-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/94d0290a817d3a1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/8a22715bb42811bd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/167/5b6ee46a46dadbfd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/c75c77eed2540f8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/d5ba86a5357b1c84.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/e258e3d1c87866bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/167/b091cec04d4ecd9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/a40dc4b6f5284a33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/96c27cedd096a33f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/625f291307d17295.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Padłam :mdleje: z avatara :roflt: ..........MY na spacerku :grins:.... [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :grins: :eviltong::eviltong: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo jak dobrze że masz fotki nas po obcięciu.... ale ten brudny Kloc nie pasuje do nas [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images23.fotosik.pl/166/4bef7b22cd250ad4.jpg[/url] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/e5b21206f49ae793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/406622de44011256.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/3fefcfaf937f2193.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/b4fcc2dbe3a35e8c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]mówisz i masz... dziś kilka bo ide do Pawcia posiedzieć se :grins: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaa.... skok na banie po oponke... waryjot!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/159/f9826cdd6f4cc0fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/742717f8ce2b43d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/8c8b22c684456982.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/cadbe482ffac6366.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/159/6daf6387cc2c4874.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz:....na rondzie :roll: :roflt: na Boryni Poczytaj GG :razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni mam nic na godej godej :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahahaa no to ja też się pośmieję :roll::evil_lol::eviltong: a śmiać się nie z fot tylko z rozczochrańca Pepy :mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaa z Pepy ... buuahhahahhaha... no tak.. Pepa jest TEŻ śmieszna... :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala...... daj jakie klocuszkowe foty... bo mie sie nie chce :roll::oops::oops::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='mrowka']Z Ozzulka jaki pilkarz się zrobił! :loveu: Może załapie się na Euro 2012? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuahhahahhahaha.... i da doopy jak organizatorzy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no ja nie wiem ....ale pewnie temu że TZ nie chciał zaś do dziury wjechać :p...Magda wie do jakiej :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :niewiem:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :roll:...no to jak ....śmiać się :hmmmm: czy nie ....bo już skołowana jestem :oops::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no pewnie że tak... spójrz ino na te foty waszki... nic ino sie śmiać.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie kołuj sie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'] z czego? :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z niczego... wedle rozkazu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE] macie i śmiejcie się :eviltong:[/QUOTE]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']hahahha Alu no po co pod prąd??? :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo wszystkiego w życiu trzeba spróbować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: aaa potem mandaty trza płacić ... buuahhahahah [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']link poprawiony[/quote] [quote name='malawaszka']oo też ładniejsze niż u mnie :placz: jakby bliżej rybnika :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo to właśnie chciałam rzec... że to jakieś jakby bliższe Rybnikowi :loveu::loveu: widziałam foty... śmieje sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='LeCoyotte']a czesalas? bo.. :hmmmm: :evil_lol: no popatrz, prawie identyczne do opolskiego nieba :cool3: zrobione 4 min czesniej:evil_lol: [URL]http://lh4.google.com/vertobi/R8ReUfL-uHI/AAAAAAAAHQo/NdkEHOCueqE/PICT2815.jpg&imgmax=640[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie otwiera sie mi opolskie niebo :niewiem: ale do rybnickiego wasiu :roll: :scared: ci daleko :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]syskie foty sie mie podobują :loveu::loveu::loveu: dreamerko koffana ucałuj tam naszą zapracowaną PAŁLE :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Red][FONT=Arial][B]Witam w swoim kolorze ;)...włoski mam :p fryzurkę mam :grins: ... wyspacerowane My som jak diobli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na zachęte 2 foty... potem bedzie więcej... ino posortuje.. przepalone, niewyraźne, prześwietlone, niedoświetlone... wyrzuce.... noooo... to nie wiem czy oprócz tych 2 jeszcze bedzie czym sie chwalić :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/159/dfed4abd7b9b66fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/f9aeca01c419b4f3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SOM MY WRÓCENI!!!! :multi::multi::multi: byli my z psem na spaceru gdzie kiedyś był las ... a dziś..... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tereny przygotowywane pod budowe... Kloc nam sie utopił w dziursku .... wykopanym pod fundamenty :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahaha.....zauwazyłam że Klocuś przybiera wyraz "twarzy" osoby obok której aktualnie siedzi; For example:diabloti: [/B][B][URL]http://images30.fotosik.pl/166/2394692294abe466.jpg[/URL] i drugi przypadek::evil_lol: [U][URL]http://images31.fotosik.pl/159/20ede713e3573482.jpg[/URL][/U] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahhahhahhahah...FAKtycznie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mam gościa... idem se :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/20ede713e3573482.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/4bea36bf1d0db9cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/56d9e45fe8e3ab9f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/166/24195399ad0b7e2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/f786fe79ad39fec2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/165/bc506e15459f6d4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/166/6e0c3f64aba47f25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/57d7371ff5a84570.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/158/7caea6142f4427cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/159/2e26c3ba9a99cc1e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]macie wczorajszego Klocucha... dziejszego na razie nie mam bo pies jak większość naszych dogomaniackich psów - (Ozzy, Tigra...) ma aktualnie atak ADHD...:sleep: nie ma szans na uchwycenie w kadr :grins::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pan pies wita pana Pawcia ;) pan Pawcio wita pana psa :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/158/797ea7e1cdec3c7c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczęsciu i radości nie było końca :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/158/d92f2143e6d47f6e.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] MIELI-MY gości :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/166/023fbb0ba4c6325e.jpg[/IMG][/URL] buuuuhahaha... dostał liścia aż mu sie palce odbiły.. hahaha [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/165/1c2779c63a1b38c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/2394692294abe466.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]też to czytałam:mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie wiem ale mam wrażenie że to nie polak... ukazać miasto :hmmmm: :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT]