Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:hmmmm: a to Paula nie moze mieć żółffióFF[/B][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]AAAA dziewczyny mam chyba już domecek dla kici :multi::multi::multi:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]opowiadaj opowiadaj... skąd jest Brawurka... i co pisała Ci na PW :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Gonitwa']Bosze siedzę zapłakana... Suczka Ani_W z dogomanii i Szansy dziś umarła, najadła się szkła dodatkowo ktoś podał jej truciznę....:(:(:([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o shit!!!! że jak KTOŚ podał trucizne ???? nie znam Ani_W ale kurde.... nie moge słuchać takich opowieści :-(:-(:-( Takich KTOSIÓW to bym własnoręcznie ...........:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala zdradź sekret... bedzie domek?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak wogóle tera sie kapłam że my są u PAŁLI :evil_lol::evil_lol: a ja sie tu jakiś zółfi domagam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Pałla!!!! :B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]idzie zima ...dziewczyny biegaja za słodkim ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas to sie CHCICA nazywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti::diabloti::diabloti:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oooo masz ...nici z naleśników ...za karę :eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nic nie wykombinował :placz::placz::placz::placz: bubla mi wciśli :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:grins: przecie zapraszam :multi::multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BEDE :grins: z.... ADASIEM :grins: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='evaxon']:lol: kiedy ja chcialam dobrze :roll: bożółwik lubi ciepełko:cool3: :mdleje: no przecie juz ci mowilam ze mam :roll: i fota tez była:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przecież..:cool1:.. sprawdzałam twoją pamięć :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)...oj jeszcze pytasz .........przeca wiesz że zapraszam :loveu: czekoladowy najlepsiejszy :eviltong: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumniem że o adwokacie gadamy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='evaxon']:grin: przeczytałam ogórki[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ta... na zagryche :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Sznaucerka-Balbina']Dobryy:multi: Ja także czekam na zdjęcie mundurka:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja czekam na munurek... przed zdięciem :p potem se go ściągaj :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='evaxon']twoj legwan marznie a moj zółw wczoraj sie prawie ugotował od ciepła:cool1: bo ma domek przy kaloryferku:roll: biedak nie wiedzial co ze soba zrobic właził do wody , kopał ,skrobał :shake: az wkoncu pańcia przykrecila grzejniczek odsuneła domek żółwika od ciepełka i zasnął:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz żófia??? :crazyeye::crazyeye: poka.... podobno zupa żófiowa jest mmmmmmmmmmmmmmmm.... a moje zwierza marzną... jak sie pochorują..:angryy:.. załatwie tych ogrzewaczy :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:wiem wiem ......zazdraszczam ...bo u mnie samce nie lubią :angryy: a ja chyba .......spagetti ...bo dawno nie jadłam .......a nie mam się gdzie wprosic :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] trafiony- KRUPNICZEK :loveu: oooo spagetti!!! :multi: i tak sie składa że bede przejazdem w Rybniku jutro :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Gonitwa']Ejj... To ja mam do Was jechać? Wy macie bliżej...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale Ty masz z górki :razz: chooooo ... zakładaj glany i chooooo;)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon']:placz: kiedy ja sie nigdzie nie wybieram :evil_lol: jutro ide złożyc to Cv do kawiarni:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tam też można robić manko :p CV złożyć..... czyli na casting na pracownika sie wybierasz :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:oops::oops::oops:[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] taaa a ja od godziny zaglądalam ....czy juz jesteś :roll::loveu::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ADAŚ okupował kompka :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]a mój TZ to się śmiał jak spałam pod kołdrą i kocem :oops::oops::oops:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:to będę oczekiwać z ciepłą kawusią ...ciepłym kaloryferkiem .....może być śniadanko lub pączuś ;) Pałla ...wpadnij na kaff [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja spie w dresach..... polarowych... ino pies i legwan marznie :placz::placz: aaaaa.... chyba moja interwencja w spółdzielni zadziałała... kalafiorki zaczynają grzać :multi::multi: jak sie wyrobie to zajedziem do cia... ale zzzzz....... ADAMEM :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]no już .......[/I][/B][/COLOR][/FONT] :multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:multi:Jak tylko zrobię to cię zaprosze :p[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mie??? :razz: ja też uwielbiam czekoladowy..... :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Gonitwa']Klocusiowa a Pawcio to się z kapelką do Elbląga nie wybiera czasem? Hej hej![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czasem sie wybiera... ale raczej nie w tej dziesięciolatce :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:bo ONA już bez NAS :loveu: żyć nie może ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooooooooooooooooooo... NIE MOGE!!!!! :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']to cos tak jak my bez niej ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coś w ten deseń.... ino że WY bardziej uzależnione..:roll:.. ja wytrzymałam..... godzine żeby nie zaglądnąć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='evaxon']nawet bardzo prawidlowy .... ale ja bym chyba nie dała bym rady tam posród tych butelek:shake::shake::shake::diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daz rade.... wierze w ciebie... najwyżej bedzie manko ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja czekam na fotki umunurowanej uczennicy w kiblu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co tu taki pustostan???? Kiłi... pożarli cie te piesy czy co???? [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_630.jpg[/url] :loveu:buuuhaahhaha... jak ona ma taką mine jak nabroi to nie dziwie sie że jeszcze jej nie wypatroszyłaś :diabloti: ale jak widze przymiarka do panierki była :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdro dla zołzy- nie chwale bo przechwale ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...no ta ...na 4 nie dochodzisz :razz::razz::razz:....... oć odgarnęłam śnieg...od Jebia do Rybola :diabloti: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro o 8:07 jade do RYBOLA... może wdepne w drodze powrotnej :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:Nalałabyś tego krupniczku .......[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a zgadnij co ja jutro robie na obiadek :cool3: podpowiedź.... dilerka mi narobiła smaka :p [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...