-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Izabela124.']Ma Jabluszkowa, kiedy dasz new photo krosia?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Krosiu też sie nie zmienił :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: i nie twa jabłuszkowa ino mła :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-258.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-318.gif[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='Izabela124.'] pzowyzywac sin na paracie:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: w jakim dialekcie sie tam mówi u was na suwalszczyźnie??? :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Izabela124.']Alus jak ty djaesz rade uchwycic tak ladniv ozzulka? U mnie to tylko dupsko Bobika da sie uchwycic:placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a próbowałaś od strony pyska??? :roll::roll::cool1: przebrzydłe gaduły :mad: zadzwonił Adamo wjeb-mastero i zapomniałam co to ci miałach napisać :niewiem: aha wiem... po cholere przerywasz gadulca jakimiś fotami??? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffff nadrobiłam... zaś sie zaśliniłam na tą sałateczke.... właśnie zezarłam kolacje ... chyba uda mie sie przybrać na wadze jak tak dalej bede wpieprzac :multi::multi: japkowa.... koffom cie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'] :lol: a Klockowa przypadkiem nie wlepiala kiedys foty jak "szukała" czego pod lada??:lol: czy to moze ja oczyma wyobrazni juz widzialam ta sytuacje hahahah[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prosze cie przestań... aż taka perwersyjna nie jestem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake: nie miał kto zrobić jak wszystkie obecne pokładały się ze śmiechu :evil_lol:...ino że teraz jak jedziemy do Czech na zakupki to Madzia nam przezornie przypomina żeby nie stosować wyrażenia SZUKAĆ:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętamy pamiętamy... a co zrobiłam ostatnio wychodząc w Czechach z Ikei??? powiedziałam na pół ryja : Cezary!!!! skocz no po auto, a my jeszcze czegoś poszukamy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:obrazic: :grin: myslisz ze SZUKANIE na połkach nie jest odpowiednim okresleniem??:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] taaaa.... skoczmy poszukać między regałami ... a jak nie ma to może poszukamy na magazynie prosze pana??? :grin:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']cze szukająca:roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong: cze :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::loveu: w końcu doczłapałam tutaj, rano niestety nie miałam czasu ale nadrobiłam :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może ludzie tam u Was uczuleni na Yorki są :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a wiesz że może coś w tym jest??? :hmmmm: może jork+ śląskie powietrze = fest alergia... bo faktycznie że jakoś dziwnie ludzie nas omijają :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_72.gif[/IMG] :razz:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/frantic.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/thankyou.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] szybciutko poleciałaś na poczte jak ci powiedziałam że moge wpaść po niego w drodze do Pyrzowic :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no przygotowane plasterki lekko klupnięte :razz:....i na noc najlepiej by było w delikatnej zalewie przytrzymać z przyprawami :razz:....ale ja se tu tak tylko rozpuściłam moje fantazje ......a Madzia sama se tam zarządzi a potem nam napisze jak zrobiła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aleś subtelna.... :loveu: wiesz że nie umiem gotować i tak szprytnie mi tego przepisa dałaś :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Izabela124.'][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou37.gif[/IMG] kiedy beda nowe fotki Klocusia?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: przysięgam że od wczoraj nic a nic sie nie zmienił :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']:B-fly:Czuję się jak Paris Hilton, wszędzie o mnie głośno:B-fly: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahahaha..... nie ważne co mówią , ważne że mówią ;) aleście nagadały :shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :shake:.....o tym że się z Nami nie podzieliłas ....a ja mam truskawki :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa smacznego :grins: nie lubiam truskawek,[IMG]http://www.pic4ever.com/images/Copofapple.gif[/IMG] nienawidze, nie cierpie [IMG]http://www.pic4ever.com/images/270.gif[/IMG][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/chytry.gif[/IMG] P.S.[IMG]http://www.pic4ever.com/images/monkey.gif[/IMG] coś mi kapie na klawiature :roll: chyba sąsiadka lodówke rozmraża i mnie zalewa :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic: jak sie miga od temata :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a że o czym ty mówiła???? o tym co skonsumowane i w trakcie trawiena??? kcesz??? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a było siem podzielić :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide zawiązac sadełko koło Klocusia.... pogadam z nim troche :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo...a w pudełku było już 8 ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo i to sie nazywa robienie kasy ... dorobiłaś sie na moich własnych plecach... na garbie moim i na kościach kase rozmnożyłaś :shake::shake::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti']Pytam Karoliny, Ciotki, bo to jej mieszkanie:eviltong::evil_lol: i może sobie nie życzy...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sobie myśle że milczenie oznacza TAK :grins: :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]sadystka a one do cię ponoć tak ładnie machały a teraz już nie maja rączkóf :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nooo nie mają :roll: i japka też zezarłam :cool1: alem pełna :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a to ja wiem że plecki maluśkie ....6 banieczek wlazło ....a i tak bidulki się :roll::oops:stukały .....:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że kto sie stukał?? banieczki???? :oops: aaa... tak sie rozmnaża kase... inwestujesz 6 baniek :razz::razz::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No masz dobrze że mi powiedziałaś kiedy ta środa jest :splat: No ale o której ja siem pytam :razz: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]21.25 Pancio bedzie na lotnisku .... pomyłka... nie jade po Paffcia ... jade po funcioki :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ty skąd wiesz....czego ty w tych czechach szukałaś co?:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... toś ty nie słyszała opowieści .... jak to do Pawcia przyjechali klienci z Czech, a ja czegoś szukałam pod ladą... wchodzą do Pawcia i pytają... [I]a Madzi nie ma?? [/I] i w tym momencie ja wyłaniam sie spod lady [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-178.gif[/IMG] JESTEM JESTEM!!! [I]co ty tam robisz??[/I] szukam i szukam i szukam.... :roll: oczywiście reakcja[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/funny.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG] ale chociaż byli dżentelmenami... zaproponowali pomoc w szukaniu :diabloti: a do dziś sie nabijają że gdybym kiedyś potrzebowała pomocy przy szukaniu oni chętnie :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/happy0196.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] powaga ... jak bum cyk cyk... i zrobiłam se kawke i je zeżeram ... jedno po drugim ... po kawałeczku :loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wrócilim ze psacera.... niesamowita historia sie mi przydarzyła ;) wyszłam ze psem... a ten ciągnie i ciągnie... myślałam że w miejsce gdzie często spotyka sie z pocieczkową amstaffką.. ale nie... przeszedł to miejsce ... ciągnie mnie dalej.... nagle po lewej mej stronie ukazuje sie budynek.... a w oknie budynku "coś" puka w szybke, uśmiecha sie :grins: i woła.... "chooo klockowa choooo, zabierz nas do domu" ... oczywiście weszłam i zabrałam biedne samotne porzucone świeżutkie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/161/c3bea9ce985b241e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz jak bys jechała na około to tak! Prędzej koło Sosnowca no a od sosnowca to rzut beretem:lol: A kiedy jedziesz na te Pyrzowice? [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]we sierode, po wtorku przed czwartkiem..:roll:. po Pawcia jade.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a tam zalana :obrazic:.....rozbawiona :grins:...zalany to jest[U] furmon[/U] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FUR...:hmmmm: kto??? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: liz dla bandosiowej od Bandosia Klocusia :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Nieeeeeeee! Chora jestem i nie wychodze z domu!!!! D wysle niech idzie :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no spoko oko... nie śpiechaj ....odbiore na Paprocanach ;) czy na Pyrzowice sie nie jedzie przez Jaworzno?? :hmmmm: bo że przez Tychy to wiadomo... zawsze trafiam do Tych gdziekolwiek bym nie jechała...:roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Włala :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://m.onet.pl/_m/2356ad2b651e3ee9d7b9f3f1a24d6288,5,12.jpg[/IMG][/quote] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/slini_sie.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śmietanka czy ta zbita piana for ju.. a reszta dla mła ide z psem na spacer :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Się cos skombinuje bedzie cacy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_13_17.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coś mi sie wydaje że wezma psa na przechadzke w strone [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/mniam.gif[/IMG]cukierni :roll:[/B][/COLOR][/FONT]