Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='ATLANTYDA']Hejo :lol: Czasami tak :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to czasami bede zagladać :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a możesz dać jakieś FAJNE foty??? :razz::razz::diabloti: cze torbo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaa i jak ty wytrzymasz bez jak nie ma +30 :hmmmm: .....oj zmarzniesz :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no właśnie nie wiem :placz::placz: poszłam do sklepu kupić "coś do chleba" i musiałam nakupić 2 reklamówy bo wiatr chciał mnie porwać :roll: zima... od jutra zaś zakładam getry :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Dzienken:loveu: Moze ty chcesz podobnom stronken?:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuje Emiś za propozycje ale absolutnie nie mam czasu nawet na dogo a co dopiero jeszcze inne stronki fora portale.... no i w razie czego mamy swojego prywatnego osobistego wjeb-mastera od stronek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] uważaj bo dostaniemy działe za namawianie do bezrobocia:angryy::diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie namawiam do bezrobocia... przestrzegam przed niewolnictwem we własnym kraju... a to jest różnica... pracowałam juz na warunkach niewolniczych więc mam prawo sie wypowiadać do obozu pracy w Grecji też mnie już wywieźli :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='lolka75']dzien dobry wiosennie[IMG]http://www.pic4ever.com/images/122fs329172.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/143fs503525.gif[/IMG] :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jak ja pięknie szczyge ucholkami [IMG]http://www.pic4ever.com/images/143fs503525.gif[/IMG] ino nie wiem nad czym ty tak myslisz ;):evil_lol: doberek pochmurnie!!! a ja dzis nie mam getrów pod spodniami bo myslałam że już ciepło jest :-( [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cze Tyszanko:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Tyszaneczko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to lipa.... czyli tzw. praca niewolnicza jakiej u nas w kraju na pęczki....... :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='lolka75'] czesc Magdaleno co mi sie dodala[IMG]http://www.pic4ever.com/images/wassat.gif[/IMG]...dziekujem[IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kaj co gdzie jak kiedy... sie dodałam:crazyeye::crazyeye: oddałam...dopełniacz- komu czemu :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='sota36']ja przez trzy lata nie oskrobalam ... drzwi po malowaniu - Lynie z nos i tela![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] oooo ja sobie wypraszam... to nie jest lenistwo...:-x:-x po prostu nie widza potrzeby zawieszania lampy w przedpokoju...:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zara dam na fotosika ...ale z taką jedną Gadułką ;):loveu:se klikałam na GG :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kim klikasz??? :razz::razz::razz: na pewno nie ze mna...:shake::shake: ja zapomniałam ci odklikac już od pół godziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: japkowa!!!!!! wersje 2 do wyboru- wybór należy do ciebie :grins: która ci tam wygodniejsza podobują sie mi te one... te nooo.... :hmmmm: bigle :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]??????[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde.... to jak.... jak mamy umówić na randke twoja ciulałke z moim.... jak sie ostatnio okazało ... UWAGA!!!!! nowofunlandem :loveu::loveu::loveu: a pozatym wszyscy zdrowi :loveu::loveu: buziaczki:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa te foty ... ileż można czekac :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Się babom z okazji tej wiosny chyba pomieszało w główkach :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo,.... też patrze na niektóre baby i mam takie wrażenie... coś w tym musi być :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]puk puk!! jest tu kto????:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam fotecki nic więcej nie powiem :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_5471.jpg[/url] o maj got! !!! 2 agresywne briardy po agresywnym tatku dopadły Fruzinke !!! :placz::placz: Rudo... potwierdź że Fruzia wyjszła cało z opresji :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='agaciaaa']Kurcze, nie widze tego kota :razz: Maxina jest zdecydowanie wyraźniejsza ;) :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak nie widzisz.... ogon wystaje Maxi z ust :grins: cze Lolllloooo :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaaaa....oj biedny Pawcio to tera zazdrość się miesza ze współczuciem ;):evil_lol:....ale tak za rączkę czasem chociaż ;):roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za rączke, za uszkiem, za kolanko i to wszystko w tym temacie...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://pic4ever.com/images/stp.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no jeszcze w czółko może mnie cmoknąć :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Haha, ni Vega tylko ja jej machnełam:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to ty.... myślałam że ona se zrobiła :evil_lol::evil_lol: super duper stronken!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i tego Pawciowi wielu może zazdrościć że robi to co lubi :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] eee... no nie wszystko co lubi to robi... bo wiesz... yyy... my jeszcze slubu nie mamy :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Jak to ni ma, tam są fajnościowe zdjecia:evil_lol: Ja tez Ci sie czymś POCHWA.le:eviltong: [URL="http://www.pacco-vega.go.pl"]www.pacco-vega.go.pl[/URL][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala... se Vega stronke machła :razz::razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][B]Chodzi o chodniki hehe :diabloti: ja nawet nie chodzilam po nich :placz: a juz o lezeiu moge pomazyc hehe Klockowa :loveu:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hehe... aaa oto chodziło ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] poczekaj .....pojadę do Jebia ;)...wyrwę 1 kosteczkę :razz::razz:a co mi tam .....i poślę Ci pocztą :pbędziesz się mogła położyć , podeptać , poprzytulać :loveu::loveu:do Jebiańskiego trotułara :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie cza wyrywać... same wyskakują z chodników..... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]eeeeeeeeeee.....no nie ale ja mialam takie plany :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]iiiiii tu jest ta róznica... ty miałaś plany obudować wanne... ja NIE MIAŁAM planów wieszać lampy... to plan gości ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]praca ma sprawiać przyjemność..... teoretycznie... bo z praktyki znam ino 1 osobe która uwielbia swoja prace... PAWCIO...:roll: teqilla dobrze godo... nic nie szkodzi podjąć prace... rzucić możesz zawsze ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='teqquila'][B]Siema Klockowa : lady macie chodiki :evil_lol: woidzialam foty a wsteczu :evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: nie wiem o co chodzi ale ja ciebie też :grins: buuhahahhaha[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='Medorowa']Byłom:grins::diabloti::diabloti: Mam przyjść o 14 na "okres próbny" - muszę napisać CV - ale jak to się robiło, to nie ch..olery nie pamiętam:evil_lol::roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po prostu piszesz: ja Magda Medorowa.. pragne podjąć u was prace bo: wy pragniecie abym podjęła u was prace bo: jestem naj piękniejsza jestem najmądrzejsza TYLKO JA nadaje[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] na to stanowisko jestem komunikatywna, dyspozycyjna, mało wymagająca..... prosze o stanowisko kierownicze za min...?????. wynagrodzenia (5 cyfr;)) mniejsze wynagrodzenie jest możliwe tylko w przypadku otrzymania pracy na stoisku z męską bielizną ... powinno poskutkować :loveu:;) [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dzień dobry słoneczko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahahaha.....................nie wiem o co chodzi ale brzmi intrygująco :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też nie wiem o co chodzi..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] bo chyba nie o to że mieszkamy tu już 4 lata i jeszcze lampy w przedpokoju nie powiesiliśmy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-342.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...