-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dziewuszki :evil_lol::evil_lol: ide zobaczyć czy łóżko nadal stoi i czy sprężyny nie szczeliły... bo ktoś mnie rano obudził.... a wrócilim z koncertu do domu późno ... yyyy wcześnie... wcześnie rano :evil_lol::evil_lol: pić mi sie chce :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:Jestem .....wróciłam ..... [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kaj byłaś????:razz::roll: nadal mam szuszarnie w ryjoku :roll::roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Aguś... wpadłam po latach :multi::multi: fotecki widziałam... psa widziałam podwójnie ... musze iść do okultysty bo cos mi sie ze wzrokiem dzieje :evil_lol::evil_lol: nie fajnie że młody ferie w łóżku z gorączką :shake::shake::shake: no a tera wielka buźka i do zaś :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeeeee Pawcio funciki przywiózł to jak ją nie stać:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] yhy... a ja rozplanowałam wydatki za to jego zapierdzielanie w pocie czoła ....:roll::placz: jeszcze nie spytałam czy mi da na pokrycie tych wszystkich kosztów... nie wiem jak zagadać...:diabloti: bo ja to bym na to ze 4 miechy musiała robić... TYLKO na to :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek niedzielnie ... pokościulnie nie nadrabiam :loveu::loveu: ale foty lujkowo-kotowo-synowo-beowe widziołach :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz: a Pawcio tak nic ;) [URL]http://images33.fotosik.pl/155/c2717b4fd7bffbb8.jpg[/URL] cze :loveu: dawno nie widziana ;) Jakbyś tak se GG wlączyła to by było oki bom Ci tam posłala info .....Pan C. się śmiał że o czymś koniecznie musiałyśmy zapomnieć:cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pawcio robił tom fote... :loveu::loveu: a to nie mam włączonego????? :crazyeye::crazyeye: lece czytać o czym to my zapomnieli :hmmmm: cze dziołszki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]może to i lepiej że nie mieli drzwi kasy by ci nie starczyło [/B][/COLOR][/quote] :placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Jestem Dżapuszko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa dżapuszko, ty dżapuszko.... to ja tesz kcem być dżapuszko :multi::multi: jestem dżapuszko,[IMG]http://www.pic4ever.com/images/7AD_headspin.gif[/IMG] jestem dżapuszko [IMG]http://www.pic4ever.com/images/263.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Effa.... jak tam łikend??? chce ci sie?? chce ci sie?? chce ci sie?? chce ci sie?? chce ci sie?? chce ci sie?? :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] No no no a kto sponosorował? :razz: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]Pawcio.... choć jeszcze o tym nie wie :roll::roll::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja mam do golfa jak chcesz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak będą pasić i sie zamykać... dawa mie tu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]helloł... remontówko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahaha.......subtelne hasło nie ma to tamto :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie moje hasło:shake::shake:... to ONA [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-604.gif[/IMG] tak ryczy :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam wtyczke :multi::multi::multi::multi::multi: czeską.... lepsza czeska niż angielska i buciorki se kupiłam i cyc-halter (w moro) [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i .... spódniczke :roll::cool1: i serki do smażenia i inne pierdy.... drzwi do lanci nie mieli :shake::shake::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Tz-om w domu mówimy stanowcze NIE! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-604.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak tak!!! hasło sie mie podoba!!!! "do piekła z penisami!!!!" a ja zara tam dołącze :loveu::loveu::evil_lol::diabloti: [url]http://images23.fotosik.pl/163/50e9de54bec0b833.jpg[/url] romantiś... :loveu::loveu: jakie to słodkie :loveu::loveu: dalej mam kaca :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a skąd tu takie nowe twarze?? :razz::razz::razz: aaa doberek... dobranoc?? :hmmmm: my som pokoncertowi :roll::cool1: ooooooo:grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/3954e5f140047232.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/c2717b4fd7bffbb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/5ec99e7813f23a9e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/164/62938083f06c81c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/154/ca85e0abb30686ae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/163/d8ea9832d3c6e323.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/154/5762c3e6495f890d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/163/4342f9e023d991dc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]legwanus dezerterus :cool1: bez większus szkodus tymrazus :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/153/53571a8bde5f65d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/154/7fd15b2859492ad4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/154/1b2c8c4b4966f8a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/164/5537c65a4e37ffda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/164/98152a87a84b2f11.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaa....donosze iż legwan spierdasił z terarium i chciał pożreć siostre Pawcia- Kamile kiera u nas mieszka i jeszcze spała :roll::cool1: niestety nie pożarł... nawet nie podrapał :shake::mad: a tera sie oddalam- służąca musi ugotować, uprać, posprzątać ... nakopać do doopy :diabloti: nie wiem kiedy bede.. miłego łikenda życze[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chciałam oznajmić że grill jest zepsuty... karkówki nie było w komplecie :evil_lol::evil_lol: a pudełek toś nie pożałowała :crazyeye::crazyeye::loveu: karton netłork normalnie :loveu::loveu: pierwsze WIIIEEELLLLLKKKIIIIEEE drugie mniejsze .. trzecie... .... ósme... :roll:a w dziewiątym pierścionek :evil_lol::evil_lol: też cie koffom [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że zyje.... ide wpiz.du do domu... łikend :cool1: dzis Pawcio gra koncert... nie chce sie mi iśc :roll: ktoś chętny za mnie??? życie jest zaje2biste :multi::multi::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable87.gif[/IMG] [IMG]http://pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-136.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/2/47.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Banane/Banane09.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif[/IMG][IMG]http://pic4ever.com/images/thankyou.gif[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='sota36']Moj chop pedziol, ze Madzialeno, jezdes baaardzo sympatyczno babka!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jo wim...ino szkoda że w takich okolicznościach gadałam z Twoim chopem..... i wogóle ... załamka na ten zasrany świat :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że zjedli my obiad... choć.... :oops::oops::oops: zapomniałam posolić ziemnioki .... tyle tu sie naczytałam że wydało sie mi że już posoliłam....:roll::roll::oops: i też Pawcio niezadowolony :mad: eeeehhhhhh tym chłopom dogodzić... twój sie ciepie że posoliłaś... moj że nie posoliłam :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]