Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Medorowa']:evil_lol: Buhahahahha jakie sposoby buhahahhaaaa:evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooo jaka radosna Medorkowa... z samiuśkiego rańca tak sie uhahała :multi::multi::loveu: eee.. medorkowa... czy ty sie zepsułaś??? dlaczego wstajesz tak wcześniutko??? wcześniej ode mnie ?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='ice_t']dzień doberek paple :eviltong: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/choir.gif[/IMG] to za waszą 800 strone a u mnie podobnie jak u furciaczka to była 1599 strona :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: jesoooo... aleście nagadały :crazyeye::crazyeye:1599 stron :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake: cze hierbatkowa :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='zuzolandia']cze Klockowa ;-) jakbys kciala to jo Ci podciepna tako jedna co produkuje masowo podszerstek;-) hihihihihihiihihihi buziole slem;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie dzięki Rudo...wyprodukuje se sama... na własnych... plecach?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']A u mnie 1599... wiec nie mam po co pic:eviltong: Mowie Ci moja droga posiadaczko psa "mordercy" jak sie przedchwila zestresilam przez ta cholerna opinie:shake: Afera na pol osiedla przez wyglad Furciaczka malego:placz: ona se tylko z windy wyszla a koles taka akcje zrobil ze ho ho...efektem tego jest przerazona sucz:-( [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o rany julek... byłam u Ciebie poczytać... masakra... co za psychopaci łażą po świecie :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-453.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-497.gif[/IMG] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Magdaleno przyszłam się przywitac i od razu mówie....nie nadrabiam boscie napeplały i mi sie nie chce :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to peszek... bo lektura baaardzo interesująca ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ogólnie to dużo ludzi poleca TAT Studio :) więc jakbym miała się oddawać w czyjeś rączki to właśnie bym sobie tam powędrowała :) ale zanim ja się zbiorę w sobie i w portfelu na zrobienie tatuażu to nadejdzie nowe stulecie :evil_lol: Cześć :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tam tam i nigdzie indziej :razz::razz: nie no jeszcze jakieś dobre studiosy są tam.... ale nie wiem jakie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witkam się [/B][/COLOR][/FONT]:hand:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]z Tobą [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i Dobrego Dzioneczka Ja [IMG]http://www.pic4ever.com/images/270.gif[/IMG] Ci życzę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa sie witkam i wzajemnie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]to dwie różne rasy.......z tym ze obydwie amerykańskie Pity są w Polsce na liście a Asty nie...... witaj klockowa panienko widziałam jak szorowałaś miejsce pracy twojego kolegi P[IMG]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/happy/happy0065.gif[/IMG] oć do mnie mam pokój po malowaniu do posprzątania.............. reflektujesz??? [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo .... dziś kończe sprzątanie studia- została poczekalnia i umycie podłóg.... i definitywnie kończe ze sprzątaniem wogóle :roll: jakoś nie lubiam tego zajęcia:roll: nie po to sie wyuczyłam żeby sprzątać :diabloti: CZE DZIOŁCHY!! :hand: nie to żebym zaspała :siara: po prostu dopiero teraz wlazłam na kompka [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:siara:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo tera jak sie impra zaczyna to ja musze iść nynać :placz::placz::placz: DOGOBRANOC!!!! :placz::placz::placz: jedzcie pijcie a po stołach nie żygejcie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='lolka75']nie ma to jak prawdziwi przyjaciele:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lolka... przyjaźń wyginęła z dinozaurami..... jak dziewice zresztą :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sio sio sio .... do łóżek MARSZ!! [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Medorowa']:obrazic::obrazic: Plotkara:diabloti: To Cię podziwiam, bo ja do tej pory nie rozróżniam:grins: Kiedyś tam coś tam myślałam, ze może po języku:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] po języku to podstawa... zaczęłam rozróżniać jak zobaczyłam je na żywca.... ale tylko jak są obie na focie to wiem która to która... moja ulubiona to Szelma - bo jest taką chłopczycą jak ja :grins: :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Medorowa']Nie zaśpisz, co najwyżej pójdziesz na późniejszą godzinę do pracy;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś nie zdążyłam na 11tą..... zaspałam :roll::oops: ale ale .... przed dwunastą odbiłam dyskietke :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wogóle ... czemu wy wszystkie jeszcze nie śpicie???? sio do łóżek!!! bo przez was zaś jutro zaśpie :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja już 1,5 godz temu czytałam u alutki że lolka napidała tak "dobranoc Aluś " :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Medorowa']Buhahahahahhahahahahahhaa wyję ze śmiechu buhahahahahahhaaaa KC:loveu::loveu::loveu::roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale nie posikałaś sie??? :roll::roll::roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='lolka75']a co jeszcze ogolilas:roll:..........??:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie powiem.... jestem strasznie nieśmiała :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuahhahahhahha... jak te króliki z duracella :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/159/49be02bba01bb7cf.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Paula_']Jak dla mnie bomba to za mało ;) Ja myślałam, że to będzie gabinet, a to jest suuuper duża przychodnia :multi: Naprawdę, jest extra, ogrom pracy i wyrzeczeń, ale się udało, cieszę się bardzo :multi: Pan narzeczony ubrany był ... ładnie :evil_lol: A ten sprzęt ponoć nie był do, hmmm lewatywy, ale ja tam się nie znam :evil_lol: ;) Fot zrobiłam 5 na krzyż i wyszły tylko dwie :eviltong: Pani prezes, zmęczona, ale dumna, oprowadza i opowiada :loveu: Zapraszam, zapraszam ... :diabloti: [URL]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/inne/img012.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale że co... takie rzeczy jak diadynamiki, jonoforezy itp ty tesz robisz??? aaa.... moge wpaść do cia na rehabilitejszyn tej mojej łapy???? :razz::razz: z taką dupencją to ani lewatywa nie straszna :loveu::loveu::loveu::diabloti: GRATULATIONS!!!!! i powodzonka :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Medorowa']Qrwa:angryy::angryy::angryy::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumiem że mam nie ogladać :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='lolka75']Ala....chyba sie w Tobie zakocham[IMG]http://www.pic4ever.com/images/270.gif[/IMG] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahhahahhaha.... lolka pisałaś już że jesteś za WOLNOŚCIĄ... ale nie wiem czy Ala podziela twój entuzjazm :evil_lol::evil_lol: co do piesków kotków egoizmu- spóźnilam sie na rozmowe... wy tu o problemach a ja goliłam kopyta- to jest dopiero egoizm :evil_lol::evil_lol::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='lolka75']a po co golisz nogi?? jak bedziesz musiala z buta isc to bedzie cieplej z futrem..... a jeszcze pomysl jak podszerstek zapuscic:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:tera mi to mówisz??? było dzwonić jak sie trymowałam :motz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaaa jeszcze jak gdzieś zahaczysz po drodze ;)to Pawcio przez Tychy z buta będzie z Pyrzowic wracał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='malawaszka']jeju jeju Madzialeno to dzwoń do mnie jakby Ci rządowa padła po drodze - ja mam do Pyrzowic rzut beretem to odbiorę tą walizkę z kasą :loveu: :errrr:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaha... czytam i myśle... oho.. w razie czego mam wsparcie- weszka mnie podholuje... ale nic takiego nie piszesz więc czytam dalej i se myśle .. oho mam wsparcie- weszka podjedzie po Pawcia i przywiezie mi go jakbym gdzieś stała.... czytam dalej i se myśle ... oho dupa nie wsparcie :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Z czystą przyjemnością:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ksz ksz... :mad: nie bedziesz sie z żadną przyjemnością oddawać mojemu Pawciowi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.tvn24.pl/2112,1,prosto_z_polski.html"][SIZE=3]http://www.tvn24.pl/2112,1,prosto_z_polski.html[/SIZE][/URL] sie mie przypomniało że jak poszłam po pracy do mamy to akurat leciał taki oto reportaż ... też jeszcze nie oglądałam... tera ide sie wykąpać a potem tu wróce... troche to potrwa... bo ogole kopyta w razie gr=dyby jutro po drodze zepsuła sie mi rządowa- trza być gotowym na wszystko :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:to jak się to stało że miałas w sobote głowe mokrą :crazyeye:....jak pono nie byłaś cała mokra :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spociłam sie... miałam gorączke :grins: aaaa kłamczuszku... w sobote nie miaam mokrej głowicy ino w czwartek :grins: :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='lolka75']zarty zartami ale ja tak naprawde mysle:niewiem:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tej wersji sie trzymaj :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']Alunia...powiedz ze wzielas juz sporo odchowanego, bo cos mi tu u Was nie pasuje:niewiem:.....naprawde jestes za mloda na takiego byka syna:shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo Ala ma Qbe z wyprzedazy... takie wielkie byli tańsze ;)[/B][/COLOR][/FONT] aaaa...juz dawno mialam zapytac, bo ogladam na animal planet program o policji dla zwierzat i tam sa pitbule. Czy pitbul to to samo co amstaf?? I przepraszam za glupie pytanie ale wole zapytac niz zyc w nieswiadomosci:oops::oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co ogladałaś?? że pitbulle mordują??? :razz::razz: jak tak to pitbull a amstaff to nie to samo... ale Ozzulce amstafy też z mordulców... a Klocuś ma przodka pitbulla :multi::multi: [COLOR=Red][URL]http://www.dogomania.pl/portal/node/56[/URL] ... [/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jjajajajajajjajaja to ten behemot??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: dobrze że tera na rączki do cioci klockowej nie chce :evil_lol::evil_lol: wszystkie foty widziałam:loveu::loveu: te przepalone z zakamuflowanym weimarem też sie mie podobali :loveu::loveu: iii mam nadzieje że nie dasz NIGDY fotek 3 panienek : Zmora, Szelma, Bahija.... bo dopiero sie nauczyłam odróżniać Zmorke od Szelmy :oops::evil_lol::evil_lol: buziaczkuje i zmykam se :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='lolka75']:crazyeye::crazyeye:to co ten Pawcio:crazyeye:...z przedszkola Cie wzial:shake:...nie nazwe tego po imieniu.............:crazyeye::mdleje:...........[B][SIZE=3]..przeca Ty nie masz wiecej jak 20 lat:crazyeye:...no gora 24:mdleje:[/SIZE][/B][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-422.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kooooooffffooooommmm ccciiieeeeee LLLOOOOLLLLUUUSSSSSS!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG]
  23. [quote name='evaxon']yyy ale ty tylko doopsko obmywasz a ja cala bylam mokra :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ostatnio jak byłam cała mokra... mi chodziło... czyli :hmmmm: nie pamiętam kiedy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='iwop']Alicjo gdzie ty widziałas damulki z takim jęzorkiem? :evil_lol: Monia ale Figa wypiekniała! Teraz oba uszka jest sterczą![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo mąż naszej szanownej Moni... masował Figuni uszka żeby stały :loveu::loveu::loveu: wiem bo mówił :razz::razz: aaaaale Figulec kochany.... a z tym plasterkiem szynki- mistrzostwo :loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/162/4f485470e07b9c39.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: w sobotę to było :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yhy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...