Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogą być robale.... jajka na pewno zostały w Tobisiu... proponuje kolejne odrobaczanko, pewnie to nic poważnego skoro Tubiś :cool1: nie jest osowiały.... a może coś zjadł... jakąś zabawke, trawe... trzymam kciuki za amikatowy domek na śląsku... patriotyzm lokalny ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='emi230'][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][COLOR=black];)[/COLOR][/FONT] [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=black]zastanawiam sie tez nad kastracją/sterylizacja Torresa... w sumie do tej pory mialam sterylizowana tylko suczke bulgota... charakterek jej sie raczej nie zmienil... jak to jest z psami...? czy faktycznie robią sie spokojniejsze?[/COLOR][/FONT][/quote] szczerze mówiąc ja osobiście nie kastrowałam Clockworka.. były takie plany, ale... :oops: znam kilka osób które zarówno po sterylizacji suki jak i kastracji psa narzekały na zachowanie psiaków... jedne zrobiły się właśnie PO agresywniejsze, inne niespokojne, jedne popuszczały pod siebie,tyły ... źle przeprowadzone zabiegi doprowadzały do różnistych infekcji i chorób... ja osobiście wypękałam, choć przekonują że psy kastrowane są mniej narażone np. na prostate... nie narzucam Ci nic. Musisz sama podjąć decyzje, skonsultować sie z wetem, przedyskutować za i przeciw... nooo... pozdróweczka i mizianko dla Argentynka.... jesooo jak ja uwielbiam te psy.:loveu:.. może kolejny bedzie :cool3::cool3::cool3:
  3. [quote name='paula_z']:hmmmm: To ja chyba nie zauważyłam tych kolejek ;) :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może ciebie mama wzieła do kolejki za papierem toaletowym... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: 3 razy tam stawałaś:cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='paula_z']Witanko :multi: Nadrobiłam :mdleje: Dużo tego, zapomniałam co miałam napisać :hmmmm:;) Kubusiowy komiks kiedyś już widziałam :-( Zdolniachy jesteśta :razz: [URL]http://images27.fotosik.pl/69/153907208d4af357.jpg[/URL] "Nie puszczę Cię, choćby nie wiem co" :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HA!! a co Ty myslała... :diabloti::diabloti::diabloti: jedni stali za wzrostem inni za talentem [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to chodźta do NAS ...tam z mam tylko JA :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamuśka :bigok: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Ciekawa lektura mamusiek hehe:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lustracja [/B][/COLOR][/FONT]:roll:
  5. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Nie podnoś na mnie głosu bo powiem mamie:diabloti: hahahaha ale jestem dowciapna:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] emdziołu- żebyś nie odebrała tego jako nabijanie sie.... co do mamy...:loveu::loveu::loveu: mame masz zajebistą !!!! o tyle ... ;) aaa.. u Ciebie też niebawem bede sobą... czyli normalna... musze tylko rozgryść Lusiaczka :diabloti::diabloti::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HeJa Madziuśna:evil_lol: TU jesteś sobą? hehehe:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TU nie... bo mama czyta :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong: cześć Emdziołeczku [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange] Na RANY CHRYSTUSA!! ALU JĄ nAPRAWDE TRZEBA DOPROWADZIĆ DO "NORMALNOŚCI" ( czytaj - nienormalności:diabloti:):-o[/COLOR][/B][/quote] :shock::shock::shock::motz:
  8. [quote name='elainfo']ciotka zmien sobie podpis;-))) Amikat to proszę daj znac co do ostatecznej decyzji..ale ja mam podstawowe pytanie ..To dokąd Tobis miałby ewentualnie jechac???[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] do rodziny Amikat, do Mikołowa-obok Katowic... o to pytasz?? bo powoli sie trace gdzie, kto, czym jak :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HEja wpadłam ja na blogaska:razz: Przywróc do normalności Madzialene:modla:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]Jak tam oZzuleC?:razz:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TU TEŻ jestem NORMALNA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Kto gwizda ten.... ^^ woła w taki sposób psa hahaha PsyCHopAtki haha inwazja:evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ma oznaczać to ^^ :cool3::cool3::cool3: bo mi spasiło tak kto gwizda ten GWIZDEK :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]JESTEM ZA! JESTEM ZA!:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]A nie prawda??:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] :siara::siara::siara: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:ja prowokuje....nawet mi to do mojej spokojnej główeczki nie przyszło :oops:....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]spokojnej :crazyeye::crazyeye::roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Naprawde??:evil_lol: SiemaSzCie panienki:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]Słyszałam ze chyba ktoś tu coś ma do Ciotku Alu naszej:mad:?