-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye:tak z rańca ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mowisz ze za wczesnie?? :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to medorowa... nie spiesz sie... :roll:tak za 2 godz. zaczynamy :knuje:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]moge sie pochwalić ...moge......:oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]TO JA JĄ uczyłam :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no... dobra... pochwal sie... mozesz :grins: [/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='alcha']Szczeniaczków jest szóstka. Pieski są u p. Agnieszki Draabe w Niemczech i miały lecieć do Szwajcarii. W tej sytuacji myślę, że zostaną trochę dłużej w Niemczech i polecą później. Nic więcej nie wiem. Próbuję dodzwonić się do Agnieszki, ale póki co bezskutecznie. Może Pajunia coś będzie więcej wiedziała i napisze kilka słów. Ja wiadomość dostałam od Konia Trojańskiego.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a Pajunia nie jest czasem juz w tej Hiszpani?? czy gdzie to tam miala jechac....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kluski musza byc przeslokie... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czyli jest opja ze Mania i przychowek zostanie dluzej w dojczach... rozumien... a co z Morkå?? sama uda sie w dalszä trase??? [/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ja nie mam dojscia :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]slyszalam ino ze to nadal zaden problem.... inaczej zdajesz 666 razy :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]Alu... bedziesz na STOPa[/B][COLOR=cyan](ch):p[/COLOR][B] mykac :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]basiu... ja sie doceniam.. wiem ile jestem warta i ino czasem ktos potrafi mnie wqrzyc gupim textem[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziaczkujemy sie z Zuzolka-demolka.. tfu tfu... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]poszukaj na allegro pienkow nadmorskich:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]efffaaaa... £er ar ju :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem zaraz po szostym :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]koniec?? :razz: :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po wszystkim koniecznie napisz jak sie czuje mamcia i maluchy...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i po co bylo tyle krzyku- Mania sie zmobilizowala bo juz nie mogla czytac tego co tu sie dzieje :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]usciski dla klusek i mamci......[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i co dalej..... co z maluchami???? jadä w swiat z mamciä?? zostajä tu gdzie sä...z mamcia??? cholera.... musialabym sie cofnac bo juz sie pogubilam gdzie one sa... w Suwalkach czy juz u Pajuni??? :oops:[/COLOR][/FONT][/B] za duzo tych wätkow obserwuje :roll::oops: P.S. alcha... odpowiedzialas szybciej niz zadalam pytanie... gdzie sa :evil_lol:
-
[quote name='Hugo-Kochaś']O dziarach to se pogodają z Twoim Paulkiem,bo z tego co się wywiedziałam to chodzą do tego samego Tomka:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio sie nie dziara u Tomka... ;) jedna tam robil..... tera u konkurencji :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o zesz ty... jakas ty szkolona bestia... fotecki sie naumialas wrzucac... to tera nas bedziesz zasypywac :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]KAWA raz :loveu::loveu: poprosze...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialas Alutka :razz: ruda daje foty niewymiarowe[/COLOR][/FONT][/B] :turn-l::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Pianka'] Zmniejszaj fotki, wszystkie jakie dajesz są za duze...[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:turn-l::turn-l:buuuhahhaha... ruda... jakas ty niezdyscyplinowano... :-xprzez tego RUMuna ci sie mieszo pod deklym :evilbat:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzien doberek... witam sie ja.. grzeczna i przepisowa :roll: :sweetCyb:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek wsiem :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='ice_t'] do domu wróciłam zdołowana po kolejnym oblanym egzaminie na prawo jazdy - jak jeszcze raz nie zdam to se kupie rower a mój TZ będzie jeździł samochodem:eviltong:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a nie lepiej kupic prawko :roll:buuuhahahahhaha.... oj ja szatan... do grzechu namawiam :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://images28.fotosik.pl/30/aec4c9f119d20e7emed.jpg http://images27.fotosik.pl/30/c00954f8d96ea908med.jpg http://images28.fotosik.pl/30/63207e79b14b4e3emed.jpg http://images27.fotosik.pl/30/c72329c8006e5168med.jpg http://images25.fotosik.pl/30/5cbe306f81c3ce81med.jpg http://images29.fotosik.pl/30/eeee5e2695e3278fmed.jpg http://images23.fotosik.pl/30/8716cd614600c0b8med.jpg http://images30.fotosik.pl/30/01cfd69f2358cdd0med.jpg http://images28.fotosik.pl/30/65be971d39f2f8f6med.jpg http://images24.fotosik.pl/30/9a8b7a67b0e6a01amed.jpg http://images12.fotosik.pl/99/4ea6f5240f098987.jpg http://images13.fotosik.pl/93/0989b02ec257164e.jpg [FONT=Arial]to ja przypomne u kogo my jestesmy.....;)[/FONT] [FONT=Arial]qrde... im dluzej mu sie przyglädam tym bardziej przypomina mi on bardziej.. stafforda,pita :hmmmm:.... qrde... moze na zdjeciach :roll:[/FONT] [FONT=Arial]oglädal go na zywca jakis expert od ras????[/FONT] Maksymalna ilość zdjęć w poście to 5. Pkt 10 regulaminu: http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36 -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]alcha.. a jak ranka Morki??? masz moze zdjätka z ostatnich dni??? jestem ciekawa postepöw :roll: :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co mowil wet??? jak dlugo moze potrwac jeszcze leczenie??? i czy jest szansa zeby choc troszke blizna zarosla siersciå?? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]za Manie mocno trzymak kciukasy... jezeli nie ma innej opcji jak lot... to niech wszystko bedzie jaknajlepiej :modla::modla::modla:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co do pytania.. co wybralaby sunia.. gdyby psy mialy prawo glosu i wyboru... nie wlöczylyby sie po ulicach tylko mieszkalyby w swoich domkach... niestety... psy nie zawsze maja prawo wyboru ... NIESTETY...[/COLOR][/FONT][/B]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
;)[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie płacz ....damy radę ....:razz:.[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć PYSIU [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/g015.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahhha.... Ala... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Pysia'] Jeszcze fotki chusteczkowe ;) I pytanie która jest która :diabloti: [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]ZMORKA :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l58.jpg[/IMG] [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]SZELMA:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l81.jpg[/IMG][/CENTER] Pies na właściwym miejscu :evil_lol: [CENTER]:hmmmm: [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]ZMORKA :razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l52.jpg[/IMG] Z odpowiednim wyrazem twarzy ;) [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]ZMORKA [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:confused:[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/2299cz1l49.jpg[/IMG][/quote][/CENTER] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam tez pajonka przed zimowym snem :shock: jeza, dalie, horrow-chmury.... i poczytalam o wsjem[/COLOR][/FONT][/B] :razz: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']jakby co to jo moga oddac 2 pod opieka !!!!!!!!! jedyn sie niy miesci w fuczinie a drugiego ledwo widac na zolu-)[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja tak mam ...ale kompek nie u mnie :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']to nie roznica czasu tylko roznia % pomiedzy piwek polskim a tymi sikami :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [RIGHT]:diabloti::diabloti::diabloti:[/RIGHT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]spadam nynac.. mus to mus :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]klocus... cho w nözki :loveu::loveu: brakuje mi tego... moze poprosze Pawciaalbo Adasia coby polozyli sie w mych konczynach dolnych chwytnych :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]spadam... bo wyczytalam ze Alicja zaprosila tu rudom na £ozarcie sie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pappapapap[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops::oops:o masz ....a ja nie pomyślałam ....to jak gołemi rączkami :oops::oops::oops:czy mam puder zlizać :razz::razz::razz:........[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a knefelki Ci slicznie wypucuję :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa.... jak tak... to dam ci kliknäc... ale tylko RAZ :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]macie tak czasem ze nie chce wam sie spac??? :razz: w domu to bym juz 3 razy spala.. a tu jakos mi sie nie chce...:roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ta roznica czasu chyba ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a065.gif[/IMG]powycierałam ....bom wdepła:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... Alu zapraszam w sobotke z rana do nas do domku ... pewnie bedzie co sprzätac po naszej nieobecnosci :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]dogobranoc padnieta na ryjok :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:i te renkawiczki mi dasz ....takie jak lekarze noszom :grins:...kuna już cieszkam jak se klikne a folijka tak zaszelesci :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo nie nie.. te renkawiczki som z pudrem.. zostanie na knefelkach :shake:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agnes1']:???::hmmmm::niewiem: [SIZE=3][COLOR=indigo][B]czytałam :diabloti: może chcesz wyjechać na wczasy i oddać mi Tigrę pod opiekę[/B][/COLOR][/SIZE]:razz: [B][SIZE=3][COLOR=indigo]I w tym właśnie miejscu spadłam z krzesła:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :painting: :mdleje::mdleje::mdleje: [B][COLOR=indigo]Już miałam napisać że ostatni raz opiekuję się Klockiem ale po ostatnim zdaniu się rozkleiłam i zmieniłam zdanie:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]siostra zyje :multi::multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ehhh... jakbym se pofurgala z Klocuniem.... tesknie za nim :placz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ty sis nie spadaj z krzesla bo sie klocus ci/Tobie do aorty rzuci :p[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='zuzolandia']niy wiym czy to wazne ale zas przida sie do cia napic :diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Fcale niewazne... :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie fatyguj sie...:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] i tak mnie nie ma...:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] jezdech na wygnaniu :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][SIZE=6][COLOR=blue]slepoto rusko:diabloti::diabloti: przeca pisza !!![/COLOR][/SIZE][/I][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co??? :razz:co pisasz?? :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poczekaj .......[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/c030.gif[/IMG][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to ja czekam pod drzwiami?? :razz: szybciorkiem bo nie wstrzimia :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]okej... nie spiesz sie... juz mi sie nie chce :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]