Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze moja ty narcyzko [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-487.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/c025.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable103.gif[/IMG]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:...........no i jeszcze kabelka ciągnąć będą :oops::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Medorowa']Taki raj na ziemi:loveu: :loveu: Marzy mi się kiedyś [COLOR=Cyan]domek w takim miejscu, do tego stado ( no dobra z tym stadem to przesadzam;) :evil_lol: ) psów, stadnina koni.... achh się rozmarzyłam ...[/COLOR] [URL]http://images28.fotosik.pl/161/f2b65b1f0de83b55.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooo ja myślałam że ci sie marzy ciągnięcie kabelka... że to raj na ziemi :roll::cool1: cze Aguś..... jak już wpadniesz w transa to nasze studio prosi sie o malowanie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boxia, żułf, papagaj...... ale że i strusia masz to mie o tym nic nie było wiadomo :shake: [url]http://images33.fotosik.pl/149/9fa2fa82618f22de.jpg[/url] cze Effusia której nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce,nic sie nie chce, nic sie nie chce, nic sie nie chce... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć panienko z okienka :evil_lol: !!! :) :multi: to ja któregoś dnia przyjdę na jakiś ładny malunek :evil_lol: :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty to masz [U]prawie [/U]tak samo dobre jak nasze :diabloti: studio w Gdańsku... Gdyni?? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']tak sobie mysle....czasami tak mam ze nawet mysle:roll:.....ale sobie tak mysle.... Ile Wy jestescie z Pawciem razem ze pozwolilas sie mu ukuc:mad::diabloti:?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa... długo... oj długo... powiem tylko że jak byśmy byli chajtnięci to po takim czasie już byśmy byli po rozwodzie :evil_lol::evil_lol: ale to nie tak że ja mu sie od razu dałam kłuć... dużo wody upłynęło zanim pozwoliłam żeby mi przebił :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']i żyli długo i szczesliwie.... [CENTER][B]koniec[/B][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhh... jakież to romantyczne:loveu: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-543.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/250.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]coś ci powiem[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/secret.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale to nie ta dziarka ...............[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/109.gif[/IMG] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no nie ta... bo ta jest na prawej ręce... a tej z lewej nie mam foty... bo wciąż nie dokończona :roll::cool1: ale... cciiiiiiiiiii:p[/B][/COLOR][/FONT]
  5. obejrz Loluś.... jaka byłam zrelaxowana przy tatuowaniu :multi::multi: [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/b818609056e9bf62.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja dziarka.... malenka... dyskretna... kobieca :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/841bf8a4c96c4e66.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/71/841bf8a4c96c4e66.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój tatuator... miły, sympatyczny... stanął nademną i powiedział...."kochanie... nie zemdlejesz, prawda??" :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5716e1106c31eb4c.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/26/5716e1106c31eb4c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/15013cded39611c6.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]w stereo :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/149/29412f4444a8c5d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/161/1ef26b987f3c03c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/161/16ec004bc6fa85f7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tera rządam litości :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Loluś... przy Tattoo nie zemdlałam- chyba inne podejście do sprawy... bardzo chciałam mieć i ani sie mi słabo nie zrobiło :roll: dostałam od tatuatora naklejke "dzielny pacjent" :evil_lol: ale przy kolczyku ... okno musiał otworzyc :oops: a tera patrzta,... jakam zapracowana..... jutro ino podłogi umyć i poczekalnie :mdleje: i studio bedzie PIKUŚ BELUŚ :multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/149/1f1834ddb74aeb74.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szybka jak błyskawica :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/149/4d83bd1e49392916.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/162/153a28528319efeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/162/d02a15e9e1b1e78f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [quote name='lolka75']Magda...a przyznaj siem...tatuazowywalas juz kogos:cool3:??:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gupiaś?? :crazyeye::crazyeye: przeca ja na widok igły (o krffi nie mówiąc) robie o tak :mdleje: ja nawet nie wchodze do Pawcia jak on kolczykuje bo zjeżdżam na zol :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Medorowa']Klocusiowa Ty już w pracy:hmmmm::hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... zapierdzielam normalnie na szmacie jak mały samochodzik...:roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Ależ zapraszam na kaffke przed wieczorna trasą do Pyrzowic.....tam nie kupuj...drożyzna :evil_lol: a u mnie z friko i[U] jeszcze w tak doborowym towarzystwie [/U]:razz: [FONT=Arial][COLOR=Blue]aaa to jeszcze kogoś zapraszasz?? :razz::diabloti: [/COLOR][/FONT] No i drzwi nadal stoja otworem :lol: bo u mnie Krosiu pilnuje:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ciotke Klockową wpuści????? :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_123v.gif[/IMG][/URL][/CENTER]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek... dowidzenia .....[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h020.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h073.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d025.gif[/IMG] [RIGHT]:mdleje: [/RIGHT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale fajnie bedziesz se mieszkać :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja ino na momencik bo bujam do pracy.... nie zdążyłam na 9tą, nie zdążyłam na 10tą.... nie zdąże na 11tą.... ale iść musze :grins: wypszątać tego łonego studia ;) a to specjal for ju dżapkowa [IMG]http://www.pic4ever.com/images/computer3.