-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziołach ozzulca jusz rano.. ino nie mam głowy do dogo- temu tysz nie piszem :p nic sie nie zmienił... ino jajek nie widać ... i ogonka :grins: wracam do sia... nie chce sie mie tu być....:roll::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przysięgam że jesteście AAANORMALNE!!!! :mdleje: że WAM sie chce .... :crazyeye::crazyeye::shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cześć soląca z rana a cukrząca po południu [IMG]http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pieprząca wieczorem :grins: HA! idem robic obiad :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sto lat !!!! sto lec!!! lece do pracy potem ci pospiewam bardziej!!!! zdrówka i szczęśćia !!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='gops2000']hej z rana...:diabloti: a ile on wazy? bardzo mi sie podoba :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy ile ta rasa powinna ważyć??? Bandog??? koło 60 kilo ON waży pewnie z 70 :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]proszem... tysz nie widziałam... nie ten link Monisiu :razz::razz: ale wlazłam na CYTUJ i tam widać fotecki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Figa udaje żabkę(ulubiona pozycja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/163/666a980c9217ba11.jpg[/IMG][/URL] zabawy Figusi [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/162/cc0bfd9f68e41497.jpg[/IMG][/URL]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Czesc Madzik,[/B] [B]czytala o Twoich wyczynach z tirami i serce mialam w gardle....[/B] [B]widoczki piekne z nocy w lesie...[/B] [B]NAJWAZNIEJSZE :loveu:ze jestes cala, zdrowa i masz poczucie humoru....[/B] [B]Klocusia wycaluj zeby nie chorowal i nie kichal i ie prychal....powiedz ze auta nie masz....poki co....:diabloti:[/B] [B]Aga[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AGUNIA!!!! kope lat!!! :multi::multi: noooo humor mam... cóż mi innego pozostało :roll: bynajmniej nie dołuje sie na forum... nie chce sie użalać nad sobą... mój problema ;) tu moge poświrować :cool1: Klocka wycałowałam i szepłam do uszka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:jak Ci pięknie uszko klapnęło ;) [URL]http://www.amazing-animations.com/animations/friends12.gif[/URL] i jak kaszelek nocny Klocusia ?? przeszło ?? [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] chyba nie kaszelkował... nie wiem... padłam w nocy i wstałam dopiero kole 10tej :roll::oops: nic nie słyszałam :p[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
bereczek dziołszki :multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje żem wstanięta ... kaffkująca.. szykująca sie do arbajta[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/friends12.gif[/IMG] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Ala... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/goodmorning.gif[/IMG] [FONT=Arial][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhhaaa... miałam tego wirusa tysz... solona kawa nie jest superancko dobra, ale uważam że Be... troche poniosło:roll::roll::loveu: cze aguś... [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek poraz drugi.. doberek poraz trzeci sprzedane!!!:eviltong::eviltong: Tikoca sem sprawiłaś?? już prawie?? :razz: mrrrr... japkowa... nie masz czajnika na zbyciu?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='lolka75']to jednak beda robic dzidziusia:loveu:[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%283%29.gif[/IMG] to i ja pojde do wyra...........popaszcze na filma jakiegos, poczytam......jakos czas zejdzie do rana[IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/girl%20%2825%29.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niieee no co ty... nie moge już sie kopulować ... Pawcio wrócił :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]DOOOOO [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]BRRAAAAAA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [RIGHT][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]NNOOOOOOCCC [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-351.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo48.gif[/IMG][/CENTER] [/RIGHT]
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']tia....... a gdzie ty byla tyle czasu:hmmmm:................robli dzidziusia:diabloti::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaaa.. plastikowego :roll: i kto tu tylko o sexie :eviltong::eviltong::evil_lol: nie było mnie 15 minut...:cool1: zdążyłabym machnąc dzidzioka, i ugotować obiad:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no jak nieporządne :roll:...zawsze ładnie obcięte :loveu:, pazurki przypiłowane :loveu:, literki proste , równo pokolorowane :grins: ... nogi ogolone :roll:...cóż więcej trza :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mów za siebie... ja tam wole być fiu- bździu :loveu::loveu: fota ali : [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-491.gif[/IMG] P.S. ale ja nie wiem o co chodzi... ja mówiłam o plastikowym jeżyku... :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']moj SYN.....ma 7 lat..........i sie bawi:eviltong:............plastikowym:placz:...........i kocha go na zaboj, nawet z nim spi:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry plastikowy nie jest zły... tez bym sie pobawiła :roll::oops::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']no wnet jakos....Klockowa taka rozkojazona.... Pawcio wrocil z dalekiej podrozy............. jak nic dzidzius bedzie:siara:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co by na to Pawcio rzekł??? wraca z niebytności a ja w ciąży :roll::diabloti: zawsze moge powiedzieć że to z tymi tirowcami... w tym lesie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:a kiedy ten dzidziuś :loveu::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tydzień po tobie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']kupta te jeze:loveu:...ja chyba bede w krakowie w wakacje to sie moze zglosze...a jak nie to Klockowa bedzie miala dla dzidziusia:loveu::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo kochana... zanim ja ... dwudziestolatka :roll:bede miała dzidziusia to jeża już mole zeżerą :diabloti: a wogóle kto to widział żeby dzieci sie jeżami bawili :shake::shake::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']O! udało jej się oś mądrego powiedzieć :evil_lol: a ja mam toperza z ikei :loveu::lol: właściwie to miałam... zabrała mi go Ta Która Zabrała Mi Wszystkie Zabawki :placz: i teraz czai się na moją najnowszą maskotkę :diabloti: powiedziała dziś do J przez tel że go kocha hahahaha :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że Pysia?? zabrała ci zabawki i takie rzeczy J. mówi??:crazyeye: :shake::shake::shake: oooo bardzo nieładnie... rozumiem.. zabawki ci zabrała i dała na pożarcie zmoroszelmom?? ale po cholere jej Jot??? :niewiem: :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:uuuuu ...............................a kiedy to będzie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak kupie drzwi.... czyli nieprędko..... kopyta zdążą zarosnąć jak grób nieznanego żołnierza :roll:[/B][/COLOR][/FONT]