Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mdleje:.......plissssssssssss....plisssssssssssssssss....ściereczkę przyniosę .....dasz ....dasz.....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa... ze szmatkom to pewnie ze naturlisz owszem... zresztom szmatka bedzie na poczontku niepotrzebna.. bedzie folia na kompecku :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]interweniuj głosniej ....mnie też....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo te Rude takie som... na 12 rudych 13 fa£szywych :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak pochlac to wiedziala z kim i gdzie.... a tera ma nas w rowie :mad:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]posiedze se tu jeszcze kilka godzin... bo tu tak PRZYTULnie ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to LU![/COLOR][/FONT][/B] :knajpa::drink1::drinking::popcorn::beerchug::drinka: osz qrna... zas siq :motz:
  4. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przyszlam interweniowac.... :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ola£as mnie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:oj jaki Klocuś będzie szczęśliwy:loveu::loveu::loveu::loveu:...pańcia na L4 i kompecek ......marzenie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dasz se zaklikać ......dasz.....:razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak.. tylko i wy£äcznie dla klocusia to zrobie... bo to jego marzenie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]niee..... popalcujesz :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='evaxon']LIZUS.... hahahahah:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]lizus..... ale jaki zajebiaszczy :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  7. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images24.fotosik.pl/93/fe12f82bfafd1d62[/URL] Z kAROLEM PILAM CZESKI RUM ;-) heeeeeeee [URL]http://images28.fotosik.pl/93/cfce97bcc54aea7b.jpg[/URL] woooooowooo alez zebiska !!!! strach sie bac.........heeee jeee[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]rum to ty pewnie pilas z jakims RUMunem...:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]prawda?? zeby niczym u wilkolaka... wyräbane od rozszarpywania ofiary :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]No jak pieknie ze Torresik juz prawie jak nowy ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cieszkam sie niezmiernie :multi::multi: i standartowo... ucaluj morduche..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ehhhhhh... cos czuje ze kolejny bedzie DA :roll: kocham te morduchy :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja piję 2gie ......oj miesza ....miesza:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja 4te.. i doopa.. nic.... siq robie non toper :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a proponowali drinka.... a ja ze nie... bo nie pijam :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='evaxon']bidula mała ...oć utulam .....:diabloti: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przytul[/COLOR][/FONT][/B] :-( :diabloti:
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o moja koffana jaka ty śpiąca ....zmęczona:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oj taaakkkk <ziewa> czlowiek zapinkala calymi dniami..... to szybko zmenczony :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po powrocie idem na L4, ale najsamprzöd kupie Klocusiowi kompecka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]:loveu:
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]piję akurat te Twoje 4,5%...;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ehhhhh:mdleje: jeden... maly malenki procencik... a jak fajnie potrafi namieszac w g£owicy :p[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='evaxon']jesuuuu jaka ty masz niedobra siostre:shake: :evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] no coz ... siostry sie nie wybiera :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam najukochanszom sis na swiecie a klocus jest w najlepsiejszych rencach :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake::shake::shake:ona nie jest na 2 końcu Jebia ....ona była u mła pod domofonem ...alem nie zdążyła otworzyć bo Klocek sztachnął feromona i poszedłłłłłłłłłłłłłłł[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol:
