Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie ic na piwo :placz::placz: ja zaraz spadam z kompecka :placz::placz: i nie mam piwka w domciu... ktos wypil :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. :evil_lol:[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:evil_lol::evil_lol: a ja se zapomnialam czy juz tu dzis bylam :evil_lol::evil_lol: w kazdymbädz razie NIE WITAM sie.... lepiej sie wogole nie witac niz sie powtarzac ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale ubloconom Tigerke za uszkiem smyr smyr... i twoj nowy nabytek w postaci GILA tysz :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wcionsz jestem :diabloti: czy tego chcecie czy nie....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]rekord kompecka przed wylaczeniem... pewnie tez sie zepsul :evil_lol: 9 miesiecy :mdleje: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]grypsko mnie dopada..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]fotek nie dam... dopiero po powrocie[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pogoda rozna-3 pory roku w ciägu dnia[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co jeszcze chcecie wiedziec...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaa... dementuje kolejna plotke- jam nieuzalezniona :roll: tak bardzo nieuzalezniona ze zastanawiam sie nad kupieniem kompka do domu... bo kiedy ja nadrobie te paplaniny kiedy kompek od poniedzieli tylko przez 8 godz.dziennie :placz:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam banerek robiony w SZOPIE :cool1: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wpadam sie przywitac i zmykam obleciec reszte NIEUZALEZNIONYCH :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [quote name='natalia_aa']Ahh troszke mnie nie bylo na dogo, ale chwilowo czasu nie bylo... Ale widze ze masa tutaj ciotek ktore nie zapominaja o moim slodziaku :) Wielkie dzieki Wam za to :D Sauron ogloszony jest na molosach, w schronisku byli nawet raz hodowcy DC, takze pamietaja o nim, ponadto jego watek jest tez na 4 bullowatych forach. Niestety nie mam konta na allegro bym mogla go oglosic wiec jesli ktoras z ciotek moglaby go gdzies poumieszczac bylabym wdzieczna... kontakt mozecie podawac na mnie :) 661-665-695 :) A co do tej "znikajacej" subskrybcji -> Sauronik nie byl wczesniej na dogo, jakos mi to umknelo, znaczy sie byl i jest na zbiorowym watku bullowatych ale osobnego nie mial... [FONT=Arial]aaaaaa... no wlasnie... czyli widzialam go na bublowatych.:p.. bo tam zagladam.... a juz psioczylam ze ktos mi ukradl subskrybcje :evil_lol::evil_lol:[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]na allegro moge go oglosic ale po niedzieli jak wroce do Polski, bo nie pamietam hasla :oops: ALE TEXT potrzebny... nie jestem w tym dobra :roll: ale to JEDYNA rzecz w ktorej nie jestem dobra-jakby kto pytal :eviltong::cool1:[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]a cioteczki JA tu przyciaglam..:diabloti:. jako iz to wielbicielki mojego BANDOSIA- wspieraja mnie/cie/was;) w szukaniu domku dla Sauronika :loveu::loveu::loveu:[/FONT] [FONT=Arial]ojjj... skromnosciä to ja nie grzesze:evil_lol::evil_lol:[/FONT]
  6. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wpadlam bo sluchy mnie doszli ze impra.... za 350!!! [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:laola::drink1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozatym pozdrower :loveu: for was wszystkich :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  7. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jezdes jeszcze czys jusz na to piwo tadam tadam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]berek :diabloti: po dluuuuugiej przerwie :roll: sie witam[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam zuzolke w a£cie .... ona wcale nie byla powazna ino kombinowala co by tu po powrocie rozpieprzyc w domu... z oczu wyczytalam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobry :diabloti: wracaj natentychmiast od tej Dulczynskiej :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER]:loveu::loveu::loveu:[/CENTER]
  10. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzien dobry.... jestem na chwilke.... wyszlam ze smieciami... i spotkalam kafejke internetowä.... tak sie do mnie usmiechala... ze nie moglam nie wejsc :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]dementuje plotki cobym to ja zepsula szwedzkiego kompka :mad: kompek od 6ciu miesiecy nie byl wogöle wy£äczany i sie zmenczy£ :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]O! [/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='Wilejkaros'][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=seagreen]Spa[/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=lime]ciul[/COLOR][SIZE=4][COLOR=seagreen]kować[/COLOR][/SIZE][/B]![/quote] :roll::roll:
  12. [quote name='Wilejkaros']wielokrotnie przełożona! Przez Was siedzę na dogo, a jutro o 6 pobudka! Ala, budzisz SMSem? Gdzie się tą usługę zamawia?[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='evaxon']:roll: to ja specjalni ewstalam z lozka , obudzilam sie... zeby przeczytac co to za tajemniconiespodzianka a tu lipa:shake::shake::shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie wiem o co chodzi... ale ta RUDA ze slonska na pewno dzis juz nic nie powie :shake::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ty weszko jeszcze nie spisz??? :crazyeye::crazyeye::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy wy wszystkie jestescie jakie uzaleznione czy co... :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='malawaszka'] i po co??? i tak Magda zacytowała Twojego posta :evil_lol::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Magda zacytowala wsjo :p [/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='Wilejkaros']SPAĆ, Wariatki![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak jest siostro przelozona :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='Wilejkaros']Spaciulkować![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak jest siostro przelozona :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ej!!! Ruda ze slonska:scream_3::scream_3: .....przylaz£ach do ciebie...:megagrin:. za kare:grins: :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='malawaszka']sama prawie wszystko :oops: no ale większość :evil_lol: borsztajna tyż nie znałam :placz:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]osz w morde.. nie wiedzialas co to :hmmmm: borsztajna??? :crazyeye::crazyeye: :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kraweznik przeca :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [quote name='malawaszka']buuuahahahahahhaha zapłakana ze śmiechu doszłam do tego i zrobiłam tak :crazyeye: :mdleje: i zaczęłam sie zastanawiać czy ja przypadkiem też czegoś nie wypiłam, ale nie bom przecież chora, to skąd wiesz, że tu jestem??!! ale już wiem bo przeca napisałam u Ali że ida ku wom :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dalas rade... jestem z ciebie dumna ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tez sie poplaklas ze smiechu??? ja tu w glos sie smialam ... jakos dziwnie na mnie patrzyli :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no nareszcie jakieś foty .......:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ala... jeszcze nie dalam :evil_lol::evil_lol: masz omamy?? :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='natija']:wow: to nie zly zabijaka z niego musi byc :);)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] nieno.. zly zabijaka :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buuuhahahhaha... Ozzulku ciotka klockowa takä opinie ci robi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='natija']dziekuje za mile przywitanie:) ale najlepsza jest u Oziego ta jasna plamka skorki na mordcce,wyroznia sie chlopak:)wyglada jak zboj,pewnie rozrabiaka z niego;)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to nie plamka... to krew ostatniej ofiary :diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]weszko... wiem ze tu jestes...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zycze powodzenia z nadrabianiem :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a jutro jak mnie dopuszczom na dluzej :roll: wrzuce moze jakies foty :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]juz zalogowalam sie na fotoshicie.... bom myslala ze zapomnialam haslo :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='malawaszka']łiiii znowu nas zamęczasz :loveu::loveu::loveu: śliczne jesienne :loveu::loveu::loveu: tylko niech zostanie tak cieplusio jak dzisiaj :modla: a teraz :mdleje: ide nadrabiać kilka gadzinek u Madzialeny :shake:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noooo... powodzenia :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo.... a jednak widzi fotki :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i sama te 5 piw obali£as?? czy z RUDÄ :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...