[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... emdziołek... :diabloti::diabloti::diabloti: TU jestem sobą :diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='evaxon']to taka dziewczynka co to spirolkiem handluje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ta dzis ino spyrol i spyrol :drinking:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I] :hmmmm: [B]czuję się zaniepokojona nagłą zmianą w zachowaniu Mojej Madzialeny :razz:.....będę pracować nad jej powrotem do normalności ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie prowokuj.:mad:.. emdziołkowa mama patrzy :razz::razz: jak pokażę swoje prawdziwe oblicze- emdziołek dostanie szlabana na dogo- mama powie że tu sami psychopaci :p[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='paula_z']A no mam jeszcze do końca tygodnia :razz: Ale czasu też mało, ciagle coś do załatwienia :roll: i nadrabiam spotkania ze znajomymi :beerchug: Złożyłam w końcu wniosek o dowód, uff :cool1: A za niedługo jadę z Anią do Arkadii :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kim jest Arkadia :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]:diabloti: Będą foty wieczorem:razz:... ..... Jak ładnie poprosicie...:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Emdziołku- ja... ja jako ta najspokojniejsza i najbardziej qlturalna :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]:modla::modla::modla::modla::modla: [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w imieniu społeczności [url]www.dogomania.pl[/url] BARDZO PROSZĘ o fotki Vegi :loveu: za pozytywne rozpatrzenie NASZEJ prośby z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ/MY:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='paula_z'] [URL]http://images21.fotosik.pl/383/188068b8eb4df2ad.jpg[/URL] słodkości :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda?? taki słodki laptopik... i nawet ma swojego kotka :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='malawaszka']superancki :loveu::loveu::loveu::multi: Twoja siostra go ma???? :loveu: ahhh zazdraszcam, ja to się chyba w końcu niedoczekam swojego :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak...moja sis trafiła do rodziny psiarzy :multi::multi::multi: to jest suczka- młoda, mieli jeszcze psa wystawowego-medalowego, ale wet postawił złą diagnozę... i psiak za TM [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TY masz dalej urlop?? :crazyeye: pogrzało Was z tymi wolnymi??? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:masz jeszcze siakieś rude na stanie ;) a z domeczku się chyba wszyscy cieszą :multi::multi::multi: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam rudaska.. ale TWÓJ teżnie był rudy ino czarno siwy... zrudział przy wilejkaros (dobrze że nie osiwiał ;)) [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: ale sie naczytałam.. niczym Pan Tadek... tyle textu :mdleje: ufffffff super że wszystko super... że Zuzannie sie podoba morze, ale wracajta już... buziorki dla scerbucha [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='malawaszka']może oglądałam nieuważnie, może wtedy jak ją oglądałam komiksa jeszcze nie było, może... :niewiem: :shake:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...był....[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było... u mnie na blogasku nie było..... a na stronce nie pamiętam kiedy sie pojawił [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']a WŁAŚNIE że WIDZIAŁAM RUSKA :diabloti: O!!! [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:klacz: i jak rusek ?? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']to ten chlopiec z rosji jest??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... adoptowałam go po reportażu MY dzieci z dworca... jakiegoś tam... w Moskwie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]i siem zlałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmień gacie :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='malawaszka']buuuahahaha Magda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak to jest jak sie czyta .... wybiórczo :oops::oops::oops: co 2 linijke :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Rinuś'][I][B]ależ dzieńdoberek :multi: widzę że rozmowa jak zawsze tutaj wre :evil_lol::evil_lol: ja to bym chciała żeby na każdej stronie były fotki Tigry :p[/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa widzisz... gadki gadki... a jakbys poczytała te GADKI to byś wiedziała że EWA straciła aparat i fotek nie bedzie ... O! :eviltong::eviltong::eviltong: tera beda ino gadki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='evaxon'] buahahahaha :klacz: :evil_lol: no mam jeszcze foty z 22sierpnia( naszego ostatniego spaceru z aparatem ) fot z komorki narazie ni ebedzie bo musze zainstalowac sp2 do mojego Xpeka :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic sie nie ukryje przed wścibskimi babami na dogo ;) ileż mnie to pracy kosztowało... ale zlustrowałam Cie na amen :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...