Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial]bandosiu... ciotki juz spiä, a Ty bidoczku nie poszles na wieczorny spacerek....;)[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]eeeejjjjj... dziewczyny... czy oprocz tego watku Sauronek jest jeszcze gdzies ogloszony???[/FONT]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o piffa pytasz czy o foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo piwa... fotek to pewnie juz nie widzisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [quote name='Wilejkaros']No, Madzialena, Ty najmniejsza z tego towarzystwa i najchudsza. Ale walcz, walcz o prawo do swojej połówki![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie moge...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ogolnie to to jest tak.. W ZYCIU nie wpuscilabym psa do £özka :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale to na ktorym spimy to £ÖZKO KLOCUSIA jemu kupilismy... a on nas do niego wpuszcza :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='Wilejkaros']Taaaaaaa, teraz to mnie szerokość wyra zastanawia. Chyba że w poprzek śpicie?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znaczy to jest tak......[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio spi na swojej polowce, na ktorej Klocus nie kladzie nawet paznokietka... bo pancio musi sie wyspac...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Klocek spi na swojej polöwce....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja u Klocka w nogach :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='Wilejkaros']Przaja?!?! OOOOOOO na Ace of Base to nie poszła, a Ich 3 z pamięci daje! :) No to już wiem, dlaczego Ty włoski farbujesz... Wydało się....[/quote] :oops::oops::oops::oops::roll::roll::roll::roll: [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER]:roll::roll::roll::roll::roll:[/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ty co zgrywa niewinnom :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ile ci zostalo z tych pienciu?? :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='Wilejkaros']A to Klocuś piesek łóżeczkowy? Ten cielak?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie.. no co ty.. przeca w zyciu nie dalabym spac psu w £özku :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  7. [quote name='Pysia']Cześć :) Klockowa...Potrzebne Ci pampersy? Mam zrobić paczke od razu czy mam poczekać ? :diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie no... tera to juz po ptokach...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale Ruda ze Slonska juz poszla szlafyn .... uffffff[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tera sie ide ja napic :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [quote name='paula_z']Taa, była fotka jednego oka Madzi :evil_lol: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oczko ... tez taka dupeczka?? :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to dobranoc ... kochane.. fotki wyoglondalam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='Wilejkaros']Szlafyn - spać to zapożyczyły z niem. "schlafen", kojarzyć ze szlafrokiem i szlafmycą...[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o prosze... tlumacz nasz nadworny :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a przaja= kochac..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ten numer ICH3 [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a wszystko to bo ciebie przaja :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B];)jaka ty koffana zapobiegliwa jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....kuna zaczne z dyktafonem do Jebia jeździć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jedz jedz... nagraj klocunia jak szczeka bo mi brakuje... i zimno w nözie... nie ma kto grzac :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='AśkaK']:roflt:Nie kumam, ale fajnie to brzmi!:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zajrzyj do mnie... 3 ostatnie strony przegadaly gupecki moje :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a ja sie zlalam ze smiechu :roflt::roflt::roflt::B-fly::B-fly::B-fly:[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='zuzolandia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeny chyba idem spac bo jak wykoncza ta flacha to mi sie borsztajny bydom zlywac jutro :diabloti::diabloti: przaja Ci ALUTKOWO :loveu: I KOLCKOWO:loveu: eheheheh ....... abo jeszcze posiedza :diabloti:[/quote] [quote name='zuzolandia']ino sie zrobia jakos sznita z bajlagom bom normalnie zglodniala ;-) a jakies foty to wogole tu bydom????[/quote] [quote name='zuzolandia']dobrze godosz Herbatka;-) trza Ci naloc !!![/quote] IDEM SZLAFYN MOJA ALUTKOWA!!!! przaja CI fest a fest !!!! oby mi jutro deklym niy narywalo ...echh bo po NIESPODZIEWAJKA trza przeca jechac ;-) [quote name='zuzolandia']heheheeh badole mosz mokre ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dom ci moj grajacy topek na pamiatka :evil_lol::evil_lol:[/quote] [quote name='zuzolandia']rum wyzarty :diabloti: idem szlafyn !!!!!!!!!! padlam na pycholek:evil_lol: ajlawiu ALUS I MAZIALENO :loveu::loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]skopiowalam coby jutro nie bylo ze tak nie bylo :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='ice_t']dzieki za przetłumaczenie, teraz o wiele łatwiej się to czyta. Ala była tez na tyle miła że wrzuciła linki do słowników śląskich , wieć jak znajdę chwilę to może się czegoś nauczę. A narazie idę w kime bo mam jutro przedostatnią lekcję jazdy samochodem przed drugim podejściem do egzaminu na prawko.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo... to ucz sie i zadj to w koncu... kciuki bede trzymac ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='zuzolandia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeny chyba idem spac bo jak wykoncza ta flacha to mi sie borsztajny bydom zlywac jutro :diabloti::diabloti: przaja Ci ALUTKOWO :loveu: I KOLCKOWO:loveu: eheheheh ....... abo jeszcze posiedza :diabloti:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Ruda!!!! zla£am sie :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ale nie wiem co to borsztajna :oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='zuzolandia']jaaaaaaaaaa o czym mowimy to niy wiymy ale o czym godomy to juz ja ;-) Ty lopijosz Gustlika i ta jego frau a my .........niy wiym co .......Zuzol sie szkrobie ;-)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przetlumacze to:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][I]"o czym mowimy to nie wiemy, ale o czym GADAMY(gadac w slunskiej gwarze= mowic... u nas sie gada nie mowi;)) to wiem. Ty opijasz Gustlika (pewnie o krola szwecji Gustawa chodzi) i jego przyjaciölke, a my...... my nie wiem co..... Zuzol sie drapie"[/I][/COLOR][/FONT][/B] jo