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ja tak z Nowym Dniem wpadłam posprzątać ...i zrobić jedzonko[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e010.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d030.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e015.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h020.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/h073.gif[/IMG] [FONT=Arial][/FONT] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/d025.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:nie zapomnij odkurzacza ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eek2::eek2: aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! dziś mnie to czeka w studio!!!! 2 tyg. nie sprzątane więc musze dziś i jutro na piko-belo porobić Pawciowi ... żeby miał 666% sterylności :placz: żebym tylko nie zapomniała wziąć odkurzacza:roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz....chrzciny, komunie, śluby itd itp :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nieeee no pomyślałam że nie bede dziewczyny fatygować jeszcze mi się zgubi w tym moim Jaworznie i nie dojedzie na czas po funcioszki :diabloti: A jak jestes chętna to ja zawsze zapraszam - drzwi u mnie stoją otworem :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] P.S. A tak właściwie to ja przyszłam powiedzieć że strasznie tu czysto:roll: i dzien dobry też chciałam powiedzieć :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no kto wie czy czasem Jaworzno gdzieś nie bedzie po drodze :razz: nooo... czysto... mogła by Ala mnie dziś w pracy nawiedzić :cool1: aaaa... i zamykaj drzwi niebezpieczne czasy mamy [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]magdaleno spiochu pobudka :diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/mornincoffee.gif[/IMG]dzień doberek Madzialeno [IMG]http://www.pic4ever.com/images/289.gif[/IMG]POBUDKA......[IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PRZECA NIE ŚPIE :eek: dobereczek [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']witam cie:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cie witam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']dzień doberek, jak zwykle nagadane tak że te kilka fotek na wsteczu bardzo szybko znikło i trzeba mocno szukać Klocusia w jego własnym blogasie :evil_lol::evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/44rd8r5.gif[/IMG] nooo zagadały masakrycznie ONE[/B][/COLOR][/FONT] :grins:
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam.... fajne fotecki:loveu::loveu: aaa ramecki to w jakim programiku panna Basia robi?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha!!! dopiero tera sie przyjrzałam tej emotce [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/3384.gif[/IMG] ale liście zebrał [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG]
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A ja sie nei zamierzam z nikim bić:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ic spac... bo rano do budy :turn-l::turn-l:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]<foch> może i Tła ale i Mła, i ICH też:evil_lol: Madzia jest NASZA!:multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no masz... wszystkie dzieci nasze som...emi, Klockowa... i inny ziom :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] o jak siem Klockowa rządzi to ja tysz napisze że ona Mla a nie tła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bijcie sie bijcie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/3384.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/girl_sigh.gif[/IMG]
  20. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze jadoWITA(m):razz: Klocusiowa Madziu mła:loveu: Wpadłam Ci powiedzieć że żyje ino zmęczona jestem nauką, i jeszcze Ci powiem że kochom CIę jak diobli i że wpadne tu jutro:evil_lol: Ave JA:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... byłam tera u Cia i czytałam żeś wyuczona na amen... ino sie nie ujawniłam u cia :roll: bbboooo ta fota na mniejszym juz banerku mamci Vegi wtulonej w Pakusia mnie rozczuliła :loveu::loveu::loveu: zapraszam zaś... i też SIE koffom :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [CENTER] [img]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/559/443.png[/img] [/CENTER]
  22. [quote name='Izabela124.']Mla tez:razz: trza siv podzielic:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie kłóć sie ... przybieram na wadze ... niedługo wpadne do ciebie jako sumo[IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Sumo.gif[/IMG] i sie z tobą rozprawie :diabloti: zastanawia mnie jedna rzecz... zamiast "e" wklikujesz "v" :hmmmm: troche w zupełnie innych miejscach sa te klawiszki :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Izabela124.']Dziekowac:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do usług [IMG]http://www.pic4ever.com/images/Bananeyessss.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red] :hmmmm: a co z karkóweczką :razz::razz: [COLOR=Blue]albo karkóweczka albo strzelanie :grins: [/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:klacz: no proszę jak ładnie poczytałas :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ucze sie języków obcych ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no zaś se przywłaszczyłaś Naszą Dzapkową :mad::mad:......Nasza Rządowa twoja ....wszystko zabierasz :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no nie przesadzaj.... nie wszytko:roll: Twoja wypłata może być nasza.... Twój pies może być nasz ..... mój kretinizm... też sie nim podziele :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red][B] i jeszcze chciałam zapytać dyskretnie czy na chrzciny grilka :loveu::loveu:zaprosisz [/B][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skoro nalegasz :cool1: jasne przyjeżdżaj... postrzelamy z folii bąblkowej :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Izabela124.']A ja przyszlma i chcialam prosic o calowaniv w moim imieniu Klocusia, amen :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zasięgnęłam pomocy tłumacza i ... oczywiście że bede za cie całowac Klocka :roll::roll: jakkolwiek to nie zabrzmiało :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...