-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaahhhh jestem... wyklepać to mi powinni miche :cool1: goopia baba za kierownicą... szczęście w nieszczęsciu że nie pociągło mnie razem z drzwiami pod tira :loveu::loveu: że [U]tylko[/U] straty finansowe :loveu::loveu: życie jest piękne :loveu::loveu: mam foty :grins: wziełam aparata bo może jakie ciekawe plenery po drodze bedom [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że wrócilim do domecku droga była dłuuuuuga i pełna przygód... zepsuło mi sie auto... w lesie :roll::diabloti: czy ja sobie tego nie przepowiedziałam???????????? mało tego.... doopnął we mnie krwiorzerczy TIR :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zahaczył mi o drzwiów .. które otworzyli sie od powiewu poprzedniego TIRA [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rządowa pojechała na lawecie do blacharza... a po mnie przybył szwagier i pojechalim z dwugodzinnym opóźnieniem po Pawcia... dobrze że zdążyłam przed weszką.... bo walizka z funtami baaardzo sie przyda .... tyle Pawcio tego zwiózł... ze nie wiedząc co zrobimy z taaaką kasą - rozplanowałam.... awaria auta... najprawdopodobniej rozrząd ... drzwi, blacharz, laweta, mandat, strata zniżek OC, szwagrowe paliwo, milion godzin na telefonach ...:roll: mam nadzieje że starczy tych funtów :placz::placz: ide spać choć nie wiem czy uda mi sie zasnąć :shake::shake::flaming: dobranoc życie jest piękne :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ida żryć śniadanie:roll::oops:...pozyczyć czajnik, wypijem kawe... i psiątać to nieszczęsne studio... FAK!! :mdleje: nie nagadajcie ONE tu za duzo :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:obrazic: se wymaluj te nasielniki :eviltong::eviltong::eviltong:...chyba ze przeprosisz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]on mie sie tu tłumaczy że niby nie cie wyśmioł ino tego [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hexer.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zaklinacza deszczufff:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz popytam... aaa koleś niedawno sprzedawał cinkusia... w iliganckim stanie [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klocusiowa to ty sie chyba zepsułaś....nie kcesz klachać :crazyeye: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]własnie chce... przeca mówie że posprzątam studio później bardziej później jutro???? Pawcio przyjedzie to posprząta :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/999.gif[/IMG]...urrraaaaaaaaaaaaaa.... :hmmmm: ale gdzie reszta gadułków i tyś też się straciła:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja jestem ino Adam mie tu przylazł ... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahahahaha.........jak znalazł :roflt:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:roflt:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: toś dopiero załapała :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/kaffeetrinker_2.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noo własnie ... kawa.... A PAWCIO SPALIŁ CZAJNIK przed wyjazdem.... chyba żebyśmy go często wspominali jak bedzie na wygnaniu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Czarno-czarni Czyli o Dwóch Takich Co Ukradli Moje Serce
clockwork replied to ATLANTYDA's topic in Foto Blogi
[quote name='ATLANTYDA'] Tyle nieba, a chętnie poznam żartownisia który ciągle zmienia mi datę w aparacie :mad::mad::mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo .. ja też mam codzień INNA date :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Tak Bono ma nogi jak sarna ...:evil_lol: takie zgrabne....? Nie owłosione:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak ja!! jak ja!! :multi::multi::multi::loveu: aaaa.. rozczuliłam sie nad foteckami Bono z maluchem... sie mie przypomniała nasza tymczasowiczka Sunia :placz::loveu: a Tobie zdrówencja życze... poukładaj se na półkach ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No przecież ja wiem że najlepiej się dokształcać u miszcza [IMG]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/gazeta.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]haha... to z mojej historyjki... co tak siedziesz?? jak siedze??? ......... hahahahhahah[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:angryy::angryy::angryy:czyli to co się wczoraj nasprzatałaś poszło w pizdu :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To sie nazywa syzyfowa praca ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/war/23866/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/war/dyr6uq.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/k080.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do dupy taka robota... ciekawe jak długo oni mają tak zamiar...... przeca Pawcio nie może w syfie robić... i co??? ma zamknąc studio????? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Hejo:lol: Clocki i inne zoo[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no heja... hocki-klocki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']:roflt::jumpie::roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cooo takie smieszne???? [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a065.