-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie widziałam tego komiksu wcześniej - poryczałam się tyż :placz: zdolne z Was bestie!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] bo TY NIC nie nadrabiasz... nawet nie wiesz że TU na klockowym były niedawno foty Czarnego Terriera Radzieckiego :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']pamietajcie co złego to nie ja :diabloti: :evil_lol: :siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no toż to oczywiste... to ONI :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]najpierw przeczytałam TO:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pysia'] Acha....Zmorka dostała cieczki .....:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]potem TO[/SIZE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']o masz!!! 3 dni wcześniej od Jarka - szczęściaro :placz: :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] a potem dopiero TO :roll::roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Cytat: Napisał [B]Pysia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6602906#post6602906"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Karol wraca za 18 dni[/I] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doznałam szoku... :roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']Zaraz będę beczeć, bo odliczam już minuty do oddania Behemotka... A teraz mi tak mruczy do uszka... Buuuuuuuu...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ryc :shake:... moge cie zasypac kotkami jak chcesz :cool1: i pieskami tez... ciesz sie kobieto że behemocik znalazł domek :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']A ja głupia znów sobie popłakałam nad losem Kubusia...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mi sie tez łezka pusciła.:-(.. tak pieknie i wzruszająco to opisałam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Klockowa!! Mam dla Ciebie bouvierka malusiego :loveu: Będziesz miała wesoło :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tej pani podziękujemy za wizyte... odejdź siło nieczysta :cool1::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Alicjarydzewska']:-(...i znów tu dziś zajrzałam.... ja tu ciągle zaglądam :-( -
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
clockwork replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='emi230']W sumie to ta pochwala wygladala mniej wiecej tak, iz po wejsciu do domu poglaskalam Torresa po glowie i powiedzialam dobry pies... ale to mu chyba wystarczylo bo momentalnie zrobil sie dumny i chodzil merdając ogonem :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja prosze przekazać Torresowi że ciotka Klocuszkowa posyła mu buziaka w nochal :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']no w naszym w naszym znaczydla mnie w waszym dla was w naszym :p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wcale że nie... bo te były robione tadam Canon PowerShot A510 :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]Wartość przysłony: f/4 Czas migawki: 1/160 Ogniskowa: 5.8 mm [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:no tak napisała.......kurde to pewnie siakiś jak SE750i;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie tak :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłam na pabianickie bullowate :loveu:... ktos mi ukradł wątek z subskrybcji :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']a ja wiem ze wasz nasz nasz wasz:hmmmm: no ale nie wiedzialam w qtorym z 3 sie znalazlam :lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale to najmniej istotne ... w NASZYM :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']narodził moze nieeee... ale narodzila :loveu::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: tigrowa... jesteś z sekty nawracaczy??? [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:i co będzie mła nawracać....:diabloti:bez szans... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WALCZ!!! ALU WALCZ!!! jestem z Tobą!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='amikat']Wstępna decyzja jest na TAK. Ostateczna dzisiaj wieczorem jak sie cała familia zbierze. Fajno rodzinka - miałby u nich świetnie - i tYYYYYYYYYYle miejsca do biegania - ogrodzonego oczywiście![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:kciuki: wierze że reszta rodzinki sie nie sprzeciwi wstępnej decyzji :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Tigrowa... Ty te fotki robisz telefonem??? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='alcha'] przecież usunęłam adresy :-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi.... w jednym nie usunełaś, a mnie właśnie TO rzuciło sie w oczy :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]reszty nie przeglądałam... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trzecia od dołu ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:evil_lol: dobrze ze nie nawrocona:evil_lol: a kukułeczka kuka:diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nawrócenie Alicji nie grozi- za tą ja kochom :loveu::loveu: kuku kuku :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:diabloti:jeszcze się taki nie narodził :eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :happy1::bigok: -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:pprzeca zawsze powtarzam ...możesz na mła liczyć;) A klienta to bym własnymi ręcyma :mad: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]załatwie dziada jak sie tu pokaże... qrde o 1szej w nocy wydzwaniac i pytać o terminy na tattoo :shake::shake::shake: psychopaci :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']jak to kto ja uzywam :diabloti: ostatni raz na weselu :diabloti::evil_lol: dzieki bogu ze tylko jeden dzien .. nie to co TZ:roll: 2 dni chlal spirol i prawie wnosilam 90kg do auta:lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tez Wam wet zalecił spirola?? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:p[/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:witka........:loveu: ale Ciebie już obudziłam o dobrej porze ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak !! za co Ci dzięki... bo miałam lenia przez Pawciowego nocnego wydzwaniającego klienta :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:to czego mam Ci zyczyć ....bo chyba nie dobrej nocy :hmmmm:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szerokiej drogi i mało winklów :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Uuuu fajny fajny! A jak miał na imię? Rodowodowy??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops::oops: zabij mnie... nie wiem... wydaje mi sie że tak.... :roll::roll::roll: ARDO niestety juz za TM witanko !!! i mizianiec dla dogów[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG]