-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem.... a ty co.... dalej tom karme smykosz ... choooo poki jestem i sie mie otwierajom stronki :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]wlazlam w koncu... i cos fajnie zapachnilo :loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaa... to browar ktory stoi przedemna :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]i dupa dupa dupa... nie otwarly mi sie wasze stronki.... czesc otworzylo,ale nie idzie odpisac... a czesc otwieralo wiecznie i ... ciach kuniec....:comp26:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doczytalam ze medorowa sie zawstydzila ze dupencja :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doszlam do miejsca jak evaxon dala fotki chyba portek.... bo fotki sie nie otworzyly :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i zapomnialam gdzie jeszcze doszlam..:flaming:.. ide se bom sie wkurzyla :motz:moze potem wroce i poczytam raz jeszcze :bad-word:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=blue][B]hej!![/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]pozaznaczalam sobie cytowanka i mialam odpowiedziec na kazdy z osobna post.... ale stwierdzialam ze evaxon wczoraj powiedziala prawde .... gadacie gupoty :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]odpowiadam pobierznie- [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]weszko.... dzis kupilismy piwo... cena nas zabila... procenty ... nie przypuszczam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/LIST] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=blue][B]basiu... no to sztama :loveu: wspomnialas ze gdybysmy wypily razem piff.. dalej nie pamietam o co chodzilo... ale juz mi sie ten pomysl podobie :multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ten wiesniak... to tak... moj osobisty tatuator i tz ktory robi dobrze :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a reszta nie pamietam o czym pisala...[/COLOR][/FONT][/B] [LIST] [*][B][FONT=Arial][COLOR=blue] dilerka przypucowala sie ze to JEJ tatuator... niech bedzie.. juz sie calowali to ok.[/COLOR][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][COLOR=blue]ala poszla ramie w ramie za dilerkom.... choc jej nie zrobil dobrze :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][COLOR=blue]evaxon... powiedziala ze slodkie som oba :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][COLOR=blue]madzia medorowa... :brawo: STOP THE MADNESS [/COLOR][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][COLOR=blue]jonqilla .... ta... BARDZO urocze sa slimtaczenia dwoch facetow :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/LIST][B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak o kims zapomnialam... wybaczcie.... tak tu komp zamula ze massakra... a w polsce przed wyjazdem widzialam reklamke ze na rynek wchodzi szwedzki internet.... ja juz go nie chce :roll:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kochanieńka Madzialeno :grins:....a nie przypadkiem :hmmmm: października :grins: kup kup ....mówię Ci kup mu kompecka :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wrzesia.... poprosilam o azyl polityczny i zostaje tu na rok :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]kupie... zara po powrocie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi:witam moją wędrójąca córeczko ;):loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tak tak .....leżenie to jest To co OZZULKI lubią najbardziej :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:no ci[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]eszkam ,że ktoś Cie obudził .....i przyszłaś do NAS ...do SIEBIE [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]teraz kompek TYLKO TWÓJ :loveu::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]dobereczek słoneczny i ciepły :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz..... cenzura... nie wpuscili go do sverige :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]blabladory go przechwycily cy cus :niewiem:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Arial]dzien dobry bandosiu..... chooo.. idziemy szukac domku :painting:[/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]noo... wreszcie :cool3: :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witaj Madzialeno odległa nam baaardzoooo :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kiedy powracasz?:)[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wracam kochaniutka 5 wrzesnia kolo godz. 23.40 bede londowac .... a potem znow ograniczony dostep do kompka...:placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba ze kupie klocusiowi na 6te urodzinki :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]doberek:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]no masz.... ależ wymyśliła :cool3: ja od 7 ciężko pracuję :cool3: a dzisiaj przed 5 wstałam - masakryczna godzina :shake:[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oszalalas?? :crazyeye: praowac w poniedzialek?? :shake::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Imbir1']Matka, co oni wszyscy tacy zdziwieni, przecie Twoje fotki już tutaj gdzieś były:cool3::cool3::cool3:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no wlasnie..... od razu widac jak ONE pobieznie czytajom, oglondajom... przeca fotki juz byly :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]czesc medorkowa czesc.... zaglondam po latach milczenia :p[/COLOR][/FONT][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']noo prtoszę Dilery znowu na handel przyjeżdżają :lol: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ino kursujom HOLANDIA-POLSKA... ciekawe dlaczemu... :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor']Dijejka, przeprowadź się już tu na stałe:p:p[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]do ciebie?? :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='paula_z']:grin: Pewnie dlatego, że się jeszcze nie do końca obudziłaś :evil_lol: ;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz sie obudzilam :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc dilerkowskie :multi: jestesta juz w tym faderlandzie czy jeszcze nie :p[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='paula_z']znowu nie dałam rady odwiedzić wszystkich ulubionych :placz: Może jutro się uda :roll: :hand:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no przeca bylas u mnie :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83721"][B][FONT=Arial][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83721[/COLOR][/FONT][/B][/URL][B][FONT=Arial][COLOR=blue] podnoscie dziewczynki :-( a ja zara zerkne do twojego bandiego[/COLOR][/FONT][/B] :hand:
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]berek... babko na urlopie ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i opowiadaj.. co dostalas na dzien chopa :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]oprocz kataru i zarazkow ktore podarowal ci TZ of course:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem.... ktos mnie obudzil :evil_lol::evil_lol: no to se wlazlam do NAS bo reszta spi :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek zuzankowe :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:razz:spicie jeszcze czy co?? :roll:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo... Ala i Zonkilka sie pojawily w mniedzyczasie ..:multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witam!!!!! Alus esek doszedl ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hejka!!!!! :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=#0000ff][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=83721"]pamientajcie o bandosiu w schronie :-([/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Nie było mnie uno momento:mdleje: i tyle nadrabiania:mdleje:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a pomysl co ja bede miala po tych 11 dniach kiedy nie ma:roll: mnie na kompie :mdleje: ile nadrabiania:eek2:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='paula_z']:multi: Witajcie u Was Nas :evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witamy WAS u NAS :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]POBUDKA dziewczyny czemu wy jeszcze śpicie:crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]właśnie.... :cool3: dziwne jakieś są co nie? [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]my już powstawali, a one śpiumkają i chrapią :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wstaaawaaaać!! Madzialeno kompletnie nie uzależniona od dogo... :cool3: podnieś że się;)[/COLOR][/B][/quote] [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]No właśnie dziwne:hmmmm: Przecie nieuzależnieni (czytaj ONA) bywają częściej niż uzależnieni:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]POBUDKA WSTAWAĆ ! MAdzia bo Ci kubeł zimnej wody na łeba wyleje:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no przeca ni spie... wogole nie spalam... paczylam w monitor... ale juz sie nikt nie pokazal:shake:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='basia2202']:oops: [B][COLOR=purple]miał być żart.. wyszedł głupi żart... :splat:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jussss tak nie bendem :oops: nie wiedziałam :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]przepraszam... nie gniewaj się na mnieeeee :placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]o ja podła.....:placz:[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]basik... luzuj... poinformowalam cie ino ;) co wy macie z tym "Madziu.. mam nadzieje ze sie nie obrazilas" przeca jam nie obrazalska :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]haslo ze pale tak dziala na mnie z racji mojego wygladu...bo czesto slysze ze skoro tak wyglondam to pewnie i cpam... a nie bawie sie w takie goowno. NIGDY nie bawilam i nie zamierzam... a okazji mialam tysionce.... narkotyki to JEDYNA rzecz ktorej stanowczo mowie NIE.... ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]juz dobrz basiu.:calus:. o to chodzi ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ale wy gadacie głupoty:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]naga.da£a sie i posz£a [/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]po Armii Ludowej w Boguszowicach :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :splat::splat: [CENTER]:grins:[/CENTER] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img223.imageshack.us/img223/8862/dsc0058zw2.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]s£odka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] :roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to WAS jest TROJE :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pal licho ze nie ekonomiczne :razz:ale z jakim fasonem pojedziesz [SIZE=4]po AL w B-Cach[/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ta... ich troje :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:crazyeye::crazyeye: po co??? :crazyeye::crazyeye: :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaaa PAULA .. witamy u nas :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ściałam rzec ....że wczoraj pił piffo:roll: ...z puszki :oops::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][COLOR=blue]a kto kupywal Ci Puszke? pelnoletni kuba?? :razz::razz:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:cool2: [FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:NASZA ....[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] [B][SIZE=5][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::multi::multi:[SIZE=2]hurrrra ...będziemy mieli Volvo 740 :loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nieekonomiczne VOLVO 740 :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wcale mi sie nie chce spac... ta roznica czasu mnie jakos roztroila :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:naprawili fotosika [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/CENTER] [/quote] [CENTER][URL]http://images13.fotosik.pl/120/5d1e0e5cdd69c8a5.jpg[/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i zepsuli ozziego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
- 78403 replies