SM dała nam spokój... już sie nie czepiaja o brak kagańca... a u nas jest przepis WSZYSTKIE PSY MAJĄ CHODZIĆ NA SMYCZY, PSY AGRESYWNE DODATKOWO W NAMORDNIKU... więc ja sie kłóciłam że mój nie musi kagańca bo nie jest agresywny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam sie szybciorem... dogo muli i żegnam sie... po pracy ... weekend :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Tobiś... dziecinko... na 1 .... szukac domku ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trafiłam Emdziołku TU... więc miziam Naluśka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy sobotnio- urlopowo....[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Lusiaczek']Hejka!Tu mama Emdziolka.Moja dzielna corcia ,przywiozla mi z podrozy maly,zywy prezencik.to cudenko Emka nazwala Nalu .To rozkoszny maluszek i swietnie bawi sie z nasza Vega.:multi:Dla niewtajemniczonych,jestem rowniez dogomaniaczka i jestem szczzesliwa,ze Emdziolek uratowal to biedne malenstwo od niechybnej smierci.Psiak bedzie mogl u nas zostac tak dlugo jak bedzie to potrzebne.:lol:Postaramy sie zapewnic mu jak najlepsze warunki,poki nie znajdzie sie ktos o wielkim sercu i przygarnie tego maluszka.Nasza Vega poczula chyba instynkt macierzynski,bo bardzo matkuje szczeniaczkowi.Pozdrawiam wszystkim.:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MAMA Emdziołka.. :multi::multi::multi: dzieńdobereczek!!! :multi::multi: bardzo Pani dziękujemy że Nalu może u Was zostać.. do czasu aż znajdzie sie domek!!! Jest Pani kochana!!!!! :multi::multi::multi: POZDRAWIAM :loveu::loveu::loveu: a swoją drogą... Emilka... czemu nie mówiłas że mama też tu bywa... a [SIZE=4]ONE[/SIZE] takie głupoty TU piszą :roll::roll::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='paula_z'][URL]http://img530.imageshack.us/img530/7244/dsc0296vh2.jpg[/URL] fajnie tu wyszła :lol: Świetne fotki z Londka :multi: Szczególnie te z tatoo dzielnicy :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grrrrrrrrrrrrr :angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weszko... chcesz misia sado maso?? :cool3::cool3: do wyboru do koloru[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.badtastebears.com/store/20-0-0.html[/url] ;)
  23. [quote name='dealer']yyyy...gdzie ja jestem:hmmmm: aaaa u NAS:diabloti: dzien dobry NAM i WAM:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]doberek...[/SIZE] :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:...nie pamiętasz..............:diabloti: [/I][/B][I][COLOR=LightBlue][SIZE=1]kawusię do łóżeczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR] [/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętałam pamiętałam [/B][/COLOR][COLOR=Blue][B]:siara::siara::siara: chciałam Cie sprawdzić czy Ty pamiętasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='dbsst'] nie błagam nie pierdź :evil_lol: chcesz sie do nich przyłączyć nie ma sprawy :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie, dziękuję... postoje.... ale i tak jej zazdroszcze :eviltong::eviltong::eviltong: ja już stara... schorowana... dogorywająca... :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...