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] :loveu: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano wyszło słonko... Wiosne mamy normalnie.... a ty Lolka miej se tą wymarzoną zime, drapaj szyby, odśnieżaj auto :loveu::loveu::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: prawda że dziwne :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: dziwne??? nieprawdopodobne... ehhh sie dzieje z tym klimatem... żeby w lądku mgły:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:shake:ależ co się stało?????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] WIEEEERRRCCCĄĄĄĄ bo TP nie ma co z kasa robić!!!! drzwi wymeniaja jakieś cuda niewidy instaluja... milion kamer bedzie jak big braderze :mdleje: aaa abonamenty drożeją :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: nie nerwujsia ....włącz im na złość odkurzacz:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]włączyłam betoniarke... zara ich tam wciepie do środka :angryy::mad: kurze miałam wytarte... już nie ma efektu... sam pył sie unosi :2gunfire::2gunfire::2gunfire: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]oć będziemy se klachać [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red][IMG]http://www.pic4ever.com/images/grouphugg.gif[/IMG][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem... studio sprzątac skończe... może później :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze malarzu artystko :loveu::loveu: pokażesz efekty swojej pracy??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam... już skomentowałam u siebie nie zazdraszczam sytuacji (choć szczerze przyznam że wyobraziłam se tego dupka i pysk sie mi zaśmiał :oops:) bo faktycznie... miesiące nauki a taka chora sytuacja może siąść psiakom na psyche.... :mad: też spotykam sie z różnymi reakcjami ludzi na widok psa... kij w oko jak po prostu omijają nas szerokim łukiem czy komentuja za plecami... mam ich gdzieś..... ale kiedyś gdzieś coś musiało sie wydarzyć bo Klocuś boi sie panicznie facetów o pewnym określonym ubiorze i wygladzie... a jak do tego gniotą puszki :mdleje: nie wiem co sie stało.... ale pies jest tak potffornie spanikowany.. ewidentnie sie boi... a ja nie moge mu pomóc.... wtedy stres sięga zenitu i niedaj boże napatoczyłby sie ktoś lub coś (np. pies) z którym sie nienawidzi.... bo kiedyś jakiś dupek pewnie wystraszył lub zrobił coś mojemu psu .... rozumiem że ten hindus to z pobudek religijnych??? więc po ciul pcha sie mieszkać wśród NORMALNEJ cywilizacji??? szanuje religie, wyznania, cudze... ale pewne zachowania są nie do przyjęcia :shake: i jak tu nie być rasistą?? :niewiem: nakopałabym takiemu do doopy .... a tą jego chorą religie wsadziłabym mu do okrężnicy.... ale sie rozpisałam:roll: a chciałam tylko powiedzieć że wiercą mi tu i nie umie sie skupić... :roll::evil_lol: i mizianiec dla Was a dla Furci podwójny :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='furciaczek']Witam mgliscie:p jak ja niecierpie tej cholernej mgly:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to w Londku są mgły też?? :crazyeye::crazyeye::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a TY tu tylko wchodzisz poczytać [IMG]http://www.pic4ever.com/images/reading.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]naturalnie .... i to jeszcze baaardzo rzadko :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Trafna uwaga:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo... i niech tera każda napisze "TRAFNA UWAGA" i choćbym dała milion zdjęć to za 3 godz nie bedzie ich widać... a potem że to ja zagadałam :shake: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Ale jestem zajebista:B-fly::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chciałam coś rzec ale wiercą mi tu dziady cosik i już nie wstrzimuja :angryy::mad::angryy:[/B] zapomniałam co chciałam bo zdzierże wszystko ale nie wiercenia!!!! [/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]teraz jak Pańcio wraca to będą fotaski bo będą wspólne psacerki i chyba nam pogodą z Anglii posłał bo rano mgła a teraz wychodzi słoneczko :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WIOSNA normalnie!!!!! Pawcio nam wysłał...:loveu: fajna fota....dzięx Alli :loveu::p[/B][/COLOR][/FONT] :chainsaw::angryy: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='ice_t']no nagadałyście tak bardzo że nawet zdjęc klocka juz nie widać :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nagadaŁY...[IMG]http://www.pic4ever.com/images/257.gif[/IMG] ONE NAGADAŁY!! ja tu ino z doskoku bywam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/271.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:nie ...ffcale :roll:....... a to teraz Pańcio będzie robiła poproś , łapka , ciacho :hmmmm: ucałuj Pańcia od Mnie;) i nie zgób się w Tychach :oops: Doberek :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zg[U]U[/U]bie sie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale ja budziki słyszę tylko je wyłączam i idę spać dalej albo przestawiam co 20 minut :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja też tak robie.... ale dopiero od jakiegoś roku..:roll::oops:.. kiedyś wstawałam ZAWSZE na czas :oops::oops: cze japkowa...:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zaspały nie zaspały :roll::siara::siara: kawke wypiłam... slipia sie mie otworzyli... doberek!!!! dziś wraca Pancio mój!!! :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies