-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='MaStaCh_'][B][COLOR=green]Właśnie zauważyłem ;// musze je skasowac kto zna dobra stronke do [SIZE=3][U]uplaudowania[/U][/SIZE] zdjec ??[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do up.... kogo????? :crazyeye::crazyeye: ehhhhh cyber pokolenie... :shake::shake: nie idzie powiedzieć do wrzucenia fotek ino wyjeżdża mie tu starej babie co wie ino gdzie ENTER ... z jakimiś hasłami.... emi wrzuca na fotoszita ;) my tysz ... ale czy on dobry do UPLOADOWANIA :roll::roll::roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaciaaa'] Nie wiem czego sie czepiacie :hmmmm: na bezludziu sie przecie całowali :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja sie czepiam bo zazdroszcze :diabloti: a one to :niewiem: :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sota36']Kamole mom takie jak z epoki kamiynialupanego. A lampecki ino swiycom i nie swiycom i som zamontowane przez zdolniache Widerke w kuchni pod szafkami![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pffffff... mom lepsze :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zielony jest twoim ulubionym czy poramańczowy??? :roll: czy sie mie coś popierdasiło??? :hmmmm: cze Bea... pracusiu ty :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem :hand: no właśnie... nie ma sposobu żeby sprawdzić czy sucz była sterylizowana??? pytam bo nigdy nie miałam suczy wiec nie wiem aaa tak pozatym..... widziałam pana ślimaka... szukałam po całym zdjęciu... przygladałam sie gdzie ten ślimak bo tło niewyraźne.... :roll::oops: :splat: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kamiory wiem że takie ....ale lampecki :hmmmm: [URL]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/walen.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie kamień ino Fruzia :roll::p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']No som takie lampecki - macosz i swycom, macosz zasik i nie swiycom! Fajne som! A kamiynie bydom na sciana do kuchni - od Iny Z@walam! Alew mom inciejsze![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa takie!!!! mom takie tysz ... macosz śwycom... macosz zaś.. świycom mocniej... macosz jeszcze roz.. swycom fest mocno... macosz zasik ... klapa... nie swiycom :grins: :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a Ci som kiepscy? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa tego ja nie powiedziałam...... :siara::siara: mówie ino że polecam TAT Studio :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i jeszcze te białe przedziałki na głowach :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green]Witam Wszystkich !! :multi: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#008000]Jestem na tym forum pierwszy raz , więc chciałbym wszystkich pozdrowić :) [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][SIZE=4][COLOR=green]Specjalnie na życzenie Emdziolka będe wam udostępniać najnowsze FOTKI PACCA :D[/COLOR][/SIZE] :D :D :D [/CENTER] [CENTER][COLOR=seagreen]Pacco a w tle rybki :][/COLOR] [IMG]http://feb16.imgshare.us/WfN.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=seagreen]Żebranie wychodzi mu najlepiej ^^[/COLOR] [IMG]http://feb16.imgshare.us/Wko.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=seagreen]A tu ujęcie z góry . Pacco Landrynka ^_"[/COLOR][/CENTER] [IMG]http://feb16.imgshare.us/Wj1.jpg[/IMG][/quote] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green]Kolejne fotki z życia wzięte :D [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER][COLOR=#008000]Późne godziny nocne nie sprzyjają Psom :) [/COLOR] [/CENTER] [IMG]http://feb16.imgshare.us/XWV.jpg[/IMG] [CENTER][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=green]Co sięęł gapisz ??[/COLOR][/SIZE] [/SIZE] [IMG]http://feb16.imgshare.us/X5n.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][COLOR=green]Przybij piątke ...[/COLOR] [IMG]http://feb16.imgshare.us/XGO.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=4][COLOR=green]Żadnych ograniczeń :D :mad:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=green]100% FotkÓw xD[/COLOR][/SIZE] :diabloti: [COLOR=green]SponTaniCznie :) [/COLOR] [IMG]http://feb17.imgshare.us/KXX.jpg[/IMG] [COLOR=green]SesyJka :D [/COLOR] [IMG]http://feb17.imgshare.us/K0l.jpg[/IMG] [COLOR=green]PrzyStojNiaczek ... [/COLOR] [IMG]http://feb17.imgshare.us/KLC.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i chciałam rzec że nie widze TYCH fotek... wcieło... ktoś zapierdasił... :niewiem: aaaaaaaaaa... i prosze sie nie ślimtaczyć tak publicznie..... :diabloti::diabloti::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:siem nie gniewam suoneczko :loveu::loveu:...ale miałaś iść spac.... a ty mnie blyskasz na GG :razz::razz:...powiem NASZEJ Madzi ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam... co 5 sekund mrygało mi emdziołkowa jest dostępna :diabloti: nie no emi przyznaj sie.... Pako to syn Vegi...:diabloti::diabloti::diabloti: oba mają białe kołnierze,białe klaty i białą podkolanówke na prawej... ręce :roll: [URL]http://images31.fotosik.pl/149/fd9f339f5e63281a.jpg[/URL] oby cwaj końcówki ogonów - białe [URL]http://images34.fotosik.pl/149/6ddc23cd720341ea.jpg[/URL] a na niektórych fotach nie wiem który jest który... tylko na tych jak pako stoi lewym profilem (białym) albo jak widać podwozie :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sota36']u mnie byli! Na kuntroli kamiyni moich co je se kupilach i lapmecek samogaszoncych![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakie kamiory jakie lampecki... opowiadaj...:razz: fote dawa:cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeeeeeeeeee dzisio je wtorek a nie środa.... to kaj żeś :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]odwiedzam dosyć często stronę tego studia :) :evil_lol: kręci oj kręci żeby sobie "zapaskudzić" kark ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B];) z trójmiasta my polecamy zawsze to TAT STUDIO ;) dobrzy som :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Buhahahahha ma facet siłę przekonywania:evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo ... nie dałabyś sie przekonać?? :razz::razz: takiemu gangsta :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] Klocusiowa kaj Twe blond włosy:cool3::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w łazience na gwoździu :roll: zezarłam obiadek.. ide sie kąpać i spać... jutro po PAWCIA!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w gdańsku zapewne jest kilka...w gdyni podejrzewam ze także :) koło mnie najbliżej jest studio Leżeć :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :shake::cool1: [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze MAdzia:razz: O czym gadacie?:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa o dupie maryny ONE gadają :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Ad1. To dla mnie te pampersy :multi::evil_lol: Cześć siostro :loveu: Ad2. Ja ....to już powinnam się 3x razwieść :diabloti: Ale po co? Chyba po to, aby się męczyć od nowa z wychowywanie nastepnego faceta :shake::cool1: A ten to już prawie prawie :evil_lol: Jeszcze następne 21 i juz będzie jak nowy :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Córcia [FONT=Arial];)[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]na temacie o tattoo Madzia dała dyskretne namiary ;)na studio w trójmieście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9497948&postcount=540"][U]Tutaj [/U][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ad. ad.2 to ja tysz już tyle :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='BoJa']cześ Dołanczam do licytacji:lol:ad.ad.ad 2 u mnie już pizło 3x7 + 3 kto ma wiecej:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooooooooo... jakie wy stare :crazyeye::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff nadrobiłam :mdleje: komenty Aśki ... hahahaaha.. złałam sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pauluś.... czy ty tak bedziesz ciągle już że cie nie bedzie?? tenskniem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]struś struś :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images32.fotosik.pl/149/8d828ed79f8ffc30.jpg[/url]
-
[quote name='evaxon']hihihi cyesc sonecyko hahaha nicyzm Oyyz:loveu: hej hejjj:loveu: mao jesycye wiesy ojj mao..... cyesc MAdyiusiu:loveu: :evil_lol:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: :mdleje: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ty też z Suwałk??? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Musowo:diabloti: Klockowa i co wpadniesz jutro na ta kawe do mnie -gratis dorzuce słone paluszki :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... niestety... nijak mi to Jaworzno nie po drodze :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]o Madzia oka ci wypadają :evil_lol: No jestem jestem a czemu miało by mnie nie być :siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy na gie tysz jesteś?? bo nie dałaś mi pełnych danych :razz::razz: imie nazwisko adres ;)[/B][/COLOR][/FONT] imie: krystyna nazwisko: japkowa adres: a,dres orginał adidas :evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] eee no to tak jest że Dżapkowa jest jak mnie nie ma i sie szukamy przez pół dnia :cool1:a ty też wchodzisz dopiero jak ja znikne :razz::razz:......[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie szukacie powiadasz :hmmmm: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][URL]http://images29.fotosik.pl/161/16ec004bc6fa85f7.jpg[/URL] A ja się pytam ( bom niewiedząca ;)) czy te pampersy to dla klientów sikających ze strachu w galoty? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa.. to jakby sie miał kto [/B][COLOR=Cyan]osrać [/COLOR][B]z bólu :roll::diabloti: cześć siostro mła :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'] to ile po slubie sie jest po rozwodzie??:diabloti:...ja slyszalam ze pierwszy rzut to po 7miu latach:loveu:...[SIZE=1]ja po porostu chce wiedziec dokladnie:oops: i nie wiem z ktorej strony Cie zajsc:diabloti:[/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no też słyszałam taką właśnie wersje... że 7 lat po slubie każde małżeństwo przechodzi taki fest kryzys .... my niebawem przechodzili by my już drugi... za rok ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pokażam nieskończonej :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Plaskata Madzia...plaskata Madzia :turn-l: [URL]http://images30.fotosik.pl/162/d02a15e9e1b1e78f.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ha ha ha.... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak mi już zostało...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a gdzie współczucie... :roll::-([/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ćpunek :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ooooo teraz ten temat mamy na tapecie- jestes przyjęta od ręki...pakuj się czekam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]fcale.....:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: o curfa!!! japkowa na kompku jeszcze!!!:crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zawsze powtarzam że koty są fałszywe :diabloti::diabloti: cze Lolcia ... :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Izabela124.'] Juz ci mowie czemu "v" zamiast "e", bo u mnie literka "e" nivdzila, zepsul mi sie klaiwsz i dlatego musze za kazdym razem gdzie w jakims wyrazie jest "e" wklejac je a wklejka sie przecie przez ctrl+v Hihi ty i tak chyba grubsza ode mnie jestes:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooo jak mie pięknie wytłumaczyłaś... a ja to też sie wszystkiego musze doparzeć :shake::shake: japkowa!!! normalnie ... córunia superowa jest.... ciekawe po kim :hmmmm: i dopiero zobaczyłam że twój jamnior... jak jamnior... ma ogonecek :multi::multi: a wogóle przyszłam ... ciebie nie ma ja jestem :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4788/512uchodogry3le.jpg[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhahahha... jaka łachudra kochana :loveu::loveu::loveu: a tu doopłam ze śmiechu ... Ozzulec wielkości JORKA [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img147.imageshack.us/img147/927/pb1000053wt.jpg[/url]
- 78403 replies