  14. :hmmmm::siara::siara::siara: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba pöjde sie po£ozyc :sleeping::sleeping:[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ja powiem .....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bo Dulczyńska już śpi ........[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]one są z RYBOLKA z Centrum i już mieli bliskie spotkanie z moim ojcem gadułą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa.... z rybolka... no super! slunski chop, od razu widac... to se dulczynska z ma£olatami tak na randeczki fiurga :cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tata co od niego chcial?? o dziarach gadali?? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='paula_z']Cześć Madzialenka :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: Zdrówka :kciuki: Nie nadrabiam gadulstwa :shake: Nie dam dziś rady :mdleje: Widziałam foty z Pragi, widoczki, autka i fontanny super :multi: I Klocuszka też widziałam :loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/93/cfce97bcc54aea7b.jpg[/URL] :calus:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale jak ze nie nadrabiasz... wiesz co tu sie dzialo :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja tez widzialam klocuszka :loveu::loveu: i przez moment siostre mojom widzialam... teraz to ona pewnie gdzies na drugim koncu miasta szarpie sie z psem w kolczatce.. a jego to boli :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='evaxon']z moja to ja wiem co nie tak :roll: wyrwac to ty se mozesz włosa:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz... mowisz i masz... wyrwany ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aua :-( zabolalo... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]idem sobie.. bo cos mam z göwkom :shock:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ciebie ja zapraszam na to 5%.....[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='evaxon']a ja na 45% :lol::lol::lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ehhhhh.... to 45 to by mnie zabilo... reflektuje na 4,8 ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='Hugo-Kochaś']Klocusiowa - PAWEŁ - pańciu Tajfuna będzie na wystawie:lol::lol: nawet Budzika namówili na wizyte w Kamieniu;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooooo... od razu widac ze on Pawel... bo wszystkie Pawly to... £ysolce :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a strzyzonego pan bög STRZYZE :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]skad jest Pawel i jego tajfuniasty fafluch?? :razz: gdzies z naszych okolic?? skoro ma tego samego weta co ja ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [quote name='zuzolandia'][B][I][SIZE=7][COLOR=purple]ZBOCZYNCE :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:gdzie .......pakuja sie i uciekom :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja wrecz przeciewnie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gdzie???? :razz::razz: ide tam :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops::oops::oops:bosh ....ale mnie zastydałaś .......siem płonę ....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale SMOCZYCE ....:oops::oops::oops:wyplumskają jajeczko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ups.. sie zawstydalas??? myslalam ze wiesz :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]dzielna Madzialeno!! wiedziałam, że jak weźmiesz sprawy w swoje ręce:diabloti: to do nas szybciorem zawitasz :loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oswiadczam ze NIC nie bralam w swoje rence..:roll:. se zawitalam ino na chwile... tak bezinteresownie mnie do kompka dopuszczono... nie bede siedziec dlugo bo kompek ma jakiegos wirusa -pewnie zarazil sie mojom grypom... i antywirus sie nie uaktywnia... dlatego nie moge duzo klikac :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=purple]Alutku... co też Ty tu imputujesz Madzialence? :roll: :cool3:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ona nie kłamczuszka... wszyscy inni... ale ona... nigdyyy!! :cool3: nie mogła by tak przecie :diabloti: [/COLOR][/B][/quote] :loveu::loveu::loveu:[B][FONT=Arial][COLOR=blue] basiu...normalnie ja cie kocham ... Ty jedna wierzysz we mnie[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bardziej niz ja w siebie :cool1::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='evaxon'] :diabloti: :icon_roc:teee Klockowa .... wszystko okej z głowa??:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]z mojä czy twojä :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo z mojä to chyba nie calkiem :diabloti: ale wyjde z tego.... to mleczna... zawsze mozna wyrwac :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobrywieczor Paula_z... zzzz warsiafy :multi::multi: nie bondz padnienta .. plisssssssssssss[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [quote name='madzia i medor']Buhahahaaaa:loveu::evil_lol::evil_lol: Choooo damy radę:evil_lol: Wróciłam, wypiłam tylko dwa piwa, ale dowiedziałam się o urodzinach mojej bardzo koffanej koleżanki, na które zapraszała mnie już cztery razy, ale za każdym razem byłam wstanie nieważkości i zapominałam:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tera....phiiiii .. bylam... nie odebralas mnie.. wrocilam.. i znow musze sie menczyc z tym MOCNYM :roll: 3,5% ... a potem pö£ nocy siq :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a mnie kolezanka nie zapraszala?? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...