niy piffo pija ino bosmanskie swinstwuwo z kokakolom i tak mie juz dekel boli z leksza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=blue][I]"ja nie pije piwa tylko bosmanskie swinstwo (RUM) z cocacola i tak mnie juz glowa lekko boli"[/I][/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='paula_z']:hmmmm: Tłumaczenie poproszę :evil_lol: ;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a bylas u mnie??? [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahha szkoda ze nie rozumiesz bo ja siedze i leje ze smiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie da sie tego przetlumaczyc... uwierz... moze ONE rano ci przetlumaczom ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='ice_t'][COLOR=darkslategray]dziewczyny podrzucicie mi jakiś słownik ??? bo bez niego trudno załapac o czym mówicie i czuję się lekko wyalienowana[/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ice.... uwierz... one same nie widza o cym mowia :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]weź se dziołcha topek i sieć sam tukej ino :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']jo tyz byda pis na przistanku ;-) bo tyz chleja terozki do monitora krziz mi pynko ale siedza dali';-) i kofffana niy laz juz na przima bo wlecisz do hasioka a po co Ci to???[/quote] [quote name='zuzolandia']topek w szopie na logrodku kurde i jeszcze z pozywtywka eheheheh taki fajny grinowaty ;-) heheheheheh niy byda leciec po cimoku bo sie zyrdki polomia ;-)[/quote] [quote name='zuzolandia']na zywca to jo byda jutro miala kaczora giganta i ciynzkie godki z ałsgusym ;-)[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]czekej dzioucha ...czekaj ....Klockowo tysz tam bydzie :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]na przimo nie puda ino wele chasioka se przińda ....:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no dzioucha taki gryfny grinowaty topek mosz im w szopie go czimosz .....dup.....godałażeś ....uwożej na żyrdki :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]a kiery tu godoł ze sie bydzie wypieroł ;).:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']my som u sia i godomy jak u sia;-) heheheeheh[/quote] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=blue].. i ciag dalszy od medorowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: to znaczy że byłaś u Gustlika Króla ....:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']bosman byl i to styknylo do naprucio siem :diabloti::diabloti: Ala mial przisc pomoc ale po cimoku lotac niy bydzie :diabloti: i sama ze wyzarla bosmanskie swiunstwo:evil_lol::evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  19. [quote name='zuzolandia']to dawaj zamek i ta straz krolewsko ;-) boszzzzzzzzzz chcialam napisac kur....o.[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]GUSTEK ...spierdzielaj na TRON :diabloti:....RUDA ...oc tu ......czekam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']boszzzzzzzzz Alusiowa jam juz z leksza naptuto z tego swinstewa ;-) podlaczaj sie bom mnie bosman uchleje na amyn ;-)[/quote] [quote name='zuzolandia'][B][I][COLOR=indigo]Ponoc GUTEK TO W DEPE CHLOP :diabloti::diabloti:ehheeheh[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#4b0082]WYLAZ Z DZIUPLI I POKAZ MORDUCHE :diabloti:[/COLOR][/I][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a bosman ...tylko zapiął płaszcz i zaklął ....ech do czorta ...:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dopsz ...lece Inus do Cia :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]w :hmmmm: ....dupe ....deche.......w co ten chło[p ....:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='zuzolandia']lec moja koffana ino dej pozor na skrzidła !!!![/quote] [quote name='zuzolandia']w morde jeza ;-) w deche mialo byc ..........mam mentny wzrok i uposledzonoe bosmanskie paluchy;-) heheheheheehheh[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[COLOR=red][FONT=Arial][B]i ty mnie tu mówisz o krzidłach .....już zachoczyłażech o kómin ....jedżichu zaś pobuliłach .....ida du dum ...przida po jasnoku :diabloti:...chciałazech na przimo .....[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Herbatko ......kurna no ...nie wiem jak Ci to powiedzieć ......tego siem nie da przetłumaczyć :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]nie płakaj .........aż tak siem nie zalałam ...do pokoju trafiem .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kurde teraz czytam że to ty siem zalałaś ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wracaj ...;)...zalejemy się razem ......ZALEJEMY :loveu: ....nie pomylić ze ZLEJEMY :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]INUŚ ...kaj żeś jes....:razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]razem nie robić siq:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']Alus ja zem polazla do chazla ;-) i trochu mie zeszlo eheheheh[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hahahhahahaha[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Wilejkaros']Taaaaaa... A jutro przeczytają, pousuwają i zaraz się blog zmniejszy o 15 stron... Czy ktoś może Wam zdjęcia porobić? Bardzo chciałabym to na żywca zobaczyć.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Aniu... zacytowalam na wszelki wypadek... nie wyprä sie[/COLOR][/FONT][/B] :evil_lol:
  20. [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti::diabloti:U Ciebie .....:eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o nie nie.... mnie tam nie bylo :shake::cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie no leje....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale macie sie fajnie ... a ja co :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='paula_z']:D Inkoguto :razz:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]in... co???? :crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]inkuku£ko???[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja tez se kukam po kryjomu :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='ice_t']kurde myslałam że jak Magdy nie bedzie to stron trochę mniej naprodukujecie - a do tego gadają co niektóre w jakims prawie chińskim dialekcie - czy moge prosic o tłumacza!!:eviltong::eviltong: Halo tłumacz pilnie potrzebny od zaraz albo nauczyciel tego dialektu to sobie sama potem przetłumaczę:evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po krotce ci to przetlumacze...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zuzolandia troszke za duzo wypila ... a ala leciala do niej zahaczyla o komin i... spadla... postanowila ze odwiedzi jom jutro jak bedzie jasno :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]poplakalam sie ze smiechu z zuzolandii i alutki i chyba spadam bom sie zla£a :oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...