Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Hej Klockowa :multi: Widzę że podróżowanie Volvove :evil_lol: Mój kuzyn pół roku siedział w Szwecji i też wspominał coś o Volvo :) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żonkilko... VOLVO 740GL-sedan to moje marzenie... od... :hmmmm: 15 lat?? i moim marzeniem było jechać w odwiedziny do kraju VOLVO i kolesi których ostatnio widziałam w 1993 roku... potem kontakt nam sie urwał :-( i udało sie :multi: BYŁAM w kraju gdzie życie i byt zwierząt i ekologia jest priorytetem :multi: odwiedziłam kolesi po latach i ujrzałam TYYYYLE VOLVO że aż mieniło mi sie w oczach .... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']a u mnie jest duzo kotow chodzacych po ulicach a w marcu slychac tylko zza okna miałłłł maiłłłłłłłłłłłl miaaaaaaaaał - masakra czasami miałcza jak male dziecko:roll: ja dzis na osiedlu spotkalam dwa szeniorki bez opieki:crazyeye: widzialam jak biegly za 2 dziewczynami pewnie poglaskaly pobawily sie a potem psiaki zaczely biec za nimi :roll: trafily na mni ei na Tigre ( zle trafily ) one do Tigry z sercem zabawa Tigra jakos dziwnie sztywna niby obwachala i wogole ale potem naskoczyla na jednego musialam sie ewakulowac... jak wrocilam po paru chwilach do domu odrazu wybieglam na balkon ale pieskow juz nie bylo:roll:moze wrocily na 2 osiedle... napewno byly czyjes bo byly zadbane a jasniutki piesio byl grubaskiem :evil_lol: to pisalam ja Ewa[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to napisze ja-Klockowa... kotów u nas tez multum... mamy w bloku panią kociare która... nie wiem ile ich ma w domu ale dokarmia wszystkie osiedlowe... ze mną na spółę :roll: 2 lata temu kiedy były mrozy -40stopni okociła si kotka.... chyba kobitka zabrała je wtedy do domciu... albo zamarzły :-( bo po 2-3 dniach ich nie widziałam... tera znów łazi po osiedlu jedna chyba zaciążona... brak mi sił :shake: o psach nie wspomne.... bo gdzie sie nie popatrzy to biegający luzem pies... nie wiem czy domny czy nie... czy pański czy bez.... wiem że już nie wiem co z nimi począć :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'][CENTER]:loveu:Volvo:loveu: [/CENTER] [/quote] :loveu::loveu: [quote name='Alicjarydzewska']:splat:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o masz ...cały dzień minął a ja się tutaj nie przywitałam :oops:... Witaj Mła Madzialeno:loveu: to Ja Twoja porwana przez Pana CE...Alicja ;) To ja się tu pochwalę :grins:....ze widziałam 1278 fotecek :multi: i były tam super fotaski :loveu: założyłam wąteczek Koteczkowi na MIAU :razz: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2534542#2534542[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięki Allu za miau... mam nadzieje że ktoś sie zainteresuje płaczkiem .... ja nawet jakbym pojechała po niego.... to co dalej... przywioze do Jebia i zostawie pod klatką??? :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon'] iii ten tego "poddaje sie ... nie strzelaj "[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba za późno... już go ktoś załatwił :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='madzia i medor']Widziałam foty psa, widziałam, widziałam, widziałam:errrr::errrr:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorowa... masz omamy :diabloti::roll: przewidzenia... fatamorgana... to były foty suczki :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. a ja przepraszam za OFFa ale widze że tu dziewczynki z okolic kotecka z lotniska w Pyrzowicach zerknijcie prosze... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=87961[/url]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gratuluję Dulce tytułu....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Forum/10.gif[/IMG];) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nawet nie wiesz jak żałuje że nie mogłam podjechać :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale kotecek fajny.... :loveu::loveu::loveu: PODMIENIONY taki :cool1: Pan Rydzewski porwał moją Alicje :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emi... a czy jest opcja taka jak zastoował nasz wet... dał nam zaświadczenie że Clockwork NIE MOŻE nosić kagańca do czasu całkowitego wygojenia pyska... mieliśmy to okazywać policji w razie jakiegoś "ale" ... po zagojeniu, CAŁKOWITYM i odstawieniu lekow, odczekaliśmy jeszcze z miesiąc aż odrosnie mu sierść na obdartej mordce... i dopiero załozyliśmy kaganiec... kiedy prawie natychmiast nastąpiły nawroty uczuleniowe- byliśmy pewni że to od kagańca ... skórzanych niestety nosić nie może ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Red][B]HE[COLOR=Blue]Y [/COLOR]Aguniu ......[COLOR=Blue].M[/COLOR]Y TU Ob[COLOR=Blue]ie[/COLOR] Cwaj ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może na tym pyszczochu to właśnie otarcie od kagańca.... wiem z autopsji że to możliwe... moj Clockwork miał ZŁY :roll: kaganiec i dostawał uczulenia... miał skórzany ... teraz ma prowizoryczny ... szmaciany :p[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: to ja ALICJA :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Wilejkaros']Jaką nocą? Daj się Qbie wyspać!!!! Wyrodna matka ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nocką , nocką bo Pan C. będzie w pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:a Qba będzie spał ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć ALU! Dawno mnie tu nie bylo i nie zamierzam nadrabiać:diabloti: ani mi sie sni:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj EMI :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='evaxon']:grin: hahaha kiedy to reczniczek jest :grin: moze uwazala ze czas sie wykąpac bo smierdzi ode mnie:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ona gada że to ja głupia :mdleje: :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='evaxon']buahahahaha Klockowa ale ty goopia jestes :grin: :loveu:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]udowodnij :diabloti::mad:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madzialenko :loveu::loveu::loveu: dawno mnie nei bylo ale looozik bluzik juz jestem:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cze emi... a ja nie wyrabiam z obskoczeniem dzis wszystkich... tyyyyle nadrabiania :mdleje: dlatego ... dlatego co??? :hmmmm: coś chciałam napisac... ale zapomniałam :oops::oops::oops: [SIZE=3]KOCHANE!!!! jak znacie jakieś kociary :loveu::loveu::loveu: z okolic Katowic, Sosnowca....plissss [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7669566#post7669566[/url][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogę tylko zaglądać.... i podnosić :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='evaxon']:grins::hand:hejjj Alcia[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]HEY Effcia [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']cemu cemu znowu zdrojowo meczysz cialko i watrobke ????? hehehehehe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie męczę ciałka ani watróbki ..... zamęczyłam Smoka i Klocusia:grins:.....Klockowych tysz ...:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']aaa dlatego taka cisza tu była - Ala się Zdrojuje :multi::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cisza jest bo DOGO zamula :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Ozzulińscy :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć Klocuszkowie :loveu::loveu::loveu: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bigos']też się kurka przestraszyłam, że Ozzulek został łogona pozbawiony czy cóś:diabloti::angryy: Czego to w tym PhotoShopie nie wymyslą:diabloti: Witajcie:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko Bigosikowa...nie ma to jak PS;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Witaj Alu jeszcze nie wrócona;):loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]bedę na kompeczku NOCĄ:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='sota36']tYLE GODKI I TYLKO 3 FOTY oZZULCA! pOPROW SIE DZIOLCHA!!![/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jako 3 ...aż 5[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonita']bezogoniasty Ozulec :grin: [URL]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/URL] Witaj mła sis :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj sistersjo ... ogona uciachałam chciałam mieć boxia[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='aga1215']Witanko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/BE90B.gif[/IMG] No, wreszcie jest co poogladać :multi: A jak się czuje Ozulcowy fotelik?;)[/quote][FONT=Arial][B][COLOR=Red]hi hi ...Ozzulkowy fotelik ...:hmmmm: chyba dobrze[/COLOR] [/B][/FONT] [quote name='madzia i medor']Hahahahah, wtydniś:evil_lol: Dawa łąkowe:multi: Ciekamy:hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]łąkowe przeca były..... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Imbir1']Helloł Ozzulki:multi: Przerywniczek widziałam:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]fajny przerywniczek ...prawda :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Doberek mamuni :)[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]doberek córcia:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='anetta'][URL]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/URL] no ładnie....:shake:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]....no co .....;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][B][I][SIZE=5][COLOR=navy]gdzie? gdzie?[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#000080]witaj kochana!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#000080]do tej strony dojechALAM ....reszte jutro bom padnieta a ciekawam co tam blue wygnaniec przyjechany wypisuje :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=5][COLOR=#000080]buzioleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/COLOR][/SIZE][/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]jestem u BLUE wygnańca ...[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Vectra']mamuniu witaj kochana :buzi: czy byłaś na wystawie w Rybniku ? :diabloti:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B].....witaj [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Ponoc nie byla;-) i dobrzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]oto odpowiedź dla Ewy [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='asher']Cześć Alu. Chciałam tylko powiedzieć, że jeśli wstawiłaś fotki swej granatowej czerni, to nie widziałam :shake: Bo nie nadrabiałam :shake: I nawet nie wiem, gdzie wyjechałaś Ale wiem, że wrócisz :multi:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]fotek w czerni nie było ...nic nie straciłaś[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Pojechała się urlopować do Zdroju :lol: [URL]http://images11.fotosik.pl/88/f51c02bed6f3d143.jpg[/URL] :loveu: sturliwuje się :D Witanko :multi: Do wieczorka :hand:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jeszcze jestem w Zdroju ale za 2 godzinki wracam na zadupie[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Alu,[/B][B] tu Aga z pracy...mam tu urwanie jejnikow ....a ludzie to chodza jak po dawce muchozolu[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj Aguniu ....współczuwam.....cieszkam że ja jednak nadal na urlopiku[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Wilejkaros']Magda, rozumiem, że niektóre z nich wysyłasz nam jako zdjęcia zabytków szwedzkich, tak?