-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']widziałam fotki :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images34.fotosik.pl/146/36a9df37d49c9b1d.jpg[/URL] a ta suni tak stanęła czy ona ma takie łapecki krzywe? :oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niestety.... ma takie krzywe :roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] a z tymi zakochanymi koczującymi to jakaś plaga teraz :shake: u mnie też był na osiedlu taki ostatnio i leżał pod drzewkiem taki smutek, że serce pękało, podejśc nie dał pokazywał cały garnitur jak podchodziłam mimo, że z sukami :-o ale one widać za mało atrakcyjne :roll: ale już się odkochał bo potem go widziałam jak się gwałcił nawzajem z innym psem :roll: i pewni już wrócił do domu bo dobrze wyglądał - tych "właścicieli" to bym :mad::angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cooo tam... mały pikuś... niegroźny... niech se lata luzem powsi :mad::mad::mad: :shake::shake: jeszcze nie poszłam wymoczyć .... lece ;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo nieprawda była kąpiel w piankach [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/PrendreUnBain.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BYŁA BYŁA... oooo taka :roll::roll: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-388.gif[/IMG]........ :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']no wiem ze bylo na wsteczu:razz: tylko pośladki??:roll:[/quote] [FONT=Arial][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/e015.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko [IMG]http://www.pic4ever.com/images/teef.gif[/IMG] widziałaś jak woda, gaz, prąd .. podrożeli??? [IMG]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']no cze Madźdź:roll::razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EEEEEFFFFFFF [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] CZZEEEEEEE [IMG]http://www.pic4ever.com/images/jealous.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-487.gif[/IMG].....prima balerina [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-551.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='evaxon']uuułaaaaaa ale tu fotkowo sie robi:razz:[/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] noo BYŁO FOTKOWO:roll: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]NA WSTECZU :evil_lol::evil_lol: [SIZE=3]ide wymoczyć pośladki [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-353.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][SIZE=3] i jeszcze tu wróce [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-484.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=6][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
[quote name='evaxon']Alu Alu powiedz no ty mi jak ci na tym tymczasie bylo?? oddali cie chociaz w dobre łapki??:diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie Alu...[IMG]http://www.pic4ever.com/images/interview.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/271.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='BoJa']Rogi pokazuje ślimak:p;):lol:[/quote] [B][COLOR=Blue]Bea Bea pokaż rogi... [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue]:roll:[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue]:roll:[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue]:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:poka rogi :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w przeciwieństwie do Bei... ja mam foto lelonka [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/d015.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/d060.gif[/IMG] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze już dobrze... Ty możesz :grins: ino zastanawia mnie jedno... czemuś na tych fotach taka niewyraźna ??? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotograf do rowa....[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rutinoscorbinu ci potrza[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:mistrzostwo :multi::loveu::multi: [URL]http://images29.fotosik.pl/160/ed66b5e4b95595e5.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]baletniczka na jednej nóżce :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to tak jak ja..... [SIZE=3][U]jeż weszłam[/U][/SIZE] bo w podpisie wypatrzyłam DULKE...... z piwem:roll:[/B] :grins: [/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=3][B]zupełnie nie rozumiem czemu sie mie napisało "jeż weszłam.." a nie "TEŻ WESZŁAM..." :hmmmm: [/B][/SIZE] [/COLOR][/FONT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1439/banerhugocy6eq6.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie chcem bo skończyłam z tym świństwem... aktualnie jade na ... prochach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:ojjj ty.... jeleniu ty :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] jestem chyba :razz:starsza od Cia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz... licytacja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Moniś :razz::razz: utulkaj odemnie Figuche... pamniętam o niej bo .... odbiła mi sie na zdrówku :roflt: :roflt: :roflt: ale i tak WAS koffom :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'] :multi:cze Madź:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Eff :cool1::p[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kradziej :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co to ja chciałam :hmmmm: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! [SIZE=6]NA WSTECZU!!!!!!! wiecie co :razz::razz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w dniu[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][B]22 lutego 2008 r. (piątek) godz. 12.10, sala VIII[/B][/COLOR] [/SIZE] [SIZE=3][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]w Sądzie Okręgowym w Radomiu, ul. Piłsudskiego 10 pikieta [/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9458341"][FONT=Georgia][B][/B][/FONT][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27932/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/protest.gif[/IMG][/URL] [SIZE=4][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]STOP PSEUDO-SCHRONISKOM!!!![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3][B][FONT=Arial][COLOR=Blue] obecnośc obowiązkowa [/COLOR][/FONT]:p:p[/B] [/SIZE] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a na co idą nasze pieniądze?? pieniądze podatników??? Jastrzębie nie jest odosobnionym przypadkiem... gdzie nie ważne jest życie i los psów... gdzie ważny jest pieniądz..... gdzie pies jak to powiedziała pewna pani (Emir bodajrze) liczy sie tylko do momentu przyjęcia bo miasto/gmina wypłaca "opiekunowi" za każdą sztuke ... reszta nieważna... a im więcej psów pada tym lepiej dla schronu- nie ma kosztów utrzymania.... czy tak powinno to wygladać?????????????? :placz::placz::placz: nie wierze w lepszy los psiaków w jastrzębskiej umieralni bo człowiek to EGOISTA- nie interesuje go los tych niemych stworzeń- interesuje go nabijanie własnej kapsy... prosze- wczorajsza UWAGA... [URL="http://uwaga.onet.pl/1469954,archiwum.html"][SIZE=3]http://uwaga.onet.pl/1469954,archiwum.html[/SIZE][/URL] co prawda o Krzyczkach, ale z tymi fikcyjnymi adopcjami, przeonaczonymi ewidencjami i zakłamanymi danymi- to samo dzieje sie w Jastrzębiu... nie udowodnimy bo u nas w przeciwieństwie do Krzyczek nie muszą zakopywać psów woków schronu bo "opiekunem" jest grabarz z cmentarza, a tam są chłodnie i dla psów które idą do utylizacji... miałam niewątpliwą przyjemnośc odwozić tam psiaka... chłodnie były full...... było to po mojej pierwszej oficjalnej interwencji w schronie z aparatem.... skąd TYLE tych psów padłych??? przecież nie z wypadków z ulicy :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wogóle to obok w bloku jakaś sucz ma cieczke... i od paru dni szwędają sie tu pielgrzymki psiaków... ale jeden koczuje tu non stop.... dziś pizga jak w kieleckim... wyszłam tera z psem na spacera a ten borok leży na środku chodnika zwinięty w kłębek :placz::placz: odstawiłam psa, wzięłam żarełko, zalałam wrzątkiem i zaniosłam piesiowi... kiedy do niego podchodziłam i w momencie gdy cmokłam i zawołałam no chodź psiunia - ten na równe nogi i bez ogladania sie za sebie gnał jak poparzony w odwrotnym kierunku:-( panicznie sie wystraszył bezpośredniego kontaktu z człowiekiem.. zostawiłam mu w krzakach to żarełko, ale chciałam żeby zjadł ciepłe, a ono zamarznie w 5 minut :-(:-( i co ja mam z nim zrobić???? zadzwonić do schronu?? większe szanse ma na przeżycie na ulicy :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widziałam jak mamunia zabawia ;) się z Klockiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images31.fotosik.pl/146/a3809062498b0340.jpg[/URL] ten gostek z tyłu zmienił tor drogi czy mi się wydaje? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa.. pan wolał żeby doopło go auto niż przejść obok jorczkuffff .. z pankami na drugim końcu smyczy jeszcze :evil_lol::evil_lol: zresztą nie tylko ten pan... wszyscy omijali nas szerokim łukiem... nie wiem... śmierdzieliśmy?? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='tygra']tu Klocuś mówi... Zobacz jaki jestem dżentelmen i jaki jestem dobrze wychowany :) [URL]http://images33.fotosik.pl/147/bae43bf6029bb1f5.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jak sie puszył przy laluni :loveu::loveu: mrrrrrr... klata do przodu, basior wciągnięty :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Ach :loveu: Wydało się...A ja myślałam, że nikt się nie pozna :diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... wygadałam sie :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][U][URL]http://images28.fotosik.pl/160/37989fb3ffa65079.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]a ten ojciec z tyłu.to se przyszedł na walki psóff??? [FONT=Arial][COLOR=Blue]taaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] cześć madzia.........ty Aluśke to chyba tak specialnie raz bez łba a raz od dupy strony:razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie moja wina że Ala straciła głowe dla nas abo miała nas głęboko w.......:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]żeby gdzie trafić :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Cible.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]we samiusieńki sierodeczek :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przecież to pani wet ze Stowarzyszenia zamiast STERYLKI wbrew umowie adopcyjnej zaleca Hormony :angryy:.....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tego nie będę komentować... dzięki bogu jest umowa adopcyjna na Fige, i jak nie tam to będzie wysterylizowana u innego weta... ale będzie.... tylko nie rozumię idei... "nie sterylizować- podawać hormony" :mdleje: kto więc w Jastrzębiu CHCE POMÓC psom w potrzebie??? chce przeciwdziałać nieporządanym kolejnym miotom??? chyba nie ma takich z tego wynika :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam...... wróciłam do świata zywych :multi::multi::multi::evil_lol: tak Pan Budzik opiekuje sie psami w schronisku.... ale nie widzę związku... ukałady układziki... każdy kto stara się o schron ma "swojego weta" [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] każdy wet schroniskowy jest wetem na łasce "zarządzającego" ... nie bardzo mają wpływ na to co sie dzieje.... a ktokolwiek nie byłby wetem schroniskowym to i tak nic się nie zmieni... kiedyś nie był dr. Budzik... i .... :razz::razz: osobiście korzystam z usług dr. Budzika... znaczy nie ja ale mój zwierzyniec ;) i nie dam sobie na NIEGO złego słowa powiedzieć... wiadomo- jak każdy fachowiec ( wet, lekarz, mechanik, elektryk) ma swoich zwolenników i wrogów... nie ma takiego coby WSZYSCY chwalili ;) a ja nie z plotek ino z własnego doświadczenia znam możliwości weta Budzika :roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'][URL]http://images33.fotosik.pl/147/ceef2a83c4893331.jpg[/URL] Ale masz siostra pięknego nowofundlanda :loveu::loveu::loveu: Tylko jak już go trymowałas, to trza było pióra na łapach i grzywke na głowie zostawić :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ po co?? i ta ludziska z daleka rozpoznają że to pies nowy z fundlandii :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9479004&postcount=15680[/url] [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']Uffff,aż mi ulżyło,bo myślałam żeś jeszcze chora:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aż tak chora że aż litościwa tom jeszcze nigdy nie była :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:eviltong:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:eviltong::eviltong:...........o dochodzeniu na oponki nic już nie powiem :siara:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ok... nic nie mów :siara: ide z psem na spaceros nawąchać sie pocieczkowych szczynów.... :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT]