-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziołach fotecki :multi::multi: opowiadaj jak skończyło sie wiertanie..... uwielbiam takie historie... ty, twój mąż... romantyzm, ciepłe słówka... ehhhh [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Teeeee tylko uważaj tam z tymi voltami [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-348.gif[/IMG] nie chce cię miec na sumieniu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spoko spoko... jak sie pomyle to ino raz [IMG]http://www.pic4ever.com/images/electricf.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ja?:siara: czy ty uważasz że ja mogła bym być az tak złośliwa :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] są 2 wersje.... [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]1. wersja kłamana: nie no co ty... w zyciu bym cie nie podejrzewała?? nie ty japkowa:shake::shake::loveu: 2. wersja prawdziwa : TAK :grins::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze dżapkowa dzisio mam na obiadek................. :razz::razz::razz::cool3::cool3::cool3: wtyczke do wymiany :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Ala.. bom sie rozklikała do japkowej :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Super! chciała bym to zobaczyć :evil_lol: Witaj Alu melduje posłusznie ze poczytałam coście nagadały....troche tego było ale co tam za to jaka lektura :diabloti: A i coś dla Klocusiowej apropos filmików z wypadków w necie. Zaraz wam pokaże jak potrafią jeździć kobiety...... Paczajcie i pekajcie ze smiechu :evil_lol: Aaaa i na początku sa głupawe reklamy a akcja po![URL]http://www.wrzuta.pl/film/sEvBdxTg7e/lady_wrecks_car[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]CZY TY MI COŚ SUGERUJESZ???? [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czesc Effa ale ci wczoraj zasiedzieli blogasa.........ja bym se tak nie dała:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT];)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ONE [IMG]http://www.pic4ever.com/images/to_clue.gif[/IMG] :eviltong::eviltong: cze Effa... wstawaj do pracy!!!! :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']:evil_lol: czemu mnie ot nie dziwi :lol: prawie niczego nie przeczytałam, ale to jakoś od razu mi się w oczy rzuciło z ekranu :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhhahahha.. ale dlaczemu ty nie czytasz???[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] to po kiego diabła ja sie tak tu wynaturzam ?? [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/3/img/009.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Madziu widzę że zaszalałaś i to ostro z fotkami ;) :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue]zaszaleje jak bedzie 400 albo 420 fotek;) [/COLOR][/FONT] ucz się, ucz tym aparatem operować...będziesz nam [U]za pare dni[/U] świetne foty tutaj wstawiać ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue]za pare dni??? :crazyeye: licze jednak że jak na emeryturze bede jeździć po świecie to wtedy już bede umiała:roll:[/COLOR][/FONT] [URL]http://images33.fotosik.pl/156/db3d75faa88b041d.jpg[/URL] z cyklu...dawaj buzi, no dawaj dawaj Cześć Wam :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Ci!!!:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]CZe Madziu! Wdziałam fotki! [URL]http://images34.fotosik.pl/156/ecff206e7edc8b50.jpg[/URL] Jestem z Ciebie dumna, ta fotka wyszła ci the best! [URL]http://images33.fotosik.pl/156/e086d3a08e80c943.jpg[/URL] Uchale[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Nietoperzyk[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] [URL]http://images31.fotosik.pl/156/6d1580db3c34a562.jpg[/URL] Lece bo chce:evil_lol:[/B] [/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze emi... super że jesteś i że ogjądłaś moje[SIZE=5] [SIZE=6]FOTY NA WSTECZU [/SIZE][/SIZE]. [SIZE=4]którymi nie ma sie co chwalić [/SIZE]:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jessssoooo ale tu nagadane.....ale przeczytałam twardo! Wiadziałam bruk, kosze na śmieci, drzewa i puszke od Tatry aaaaa i Klocusia nocnego i już wiem dlaczemu Madzia takie foty szczelała:razz: [URL]http://images24.fotosik.pl/165/0efab4869137aa47.jpg[/URL] Ojojojoj taaaaaaki niewyraźny wzrok Czeeee Kobito pracujaca :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuahhahahaha... cze Apple :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pilnowałam Blogaska tak jak obiecałam [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hexer.gif[/IMG]w międzyczasie czytając gazetę [IMG]http://www.pic4ever.com/images/reading.gif[/IMG] A teraz już wstawaj [IMG]http://www.pic4ever.com/images/6.gif[/IMG]za oknem słoneczko [IMG]http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif[/IMG]wiosenka [IMG]http://www.pic4ever.com/images/chase.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzień piękny doberek :loveu:przyjszłam do Cię rzec [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a doberek doberek... zaspałam :oops: co tam w gazetach piszą?? :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Taaaaa normalnie macanie chodnika mi wystarczy......daj mi pomacać chodnik a powiem ci gdzie jestem :evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuahhahaha... po śmieciach jeszcze poznasz .. buuhahahha... po puszce z Tatry- od tego kosza jeszcze ino kawałek do mnie :evil_lol: EMOTY CIACH CIACH [/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zrywam sie... menrzuś jest... jak zaczną z Ala gadać.... :mdleje: no to paaa!