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhhhhhhhh.... chciałabym mieć taki zabytek.... sedan 740 GL :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']hahahahaha VOLVOOOOO :klacz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumiem że sie podobały zdjęcia ze SVERIGE... dzięki :p[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]OooOO są zdjęcia :multi::multi::multi: [URL]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/URL] w pierwszym momencie myślałam że Ozzy ma skopiowany ogonek :) [URL]http://images26.fotosik.pl/97/43836015f6895b15.jpg[/URL] co w trawie piszczy? :evil_lol: [URL]http://images11.fotosik.pl/88/f51c02bed6f3d143.jpg[/URL] no i Ozzowa poza :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no są fotaski ....witanko Żonkilko [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][COLOR=Black] [quote name='Gonitwa']Miłej podróży;)[/quote][/COLOR][B] krotko się jechało ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]a ja takie cuś wygrzebałem:diabloti: [/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]hahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Red][B]oj więcej nie szukaj ...[/B][/COLOR] [quote name='Rybka_39']:evil_lol: dobre, pogrzebmy jeszcze troche może jeszcze sie cos fajnego znajdzie:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie pozwalam ....:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa'][I][B]:diabloti: A[/B][/I] ja właśnie wylałam kakao na klawiaturę:(:([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ha flrjtuszek [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witaj Alu :) [URL]http://images11.fotosik.pl/88/6a2d292f1b83a08f.jpg[/URL] Ozzulec zbyt intensywnie macha ogonem, już Cię chciałam oskarżyć, że uciachałaś :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ogon z ADHD:diabloti: witanko [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']dZIĘKI ALUŚ ZA KCIUKASKI;) powiem tylko tyle: Mirek jest zawiedziony tym,że nie wystawiałaś Ozzy"ego:p miałby wielkie szanse na 1 lokatę A ten miły pan przesyła Wam pozdrowionka;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Nie za ma co ...trzymałam z całych sił ...;) o BOS jak milutko :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobie na pewno w tym tygodniu... na razie wpadłam poinformować że na Twoją prośbę są u mnie fotecki :p[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękujemy za uwage... mam nadzieje że fotki sie podobały.... Szwecja jest PIĘKNA... wszędzie volvo :diabloti: dużo volvo... miliony volvo :multi::multi: ehhhhhhhhhhhh..... :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] TAXI VOLVO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/98/7bdd691e75120ce2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/e85a380b9fcc336f.jpg[/IMG][/URL] :multi::multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/90/350f82e088f59aa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/98/6498a3b08671bad7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVOtir :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/98/ff0a3a1b78c19b82.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  22. [CENTER]????????????????:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/98/553a5e8f6ecd486f.jpg[/IMG][/URL] :hmmmm: [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO ???? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/98/d9e2482dea111871.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/90/2983dac83816b24d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/98/c0c9d6c97d4d3565.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/ae6f1b5adba563fb.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  23. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/98/a55268b3bde3f493.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/98/7671d0fcd28b3df1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/7afc535a8a83fef4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/98/7534295749ead149.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue][SIZE=5][FONT=Arial][B]:diabloti: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/98/5e91f7abd8bf5491.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  24. [quote name='malawaszka']dziś dziś dziś - chociaż kilka :modla:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] prosze Weszko.... 15 z 1278 fotek... wszystkie jednakowe :roll:, więc wybrałam tylko 15 ale najlepsze....:roll: :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [SIZE=2][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/90/ea1a6b12239ef95d.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/98/5527d4881131ece9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/98/c63a08c94e93a3fa.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/99/1e2e2dfb6289e9d1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]VOLVO :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/98/d2ebf20e4bdf6915.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Efa... witam cie ja dawno niewitająca z własnego osobistego kompecka[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti:
×
×
  • Create New...