-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]trzymam :kciuki: za LUZIKA ;) i za ten domek co sie kroi :roll:[/COLOR][/FONT][/B]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']Klockowa, mam wrażenie, że Cię te szwedzlie procenty nieco kopnęły, bo BREDZISZ ;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moze to przez brak % :razz::razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo... i co sie okazalo... ze laska z ktora mieszkam .. a raczej jej sister... ma hodowle... cza jom sprawdzic [/COLOR][/FONT][/B][URL="http://www.adekatos.com"][B][FONT=Arial][COLOR=blue]http://www.adekatos.com[/COLOR][/FONT][/B][/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hodowla czy pseudohodowla :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']sałama jezdem .......a jo tak chciala Gustawa łoboczyc ;-)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]GUSTEK :scream_3::scream_3::scream_3: cho no!!! Ruda ze slonska chce cie zobaczyc!!!! [/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem... czy padly jakies konkretne pytania [SIZE=4][U]wymagajone[/U][/SIZE] odpowiedzi?? bo szlag mnie trafia z tym dogomulem :angryy: cytowanie i czekanie na okienko odpowiedzi z cycatami to masiakra :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :crazyeye::crazyeye:[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:hmmmm: tej pani chyba juz podzienkujemy :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poodpowiadałam za Ciebie :razz:....poczułam się zaś jak ADWOKAT :oops::oops::oops::oops::oops:....ale chyba się nie pogniewasz ......:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nastepna :mdleje: NIE OBRAZILAM sie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]odpowiadaj bo mnie trafi tak muli :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='zuzolandia']ja siem pytam gdzie jakies foty Gustawa ???? heheheheh[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Ala ci odpowie :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nie bylo Gustawa :shake: albo kajsik pobulil pod tronem :niewiem: ale mam fotki zamku i strazy Körewsiej [/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem... czy padly jakies konkretne pytania wymagajone odpowiedzi?? bo szlag mnie trafia z tym dogomulem :angryy: cytowanie i czekanie na okienko odpowiedzi z cycatami to masiakra :mdleje:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz mi sie wyostrzyl wzrok... ojojjjjj alem musiala sie tego nachlac zeby sie wyostrzylo... i tera widze... to dalmatynczyki... te £aciate :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:multi::multi::multi:widzialam TIGRE i :hmmmm: jakies dobermany chyba cy cus... bo niedowidze jusz.... :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='evaxon']hahahaha NIE:diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to dawa... :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mi sie i tak pewnie nie otworzom :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[quote name='evaxon']p.s-chceta foty ?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a mamy opcje B ??? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial]Sauronku... widze ze ciotki juz tu trafily.... bedziesz mial spacerek za spacerkiem :multi::multi:[/FONT] [FONT=Arial]czemus ty nie suczka :roll: przytargalabym cie do domciu do mojego czarnuszka :loveu:[/FONT] -
[quote name='malawaszka']jeny Madzialeno Ty uważaj na siebie bo sie spijesz i wikingi Cię wykorzystają :razz::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]eeeeeeeeeeeeeeeeeee:shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wikingi wygineli razem z ABBOM :evil_lol::evil_lol: bynajmniej na razie nie spotkalam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]...przylazłam .....a nikogo nie ma ....:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja jestem ale z doskoku[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]alkoholizuje sie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='madzia i medor']A właśnie... ja tu tak naprawdę przyszłam, bom mnie słuchy doszły, że tu browara rozdają:lol!::lol!:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo... jestes :multi::multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Alutka... stawiaj tego browara... upodlimy sie we szczy :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']Witam Clocusie!! Głachy i pozdrowionka przesyłam od Korusi i mnie!:cool3:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jasne... zadanie zostanie wykonane jak tylko wroce do polski .... :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba ze glaskalas mnie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha przeczytałam nie obsikaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahha... i wszyscy tylko o tym :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie nie böjcie... nie oleje was :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]już jestem :multi::multi::multi:...kupiłam jedzonko ...jest promocja... .10zł tańsza karma ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kupiłam już urodzinkowe ciasteczka dla Klocuszka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i piffo tysz se kupiłam takie 5%....w LIDLu za 1.49[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz.... 5% piwo... tu tyle to chyba spirol ma :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]do kiedy promocja karmy??? nie szcza bylo o klocku pomyslec... :placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]apropos klocka...... zaraz wracam :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]zas przyszlam.... widzialas jakiego walnelas kasztana dla Mariuszka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]:multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]A to dla Was cioteczki:) Częstujcie się:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/1154/toffaq7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]tylko zostawcie dla MAdzialenki i Lusiaczka:evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='paula_z'][URL]http://img154.imageshack.us/img154/1154/toffaq7.jpg[/URL] pycha :sabber: Witanko :multi:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sio... to dla mnie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ejjjjj... emdziolkowa!! dobrze zes napisala u mnie zebym przylazla.. bo qrna ktos mi zapierdasil twojego blogasa z subskrypcji :angryy: ciekawe ktore jeszcze mi poznikaly... :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]widzialam wszystkie zdjecia.. mam nadzieje.. chyba ze nie widzialam tych ktore mi sie nie otworzyly... tak czy inaczej te co sie ukazaly to widzialam.. wszystkie slodkie.. nawet te zielono poramanczowe... i te JO£ madaVega tysz... o malusiu-Nalusiu nie wspomne :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzieki za toffifee... pokleilo mi pysk i odkleil sie mi gebis :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jesoooo... dogomaniaczki powymieraly cy cus??? nigdzie nikogo nie ma :-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]masiakra... ide sie upodlic... dzis mam to MOCNE piwo... 3,5% :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue] juz.??????????....:razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz jestescie w drodze do kraju w ktorym mnie nie ma???? :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]malo nagadana.. przyszlam z posilkami :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ktos rzuci temat??? :razz::razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]