-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]No przylazlam juz na Twoja galeryje.Widzialam super,piekne ,,ryje". ozzulcowe-mordulcowe:diabloti:.Sliczny jest Twoj piesio.Szkoda,ze mieszkasz tak daleko,bo moze nasze pupilki zaprzyjaznilyby sie ze soba?:Dog_run:Mysle,ze bede wpadac tu nader czesto.Pozdrowionka,Zielona.:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Ja ci dam jakoś tak wyszło!:zly7::angryy::mad: Patrz bo jutro rano na kaff cie nie zaproszem hehe:evil_lol: GDZIE MÓJ SOCZEK!!??!!:mad: BUNT ! BUNT! BUNT![/COLOR][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)będzie więcej ...bo mi Madzialena na ambicje wjechała....:cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]to myślę że sie jeszcze sklikamy ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]Waszeczko ...daj mi się nacieszyć .....:loveu:...nie wyskakuj....[/I][/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)Japa nie od parady ...:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_2_109.gif[/IMG]kolorowe kredki w pudełeczku nosze, kolorowe kredki bardzo lubią mnie... Ala czy u Ciebie tez jest sybir??? jak tak to ja prosze- napal w piecu na wieczór :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']ja mu moge pomóc pakować:evil_lol: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty idziesz z nami- ja cie podkabluje że Dulka ma bloga :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Ale będzie wesoło, jak już nas razem posadzą:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myślałam wczoraj o tym.... śmiem twierdzić że powinni wydzielić jedno miasto takie np. Wałbrzych-przesiedlić tam tych co nie są winni... a z resztu kraju zrobić jedno wieeelkie więzienie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']nie bede płacić!!! pójde siedzieć!!! i to potrójnie!!! buuuahahahah za blożka, stronke sznaucerową i jeszcze kiedyś tam zboeiłam jakieś dziadostwo na republice buahahahahah :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dożywocie :diabloti: 3xprzestępstwo... :shake: REDAKTORZE NACZELNY po trzykroć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]Hej Madzialenko:loveu: Strasznie mi sie podobają oczy twojego psa - sama bym chciała mieć takowe:evil_lol: Ja tu wpadłam w odwiedzinki a tu ani żywego ducha:niewiem: Ale nie martwcie się ja tu jeszczę wpadnę:diabloti: Pozdrowionka:loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:Cool!::Cool!: Lusiaczek!! :multi::multi: tylko oczy?? :cool1: jasne.. zapraszamy częściej :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Miłość od pierwszego wejrzenia:evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pierwsza i nie ostatnia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Dziń dybry :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masakra...2ga godz a te na kompie :mdleje: DOBERECZEK!!!! a ja dziś jade do AlicjiR i............................... :razz: :bigcool::bigcool::bigcool: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Oliwka jest the best :kciuki: superanckie ....:multi::multi::multi: extra;) [/B][/I][/FONT][I][FONT=Arial][B][URL]http://img409.imageshack.us/img409/2079/dsc0112ur6.jpg[/URL][/B][/FONT][/I][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca juz mówiłam że NAM sie to podobie :diabloti: dilerowej też :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='madzia i medor']Cześć:loveu: :cool1::cool1:Jezdem:cool1:Tu Cię mam robaczku Tii tii mój malutki, tii tii zakamuflowany Chlorku:loveu::loveu::loveu:(:evil_lol:) Nie powiem Ci z jakich... skąd mogę wiedzieć, kto siedzi po drugiej stronie:roll::roll::roll:Czy Ty to na pewno Ty, a nie ktoś inny, podający się jako Ty:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaa!!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jesteś :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: a ja taka nie uczesana :smhair2:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć nazywam sie Jacek mam 13 lat :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek']Oj kochana zadyma BYŁABY jakich mało ale pieska juz nie ma to nie bedzie Emdziolka no chyba ze mnie na kaff zaprosicie:diabloti:[/color][/b] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]choooo... :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR=DarkOrange] TO wpewnym sensiku gites:multi: a w pewnym niet bo nie bedzie szumu a emdziolek lubio szum:evil_lol: [/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] no lipa... liczyłam na Ciebie, że posprzątasz ten burdel w miejscu dumnie zwanym "schronem" [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR=DarkOrange]Fikasz?? :diabloti:A chcesz w pychol??:-x [/COLOR][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]nie... nie lubiam :p:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][COLOR=DarkOrange] Jak ja was kocham wariatki:loveu::loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wariatki :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ONE.... oj wariatki wariatki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']cześć redaktorko naczelna swojego blożka i www kamuflażu :evil_lol: będziesz siedzieć PODWóJNIE buuuahahahah ale mam ubaw z tego :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale jazda nie???? ktoś musi te dziure budżetową łatać... coby jeszcze mieli kraść co... więc nam będą walić grzywny :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)na żywo jeszcze lepsza :eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:razz:to jak ...ja miałam Madzialenie paczki do więzienia słac a wychodzi na to ze ja tez będę siedzieć .....dobra to Nam Nasze TZty beda posyłac:evil_lol:[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój nie... bedzie przy mnie- bo on ma stronke z muzą na majszajsie ...:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']Chlorkowa:loveu: :multi: czy Ala ci przekazala co i jak?:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy tak pi razy drzwi... nadal nic nie wiem....:oops::oops::oops: [U]kiedy[/U] co [U]gdzie[/U] jak i [U]o której [/U] [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Tudzież, aczkolwiek bynajmniej... ehem... fotki widziałam:cool1: :grins: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super... bo teraz długo fotek nie bedzie :grins: :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:diabloti:[/quote] :smhair2::eek2: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://img405.imageshack.us/img405/1646/dsc0104xe7.jpg[/URL] jakaś poręcz ci z plecaka wystaje :cool1: [URL]http://img409.imageshack.us/img409/2079/dsc0112ur6.jpg[/URL] to sie mnie podobie .... Pawcia brat był jak kojarze w tym muzeum- robił reportaż do gazetki.... tak mi sie wydaje... bo skądś znam te fotki :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']halo gupie:loveu: padlam ale powstalam .....aby pasc.....poszlismy wczora do znajomych...alem namieszala uuuuu masakra:diabloti: ale zyje choc nie ukrywam ze dzisiejsze bieganie po urzedach ,niekompetencja ludzi pracujacych w nich zepsuly mi humor:angryy: ale juz mi sie poprawia..powoli:cool1:[/quote] [CENTER]:multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: didżejka!!!! :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a cos Ty myślała.. że se pójdziesz do urzędu i już??? i tak od reki załatwisz??? :nono::nono::nono: wróciłaś do KACZOGRODU :cool1: przypomnij se jakie są realia :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Klockowa teoretycznie blog to też strona www;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SUPER!!!! całe dogo bedzie siedziało !!!!! :B-fly::B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Kocham to państwo:loveu::loveu::loveu:Zawsze poprawia mi humor:diabloti: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:cool1::cool1::cool1: no... humor dobra rzecz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kaczogród kochany :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Jakaś kobita chce Ci napindalać Fon Chlorka kijem:crazyeye::crazyeye: [URL]http://images28.fotosik.pl/71/c902386fb0179ca5.jpg[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]tak... chciała go utłuc... widziałam :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Blue][B]koniec ... dziękujemy za uwage :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] Prosie:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że ja... prosie?? czy klocek?? a może fotograf??? :razz::razz: cześc medorowa [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]:roflt::roflt::roflt: OLIWKA!!!!! :B-fly::B-fly::B-fly:[/SIZE] a znalazłas winnego??? :razz::razz::razz: czekam na fotki z wewnątrz NHM :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]uhm będzie ciężko - właśnie idę zobaczyć co zbroiła bo przyszła do mnie i powiedziała, że to nie jej wina, ale na pytanie co zrobiłaś odpowiedziała że nic i uciekła :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i co?? i co??/ co NIE ONA zrobiła??? i czyja to wina ??? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']a ja niedoinformowana jak zwykle - czy Dijejka to już tak na zawsze wróciła??? :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie na forever :shake::shake: ino na chwileczke :razz: po cholere ona ma tu wracac?? żeby ją zamknęli?? dilerowa?? czy ty masz jakąś strone www??? :hmmmm: ciekawe czy za macie własnego osobistego bloga tez będą zamykać[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']się wróciłam i pooglądałam foteczki;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super... masz szczęscie :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Blue][FONT=Arial][B][COLOR=Red][I]taaaa najpierw woła siedź i klikaj a potem nie mam z kim bo wrzuca 26 fotek :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:...to mi sie stydno zrobiło ze u mła nic :oops:[/I][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B][SIZE=5][/SIZE] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze 13 na wątek o tatuażach :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Fajne foteczki, fajne. I muzyka Pawcia tyż fajna. fajna...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo... i tej wersji sie trzymaj :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']buuuahahahha no to posiedzimy razem :diabloti: i miliony dzieciaków też pójdą siedzieć buuahahahhaa cała polska pójdzie siedzieć :roflt: ja pinkole chyba jednak powiem J żeby odwołał przyjazd do tego pier********go kraju i wyjade do niego :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no.... zrobia po prostu z POLSKI jedno wielkie więzienie.... zaczipuja nas i już... bo gdzie oni pomieszczą wszystkich tych co maja stronki niezgłoszone :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]mój skoczek [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_5_18.gif[/IMG]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]i zmusiłas mnie do przerabiania fotek......[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Blue][FONT=Arial][B]JA!!!???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:nigdy w życi... nie zmuszałam cie do niczego :shake::shake:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='paula_z']Doberek :loveu: Ile Klocuszków :multi: [URL]http://images21.fotosik.pl/389/578a8240161fc31e.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotki zagadały :cool1: cze Paula po raz drugi :multi: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B] STRONE WCZESNIEJ BYŁY FOTKI!!!! dużo fotek.... jakieś 26 :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:roll:...no masz ja Cię szukam :razz:a ty u Emdziołka twórczością się zajmujesz ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przeca mówie że siedze tu od rana... i nigdzie sie nie ruszam :cool1: czekam na kawe... ale jeszcze nie zaproponowano mi :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Kiłi']Bo Ona powinna być Canarkiem!:evil_lol: :evil_lol: :beerchug:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kiłi... czy ja dziś byłam u Ciebie i Twojego KANARKA??? :loveu::loveu::loveu: :hmmmm: bo nie wiem ... zgubiłam wątek :cool1: Bea... to miłego wieczorka chlup [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:knajpa::drink1::popcorn::beerchug:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].........rzeczywiście miałaś rcję....................dogo .biega:multi::multi: a przy okazji widziałam ......................Klockaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu: i jakąś czarną damę................ten to rwie te baby:cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]same na niego lecą :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]#2054 POST :knajpa::drink1::popcorn::beerchug:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :diabloti::diabloti::diabloti:
-
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: mordulcowy pysk!!! :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]łoh jak miło hihihihihihih:lol::evil_lol: Nie cesz to nei nei bede cie witac a ja tak sie starałam buuuu:-( mam przec ciebie dołka:-( . . . . [/COLOR][/B] :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] joł emdziołek... zakop dołek... :diabloti: joł... czuje że rymuje.. joł joł... magdafaka ...:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]