-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie nadgodziny... przedłużyłam godziny pracy :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam WAS u NAS :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
[quote name='DORRAG']Krwi to Ja wogóle nie widze:razz:...całe szczescie:diabloti:. Ja robię w branży przemysłowej:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to dobrze... w takim razie NIE MDLEJE :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']A ja dziś w ogóle nie mam weny do śmigania po dogo:niewiem::placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:chora cy cóś?? :razz: ty sie dziołcha przebadaj może :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]O WITAJ WITAJ ......U NAS :multi::multi::multi:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ciebie miało już nie być :evil_lol::evil_lol::evil_lol: eh to uzależnienie odemnie :shake::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']malibu z mlekiem raz poprosze:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma... jest lód z mlekiem... może być?? :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]już mdlejesz ...czy zdążę dojechać cię reanimować ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zemdlałabym po uzystaniu odpowiedzi o treści:TAK-KREW :mdleje::diabloti: eh... my twardziele mamy przedupane :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gratulki dla Zuzi!!!!! :multi::multi::multi: dzielna dziewczynka... cyba wizja klatki ją przeraziła:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']hyhyhy witam sie w waszym blozku:multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooo evaxon :crazyeye::crazyeye: kope lat :multi::multi::multi: WITAMY CIE w NASZYM blożku .... po latach :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] [URL]http://images13.fotosik.pl/83/42a8e767073788d3.jpg[/URL] Tak się zastanawiam, czy nie dałabym rady włożyć mu do paszczy swojej głowy :evil_lol: Taki szerooooki uśmieszek :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gwarantuje że dałabyś rade :grins: ja dałam... co prawda mam mniejszy ŁEB:roll: od Ozzuka... ale prawie mnie połknął :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']hyhyhy klockowa wyciagnij kostki lodu z kieszeni:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wysypałam... bedom :razz: drinki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][SIZE=2][FONT=Arial][B][I]:multi:zostałaś U NAS powitana 3 razy :grins:[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DO TRZECH RAZY SZTUKA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:cool1:no przeca jechałaś się ogrzać i co ...nie dojechałaś :shake:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znów ... poraz kolejny nie doszłam :placz::placz::placz: ZIMA! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jenyy dobrze, żeście chociaż dwa różne zdjęcia zacytowały :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahahha... a ja dopiero teraz widze że i Ala cytowała... buuuuhaahha..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']witałam sie czy nie:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] czy Ty sie witałaś to nie wiem... ale ja cie witałam już conajmniej 2 razy U NAS :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']nie nadrabiam bo mi dofo muli:angryy: wiec si ewitam:loveu:[/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:multi::multi: i TU WITAMY!!!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
[quote name='evaxon']fotki fotki widze fotki:multi: dogo mi muli :-( witanko:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fatamorgana :cool1: nie tylko tobie :motz: WITAMY :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:nooo jak ty do -30 przyzwyczajona :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie przyzwyczajona .:shake::shake::shake:.. zimno jak cholera [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='DORRAG']Nie prosektorium:evil_lol:... .w laboratorium....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaa bo jak dotychczas słyszałam że TYLKO w prosektorium TO piją... ale dzięki za wyprowadzenie z błędu ;) i pracujesz ze krwią?? dużo krwi?? :loveu::loveu::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/o_rety.gif[/IMG] nockę dziś pracowałam no i juz ino jedno mi w głowie[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/kiss5.gif[/IMG] - stąd ta niekumatość :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i taka niebiewską kokarkke se zawiążesz?? :razz::razz: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:właź z powrotem ......bo się przegrzejesz :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] :crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przy[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=Cyan] minus[/COLOR][B] 20stopniach?? :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:evil_lol: i jak lepiej???:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie!!! :grins: od razu lepiej :multi::multi::multi::multi: temperatura wzrosła do[/B][COLOR=Lime] minus[/COLOR][B] 20stopni :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]przyjdzie taki dzień że przeglądnę calutkiego Blogasa :) i poobserwuje morderczego psa i dzieci :loveu::loveu: dzięki za liza ;) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koniecznie :grins: a to nie ja cie lizałam... to KLOCUŚ :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B] o masz .....Bartek ...bo cie tatko więcej na imprezę nie zabierze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhaahhaha.... ciekawe czy panowie POLICAJDY to słyszeli.... a Bartek zupełnie nieświadom że to mogło być o nich :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img516.imageshack.us/img516/6691/dsc0045bt9.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaki miły jednoręki bandyta :cool1: ino że czorny :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wczoraj siostra opowiadała jak byli na tej imprezie dla policjantów i BARTEK chodził i śpiewał kawałek Pawcia (tzn, nie Pawcia, bo to cover, ale ... Pawcio go przerobił) "MY WŚCIEKŁE PSY" !!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buuuhahhaahhahaha[/B][/COLOR][/FONT]