Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='evaxon']no gdzies pisalas co kupilas i tam sukienka czy spodniczka byla:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:splat::splat: kiedy to było... już zapomniałam :evil_lol::evil_lol: buuuahhahahha... i jeszcze nie przymierzyłam :evil_lol::evil_lol: a fotek nie mam :grins: może kiedyś jak nie zapomne :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sxjocYbbdsk#"]filmik[/URL] dający dużo do myślenia .......:-( i nie należy tego komentować a przemyśleć i głęboko w serduchu i pamięci zachować [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś... nie oglądaj prosze [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='evaxon'] o zaplaniu kochana to ty chyba wiesz juz wszystko:grin: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale japkowa chciała żebyś ją wyedukowała jak sie szukać :roll: żeby NIE ZAPYLIĆ ;) cze Efffffaaa idziesz do prcy jutro??? a ne możesz tak jak ja poprosić siostry żeby za ciebie poszła ?? :grins: :eviltong::eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='evaxon']hihi MAdzia poka to cos bez kroku:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie żebym była zakręcona jak rondo w Katowicach :roll:... ale o co chodzi??? :hmmmm: :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kłaczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/164/e3f751d479cd1607.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/f1391fef4933249a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/2b25e758cb4ab5df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/ee30064608870a0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/1c9910f0507d24ca.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nowy wujek powiedział że marzy żeby jego sznaucer miniaturka był taki jak klocuś :evil_lol::evil_lol: znaczy nie taki wielki ino taki wpożo :cool1:;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/e3bddf0a1dade1e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/152bca7fe11b4739.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/a85d55ddf9023895.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/e086d3a08e80c943.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/804d54b3b8454253.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pan pies na spacerze o 2:30 ;):loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/6d1580db3c34a562.jpg[/IMG][/URL] PANCIO:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/c935557f5431b742.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/1e670de33690f263.jpg[/IMG][/URL] i nowy wujek :multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/db3d75faa88b041d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/13c727e2289bfa86.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  8. [quote name='agnes1']eeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj siostra!! mało ci było koncertu:hmmmm: musiałaś jeszcze po nocy słuchać płyt chodnikowych:ylsuper::evil_lol: :siara: [URL]http://images33.fotosik.pl/156/70b81c9babfafeda.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]potkłam sie....:roll: Pawcio z Adamem powiedział że rąbło mi na musk z tym aparatem... godzine wracaliśmy bo Magda miała nauke nocnego fotografowania :evil_lol::evil_lol: ale jak już położyłam sie na chodniku cobu zrobić foto.... chyba przesadziłam :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Medorowa']No jak nie jak tak:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fffcale że nie... ta puszka z tatry nie była moja... przysięgam :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/165/7d06296477b56d6c.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Medorowa']Klocusiowa napruta byłaś:roll::roll::roll::diabloti: [URL]http://images26.fotosik.pl/165/7d06296477b56d6c.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa już tam... bo ja to ty :roll::roll::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']ja tam widzę wsytkie fotaki, są takie artystyczne :evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yhy... autystyczne na maxa.. :evil_lol::evil_lol: oddali foty ... zara bedzie pan pies :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]foty mi zginęły... w każdym poście były po 5 ino w ostatnim 4 :angryy::angryy::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/623e4191003a1d2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/70b81c9babfafeda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/8b3979a10e19b3e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/546dc91743afae2b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na tym drzwewku jest moja ulubiona tabliczka... zapomniałam sfocić :oops: "chodź po chodniku a nie po trawniku- OŚLE!!".... czy BARANIE ?? :hmmmm: :niewiem: coś w tym stylu :evil_lol: a codzień tamtędy przechodze.... po trawie oczywiście :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  13. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i z poziomu przyglebowego.... przysięgam że nie wracałam na czworaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/ee362b66edffb4d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/bbbd8ce73fa6b222.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/ecff206e7edc8b50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/ed28b0fcb6f280fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/b29c9e7c01dfbfff.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/6be75f8a995b9f9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/7d06296477b56d6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/5e4b7fcf604a5ad8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/affa181550f49920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/b9186b0711f83752.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zajebiaszcze tattoo :roflt: :placz::placz::placz:czemu ja wczoraj nie mogłam jechać :placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogłaś :roll::roll: a powiem ino że ogólnie imprezka bardzo udana ino na koniec jakiś gej szukał zadymy..... wyprowadzilim ich 3 na zewnątrz i niech sie leją ;) [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] fotami z koncertu nie bede was katować... ale po koncercie wracalim na nogach i uczyłam sie robić foty :roll::roll::stupid::stupid:oooooojjjjj... dużo nauki przedemną dużo :watpliwy::cool1: dłuuuga droga.... jak do domu prawie :roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/2059123d82da45da.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przedemną Pawcio (uwierzcie na słowo że tam gdzieś idzie :evil_lol:) jego fan i eskorta:grins: :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/fa8a21db9c484dc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/77950d928cde8b24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/b79ae503ebc1fc99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/50f17f2955e219bc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT]
