Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...tak potwierdzam ...:hmmmm: autorytatywnie :eviltong: [SIZE=6][SIZE=2] NIE IĆ[/SIZE] :placz::placz::placz::placz::placz:[/SIZE] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] autory.... co??? :hmmmm: :evil_lol::evil_lol:trudne słowo[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:mdleje: ja ce zielonego :placz::placz::placz::placz::placz: oddawaj go oddawaj :diabloti: oć smoku oć ciocia Ewa z Tigierka sie zaopiekuja toba:diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilerka!!!!! :scream_3::scream_3:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]raz zielone dla evaxon .... [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/smoking/26466/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/smoking/1043269172.gif[/IMG][/URL] [RIGHT]:diabloti::diabloti::diabloti: [/RIGHT]
  2. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]JA już ide do domku........:placz::placz::placz: nie zdążyłam dzisiaj NIKOGO odwiedzić... SORKI!!!!!!! :loveu::loveu::loveu: miałam gościów, i kompek okupywany był przez 4 sztuki ludziów ... ja, Ala, Dilerowa, Pawcio :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='malawaszka']mrrrrrr legwanyyyy :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fajny BYŁ :diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']dobra, piesa Ci nie ukradnę...ale legwanka na 100% :) :loveu: co zdjęcie to ładniejsze :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo nie ja robiłam... temu takie pikne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie oddam legusia nie oddam :shake::shake::shake::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/72/18738f1fddcaca4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/61/a3e48aa0192ddd75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/72/3a310d8e5895a154.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/61/650fb45d1737d0a6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:glaszcze: nie ślimtaj .....oć do mła utulkam Cię :loveu:...ja już u Cia byłam teraz tła kolejka :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: ALA!!!! gdzieś Ty była jak Cie nie było :hmmmm: :cool1: kolejna porcja zdjęć NIE DILERKOWYCH :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/72/4e7e435ff84392c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/72/8a969283f11e9418.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/72/a710a1bff954d87e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/72/25bc346d1c16c543.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/72/828f5e312ea6fce8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/61/1afa239a5ee625d5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [quote name='malawaszka']o biedna Ty... oć utulkam :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to Ty mnie utulkaj a ja za to dam Ci kolejne .........legwany photos made by Dealerka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/72/e9586083d4c61c29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/393/a45b6da54ebed8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/393/cc33cfc414b51749.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/72/c260000d52e4c160.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dilerowa pojechała :placz: i Ala też :placz: zostałam taaakim samotnikiem :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Kiłi'][URL]http://images21.fotosik.pl/393/9b8d8e0cb3702cff.jpg[/URL] DinoŻarł! Dinożarł!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zarło, żarło aż zdechło :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']na pierwszy rzut oka to klocek wygląda jak rasowa bestia :eviltong: :eviltong: muszą się was bać na osiedlu jak wychodzicie na spacer :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boją sie... mnie....:eviltong::eviltong: gehenne przezywamy przy każdej przeprowadzce, no kolejno wynajmowane mieszkania...... nie lubią nas, nie lubią psa... ci bardziej kreatywni po czasie starają sie nas poznać i jest luzik, ci ograniczeni- nigdy nie zmieniają zdania :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']aaaaaa dawać więcej Orange'a:loveu::loveu::loveu:[/quote] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='jonQuilla']jak ja uwielbiam Legwany :loveu: są takie zielone :cool3: :evil_lol: i takie parchate :evil_lol: :cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhaha... parchate :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Kate I Luka']Helo Aga :cool3: Buziaki i szybkiego powrotu dla Dilińskiego. [RIGHT]A serniczek do tej kaffy był???[/RIGHT] [/quote] serniczek nie byl......byl pączus :diabloti: [quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol: hahaha...jaka skromność :cool3:[/quote] skromnosc to moje drugie imie....:cool1: to pisalam JA dilerowa...
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/72/61ec61b9f46f8d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/61/c90e447a1b01c7e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/72/b0053abde1a0d7b4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/72/ef8c87f6b7489cee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/393/9b8d8e0cb3702cff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/61/38db75679848214c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [quote name='Kiłi']Matko jedyna, co Wy w domach trzymacie:evil_lol: :diabloti: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja??? dilerową i Alicje :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HEloł dzieńdobry:P:diabloti: haha dorwałam sie do kompa!:diabloti::multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELLo... Emi.... ja też :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Heloooooooooo Madzialeno[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Ty z Pawciem to normalnie sławni medialnie będziecie i na znajomych ani jednym oczkiem nie:crazyeye: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedziecie.... bedziecie... JESTEŚMY :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]olałaś mnie??????[/B] [B]chyba se obraze w zwiazku z tym[/B]:obrazic: :obrazic: :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo kochaniutka dopiero mnie dopuszczono do komputra.... dziś sie bijemy we 4 sztuki- ja, Ala, Dilerka, Pawcio :roll: [/B][/COLOR][/FONT][quote name='evaxon']witam sie JA w WASZYM blogasku:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witamy Cie MY w Naszym blogasku :p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i wszystkich WAS TERA JA witam ........ [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klockowa [/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT]
  13. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Czeeśc MAdziu:loveu: Nie zaproponujecie mi soczku na wieczór?:lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emdziołku... proponuje Ci soczek... wieczorkiem :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Lusiaczek'][B][COLOR=Green]Nie tylko oczy ale cały Klocek jest Beauty:diabloti: Wpadłam dobranoc powiedziec:loveu: DOBRANOC!:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc................ :cool1: i dzień dobry :multi:[/B] [/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Pajczaczki......[/B] [B]a jak sie miewa materiał na bardzo modna w tym sezonie torebke???Kolega Legwan zyje????:diabloti: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]legwan:hmmmm: legwan.................................. chyba żyje:hmmmm: 2 tygodnie temu jak dawałam mu jeść... żył :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Powituje dzisiejszego ranka :) skusiłabym się na legwanowy dodatek...ale żywy :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żywy powiadasz:hmmmm: pogrzebie w archiwum :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeeeee coś sie u Cię stało??? cisza tutaj od wczoraj:cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo my milczące :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']mały melanżyk z Dilerką mają :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee... tam mały :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']mały by się nie opłacał :) Witaj w Waszym Blogasku :evil_lol::oops::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj w NASZYM blogasku [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='mia_mia']kurde on jest fenomenalny.. robi wrazenie..[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda??? fenomenalny ten mój Pawcio :diabloti: wiem :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
  14. [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:czyżby upadły Lusiaczek :eviltong: [url]http://img391.imageshack.us/img391/8040/lusihn6.jpg[/url] 2/3 pozdrowione;) [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  15. [I][B]:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial]Spotuś najlepsiejszego cioteczki Ci życzą:loveu::loveu::loveu: ciotka Alicja , [/FONT][/COLOR][/B][/I][B][COLOR=Red][FONT=Arial] [COLOR=Blue]Clockworkowa [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana][COLOR=Black]Dealerowa[/COLOR][/FONT][B][COLOR=Red][FONT=Arial][COLOR=Blue] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][I][B][COLOR=Red][FONT=Arial]A ty sie nie przejmuj ....zdasz następną razą;) [/FONT][/COLOR][/B][/I]
  16. [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:nie za często ty kąpiesz te swoją Tigierkę :multi:Witanko my tu 3 razy po 1/3:p [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:witanko Emi I Lusiaczku :p witam się z Wami w imieniu calej Naszej Trójki :grins: no proszę jaka śliczna fotka :loveu::loveu::loveu: [url]http://img461.imageshack.us/img461/6375/clipboard08bv8.jpg[/url] [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]HEloł Eloł:loveu: Fuu a u mnie piją rum bleeee:flop: A ja wole zozole:ylsuper: hehehehehe:peace:[/COLOR][COLOR=DarkOrange] Alu ja wpadłam na soczek i pogaduchy:jumpie: Aha a to :Rose: for U od Lusiaczka :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witaj Emi ....a ja piję kafff ...i jem pączusia:p..... Lusiaczku thanks za kwiatuszki :loveu: [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='HankaRupczewska']Alicjo