-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Witanko!!!! dawaj fotyyyyy :multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hej... prosze.. nie dzis... na razie nadrabiam nadrabiam... wygrzebanie nadających sie do publikacji fot.... to cały dzień... :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witaj ty dawno nie witana na swoim kompeczku :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam... ja dawno niewitająca ze swojego kompecka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='paula_z']Cześć Madzialenka :loveu: :multi: Czy Ty już w ojczyźnie :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa.... w domciu z moim prywatnym czarnuchem.... zapomniałam już że gdziekolwiek byłam :roll: zamęczyłam Alicje fotami ... sztuk 1278 :roll: pozdrawiam i wytarmoś M.Axie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Ozzulińscy :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'] A ja idę do Kościółka:loveu::loveu::loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam sie do Ciebie nie odzywać bo mnie zawiodłas..... czekałam i czekałam.... wyszłam z samolotu krokiem tanecznym- Krakowiaka zatańczyłam... a ciebie nie było :shake::shake: ale nie mogłam sie nie odezwać..... pogorszyło ci sie :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Może tak, może nie:evil_lol: Witaj od dawna nie witana na swoim kompeczku:multi::multi::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam... ja dawno nie witająca ze swojego kompka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Ejj odgruzowywaczko nie laz za mna ;-) hhehehhe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto... łazi za tobą?? :razz::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no spacerek marsz..............:painting: -
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko dzisiaj :multi::multi::multi: TO JA ALICJA :p Poodpisuję jak wrócę do domeczku ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek gaduły... jestem już na swoim prywatnym osobistym kompecku :multi::multi: ide nadrabiac... moze do srody sie wyrobie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]alcha... nie stresuj sie.... ZAWSZE na dogo znajda sie osoby ktore wytkna ci cokolwiek byle by wytknac, byle sie czepic i powiedzic zes nic nie warta ... a kolezanka ktora powiedziala ze MY nie pomoglismy jest...zreszta.. pozostawiam bez komentarza... TACY JAK MY ZAWSZE DLA NICH bedziemy nikim.. bo ONI nie widza nic poza czubkiem swojego nosa :cool1: mialam sie nie wypowiadac... ale szlag mnie juz trafia jak na kazdym watku PwP jakies ALE.... nawet nie chce sie zagladac :shake: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]trzymam za KLUSKI (mi osobiscie podoba sie to okreslenie..) i ponawiam pytanko poprzednikow.. jak MORKA??? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']egal;-) procynty to procynty ;-) czy wikingowskie czy slowianskie ;-) i una sie brzydzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak pisala !!!!!!!!!!! hehehe to dawaj NIEBIESKA !!!! JAK BEDZIESZ W RUDZIE TO DEJ CYNKA WALNIEMY SIE W RYJKA ;-)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ze co... gorza£ se walniemy czy co :razz::razz: bo u mnie przemoc to ostatecznosc :p[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='zuzolandia'][B][I][SIZE=5][COLOR=indigo]Hejka !!! odpisza potym teraz dam foty :evil_lol::evil_lol: BLUE NA WYGNANIU!!! SLYSZYSZ? ODPISZA POTYM !!!:diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#4b0082]MALY WYPROWADZA DUZEGO :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]slysze... nie krzycz.. nie jezdem glucha :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [URL="http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0002.jpg"][B][FONT=Arial][COLOR=blue]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA0002.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuhahahah... no i masz spokoj z wyprowadzaniem psufff...[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nie... w Rudzie Slunskiej mieszkajom same oszolomy [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol: [B][I][SIZE=4][COLOR=darkorchid]zapomnialAs dodac !!! ze RUDE OSZOLOMY :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=#9932cc]DEJ POZÓR CO CIE RUDO NIY WCIONGNIE :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chcesz sie bic?? :razz: kiedys musze jechac do RS rozliczyc sie z towarem ze sklepu... moge ci wtedy nastukac ... RUDA ze Slunska :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='zuzolandia']To weź dużo, dużo, dużo - achh jaka jezdem zachłanna:evilbat::evilbat::evilbat::evilbat: PATRZA A PONOC ALKOHOLEM SIE BRZYDZI !!!!! hehehehe[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale... to wikingowskie piwo to NIEALKOHOL ... :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Niet, ja tam cosik polizałam angielskiego i dojczlandskiego;) To weź dużo, dużo, dużo - achh jaka jezdem zachłanna:evilbat::evilbat::evilbat::evilbat: Buhahahhahahaaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... a ja nie lizalam :roll:... bylam w anglii i w dojczach i nic nie lizalam :diabloti: szwedzkiego tez nie ... i nawet czeskiego :shake: buuuuuuuuu..... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]podobno na lotnisku nie ma szans zeby kupic.... a do sklepu juz nie zajedziemy... a miejsca w bagarzu w pieruny :-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue]3 godz. 57 mins. :multi::multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue]a za godzinke jedziem juz na lotnisko :cool1:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] -
