Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:oops::oops::oops:one znoszą jajeczka ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jajeczka to NOSZA chlopczyki... pany smoki Alu :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [quote name='agnes1'][COLOR=indigo][B]Cześć siostra:loveu: ostatnie zdanie zaraz przerobię w czyn :evil_lol: bo właśnie spadamy na ostatni dziś spacerek;) i jak mnie jeszcze raz przeciągnie przez osiedle to go zamknę w piwnicy:angryy: [/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jesoooooo... siostra.. miej troche litosci dla tego psa... tak go ciongasz po nocy na spacery :shake: on juz powinien spac :mad: to juz staruszek jest :cool1: daj mu dychnäc :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jeszcze 48 gadzinek i 30 minutos i stäpne na katowickiej ziemi :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]P.S. mam nadzieje ze Kamila nie zapomniala ze legwany tez jedzom :angryy::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hellol[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wieczornie/nocnie sie jeszcze nie witalam :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]żeście się obie cwie straciły z Klockową :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]stawiam .....:knajpa:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz sie odnalazlam... :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [CENTER]:knajpa::knajpa::knajpa:[/CENTER]
  5. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Aga... palucha altacetem tak jak Alicja powiedziala... :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ala... dobrze gadasz ... altacetem ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam foty... qrde... moje wyglondajom identycznie... koscioly, katedry... buuuhahahhaa... moglam jechac do Pragi [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Aga... ucaluj Czarnucha... i wsadz mu do nocha jakie waciki- niech nie zwäch.uje :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek..... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]informuje i donosze ze zacisnelam :kciuki: wszystkie konczyny chwytne :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i pozdrawiam.... :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: zależy jakie normy weźmiesz ...polskie czy szwedzkie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no noo... bioronc pod uwage strefe czasowom.... u nas i u was :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]spadam dziewczynki... zaplacilam do za minute :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ja tu jeszcze wroce :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzien dobry... kontrola blogasa ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to ja... klockowa nieuzalezniona..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie nadrabiam... brak czasu, przyznaje sie bez bicia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaa... to dzisioj bylo.... :roll: nadrabialam 10 stron... stracilam rachube :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to dobrze ze zyje... to znaczy ze wsjo w normie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]didzejka... gdyby nie ja to wasz/NASZ blogas zginälby w czelusciach piekiel.... :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chooo na browarka... masz rzut beretem :loveu::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops::oops::oops:moj aparat się styda :roll:........................:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jak jesteś to już zostań ....;)[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT]:knajpa:[/RIGHT] [/quote] zostaje.... [LEFT]:knajpa::beerchug:[/LEFT]
  12. [quote name='evaxon'] ale co ma 100letni staw do karpii na wigilie? [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:niewiem: to Ala powiedziala...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]z karpiami to ja tylko znam piosenke...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]"Atak karpia-zemsta za wigilie trwa"... metalowcy to spiewali ... krwawa piosenka :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]no wieeesz co.. toś Ty wiedziała od razu i mi nie powiedziałaś?:crazyeye: :mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]specjalnie to zrobiłas, specjalnie nie mówiłaś, żebym miała co sprzątać :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]trza było gadać od razu, jak z urlopu wróciłam, że wróżysz z oczu, to bym Ci już dawno tą fotę pokazała :cool3: :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]berek Madzialena! :multi: klepłam Cię :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i witaj po przerwie:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]P.S. wywaliłaś kompika kolegi za okienko i kupił Ci nowiuśki? :cool3: :diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a trza bylo od razu mi ta fotke pokazac... od razu bym ci rzekla ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ktos mie klepnäl :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]P.S. TAK :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='evaxon']:hmmmm: chyba zabładziłam[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]idz w strone swiatla ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]no wlasnie... gdzie dilerowa blogasa... gdzies w otchlani piekiel sie zgubila.... idem jom wyciongnonc :p[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='evaxon']:grin: witaj Madzialenko:multi::multi::multi: hehe ja poprostu nie slyszalam takiego okreslenia odnosnie dogo :evil_lol: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hej EFF.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:hmmmm: chyba sie juz witalam... eeee... to nic... bedzie na jutro :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja wiecznie powtarzam... dogo zamulone dzis jak stuletni staw :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]milo ze strony Tigry ze IM ten jenzor pokazuje :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='emdziolek'] [COLOR=darkorange][B]Elo! widziałam Klockową w naszym blogu ale juz jej ni ma bo poszła do innych NIEUZALEŻNIONYCH:diabloti:[/B][/COLOR] [B][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:evil_lol::evil_lol: wrocila ... i nadal ni ma banerka... wyciong go z tej szopy :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][COLOR=darkorange]Uwaga!! do naszego grona dołączył dziś dzięki Lusiaczkowi mały koci niemowlak. Jest to mix persa ma dłuugą sierść śmiesznego koloru. Narazie jest u nas na tymczasie bedziemy szukac domku.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Gdyby nie Lusiaczek, maly zapewne zginąłby pod kołami samochodów:-([/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Pomóżcie mi wymyśliś mu imię;)[/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]PERSson :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]cholera... nieswiadomie.... zabrzmialo po szwedzku to sson :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:jesteś :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]sqpiającego możesz zobaczyć sama ...aparat tego nie uchwyca:oops::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no oć na browca ;) :knajpa:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem????? :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak nie uchwyca... klamczuszkasz.... nawet pawciowy aparat to uchwyca... wiem ... bo sqpiajacy klocek ma 666 fot :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dziennie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]koffana :grins:to som foteczki z 14 sierpnia:razz:...nie bojaj ;)...nie byłam w Jebiu :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bojam.... mialam nadzieje ze bylas i wymemlalas klocka :roll: bo cos niania nie daje znaku zycia :cool1: moze ja zezarl.... :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Ruda..... jestem...:multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]opowiadaj... skad ten pies... dlaczego... po co... i rasa jaka??? SHIT co???[/COLOR][/FONT][/B] :diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ogolnie jestem pod wrazeniem siersciucha... taki fajny maly... ino to te co sie dlugo gotujom :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  20. :hand::hand::B-fly::B-fly:[B][FONT=Arial][COLOR=blue] dziendobry EWUS... bom zapomniala czy sie witalam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:crazyeye::crazyeye: skond Alu masz nadworne fotecki Klocunia???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]powaga.... z kafei pisze :p bo ona mnie tak wo£a£a.... choo klockowa chooo :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dawa to piffo :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam Ozzulka w kazdej pozycji- kazdej z wyjatkiem jednej....nie ma sqpiajoncego sie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:Jestem ...wrócilam natentychmiast .......[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]widziałas SMOCZYCE ...dałam dla Ciebie ;)i Oranga ;)niech się chłopak napatrzy [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam... i nadal twierdze ze JEJ TAM nie jest dobrze.:roll:... i chetnie ja zaadoptuje... po czym zaloze PSEUDOHODOWLE smokow :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='madzia i medor'] Oć do mnie postawiem cim:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]idem/lecem... odbierz mnie z lotniska... wypije szybkiego browca, 2, 3.... 4??? i wroce... pawcio zapracowany- nie zauwazy :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]fajny ten samiec [/COLOR][/FONT][/B][URL="http://images29.fotosik.pl/94/beccc4fe1b0b9be2.jpg"][B][FONT=Arial][COLOR=blue]http://images29.fotosik.pl/94/beccc4fe1b0b9be2.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Arial][COLOR=blue] :diabloti: bedzie na wystawie ?? :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Alutka... ty sie nie zapuszczaj pod jakies tam mosty za byle ogryzkiem :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:
×
×
  • Create New...