-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Ale Ci dobrze Dijejka:roll::roll:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobrze to jej bylo jak jej pawcio robil :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]didzejowa.. plyn wpalw do mnie plyn ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:razz:....:hmmmm: [FONT=Arial][COLOR=red][B]to może ja też podjade na lotnisko :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:zrobimy impre na Pyrzowicach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]choooooooo... ale musialabym wziac tira piwa :roll: bo szesciopaczkiem to my wiele nie zwojujemy :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rybka_39']:roflt::roflt::roflt::roflt:Przepraszam, ale własnie wyobraziłam sobie Madzie medorową przebrana za strój krakowski...i trzymająca transparent: klocusiowa welcome :evil_lol::siara:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahhaha... a ja w to uwierzylam :p[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']:loveu:To odliczamy i czekamy na Klocusiową:loveu: A co do hanysów i goroli : w Sosnowcu to są takie ułomy ktorzy zajeb**&*& Cię pała bo np nie kibicujesz Zagłębiakom;)....ale ja taka nie jestem:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]taaaa.... i kibole przedewszystkim klada nacisk na te podzialy... i wszyscy nie lubia Jastrzebia bo mamy GKS Jastrzebie... i nie obchodzi ich ze mi to kolo doopy lata ..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja znam i lubie kapelke z Sosnowca HORROWSHOW ktora spiewala moj ulubiony kawalek "Oi Oi Oi Zaglebie Sosnowiec" ;)[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red];)jak ja lubiam to rybnickie TESCO :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no a wystawka ...tak na 666% :razz::razz::razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i jeszcze w razie cóś ......esesmankiem ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no... to TESCO :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja na razie tez nie mam inych planow na niedzielke... oprocz wystawy :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='evaxon']:loveu::loveu::loveu::loveu: zgadnij ktoo tooo[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:hmmmm: :niewiem: [/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Ha ha, dajcie ino strój, mi duzo nie potrzeba:stupid::diabloti::diabloti::diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jesooo... czemu ci wierze :roll: i czemu bym sie nie zdziwila jakby tak bylo :roll:[/COLOR][/FONT][/B] Nie bój żoby, nie pozwolę Ci chcieć mnie nie zauważyć; wezmę ze sobą ogromny plakat "Klocusiowe welcome to home":evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wolalabym taki : "Klocusiowe Vällkomen hem" :diabloti: bo po anglicu nie kumam [/COLOR][/FONT][/B] Dla mnie tysz masz prezent, masz, masz:razz::razz::cool1: Byndziemy czekać:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szesciopaka wezme ... ino czy dojedzie choc jedno do Ali jak ty juz na lotnisku bedziesz :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czekaj :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wow ....do zaklikania;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i do ......................zobaczyska :hand:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo... my w niedzielke... na wystawke :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba ze cos tam :roll: na razie jestem na TAK .... i tak musze jechac do TESCO do Rybnika Alu :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ano było tyle fotasków bullków i ASTmanów :oops::oops::oops:siakoś innych psów nie zauważyłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ale będzie też staffior Cartman i jego mala siostrzyczka Ruda Stafficzka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:/ Cartmana poznaliście w Ustroniu ...Pawcio focił dziarke z ASTa na Dagmary ramieniu;)/[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiem wiem... pamietam Kartmana... jak chrumkal ;) kiedy go calowalam :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]klockowa jeszcze sie naprawi ;) nie bojaj :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wy powaznie tak cierpicie jak wam buchnom dogo?? :razz: na mnie to nie robi najmniejszego wrazenia :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]znaczy sie juz wracasz do nas????:loveu:[/B] [B]no nareszcie....[/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak Agunia.. dzis kolo polnocy bede na lotnisku w Katowicach.. a o 1szej bede w koncu miziac mojego bandosia:multi::loveu: legwanika rano... bo juz bedzie spal.... chyba ze umarl z glodu.. Pawcia siostra miala go dokarmiac :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pakuje sie powoli.... Rydzewsko... jak mi sarczy miejsca... bo TYLE prezentow wioze ze ulalaaaa.. to kupie piwko dla cia... sprobujesz ... bedziesz wiedziala jak ja sie tu meczylam... bo inaczej nie uwierzysz :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]w razie jakbym juz dzisnie dotarla tu.. do zaklikania w poniedzialek :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]to kiedy poprawka u NAS ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bo wypiłabym w towarzystwie a nie do monitorka :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jaknajszybciej[/COLOR][/FONT][/B] :p [quote name='Rybka_39']Alu liczę na fotki z wystawy:loveu: A to krajowa jest?? [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Zrob zdjęcia, a dla mnie jakbyś mogła bull terierki pofoć:loveu::loveu:[/quote][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o to sie nie martw... z ostatniej wystawy i ja i Ala przywiozlysmy 1000 zdjec... i jak sie okazalo 900 to bullki i Asmany :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Myślisz:diabloti::evil_lol::evil_lol: Ja bym się przebrała:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znaczy jak zobacze krakowiaczke... to bedziesz TY... :razz: ok... bede udawac ze nie widze :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o masz ......to tera koguciki cię budzą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wow jak wypiłas 8 .......to co będfzie w domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]osmiu na pewno nie wypilam bo Pan Wiking mial ogolnie ino 12 :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bylo nas sztuk 4 .... wiem ze wstrzymalam kolejke... wypilam 2 albo 3[/COLOR][/FONT][/B] :roll:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=red][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu:WITANKO .......mam na chwilkę DOGO :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]MADZIALENKO ....posłałam Ci wczoraj PW [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witanko alu... mijamy sie :razz: tak dostalam PW i dzieki ... nie odpisywalam bo masakra z tym dogo... zanim cokolwiek mi sie otworzy.... :mdleje: [/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor']Cze Madzialeno:loveu: Kaj się po nocach szlajasz, zamiast tu z nami mordy zapijać:diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a no widzisz... kazali mi isc w teren :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Rybka_39']Witaj klocusiowa!!!:loveu: nie olej![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witaj Rybciu.. nie olewam ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nie musicie mnie witac na lotnisku :p [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Rybko... co do walk hanysy/gorole... to masakra.... Jastrzebie to najgorszy wrog sosnowca i odwrotnie... ale tylko pedaly sie w to bawiä.... kiedys bylam na koncercie w Sosnowcu... to malo brakowalo... musielismy sie kamuflowac ze z Jebia.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]P.S. a teraz uwaga... jestem z Jastrzebia... i.....tez GOROL :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=purple]hej Madziuszku:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ja dziś też zatyrana...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]także buźka wielka!! :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i znikam...[/COLOR][/B] [/quote] :evil_lol::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo o Tobie pisalam zes zapracowana... ja niee:p dzis tylko pakowanko i powrot do domciu!!! :multi: do czarnuszka mojego i zielenca... i do obowiåzköw :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='paula_z']Z Sarcią od Klocusia Ci się pomerdało ;) [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jaka SARÄ od klocusia..... :hmmmm: kurde... psiaki zaczynajom mi sie mylic.. za duzo ich :evil_lol: i wciåz nie jaze jaka sara od klocusia :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]czesc salsowe !!!! melduje ze tylko poogladalam fotki ..... jak wroce ... nadrobie :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]agus.... cholewka... wyslali cie na odwyk od dogo... pokaz no sie na momencik, napisz ze wszystko ok... martwiam sie[/COLOR][/FONT][/B] :roll: -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masakra ile ptaszyskow... toz to jak w horrorze:crazyeye: [/COLOR][/FONT][/B] [URL="http://images30.fotosik.pl/95/c845eecd8f19d02c.jpg"][B][FONT=Arial][COLOR=blue]http://images30.fotosik.pl/95/c845eecd8f19d02c.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]brrrrrrrrrrrrrrr[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]miziam z ranca wsje psie morduchny :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]hello... basiu... wpadam z rewizytä, ale nie zagoszcze na dluzej bos strasznie zapracowana... zajrze pozniej :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze ruda ze slonska .... :p:p[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='evaxon']hahaha a moze 4:diabloti:???[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moze .... :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]£eb mnie boli jak po osmiu..:roll:... mowilam ze stracilam rachube :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wpadlam se bo jakis dogokogucik mnie obudzil :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc dziewczynki ... i rodzyneczku :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial]melduje sie na rannym mizianiu Sauronka :loveu::loveu:[/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Uwaga[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]cytuję właścicielke bloga .tego:cool3::cool3::cool3:[/COLOR][/B] [B][FONT=Arial Narrow][COLOR=red]napisz też że nie mam dogo i umieram z rozpaczy[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kto ukradl alutce dogo :mad::mad: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]alus nie umieraj!!! kupimy nowe :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'] [COLOR=darkred][B]witaj wikingowska Magdo!!!!!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]dowiedzialam się, że Wikingowie TEŻ polskie browce piją!!!!:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [/quote] :multi::multi:[B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc bea... wlasnie bylam u luski :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] taaaa... ale te polskie wikingi.... tirami zwozom tu polski browar.. schodzi jak cieple bulki.... buuuuhahahha cieple bu£ki nie bullki .... bullka tu nie widzialam ani jednego.. 1 stafika, i ze 8 innych psow... tu wogole nie ma psöw :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]Madziuszku, Klocuszku, Orangusku... i cała Wasza Rodzinko :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witam się!! :multi::multi::multi: i cmokam mocniachno! :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i spadowuję, bom zatyrana :roll: :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kiedy nadrobię... ni mom pojincia :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]P.S. Ala mi obiecała, że mnie zabierze na urlop do Zdroju... boś Ty tam :p :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek zarobiona po pachy basiu.... nooooo... torzuc w pieruny ta prace i choo do zdroj... wykurowac sie ;)[/COLOR][/FONT][/B]