[quote name='evaxon']Alu:mad: achhh gdybym je zaczela sprzedawac stala bym sie posiadaczem new lustrzaneczki z jakimis bajeranckim obiektywem :loveu: niestety moje niedoczekanie:cool1: musze je spisac bo ma przyjsc jego kumpel i pozyczyc pare i brat mi musi powiedziec qtorym mam nie dawac mu :mdleje: na dodatek brat przyslal ostatnio paczuszke z las Vegas:multi: szkoda ze oprocz prawie setki plyt nic w niej nie bylo :mdleje:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]eeeeeeeeeeee.. to lipa... mialam nadzieje ze cos wytargam..:razz: Pawcio jak wpada do sklepu z analogami... niestety tylko za granica... bo u nas poszly w niepamiec... wykupilby wszystkie... dobrz ze ma hamulec (w postaci mnie :diabloti:)[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]jo tam nie wiem ile......ale kole50[/COLOR][/FONT][/B]:diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]50 kochana to jest do KATOWIC... o ile nie wiecej :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:tak Ala prowadziła:diabloti: NASZĄ Rządową :pi pomyliła w lewo prosto z prosto prosto :diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak bylo.... i pomylilas... zamiast pojechac w to prosto co bylo prosto, to pojechalas w to prosto ktore skrecilo w lewo... ismy w TYCHACH pod browarem wylondowaly :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Rybka_39']Ja tak mam nie wchodze jeden dzień a tu z 6 stron do czytania[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jaki z tego moral??? wchodzic bez zadnych przerw :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::megagrin::megagrin::megagrin::hmmmm::hmmmm::hmmmm::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] [quote name='evaxon']buahahahaha:roflt::roflt::roflt:[/quote] :peace::baddevil::ylsuper::siara: [quote name='evaxon'] tymczasem spadam z dogo :razz: musze pospisywac tytuly plyt winylowych mojego brata :mdleje: predzej cos urodze niz wszystkie spisze:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po co bedziesz spisywac??? bedzie nimi handlowal?? jak tak to dawa te tytuly- bieremy :razz: w sverige tez dostalismy do kolekcji ANAL:roll:'oga ... ktorego nie mielismy :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poczekaj ...odlatujesz za 5 godzin i 16 minut ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]za 5 godz. i 5 mins :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor']A ja ani po temu, ani po tamtemu :evil_lol: Gdzie mam szczekać:cool1: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a pa ruski ty gawarisz?? :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szczekaj na plycie lotniska.. im szybciej sie dorwiemy do piwska... tym predzej sie skonczy :roll:[/COLOR][/FONT][/B] Buhahahha, ale się dżampreza szykuje:evil_lol: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oj... bedzie sie dzialo :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rybka_39']Klocusiowa już chcesz leciec hmm a Wy jesteście z RŚ? Może kiedyś się Kora spotka z Klocusiem i Ozzym:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak... jusz nie moge sie doczekac... tego czarnucha mojego wymiziac po faflach :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie... w Rudzie Slunskiej mieszkajom same oszolomy :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='evaxon']:roll:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B];)Rybnik i Jastrzębie ....Rybeńko ....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Rybka_39']:placz: to chyba daleko od Sosnowca:-([/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]jakies 80 kiloskow od Sosnowca ... chyba... tak pi razy drzwi [/COLOR][/FONT][/B];) [quote name='madzia i medor']Chlorkowa, noo choo no jecze:razz:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak jest szefowa :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:...byłyśmy ostatnio w Sosnowcu w drodze do Sarnowa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Rybka_39']:foch: a mi nic nie mówiłyście:evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo to było ......:hmmmm: w maju albo w czerwcu :roll:toś nas jeszcze nie odwiedzała[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ANO :p potem przez TYCHY wracalysmy bo ALA zgubila droge :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rybka_39']yyy no fakt, ale teraz już będę, już się ode mnie nie opedzicie:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... sprawa sie ryB£a :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
clockwork replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek... niesmialo zagladam.... dzis tylko na momencik, ale jak juz bede w domciu zagladne i rozgoszcze sie ... na dluzej :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chcialas MASZ... tera sie juz mnie nie pozbedziesz :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale tam coś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja mam tylko TE plany wystawkowe ....a TESCO kiedy zaliczasz ??też przy okazji wystawki;)[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]Sobótkę mialam zarezerwowaną na spotkanko z Dilerką:razz: ...zmieniłam se urodzinkowe spotkanko na czwartek ...więc w sobótkę mam wolną i będzie przygotowanko do wystawy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bateryjki itp;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam rozumiec ze DILEROWA do NAS przyjedzie :razz::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rybka_39']Clockowa, a czy nadejdzie ten piękny uroczysty, jakże niewykły dzień kiedy to zagościsz w skromnych progach mego pfoto blogu (jest w moim podpisie ) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]skoro zostalam oficjalnie zaproszona... to jasne.... lece.!!!!![/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]w sobotę rano poczytam troszeczkę :p[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no tak ....tysz fakt ;).....ale za to potem będziesz :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bezprzerwy, nontoper... forever na zawsze :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Rybka_39']Medorowa, pokazuj swoj strój krakowski:loveu::evil_lol: (matko, jak wy się wyrabiacie pisac na 3 fronty w 3 galeriach):evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w trzech??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: posledz JE troche... one jakies nawiedzone som.... tez nie wiem jak ONE tak potrafiom :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='madzia i medor']Ce niebawem wrócona:loveu::loveu: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jupi!!!! za niebawem bede zwracajonca do Klocusia :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] No ja też nie pamiętam co chciałaś napisać:diabloti: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to lipa... nikt nie pamienta....[/COLOR][/FONT][/B] :mad:
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]Alu... po co ci komp przez £ikend.. mnie przeca itak nie bedzie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies