Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ale tej pani się mięsień w ręce zapalił i nie wiadomo kiedy będzie ....a mój TZ i Pawcio tysz ....chcieli mnie maszynką po głowie potraktować :roll: i teraz Madzia poszła wymacać inną panią :razz::razz:czy ona da rade ciachać tak szlachetne owłosienia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oznajmiam wszom i wobec że nie macałam pani :roll::cool1: ala... środa 14.00 masz randke z fryzjerkom:razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Uuuuuuu Madzia a to się jakiś nowy image szykuje[/COLOR][/FONT][/B] :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto wie kto wie... własnie po to ide do niej.. zmieniam fryzjerke bo moja sie zepsuła.... a tam gdzie chodziłam zdupali mi fryc ostatnio... więc znalazłam inna fryzjerke- ide własnie do niej... sie pokazać... i pogadać czy wymysli mi coś gupiego na mój łeb coś niestandartowego... cos innego :razz::razz::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszła emerytowana fotografko ;) przyszłam Was zlustrować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama sie zlustruje [IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable103.gif[/IMG] idem se do doma.. jeszcze wdepne do pani fryzjerki... coby sie umówic z nią na randke :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było mnie tu dzisiaj :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ŁAJ!???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no to sie melduje... bereczek kfiotku :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [QUOTE]Ten pomysł... to... takie małe, niepozorne coś... o takie... ale są prawdopodobnie też inni chętni, więc ... kurcze już sama nie wiem [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106293&highlight=Medorowa"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...light=Medorowa[/URL][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhahahhahhahahhahhaha medorowa!! ja wiedziałam że nie masz wszystkiego po koeli pod ta czaszeczką... ale że az takkk ,... nie przypuszczałabym... buuhahahhahhahahhaha :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uwielbiam jak ujawniasz sie na dogo... bo to znak że ja tez zaraz do domciu :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ubrałaś trampeczki :razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Nie:grins: stoją na telewizoru żeby sie nie zniszczyli :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Alutkowa!!! bom ciebie sie Madzialena słucho ;-) hihihihihi [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]madzialeno sie nikogo nie sucha :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] No wiesz...ja moge swoje zabierac;-) a szefem sobie nie jezdem;-) hihihhhihihihihii [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie mówiłam że bycie sobie szefem ffcale ni ma takie fajowe??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] POKA NOWE TRAMPECKI!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na telewizoru stojom :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PU!!! [IMG]http://pic4ever.com/images/out.gif[/IMG] przyszłam podpisac liste obecności ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BAŚ!!!! :scream_3: może juz dość imprezowania??? :razz::razz::razz: WRACAJ!!!!!!! :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześc gapo..:loveu::loveu::loveu: przyszłam obejrzyć 2 fotki zanim siadły baterie;) daj szelmie to co lubi.... mój klocus na szczęście lubi karme z biedronki :diabloti: na royalu padłby z głodu :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='teqquila'][B]ja tyz uwielbiam gupie pomysly KLockowa to my ich za Cie :mad::angryy:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że których??? wiecie co jest najlepsze ... że ci ludzie którzy nas wywieźli... nawet wymiar sprawiedliwości ominął... znaczy sprawa chyba była... ale NIC im nie zrobili... a oni chyba do dziś wywożą tam ludzi :mdleje: a ja tam byłam :hmmmm: z 6 lat temu????? [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='teqquila'][B]Klockowa to w buty wlej cementu tom cie nie porwie :evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w moje [SIZE=5]NOWE [/SIZE]buty?? :roll::roll::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']To zabieraj Klocka do pracy ;-) bydzie Twoj osobisty bodygart hihihihi nio jo niy wiym czy to maj w maju jest zielono a tukej ani sladu zielenizny ;-) wskakuj w rajtki i basta dopiero cozes sie z tyj grypowity wylazła i zas sie niy szanujesz!!!! Ala!!!!!!!!!!! zrob ze z NIA porzadek ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jo w życiu bym z tych rajtków nie wylazła gdybym wiedziała że dzis bedzie ino 15 stopni a nie jak rano sie zapowiadało 25 ;) nie bój nic... sama se krzywdy nie zrobia... od jutra rajty bedom pies ma zakaz wstępu do mojej pracy :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad: :mad: :mad: chcialaś napisać ONA MI klika klika ...........:razz::razz:...a ja jej .....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/044.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlaczego ignorujesz tekilową???:mad::mad::mad: :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Medorowa'] O co chodzi z tą Grecją?? :hmmmm: jeśli można wiedziec[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] słyszałaś o obozach pracy dla polaków we włoszech i grecji???? też tam byłam :roll::shake::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']A ja mam bardzo "głupi" :hmmmm: pomysł i chyba go wprowadzę w życie:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiec powiec????? uwielbiam głupie pomysły :loveu::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='zuzolandia']Sledzem ciem Klockowa;-) Najlepiej to bys samemu sobie szefem hihihihihi;-) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fcale nie tak najlepiej..... ja jestem i właśnie kończe być swoim szefem :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] Klocuszkowa jakby cio to mogiem z Tobom do tej Grecyji poleciec hihihhhi ;-) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tam nie leciała a jechała 4 dni w jedna strona :angryy::angryy: na plantacje pomarańczy... i miołach mieszkać w oborze ze szczurami ...pod kluczem i pracować pod eskortą panów z giwerami.... i takie tam inne luxusy :mad::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]otóz to to kwestia podstawowa .....nie daj wiesz więcej niż szef toś spalona[/B][/COLOR][/FONT] :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale wiesz... UWAGA CYTUJE :[/B][/COLOR][/FONT] bezrobotni są bezrobotni bo w 90% taimi chcą być i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. praca w Polsce jest, ale albo trzeba było się pokształcić a się nie chciało albo praca jest ciężka i trzeba po prostu...pracować coś niecoś wiem o zatrudnianiu ludzi i naprawde tak ciężko jest znaleźć kogoś kto chciałby coś robić pracowicie, wytrwale i uczciwie. [CENTER]:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: :2gunfire::2gunfire::2gunfire:[/CENTER]
  16. [quote name='teqquila'][B] ze mmna ALa gadala na gg :eviltong:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... to temu ja jej klikam i klikam i klikam a ona mi nie odpisuje :roll::roll::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='zuzolandia']hiellooooooo chudzielcu;-) u nas juz leje hihihihihihiihhi;-) i wieje hihihihihi;-) na zakupy bierz Klocka bedzie trzymal zakupy i Ciebie ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale jak mam wziąć klocka jak on w domu?? klocka to jo prawie zrobiłach... tak sie bojałam że mie porwie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']aaaaaaaaaaa ja to w takich cieplych rajtuzkach chodze az do maja hihihihihi nio ciom lubiem jak mi ciepelko jest;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jo tysz... od września do maja... a dzis wyglądało już jak w maju... ale ino rano :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: to już nie bojaj.... już Cię nie porwie ...a i niebo coraz ładniejsze więc padać nie będzie :shake:... oki to ja ino zapytałam tak:roll::oops:...jak bedziesz to popaszczaj ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie bedzie padać to po pracy skocze do biedrony bo musza cukier i kawa kupić.... [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahahahaha.......................masz za niskie wymagania płacowe :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] chyba... noooo i jeszcze jedna kwestia... szef nie lubi pracowników mądrzejszych od siebie ;) prędzej czy później znajde... i mam nadzieje że nie w grecji :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='zuzolandia']i cd...;-) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zajefajny ten [SIZE=3][SIZE=4]cd [/SIZE] [/SIZE]:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No i jaki skutek?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciągle szukam pracy :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='zuzolandia']idem szukac tych 20 fot hihihih [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u mnie były 42 ... podobno.... :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a kupilaś mi coś :roll::oops::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie... nie doszłam do biedronki bo wiatrzycho chciało mnie porwać i sie bojałam :oops::oops: a zara zacznie lać... i jak ja do domu wróce :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='malawaszka'] uwaga uwaga muszę się pochwalić!!! ODEBRAłAM DOWóD hahahaha :laugh2_2::B-fly::B-fly::B-fly: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] JJJJAAAAA!!!!! weszeczko... toś ty już pełnoletnia??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]To dopszzzzz :lol: Tylko czemu tak histerycznie o tych fotach:diabloti: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to hist[COLOR=DeepSkyBlue]e[/COLOR](o)ryczne foty :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Medorowa z takim cv jak ci Klockowa zapodała to nie ma na ciebie mocnych - normalnie nie masz konkurencji :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ba... takie samo ja nosze wszędzie... ino zamiast medorowa to mam klockowa napisana nooo i oczywiście nie pisze że jestem NAJ ino że prawie... nie taka NAJ jak medorowa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...