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']z klaczka to sie zsikalam...ide gacie przebrac:roll:...co bede w mokrych siedziec[IMG]http://www.pic4ever.com/images/to_pick_ones_nose.gif[/IMG][/quote] [CENTER][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/disgusting/1/0022.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol:cze lolka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ić spać :calus: a JA popilnuje blogasaka i [SIZE=5]tych 40 [/SIZE] [SIZE=6]Fotek na wsteczu ....którymi nie można się pochwalić :evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pilnuj:loveu::loveu: ide :cool1: DOBRANOC!!!!! [SIZE=7]NA WSTECZU [SIZE=6].................. :grins: [/SIZE][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']nie ma sie czym chwalic:shake::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo nieee..... ale naucze sie jeszcze robić ładne :roll::cool1: ide spac..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sleep:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:sleep: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo rano trzeba wstać :evil: DOGOBRANOC!!!!! [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6]NA WSTECZU FOTKI [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6][SIZE=5]KTÓRYMI NIE MA SIE CO CHWALIĆ:diabloti::diabloti: :hand: :hand: :hand: [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']zawsze moglo by byc 400 lub 420 :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiecznie mało :mdleje: :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6]NA WSTECZU BYŁO [SIZE=7]NIEWIELE[/SIZE] FOTEK!!!! :scream_3:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: jaki gluciorek :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:roll:czy ja wiem czy tak duzo o tam :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=6]ze 40[/SIZE] :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] Alciaaa mam zapytanie :D czy nie jestes winna komus czegos na dogomaniii :D:D:D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... czy Ala sie miała z kimś boxować???? :roll: wiem wiem... twojemu chopu boxerki rąbła :evil_lol::evil_lol: jakoś mi sie wszystko z BOXiem tu kojarzy [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']bystra dziefcynka:loveu::evil_lol: :mdleje:\aa zapytaj sie PAwcia kiedy mnie znowu odwiedzi :D:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to on tera nie był u ciebie???? 2 tygodnie go w domu nie było :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']eee czasami sie usmiechaja:loveu::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka poka uśmiechnioną??? :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]NIE :diabloti:................:eviltong::eviltong::eviltong: [URL]http://images32.fotosik.pl/155/c6f70b00e2adf2e4.jpg[/URL] bosh ....jaki znudzony pies z 1 z 5 fot :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaha... boxie zawsze wyglądają na znudzone i smutne :loveu::loveu: a powiedz ala jaki u nas mieszka mutant box :razz::razz: wielki jak job twoju mać :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale jaka byłaś sexi ;)....w owym odzieniu wierzchnim ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4] FOTKÓW DUŻO BYŁO!!!!:cool1: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o tam wcześniej :roll: zawsze jestem sexi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam ostatnie 5 fot :grins: Pawcio ma jeszcze siostre... nawet 2... NIESTETY :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
clockwork replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607'] Konto-Warm. Mazur. Stowarz. Obrońcow Praw Zwierzat im. Św. F. z Asyżu ul. Plac Grunwaldzki 8 14-400 Pasłęk 62 1020 1752 0000 0502 0096 5400[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro wpłace z bazarków- już wszyscy wpłacili... wyszło tego 98 zł ... rozumiem że na to konto????? jesooo przypomnijcie mi za dnia bo ja mam taaaaki mentlik w głowie że zapominam o takich rzeczach :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszłaś spać??????? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']sie tak w głowe nie klep bo ci sie musk odklei [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za późno :shock::shock:[/B][/COLOR][/FONT] no nie wiem kiedy wiem ze Pawcio za to płacił :cool3: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ciiiiiii.... bo on jeszcze nie wie.... a na koszta go naciągłam... spódniczka 10 zł, lajbik ... 4 :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] zrób to teraz:D tez je zrób teraz:D [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera nie.... klisza sie mi skończyła :cool1: buuahhahhahahha[/B][/COLOR][/FONT] przypomne:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przypomnij :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :grins:a w sklepie :razz::razz::evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuahhahah... noo w sklepie... na spodnie, pod któtymi miałam getry :evil_lol: dobra była ... buuuhahaahahah[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] nie mam siostry:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja mam a ja mam :Cool!::Cool!::Cool!::iloveyou:[/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: