Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no bo BEZ Luśki................moja Lulka ma biale łatki............to były inne buliki:cool3::cool3::cool3: to był jakis wstrętny karakan.........zdjęcie podłe bo tam sie zapalało i gasło światło więc co se aparata nastawiłam to ciemność.a co se lampe właczyłam to jasno:mad::mad::mad: po wyjściu długo mnie wszystko swędziało:cool1::cool1::cool1: bulki sa takie.................ekscentryczne (znaczy sie wygląd)..............znałam jedna bulicę...........fajnie piła pifko więc mi się spodobała:cool3::cool3::cool3:.............więcej buli nie znałam przed moją Lusią............. [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pytałam czy to te afrykańskie bo koleś w Jebiu hoduje takie podobne cosie.... to te co wgryzają sie w skóre i baraszkuja pod .... bleeeee... a ten koleś kręcił sobie to w teledysku swoim ... bleee... koleś wogóle ma hopla- ma w domu zwierzyniec, psa, robale, legwana(on mnie zaraził;)) węże... i co tam jeszcze :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']jakbym miała możliwość wziąść drugiego psa i miałby być to bullterier to bez zawahania powiedziałabym że biorę :) Morki, które kiedyś wydawały mi się brzydkie...teraz są cudne :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas niestety nie ma szans na psa kolejnego... po klocuszku też dłuuugo nie bedzie :roll:.. nasze życie w rozjazdach nie sprzyja psom :shake::shake: byłam u Salsy :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/391/1812a191eefc07bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/71/70231db3607e0a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/391/27ef032117ed0fa9.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyle sie mi udało dziś zrobić... potem gnałam do pracy :p[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  3. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]w rewanżu przyszłam do ciebie.................:multi::multi: podziwiam tych wszystkich ludzi o wieelkim sercu................ mieszkam na wsi i ...........spotykam się ze "swojskimi" psami na metrowym łańcuchu ...............masakra............ fajna ta twoja gromadka............a czy kotecek nie .poluje czasami na szczurki???:cool3::cool3::cool3:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bea!!! :crazyeye: dziwne pytania zadajesz?? nie uczyli cie na lekcji biologii o łańcuchu pokarmowym.... kotek-szczurka, pies- kotka, ... :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz kurde.... trafiłam tu tropem twego banerka... po pierwsze super że dałaś Salsie prawdziwy dom :loveu: po drugie ... bede tu zaglądac po trzecie super że i na szczurki popaszcze po czwarte bede tu zaglądac :evil_lol::evil_lol: po piąte... wstawiaj większe zdjęcia ... plis..... bo nie wyrabiam czasowo żeby otwierać każde z osobna dozwolony rozmiar to 640x640 :modla::modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] a ja się z Wami łącze w bólu...............żem w pracy i Wy także:angryy:...............bo "niektóre".:cool3:..................mają luza:diabloti::diabloti::diabloti: w zamian za to parę fotek...z opolskiego ZOO..................tym razem bez Luśki:diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1996/img0135mk7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co mówiłaś że bez luśki :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kto ma luźną robote??? :cool3::cool3::cool3:powiedz :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] co to jest???:hmmmm: karaluchi afrykańskie??? te takie fuj?? [/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://img63.imageshack.us/img63/2206/img0170ah3.jpg[/URL] [quote name='jonQuilla']Lea / Leśka (jak kto woli) jest śliczna :loveu: Nie rozumiem sama siebie...jak kiedyś nie mogły mi się podobać bullteriery :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znam to... prowadziłam walke z Pawciem- on chciał bullka, a ja że NIE bo FUJ!!!! w ramach ugody stanęło na amstafie.... trafił sie ...bandog :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale Pawcio nadal powtarza... następny bedzie bullek... z tym że ja już sie nie kłóce- jestem ZA :p[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Ja tez..ja tez....[/B] [B]i bardzo sie ciesze.....:loveu: [/B] [B]jak płatnosci za swoje strony www i blogasek?????:diabloti: :diabloti: [/B] [B]juz zbierasz do skarbonki......????[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbuuuhahahah.... nie zbieram, nie mam zamiaru ani nigdzie zgłaszać posiadania tegoż luxusu jakim jest strona [url]www..[/url].. i mam ich głęboko gdzieś... dść haraczu już z nas ściągają... :angryy::angryy::angryy: życie jest piękne :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podchody :loveu: Klocek zalotnik... :loveu: i taniec godowy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/72/ed6f3069f3d1444f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=Blue]Szifula kocha Klocucha... :loveu::loveu::loveu: to jedyny pies któremu daje sie obwąchac wzdłuż i w szerz :loveu::loveu: od dupy strony TYLKO ON ma prawo :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/71/14522f9b6cc7ce6b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dokladnie tak..zycie jest piekne i watro zyc.....:p :loveu: .[/B] [B]ciesze sie ze samopoczucie dopisuje .....a w wawie pochmurno....i jakos tak mocno jesiennie.....az szkoda lata.....ach...[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaakkk... :roll::roll: zima jak choliera... a ja sie jeszcze latem nie nacieszyłam... to jest nie fer... że lato takie krótkie :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:Dobereczek .......a Ja już czekam :p...a za chwilkę będzie NAS :loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]2/3 :multi::multi::multi: ja dołącze po pracy a przed pracą.... spotkaliśmy... JĄ!!!!! :multi::loveu: naszą sąsiadke którą próbujemy namierzyć od pół roku.... i wiecznie gdzieś sie mijamy ... ale dzisiaj nie... dziś trafiliśmy sie face to face... cuzamen do kupy...szkoda że przed pracą- już po 9tej :roll: bo ino na momencik :oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oto ONA!!! Szifa :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/59/531693490d5e72b7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  10. [quote name='kate89']Mmm...pyszna ta kawka...moja ulubiona..taka z pianką...to sie postarałas :) Ide delektowac sie moja kawką :) jak tu sie nie nawrócić jak sie widzi takie fotki clockwork jakiego kanarka? to moja Pigusia :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak jakiego kanarka??? dogo kanario... które uwielbiam... ???? masz takowego??? dawa linka na bloga- bede sie delektowac fotami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] emdziołku... przepraszam za zamieszanie ... ale ja prosiłam parzoną... nie rozpuszczalnik :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]brawo.... skoro były wątpliwości, nie należało tam zostawiac Tobisia... nadal szukamy domecku - musi być NAJ :p[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:kciuki:trzymam za łapke:hmmmm: Szelmy :p i melduje że byłam... [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Sie robi Kochaniutka:loveu: .. .. ... Jedno pytanko pijesz z kofeiną czy bezkofeinową i rozpuszczalna czy naturalna?:cool1:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CZORNA jak Diobeł.... łyżeczka cukru, bez białego :cool1: czekam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='kate89']Hmm.troszke mnie tu nie było...a tu zaglądam i WOW tyle świetnych fotek :) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kate... czy ja dobrze widze.. masz w Avatarku kanarka???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj Clocworkowa[IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/pank.gif[/IMG] to Ja też ide z wami siedzieć...............kilkakrotnie, trzy fora( w tym dwa bulterierów)..............fora łogródeckowe...........i pewnie jeszcze coś[IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/aiw/skull.gif[/IMG] przynajmniej jazda będzie niezła.................[IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/blobs/woot_jump.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i prosze jak nam sie ekipa montuje :multi::multi::multi: cze Beo [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madziu:loveu: Jak tam sie spało sie?:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]krótko... krótko sie spał, ale człowiek coraz starszy to i snu mniej sie potrzebuje :evil_lol::evil_lol: cze Emi [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Madzikowa....[/B] [B]jak samopoczucie szanownej pani....?:loveu: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Aguś... samopoczucie... :hmmmm: no powiedzmy że standart... lepiej być nie może, gorzej tymbardziej :p:p ale co tam .... życie jest piękne :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]
  15. [url]http://img515.imageshack.us/img515/2718/spotek4hx4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img245.imageshack.us/img245/2646/img1720bx9.jpg[/url] :mdleje: :loveu::loveu::loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] brakło mi słów :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: wymiękłam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: ide....:mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miziu miziu dla grubaska mojego...... :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Melduje sie na posterunku.... jestem TU Agula :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='malawaszka']:mad: doskonała zgodność jak na jeden musk przystało :evil_lol::loveu: KWM!!!:loveu: a Ty masz z nimi też wspólny musk???? człowiek się męczy, trudzi, żeby narobic fot, a tym się wszysktim JEDNA podoba :mdleje: :shake: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]reszte też mi/NAM sie podobuje... ale ta jest ZAJEBIŚCIE INNA [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Witaj Aguś :loveu: tak tak - dzisiaj też gruntowałam :multi: ahhh jak wspaniale czasem oderwać się od kompa i pomachać pędzlem:p niby jestem zmęczona ale jaka szczęśliwa :multi: pracowałam U SIEBIE W DOMU NA WSI!!! chyba dopiero to do mnie dociera :oops: jak skończyłam wyszłam sobie na coś co kiedyś będzie tarasem i zobaczyłam jaki cudowny zachód słońca się rozpoczyna :mdleje: boszzz a ja nie wzięłam aparatu :placz: poszłam więc na łąki w kierunku zachodzącego słońca i nie mogłam oderwać oczu!!! normalnie czułam się jakoś kosmicznie, niesamowicie szczęśliwa - chłonęłam całą sobą te przepiękne widoki, które się zmieniały jak w kalejdoskopie - gdyby nie to, że zaczynało się robić ciemno i pojawiła mi się wizja czających się za krzakami dzikich dzików to poszłabym chyba ze sto kilometrów w stronę zachodzącego słońca :loveu: ale jakiś dziwny wewnętrzny głos kazał mi wracać :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weszko.... cieszę się żeś szczęśliwa.. ale sprawdź na opakowaniu tego czegoś do gruntowania czy w składzie nie ma jakiś środków odurzających :diabloti: jakiś halucynogenów.... gadasz jak po ......................:diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Wqurzające prawda :evil_lol: A mi się ta fota podoba: [URL]http://img441.imageshack.us/img441/6007/dsc0191pf5.jpg[/URL] Axę mi przypominają :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahhah :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luśkowa.... zjednoczam:diabloti: sie z Tobom w pracy :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] :hand::hand::hand::hand:
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzień dobry... a ja znów bede dziś z fotkami szaleć... :diabloti: ale ino 5 z dziś przed pracą ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Lusiaczek'][COLOR=Green][B]Hej dziewczyny:Cool!:Wpadlam Was odwiedzic,bo juz dawno mnie tu nie bylo.Strraaasznie sie ciesze,ze zdjecia Vegi Wam sie podobaja.:lol::cool2: Mna sie nie przejmujta,bo ja dziewczyna na looooooozie:evil_lol:.Mozeta pisac co tylko chceta:eviltong:.Buziaczki:calus::buzi:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]Czesc niebieska,tu Zielona:evil_lol:.fajnie Ci sie rymuje.A Emdziolek rzadko wpada w dolek.Madzialeno wpadaj jutro rano do nas na kawke,Emdziolek Ci zaparzy:kaffee_2::morning:.A ja do Was dolacze jak wroce z pracy.Teraz znikam ,lozeczko czeka.:sleep::seeyeah:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to jak tak to okej.... to ja juz jestem sobą:diabloti::diabloti::diabloti: KAWA RAZ!!!! emdziołku- gorąca poprosze bo zima jak diobli :diabloti: Vegowe foty super, bzucho taki do miziania :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe.. a czamu ty nas juz nie kochasz??? :razz::razz::razz: i nie bywasz nawet TU :mad:[/B][/COLOR][/FONT]:mad::mad:
  23. [quote name='madzia i medor'] Przed chwilą rozmawiałam z właścicielem matki Medora... sunia nie żyje:-(:-( Zmarła na raka w wieku ośmiu lat...:-( Dla Ciebie Sheri Aniołku ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6236/wieczkakl7.jpg[/IMG][/URL] Wspominaliśmy również moje słoneczko, jak był malutki - najgorszy rozrabiak:diabloti:Wszystkie maluchy grzecznie spały, a on nie, on zwiedzał wielki "świat":loveu::loveu: Zawsze robił najwięcej hałasu i miał najwięcej do powiedzenia:evil_lol:[/quote] odpaliłam świeczuche za rodzicielke [*] rozrabiaka... bo zgasła :roll: medorowa... aaaaaaaa zresztą... Ty wiesz co..... bo psy te kochane to powinny żyć tak długo jak my... ale to by było za piekne :shake::shake:
  24. [quote name='jonQuilla']Maksio jest śliczny :) zresztą Axa nie pozostaje w tyle :) Oba psiaki chwytają za serce, szczególnie gdy ogląda się zdjęcia z ich wspólnych zabaw :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.... mnie też zawsze chwytaja za serce te walki psów tu widoczne :shake::shake::shake: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti: obejrzałam wsiowe kfiaty , wsiową Axe, wsiowego boorka .... fane... gratulki dla Ani za wsiowe zdjęcia ;) i niech Ania nie puszcza muzy na zycher:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='dealer']Wrocilismy niedawno od weta.................................................................................Dili ma najprawdopodobniej zerwane wiezadlo krzyzowe:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o shit... no to nie dziw że ma problemy z chodzeniem.... nie mogę zrobic nic poza zaciśnięciem kciuków i wyślimtaniem Dilskiego:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...