droga. Zaczęłam z dobrymi chęciami. Ale udało mi się dotrzeć do strony 3570 :cool1: Dalej nie mogę ponieważ czas mnie ogranicza. Lecę się pakować na urlop. Jutro - witajcie Bieszczadzkie Połoniny :multi::multi::multi: Spóźnione całusy dla Ozzinka :loveu: Byłam w tak zwanym międzyczasie na kursie w Katowicach. Myślałam o Was . Że jesteście tak niedaleko ... Proszę pozdrowić Pana R. :p[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witaj droga Hanno:multi: a szkoda że nie dałaś znać jak byłaś w Katowcach:razz: dzięks za całuski dla Ozzulka:loveu: przekażę jak wrócę;) miłego urlopu na połoninach:p [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]taaaaaaaaaaaaaa zwalasza Alicja..........:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]taaa ja tysz:p[/B][/I][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='madzia i medor']Buhahhaaaaa:evil_lol::evil_lol: I co z Dilim ...?[/quote] i z czego rzy:razz::diabloti: Nie wiem co z dilim ...klockowa mnie porwala i nie chce do domu puscic:diabloti: [quote name='clockwork'][B][I][FONT=Arial][COLOR=Red]A było zadzwonić ze stoisz w korku to nieeeeee bo się bojałaś Ozzulka:eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]Aga za chwilkę napisze ;) Witam Was w Naszym Blogasku :grins: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witaj Alu bom cie dzis jeszcze nie witala:diabloti: [quote name='jonQuilla']Witam...i tutaj też mi się zaszło żeby popodziwiać :) :loveu: :cool3:[/quote] a cos ty tu podziwiala:crazyeye::crazyeye:przeciez mnie tu na fotach nie ma:diabloti:
  21. [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]dobry den :grins: tym razem to JA /MY....;) wpadłam się witnąć:p [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='Imbir1']boszsz, znowu się pogubiłam:cool3: myślałam, ze to Klocusiowa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zapracowana - bo mam wypłatę i chcę znowu prysnąć nad morze więc sama rozumiesz, ze musze teraz nieźle zapychać:cool3::cool3:;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no to prawie ;)...bo MY tu we trzy ...czyli 3 razy 1/3 :p no takiej to fajnie ...nad morze byczonko :p [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='jonQuilla']i masz szczęście, bo miałam wysyłać patrol już po Ciebie ;) :evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)no nie ma tak dobrze wstać trzeba ....a po blogaskach pobiegam jak wrócę do domeczku ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='malawaszka']cześć Alu :evil_lol: JA się bojałam Ozzulka???? hahahahahah[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no to czemu nie podjechałas .....aha ...bojałas TZta :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no tak [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/d025.gif[/IMG] pochlały[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/musik/l050.gif[/IMG] wszędzie tak cicho że z pewnościa dżampa na całego:cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hmmmm: a co to takiego pochlały :cool1:.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jesteśmy w pracy :grins: witanko bea :multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='Vectra']:loveu: :diabloti: ja to lubie ogórek ,ogórek , ogórek , zielony ma garniturek i czapke i sandały zielony , zielony jest caly :multi: moje psy uwielbiają jak im śpiewam tą piosenke :evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:evil_lol:no proszę jak się dziatwa rozśpiewała witanko [/B][/I][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla']Salsa na mnie skacze jak sobie coś podśpiewuje...chyba zalezy jej na tym żebym jak najszybciej skończyła:evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol:widać ma wyczulony słuch ;) witaj u Nas[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='Szarik']Witamy się wieczorowo... Aaaa, kofainy, zasypiam...[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]witanko porannie ...przy kawie ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='madzia i medor']Buhahahaaaaaa:evil_lol: Bursztynek, bursztynek, znalazłam go na plaży, Słoneczna kropelka, kropelka złotych marzeń Bursztynek, bursztynek położę Ci na dłoni Gdy spojrzysz przez niego Twój uśmiech Cię dogoni:loveu: Przylozłom:loveu::diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:grins: wszystkie dzieci nasze są .....:eviltong: witanko:multi: [/I][/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Imbir1']Helloł Ozzulki:multi: już piąteczek i będzie wolne:lol:... ale po co ja to piszę:roll: tutaj już ktoś się byczy....[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]ja się nie byczę ...ja jestem w uzdrowisku i się ............uzdrawiam :p[/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='jonQuilla']wstajemy wstajemy <trzącha> :) nie ma spania o tej godzinie :P[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)już nie śpię [/B][/I][/FONT][/COLOR] [quote name='malawaszka']heeeloooooo wstawać szkoda dnia!!!! :diabloti: i nie ma że głowa boli czy coś tam!!!!! :evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]nic nie boli ........:multi: doberek .... Witanko w Naszym Blogasku ....:p [/B][/I][/FONT][/COLOR] [RIGHT][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Alicja[/B][/I][/FONT][/COLOR] [/RIGHT]
×
×
  • Create New...