  16. [quote name='gops2000']wierze w siebie :diabloti: jak narazie nie rozwalilam samochodu wiec jestem na dobrej drodze... ;) widze ze tu pusto jakies zdjecia ozzyego by sie przydaly :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i niech tak zostanie.. nie życze stłuczki.... dziś oglądałam na youtube filmik baaarrrdddzzzooo dający do myślenia- wypadki .... ileż wypadków jest wynikiem bezmyślności... nie dam linka bo nasza 1/3 wiem jak reaguje na takie sytuacje.. i chcę Agusi tego zaoszczędzić... ale naprawde tego filmika powinni kazać obowiązkowo oglądać .... [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fffczorajsze foteczki na bierząco przerabiam więc se bede wrzucać po 2-3 ;);) chcecie czy nie chcecie MACIO oglondać ;P jaaaaaa... niezmotoryzowana :multi::multi::multi: w końcu... choc raz [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/0efab4869137aa47.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie mogłam sie oprzeć żeby tej foty nie zrobić...:grins: gość pogował a ja z aparatom za nim buuuhahahhahaha... znajomi sie ze mnie popłakali... dziara w deche :diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/f8b6f4119b6e1916.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  18. [quote name='gops2000']mnie tez zabardzo nie interesuje parafia :diabloti: a ja sie ucze jezdzic dopiero...za jakis rok bedzie prawko :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]optymistka :loveu::loveu::loveu: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczęstujcie sie dziewczynki... Pawcio mie przywiózł takom ooo z Angliiii.... dostałam od jakiegoś Bartka :roll:... nie znam chopa, ale już go lubie :loveu::loveu::evil_lol: chopak z TYCHów... :multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/3ad2efd150a3fc03.jpg[/IMG][/URL] czekoladek są 2 poziomy takich...[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/1fa7ef7ae975e262.jpg[/IMG][/URL] od wczoraj żre je na okrągło- sama, bo Pawcio nie chce .... :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/4948889426e2527e.jpg[/IMG][/URL] zaro sie poż... zwymiotuje:cool1: zostało ostatnie 7 :grins: 6 .........:roll::oops: SMACZNEGO ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:kupisz od Nas :multi: .......przeca już jak Twój ;) ino się czary -mary musisz naumieć ;)...... Nasza Ty Kierowniczko :loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ja siem cieszkam żeś taka odważna dziewczynka :multi::multi::multi:i od razu bez bojania zabrałas nas kombiczkiem na wycieczkę ;):multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/secret.gif[/IMG]bojałam sie... bo to był mój pierwszy raz w kombiku:roll::oops: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/wind14.gif[/IMG] ale ciiiiii ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] o dżisys ......jaka ty dzisiaj zachciewna ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooooo... i nadal nie moge wyjść z podziwu jak fajnie sie waszym kombikiem jeździ :loveu::loveu: też takiego kce :grins: za 8 lat se go kupie .. jak już bedzie wart 3 tys zł. :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja już zamiatam miejsce na parkingu :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty nie zamiataj parkinga ino zakup garaża... bo musiałabyś warte postawić obok tego brzydkiego... obrzydliwego wręcz saaba:diabloti: cze debe... normalnie miluchno zaś cie widzieć :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='teqquila'][B]Witaj ALu :loveu: a o tych czornych tom ja ich bym :2gunfire:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz jo tysz... ksiendufff do wora a wór o sciane :loveu::loveu::loveu::grins: :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] to nie tęsknij ino oć do Nas :loveu::loveu::loveu:wiesz że możesz zawsze;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zawsze może .... jaki bajer... ja też tak chce :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] :cool1::roll::eviltong:
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam was wszystkie razem i każdą z osobna... i wybaczcie... że wyróżniłam/ cytuję tą panią poniżej:loveu::loveu: was też kocham ale ONA..... skond ona sie tu wzieła???? [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/15.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/229.gif[/IMG] [quote name='dbsst']hej Klocuszku Widzę ze wielbiciel Demonicznej Viki 7 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: występuje w kapeli kościelnej no to sie nazywa styl ;) pozdro dla Pawcia :loveu:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/159.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG] [SIZE=4]DEBE???? [/SIZE][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/wow.gif[/IMG] ano... podśpiewuje Pawcio ksiendzu do tego wina [IMG]http://www.pic4ever.com/images/choir.gif[/IMG].. pozdrowie pozdrowie... niech bedzie pozdrowiony :evil_lol::evil_lol: nasza ty DV7 :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do jakiej pracy?????? :razz::razz::razz: i po co ........ :roll: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... zapomniałaś wysłać aparat do reklamacji???? i dupa?? musisz zarobić na nowy????:grins: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...